Jarní KP žactva 2001-2004

rozplavání

rozplavání

nástup rozhodčích

nástup rozhodčích

Emma

Emma

start

start

Julie

Julie

unavená Terka

unavená Terka

a vydýchaná Terka

a vydýchaná Terka

Tobiáš

Tobiáš

Tobiáš

Tobiáš

Míša

Míša

Míša

Míša

Lukáš

Lukáš

Lukáš

Lukáš

Adam

Adam

Míša

Míša

Ben

Ben

Ben

Ben

Tobiáš

Tobiáš

Erik

Erik

vyhlášení 100Z žačky 2001 - 3. Tereza Muselová

vyhlášení 100Z žačky 2001 - 3. Tereza Muselová

vyhlášení 100Z žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 100Z žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 100Z žačky 2003-4 - 1. Stella Ticháčková

vyhlášení 100Z žačky 2003-4 - 1. Stella Ticháčková

Tamara

Tamara

nejmladší

nejmladší

nejmladší s vlajkou

nejmladší s vlajkou

Jakub

Jakub

Jakub

Jakub

mraky klokanů

mraky klokanů

start

start

Johanka

Johanka

start

start

032

032

Tamara

Tamara

Julie

Julie

vyhlášení 50P žačky 2003-4 - 1. Tereza Muselová

vyhlášení 50P žačky 2003-4 - 1. Tereza Muselová

.

.

Šimon

Šimon

start

start

Štěpán

Štěpán

Míša

Míša

Míša

Míša

hodnocení s trenérkou

hodnocení s trenérkou

start

start

Pavlik

Pavlik

Lukáš

Lukáš

Pavlik

Pavlik

Kryštof

Kryštof

Erik

Erik

Erik

Erik

vyhlášení 50 žáci 2002 - 2. Pavel Šolín, 3. Benjamin Webb

vyhlášení 50 žáci 2002 - 2. Pavel Šolín, 3. Benjamin Webb

Terka

Terka

vyhlášení 50K žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 50K žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

Ben

Ben

Pavlik

Pavlik

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

radost v cíli

radost v cíli

Verča

Verča

Emma

Emma

Stella

Stella

Stella

Stella

Stella

Stella

příprava na start

příprava na start

Tamara

Tamara

start

start

Terka

Terka

Tamara

Tamara

Tamara

Tamara

vyhlášení 50K žáci 203-4 - 3. Kryštof Horský

vyhlášení 50K žáci 203-4 - 3. Kryštof Horský

Julie

Julie

Tamara

Tamara

hodnocení s trenérem

hodnocení s trenérem

Erik

Erik

vyhlášení 100M žačky 2001 - 2: Tereza Muselová

vyhlášení 100M žačky 2001 - 2: Tereza Muselová

štafetka

štafetka

štafetka

štafetka

štafetka

štafetka

poslední předávka

poslední předávka

radost v cíli

radost v cíli

radost na tribuně

radost na tribuně

Adam

Adam

Pavlik

Pavlik

Ben

Ben

Ben

Ben

Lukáš

Lukáš

089

089

090

090

Jakub

Jakub

fanoušci

fanoušci

fanoušci

fanoušci

fanoušci

fanoušci

radost bronzových

radost bronzových

vyhlášení 100PZ žáci 2001 - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 100PZ žáci 2001 - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 200K žačky 2001 - 2. Tereza Muselová a 3. Tamara Grecová

vyhlášení 200K žačky 2001 - 2. Tereza Muselová a 3. Tamara Grecová

vyhlášení 200K žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 200K žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 200K žačky 2003-4 - 1. Stella Ticháčková a 2. Veronika Muselová

vyhlášení 200K žačky 2003-4 - 1. Stella Ticháčková a 2. Veronika Muselová

vítězky

vítězky

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 1. Stella, Tamara, Terka, Julča

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 1. Stella, Tamara, Terka, Julča

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 3. Kryštof, Kuba, Tomáš, Erik

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 3. Kryštof, Kuba, Tomáš, Erik

start

start

104

104

Vojta

Vojta

Vojta

Vojta

Adam

Adam

Vojta

Vojta

Adam

Adam

Pavel

Pavel

Pavlik

Pavlik

Míra

Míra

Kryštof

Kryštof

Ben

Ben

Erik

Erik

Ben

Ben

Erik

Erik

klokani

klokani

čekání na start

čekání na start

Verča

Verča

Emma

Emma

Stella

Stella

Tamara

Tamara

Míra

Míra

Ben

Ben

Tamara

Tamara

Johana

Johana

vyhlášení 100K žáci 2003-4 - 2. Kryštof Horský

vyhlášení 100K žáci 2003-4 - 2. Kryštof Horský

vyhlášení 100K žačky 2001 - 2. Tereza Muselová a 3. Tamara Grecová

vyhlášení 100K žačky 2001 - 2. Tereza Muselová a 3. Tamara Grecová

vyhlášení 100K žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 100K žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 100K žačky 2003-4 - 3. Stella Ticháčková

vyhlášení 100K žačky 2003-4 - 3. Stella Ticháčková

Terka

Terka

Terka

Terka

vyhlášení 100P žáci 2001 - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 100P žáci 2001 - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 100P žáci 2002 - 2. Pavel Šolín a 3. Benjamin Webb

vyhlášení 100P žáci 2002 - 2. Pavel Šolín a 3. Benjamin Webb

vyhlášení 100P žačky 2003-4 - 2. Veronika Muselová

vyhlášení 100P žačky 2003-4 - 2. Veronika Muselová

start

start

Štěpán

Štěpán

vyhlášení 200Z žačky 2001 - 2. Tereza Muselová

vyhlášení 200Z žačky 2001 - 2. Tereza Muselová

vyhlášení 50Z žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 50Z žačky 2002 - 2. Julie Pleskotová

vyhlášení 50M žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 50M žačky 2002 - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 200PZ žačky 2001 - 3. Tereza Muselová

vyhlášení 200PZ žačky 2001 - 3. Tereza Muselová

vyhlášení 200K žáci 2002 - 3. Benjamin Webb

vyhlášení 200K žáci 2002 - 3. Benjamin Webb

vyhlášení 200K žáci 2003-4 - 1. Kryštof Horský

vyhlášení 200K žáci 2003-4 - 1. Kryštof Horský

vyhlášení 400K žačky 2001 - 2. Emma Nesvadbová

vyhlášení 400K žačky 2001 - 2. Emma Nesvadbová

vyhlášení 4x50K žáci - 2. Erik, Ben, Pavel, Tomáš

vyhlášení 4x50K žáci - 2. Erik, Ben, Pavel, Tomáš

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Julie, Tamara, Emma, Terka

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Julie, Tamara, Emma, Terka

klokanní medailisté

klokanní medailisté

Trénink pátek 17. 11. a soboty

se koná jen odpoledne v Podolí. Účastníci MČR o týden později mají účast hodně nutnou.
Sobota 18.11. Podolí, vede M.Břenda
Sobota 25.11. Podolí, vede J.Srb

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů