Podzimní KP žactva 95-97

Jakub Jiroušek mladší

Jakub Jiroušek mladší

Petr Čuhel

Petr Čuhel

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Adam Ayoub

Adam Ayoub

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

start

start

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Tereza Čudová

Tereza Čudová

Oliver Zlámal

Oliver Zlámal

Lukáš Lenský

Lukáš Lenský

Vašek Sika

Vašek Sika

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Dan Červenka

Dan Červenka

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Pavla Churá

Pavla Churá

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

vyhlášení 200K žačky 1997 - 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 200K žačky 1997 - 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 200K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200K žačky 1995 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 200K žačky 1995 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100P žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 100P žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 100P žáci 1995 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žáci 1995 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žačky 1997 - 2.- 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100P žačky 1997 - 2.- 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200M žačky 1997 - 1. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200M žačky 1997 - 1. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100PZ žáci 1997 - 3. Oliver Zlámal

vyhlášení 100PZ žáci 1997 - 3. Oliver Zlámal

vyhlášení 100PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek, 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek, 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100PZ žáci 1995 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žáci 1995 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žačky 1997 - 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100PZ žačky 1997 - 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100PZ žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100PZ žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100PZ žačky 1995 - 2. Evfrosinia Gurzhiy

vyhlášení 100PZ žačky 1995 - 2. Evfrosinia Gurzhiy

yhlášení 400K žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

yhlášení 400K žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 800K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 800K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Frosa, Terka Č., Julie, Kamča, 3. Majka, Adéla, Andrea, Kikina

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Frosa, Terka Č., Julie, Kamča, 3. Majka, Adéla, Andrea, Kikina

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 2. Patrik, Lukas, Matěj, Dan

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 2. Patrik, Lukas, Matěj, Dan

vyhlášení 50K žačky 1997 - 2. Kristýna Horská, 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 50K žačky 1997 - 2. Kristýna Horská, 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 50K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 1995 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 1995 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žáci 1997 - 2. Oliver Zlámal

vyhlášení 50K žáci 1997 - 2. Oliver Zlámal

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov, 3. Petr Čuhel

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov, 3. Petr Čuhel

vyhlášení 50K žáci 1995 - 2. Daniel Červenka

vyhlášení 50K žáci 1995 - 2. Daniel Červenka

vyhlášení 200PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek, 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek, 3. Lukas Pavlov

Kikina a Kamila

Kikina a Kamila

vyhlášení 100Z žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100Z žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 1995 - 1. Evfrosinia Gurzhiy, 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 1995 - 1. Evfrosinia Gurzhiy, 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žáci 1996 - 3. Patrik Lamacz

vyhlášení 100Z žáci 1996 - 3. Patrik Lamacz

vyhlášení 1500K žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 1500K žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 4x50K žáci - 1. Patrik, Lukas, Petr, Oliver

vyhlášení 4x50K žáci - 1. Patrik, Lukas, Petr, Oliver

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 2. Kamila, Majka, Frosa, Terka Č., 3. Kikina, Adéla, Kíťa, Andrea

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 2. Kamila, Majka, Frosa, Terka Č., 3. Kikina, Adéla, Kíťa, Andrea

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

start

start

Frosa Gurzhiy

Frosa Gurzhiy

Frosa Gurzhiy

Frosa Gurzhiy

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kíťa Horská

Kíťa Horská

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Kíťa Horská

Kíťa Horská

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Oliver Zlámal

Oliver Zlámal

vyhlášení 200Z žačky 1997 - 2. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200Z žačky 1997 - 2. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 1995 - 1. Evfrosinia Gurzhiy

vyhlášení 200Z žačky 1995 - 1. Evfrosinia Gurzhiy

Pavla Churá

Pavla Churá

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Pavla Churá

Pavla Churá

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Kíťa Horská

Kíťa Horská

ležící-spící

ležící-spící

Tonda Brabec

Tonda Brabec

Tonda Brabec

Tonda Brabec

vyhlášení 200Z žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 200Z žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

Vašek Sika

Vašek Sika

Dan Červenka

Dan Červenka

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

vyhlášení 100M - 1. Kristýna Horská, 2. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100M - 1. Kristýna Horská, 2. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100M žačky 1996 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100M žačky 1996 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100M žačky 1995 - 2. Evfrosinia Gurzhiy

vyhlášení 100M žačky 1995 - 2. Evfrosinia Gurzhiy

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Tereza Čudová

Tereza Čudová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

vyhlášení 100M žáci 1997 - 3. Oliver Zlámal

vyhlášení 100M žáci 1997 - 3. Oliver Zlámal

vyhlášení 100M žáci 1996 - 3. Patrik Lamacz

vyhlášení 100M žáci 1996 - 3. Patrik Lamacz

Lukáš Lenský

Lukáš Lenský

Vašek Sika

Vašek Sika

Tonda Brabec

Tonda Brabec

Adam Ayoub

Adam Ayoub

Petr Čuhel

Petr Čuhel

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Dan Červenka

Dan Červenka

vyhlášení 200P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

Frosa Gurzhiy

Frosa Gurzhiy

vyhlášení 200P žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov

vyhlášení 200P žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov

vyhlášení 200P žáci 1995 - 1. Daniel Červenka, 3. Václav Sika

vyhlášení 200P žáci 1995 - 1. Daniel Červenka, 3. Václav Sika

vyhlášení 100K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žáci 1997 - 2. Oliver Zlámal

vyhlášení 100K žáci 1997 - 2. Oliver Zlámal

vyhlášení 100K žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov

vyhlášení 100K žáci 1996 - 2. Lukas Pavlov

vyhlášení 400PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 400PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 400PZ žačky 1995 - 3. Evfrosinia Gurzhiy

vyhlášení 400PZ žačky 1995 - 3. Evfrosinia Gurzhiy

vyhlášení 400PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400PZ žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

Trénink pátek 17. 11. a soboty

se koná jen odpoledne v Podolí. Účastníci MČR o týden později mají účast hodně nutnou.
Sobota 18.11. Podolí, vede M.Břenda
Sobota 25.11. Podolí, vede J.Srb

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů