Podzimní KP dorostu a dospělých

start

start

Terka

Terka

Pedro a Adamča

Pedro a Adamča

Adamča

Adamča

posila...

posila...

Smeták

Smeták

protažení před startem

protažení před startem

Patrik

Patrik

vyhlášení 50K ženy - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 50K ženy - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 50K muži - 3. Petr Kučera

vyhlášení 50K muži - 3. Petr Kučera

vyhlášení 400K ženy - 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 400K ženy - 3. Tereza Skuhrová

drsňáci

drsňáci

Břenďák

Břenďák

zamyšlení

zamyšlení

vyhlášení 400K muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 400K muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 100M ženy - 1. Simona Švandelíková, 2. Kateřina Haláková (mající zástup)

vyhlášení 100M ženy - 1. Simona Švandelíková, 2. Kateřina Haláková (mající zástup)

vyhlášení 200PZ ženy - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 200PZ ženy - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 50Z ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 50Z ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 200K muži - 3. Petr Kučera

vyhlášení 200K muži - 3. Petr Kučera

vyhlášení 100P ženy - 3. Michaela Klinková

vyhlášení 100P ženy - 3. Michaela Klinková

vyhlášení 200M ženy - 2. Tereza Skuhrová, 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 200M ženy - 2. Tereza Skuhrová, 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 200M muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 200M muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 100PZ ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 100PZ ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 1500K ženy - 2. Tereza Skuhrová a 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 1500K ženy - 2. Tereza Skuhrová a 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 50M ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 50M ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 400PZ muži - 2. Martin Břenda

vyhlášení 400PZ muži - 2. Martin Břenda

vyhlášení 100K ženy - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 100K ženy - 1. Simona Švandelíková

vytrvalkyně

vytrvalkyně

vyhlášení 200P ženy - 2. Simona Švandelíková a 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200P ženy - 2. Simona Švandelíková a 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 100Z ženy - 3. Žaneta Guthová

vyhlášení 100Z ženy - 3. Žaneta Guthová

Žanda

Žanda

vyhlášení 800K ženy - 2. Tereza Skuhrová a 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 800K ženy - 2. Tereza Skuhrová a 3. Andrea Štěchová

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů