Podzimní KP dorostu a dospělých

před závody

před závody

Žanetka

Žanetka

vyhlášení 50K ženy - 3. Julie Krejčová (v jejím zastoupí A. T.)

vyhlášení 50K ženy - 3. Julie Krejčová (v jejím zastoupí A. T.)

vyhlášení 50P ženy - 1. Adéla Tomášková, 2. Jana Kandusová (cenu přebírá Ž. G.)

vyhlášení 50P ženy - 1. Adéla Tomášková, 2. Jana Kandusová (cenu přebírá Ž. G.)

konstruktivní diskuse

konstruktivní diskuse

vyhlášení 200Z ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200Z ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200Z muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 200Z muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 400K ženy - 1. Tereza Skuhrová, 2. Žaneta Guthová

vyhlášení 400K ženy - 1. Tereza Skuhrová, 2. Žaneta Guthová

plánování Krnova

plánování Krnova

vyhlášení 400K muži - 1. Pepa Kučera, 3. Vašek Bartůněk (v zástoupení J. N.)

vyhlášení 400K muži - 1. Pepa Kučera, 3. Vašek Bartůněk (v zástoupení J. N.)

vyhlášení 100M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 100M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 200PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 200PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 50Z ženy - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 50Z ženy - 1. Adéla Tomášková

Břendík suší plavky

Břendík suší plavky

vyhlášení 200K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200K ženy - 1. Tereza Skuhrová

Smetáček

Smetáček

vyhlášení 100P ženy - 1. Tereza Skuhrová, 3. Žaneta Guthová

vyhlášení 100P ženy - 1. Tereza Skuhrová, 3. Žaneta Guthová

vyhlášení 100P muži - 1. Martin Břenda

vyhlášení 100P muži - 1. Martin Břenda

vyhlášení 200M muži - 2. Josef Kučera, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 200M muži - 2. Josef Kučera, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 100PZ ženy - 2.- 4. Adéla Tomášková (v zastoupení P. T.)

vyhlášení 100PZ ženy - 2.- 4. Adéla Tomášková (v zastoupení P. T.)

vyhlášení 100PZ muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 100PZ muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 1500K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 1500K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 1500K muži - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 1500K muži - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 50M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 50M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 400PZ ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 400PZ ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 400PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 400PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 100K muži - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100K muži - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 100Z ženy - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z ženy - 2. Jana Kandusová

Trénink pátek 17. 11. a soboty

se koná jen odpoledne v Podolí. Účastníci MČR o týden později mají účast hodně nutnou.
Sobota 18.11. Podolí, vede M.Břenda
Sobota 25.11. Podolí, vede J.Srb

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů