Letní Mistrovství ČR dorostu

Maršál

Maršál

Frosa

Frosa

Maršál

Maršál

porada s trenérem

porada s trenérem

Ába

Ába

JaS

JaS

nominace štafety

nominace štafety

zahájení závodů

zahájení závodů

start

start

start

start

Kamča

Kamča

Anet

Anet

start

start

start

start

start

start

Ába

Ába

Ába

Ába

Simča

Simča

Terka

Terka

Anet

Anet

Terka Martínková

Terka Martínková

Frosa

Frosa

Simča a Kamča

Simča a Kamča

Simča a Kamča

Simča a Kamča

příprava na start

příprava na start

start

start

Ába

Ába

start

start

start

start

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

Ába

Ába

start

start

start

start

Terka S. před osmistovkou

Terka S. před osmistovkou

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

start

start

start

start

start

start

start

start

Terka

Terka

Terka

Terka

mladší Terka (Skuhrová)

mladší Terka (Skuhrová)

starší Terka (Martínková)

starší Terka (Martínková)

Anet

Anet

Kamča

Kamča

Terka

Terka

Terka

Terka

Simča

Simča

Ába

Ába

Simča

Simča

Anet

Anet

Ába

Ába

Simča

Simča

Terka

Terka

Anet

Anet

start

start

start

start

start

start

Anet

Anet

Terka a Anet

Terka a Anet

Terka a Anet

Terka a Anet

Terka

Terka

Anet

Anet

Terka

Terka

medaile

medaile

Simča

Simča

Terka Martínková

Terka Martínková

Terka a Anet

Terka a Anet

vyhlášení 200P starší dorostenky - 2. Tereza Martínková, 3. Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P starší dorostenky - 2. Tereza Martínková, 3. Aneta Fritscheová

rozcvička

rozcvička

Simča

Simča

Ába

Ába

Frosa

Frosa

Ába

Ába

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

start

start

start

start

start

start

start

start

vyhlášení 50M starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50M starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

Ába

Ába

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

polohová štafeta

polohová štafeta

polohová štafeta

polohová štafeta

polohová štafeta

polohová štafeta

znakařka Simča

znakařka Simča

start

start

start

start

start

start

přebírá prsařka Terka M.

přebírá prsařka Terka M.

unavená Simča

unavená Simča

motýlkářka Ába

motýlkářka Ába

přebírá Ába

přebírá Ába

unavená Terka

unavená Terka

vyčkávající kraulařka Aneta

vyčkávající kraulařka Aneta

Anet

Anet

uvolněná Ába

uvolněná Ába

čekající Ába

čekající Ába

povzbuzující Ába

povzbuzující Ába

zasněná Ába

zasněná Ába

povzbuzující Ába

povzbuzující Ába

Anet se blíží...

Anet se blíží...

radost

radost

Anet nevěří času pod minutu

Anet nevěří času pod minutu

únava s radostí

únava s radostí

.

.

Terka stále nevěří

Terka stále nevěří

.

.

.

.

.

.

.

.

Anet

Anet

.

.

.

.

zlaté kvarteto

zlaté kvarteto

zlaté kvarteto

zlaté kvarteto

Anet, Terka, Ába, Simča

Anet, Terka, Ába, Simča

Terka

Terka

Simča a Ába

Simča a Ába

start

start

Anet

Anet

Anet

Anet

Anet

Anet

Simča

Simča

Terka

Terka

Ába

Ába

Simča

Simča

Terka

Terka

Anet

Anet

Kamča

Kamča

Frosa

Frosa

Ába

Ába

Anet

Anet

Terka

Terka

Terka a Anet

Terka a Anet

Terka a Anet

Terka a Anet

start

start

Ába a Simča

Ába a Simča

prsařky

prsařky

Maršál s Terkou

Maršál s Terkou

znakařky

znakařky

Terka Martínková

Terka Martínková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

vyhlášení 100P ženy - 2. Tereza Martínková, 3. Aneta Fritscheová

vyhlášení 100P ženy - 2. Tereza Martínková, 3. Aneta Fritscheová

start Frosy

start Frosy

start

start

start

start

Frosa

Frosa

start Simči

start Simči

start

start

start

start

start

start

start

start

Ába

Ába

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

Frosa

vyhlášení polohových štafet

vyhlášení polohových štafet

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vítězky

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Simona Švandelíková, Tereza Martínková, Alžběta Řehořková, Aneta Fritscheová

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Simona Švandelíková, Tereza Martínková, Alžběta Řehořková, Aneta Fritscheová

trenéři Kaplanová a "Maršál" Veselý

trenéři Kaplanová a "Maršál" Veselý

vyhlášení 400PZ starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

vyhlášení 400PZ starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

Ába a Simča

Ába a Simča

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Martínková

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Martínková

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů