Prázdninový čtyřboj, Vinohrady

Nástup chlapců

Nástup chlapců

Nástup dívek

Nástup dívek

Dýdžej :-)

Dýdžej :-)

Starší dívky

Starší dívky

Učitelé

Učitelé

P. Dvořák a zátiší s poháry

P. Dvořák a zátiší s poháry

Rozloučení s paní učitelkou

Rozloučení s paní učitelkou

Start, na 5 Wendy

Start, na 5 Wendy

Wendy po doplavání

Wendy po doplavání

Start

Start

Start, na 5 zlomená Vlaďka

Start, na 5 zlomená Vlaďka

Omega 5, trenér JiH

Omega 5, trenér JiH

Opět start

Opět start

Start, na 5 Adam H.

Start, na 5 Adam H.

Nová naděje, budoucí páťák, Matěj Kozubek

Nová naděje, budoucí páťák, Matěj Kozubek

Současní páťáci po doplavání

Současní páťáci po doplavání

Tom D. zádumčiv

Tom D. zádumčiv

Borec Tonda Brabec

Borec Tonda Brabec

Borec Tonda Brabec, znakařem

Borec Tonda Brabec, znakařem

Pořadatel a vrchní časomíra, trenér JaS

Pořadatel a vrchní časomíra, trenér JaS

ZoulWie

ZoulWie

ZoulWie 2

ZoulWie 2

Na 5 Terka Čudová, a na 4 Kamča

Na 5 Terka Čudová, a na 4 Kamča

a znakový start

a znakový start

Simča

Simča

Znakový start, na 5 Vlaďka

Znakový start, na 5 Vlaďka

Kuba Jiroušek u nejoblébenější atrakce dopoledne

Kuba Jiroušek u nejoblébenější atrakce dopoledne

Před vyhlašováním

Před vyhlašováním

Před vyhlašováním 2

Před vyhlašováním 2

Před vyhlašováním 3

Před vyhlašováním 3

Nejlepší plavec čtyřboje, absolutní vítěz, Martin Břenda

Nejlepší plavec čtyřboje, absolutní vítěz, Martin Břenda

.. přebírá putovní pohár

.. přebírá putovní pohár

Nejlepší chlapci, Břenda, Parula, Hrdlička

Nejlepší chlapci, Břenda, Parula, Hrdlička

Nejlepší šestice

Nejlepší šestice

A devátý Ondra Smetana

A devátý Ondra Smetana

A nejlepší desítku uzavřela, a zároveň nejlepší dívkou se již po 11 stala Terka Kaplanová

A nejlepší desítku uzavřela, a zároveň nejlepší dívkou se již po 11 stala Terka Kaplanová

Dvanáctá celkově a druhá nejrychlejší dívka, Terka Martínková

Dvanáctá celkově a druhá nejrychlejší dívka, Terka Martínková

13. Simča a 14. Pepa Kučera

13. Simča a 14. Pepa Kučera

Sedmnáctá se umístila Aneta F.

Sedmnáctá se umístila Aneta F.

Celkově 19 místo, Tom Podborka, jinak nejlepší sedmák

Celkově 19 místo, Tom Podborka, jinak nejlepší sedmák

Druhá desítka komplet

Druhá desítka komplet

Držitelé a držitelky putovních pohárů

Držitelé a držitelky putovních pohárů

Držitelé a držitelky putovních pohárů, tentokrát s úsměvem na rtu

Držitelé a držitelky putovních pohárů, tentokrát s úsměvem na rtu

...a už je to nebavilo :-)

...a už je to nebavilo :-)

Celkově 26, Kamila Blažková

Celkově 26, Kamila Blažková

Celkově 28. místo, 2 nej sedmák, Patrik Jirát

Celkově 28. místo, 2 nej sedmák, Patrik Jirát

Třetí desítka komplet

Třetí desítka komplet

Čtvrtá desítka

Čtvrtá desítka

Jája Ježková poučuje Adélku

Jája Ježková poučuje Adélku

Pátá desítka

Pátá desítka

Šestá desítka

Šestá desítka

Host z Neratovic

Host z Neratovic

Sedmá desítka

Sedmá desítka

A závěrečná šestice, mezi nimi naděje, Olga Vaníčková

A závěrečná šestice, mezi nimi naděje, Olga Vaníčková

A výsledkovou listinu uzavřela Anička Pojezdná

A výsledkovou listinu uzavřela Anička Pojezdná

A trenér JaS se závěrem rozloučil a popřál jménem trenérů i učitelů všem hezké prázdniny

A trenér JaS se závěrem rozloučil a popřál jménem trenérů i učitelů všem hezké prázdniny

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů