Mosconi cup přes Jabloneckou přehradu DP

pohled na závodní trať

pohled na závodní trať

odstartován závod na 5km

odstartován závod na 5km

Terka Skuhrová při netradičním výběhu

Terka Skuhrová při netradičním výběhu

start desítky

start desítky

někdy je lepší se startem počkat :)

někdy je lepší se startem počkat :)

průběh zónou s chipovou čtečkou

průběh zónou s chipovou čtečkou

Peťa Tomášek s bronzovou medailí na 10km

Peťa Tomášek s bronzovou medailí na 10km

ženy masters po vyhlášení

ženy masters po vyhlášení

poslední vyhlášení dne

poslední vyhlášení dne

vyhlášení 10km masters A - 2. Pavel Srb a 3. Petr Hubal

vyhlášení 10km masters A - 2. Pavel Srb a 3. Petr Hubal

vyhlášení 10km masters C - 1. Pepa Kysilka

vyhlášení 10km masters C - 1. Pepa Kysilka

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Tereza Skuhrová

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Tereza Skuhrová

vyhlášení 10km starší dorostenci - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 10km starší dorostenci - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 3km starší žačky - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 3km starší žačky - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 5km starší žáci - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 5km starší žáci - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 5km ženy - 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 5km ženy - 3. Tereza Skuhrová

Dita přebírá cenu pro 1. dorostenku (Terku S) za 5km

Dita přebírá cenu pro 1. dorostenku (Terku S) za 5km

vyhlášení 5km muži - 3. Ace Blair (zastoupen Michalem Kandusem)

vyhlášení 5km muži - 3. Ace Blair (zastoupen Michalem Kandusem)

vyhlášení 5km masters C - 1. Ace (zastoupen Michalem), 2. Pepa Kysilka

vyhlášení 5km masters C - 1. Ace (zastoupen Michalem), 2. Pepa Kysilka

vyhlášení 5km masters D - 2. Michal Kandus

vyhlášení 5km masters D - 2. Michal Kandus

vyhlášení 5km masters D - 1. Dana Kozubková, 2. Petra Kandusová

vyhlášení 5km masters D - 1. Dana Kozubková, 2. Petra Kandusová

vyhlášení 5km do 25let - 3. Petr Tomášek

vyhlášení 5km do 25let - 3. Petr Tomášek

pohled na přehradu

pohled na přehradu

Pavla Churá v cíli

Pavla Churá v cíli

Terka S při průběhu do dalšího kola

Terka S při průběhu do dalšího kola

Matěj vybíhá

Matěj vybíhá

Peťa vychází

Peťa vychází

Tomáš v cíli

Tomáš v cíli

Kikina před startem

Kikina před startem

Pavel Churý

Pavel Churý

Dana na mezičase

Dana na mezičase

Honza pronásleduje Danu

Honza pronásleduje Danu

Mates ukázkově vybíhá

Mates ukázkově vybíhá

Peťan se občerstvuje

Peťan se občerstvuje

Kikina

Kikina

Ace

Ace

Tomáš K

Tomáš K

Pavel Ch

Pavel Ch

občerstvení za chůze

občerstvení za chůze

Pepa Kysilka

Pepa Kysilka

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Ondra Čihák

Ondra Čihák

Honza

Honza

Ace

Ace

předzávodní diskuse

předzávodní diskuse

Vláďa při své oblíbené činnosti

Vláďa při své oblíbené činnosti

předzávodní diskuse

předzávodní diskuse

předzávodní soustředění

předzávodní soustředění

Hubik a já :)

Hubik a já :)

Pavel Churý

Pavel Churý

Trénink sobota 25.11.

se koná v Podolí 7:00-8:30 a vede jej trenér Jan Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů