Vánoční cena města Nymburka

před závody

před závody

Anča Šrámková

Anča Šrámková

Tom Kozubek a Oliver Zlámal

Tom Kozubek a Oliver Zlámal

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Lukas Pavlov a Matěj Kozubek

Lukas Pavlov a Matěj Kozubek

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Tomáš Kozubek a Láďa Zahrádka

Tomáš Kozubek a Láďa Zahrádka

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

vyhlášení 50P žačky 1999 - 3. Anna Šrámková

vyhlášení 50P žačky 1999 - 3. Anna Šrámková

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Honza Novák

Honza Novák

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Anča Šrámková

Anča Šrámková

Anča Šrámková

Anča Šrámková

vyhlášení 100M žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100M žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100M žáci 1995-6 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 100M žáci 1995-6 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 100M muži - 2. Jan Novák

vyhlášení 100M muži - 2. Jan Novák

vyhlášení 100M ženy - 1. Tereza Martínková

vyhlášení 100M ženy - 1. Tereza Martínková

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Žanda Guthová

Žanda Guthová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Nika Letochová

Nika Letochová

Tom Kozubek

Tom Kozubek

vyhlášení 100PZ žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100PZ žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100PZ žačky 1995-6 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100PZ žačky 1995-6 - 2. Kristýna Beringerová

univerzální přebírači cen

univerzální přebírači cen

diplom a medaile pro Terezu Martínkovou za 100PZ

diplom a medaile pro Terezu Martínkovou za 100PZ

start žáků finalistů na 100P

start žáků finalistů na 100P

Lukas a Matěj

Lukas a Matěj

Lukas a Matěj

Lukas a Matěj

Terka a Anča

Terka a Anča

znakový start Terky a Anči

znakový start Terky a Anči

Anča a Terka

Anča a Terka

Anča Šrámková

Anča Šrámková

Tereza Guthová

Tereza Guthová

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Lukas

Lukas

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

Žanda Guthová

Žanda Guthová

start Terka Skuhrová (u nás) a Nika Letochová (světle modré plavky)

start Terka Skuhrová (u nás) a Nika Letochová (světle modré plavky)

Nika Letochová

Nika Letochová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

vyhlášení hlavního závodu 100P žáci 1995-6 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení hlavního závodu 100P žáci 1995-6 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100Z žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žáci 1995-6 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 100Z žáci 1995-6 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 100Z žačky 1995-6 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 1995-6 - 2. Kristýna Beringerová

diplom pro Niku Letochovou

diplom pro Niku Letochovou

vyhlášení 100K žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100K žačky 1997-8 - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100K žačky 1995-6 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žačky 1995-6 - 1. Kristýna Beringerová

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 23.9. vede Petr Greipel

ZMĚNA! Nakonec bude v hale.

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů