Vánoční čtyřboj

začínáme

začínáme

mladší plavci

mladší plavci

starší plavci

starší plavci

čekající plavci

čekající plavci

nejstarší plavci

nejstarší plavci

všichni plavci

všichni plavci

a ještě jednou

a ještě jednou

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Naty a Míša

Naty a Míša

.

.

.

.

Matěj

Matěj

.

.

.

.

Kristián a Denis

Kristián a Denis

Helča

Helča

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Helča a Kristián

Helča a Kristián

Kristián

Kristián

Helča

Helča

Metoděj

Metoděj

Mariana a Honza

Mariana a Honza

Matouš, Daniil a Eliáš

Matouš, Daniil a Eliáš

Tonda, Dáša, Daniil, Eliáš

Tonda, Dáša, Daniil, Eliáš

Eliáš

Eliáš

Daniil

Daniil

Dáša

Dáša

Klárka

Klárka

Tomáš a Matouš

Tomáš a Matouš

Honza a Honza bojují s plavkami, Matyáš

Honza a Honza bojují s plavkami, Matyáš

Tomáš,  Matouš, Honza, Matyáš

Tomáš, Matouš, Honza, Matyáš

Klárka

Klárka

Matouš

Matouš

Fany, Matteo a P+P

Fany, Matteo a P+P

Míša

Míša

Lenča

Lenča

ruka VR

ruka VR

Marcela, Olina, Mařena

Marcela, Olina, Mařena

ségry, bráši a Kíťata

ségry, bráši a Kíťata

Emma a Monča

Emma a Monča

skoro důchodci

skoro důchodci

od ledna důchodci i na č.1 a 3

od ledna důchodci i na č.1 a 3

Cagi první pod vodou

Cagi první pod vodou

Mates a Škochy

Mates a Škochy

Škochy

Škochy

mladší a Tom

mladší a Tom

a starší

a starší

vítěz Cagi

vítěz Cagi

první tři: Cagi, Petr, Mates

první tři: Cagi, Petr, Mates

Škochy a vítězná Ába

Škochy a vítězná Ába

nejlepší desítka (1.- 10.) - Cagaň, Novák, Kozubek M., Břenda, za Kučeru Skuhrová K., Buzin, Smetana, Škoch, Řehořková, Tomášek

nejlepší desítka (1.- 10.) - Cagaň, Novák, Kozubek M., Břenda, za Kučeru Skuhrová K., Buzin, Smetana, Škoch, Řehořková, Tomášek

nejlepší žákyně Kíťa

nejlepší žákyně Kíťa

nejlepší žák Tomáš

nejlepší žák Tomáš

druhá desítka (11.- 20.) - Martínková, Hackl (chybí), Namyslov, Horská, Jiroušek, Zenáhlík (chybí), Hromádková, Kozubek T., Šram, Dlabačová

druhá desítka (11.- 20.) - Martínková, Hackl (chybí), Namyslov, Horská, Jiroušek, Zenáhlík (chybí), Hromádková, Kozubek T., Šram, Dlabačová

vítězové

vítězové

nejlepší muž: Štěpán Cagaň, žena: Alžběta Řehořková, žákyně: Kristýna Horská, žák: Tomáš Kozubek

nejlepší muž: Štěpán Cagaň, žena: Alžběta Řehořková, žákyně: Kristýna Horská, žák: Tomáš Kozubek

třetí desítka (21.- 30.) - Muselová T., Verchiere, Boudník, Skuhrová K. (chybí), Skuhrová T., Hrunek, Treglerová, Kallmünzerová, Doubková K., Martinů

třetí desítka (21.- 30.) - Muselová T., Verchiere, Boudník, Skuhrová K. (chybí), Skuhrová T., Hrunek, Treglerová, Kallmünzerová, Doubková K., Martinů

čtvrtá desítka (31.- 40.) - Kotěšovcová, Klessy N., Štveráková, Lipovská, Horká, Šolínová, Brožová, Vrána, Klessy E., Šťastná

čtvrtá desítka (31.- 40.) - Kotěšovcová, Klessy N., Štveráková, Lipovská, Horká, Šolínová, Brožová, Vrána, Klessy E., Šťastná

pátá desítka (41.- 50.) - Remešová, NEsvadbová, Chalupa, Ticháčková, Tarhoniy, Muselová V., Bakošová, Horský, Sakhová, Hála

pátá desítka (41.- 50.) - Remešová, NEsvadbová, Chalupa, Ticháčková, Tarhoniy, Muselová V., Bakošová, Horský, Sakhová, Hála

šestá desítka (51.- 60.) - Zaňková, Machová, Jarešová, Vít (chybí), Judickij, Zíka, Trčka, Ort, Doubková B., Hager Matteo

šestá desítka (51.- 60.) - Zaňková, Machová, Jarešová, Vít (chybí), Judickij, Zíka, Trčka, Ort, Doubková B., Hager Matteo

hosté - Hrdlička, Daňková

hosté - Hrdlička, Daňková

nejmenší (61.- 73.) - Dračka, Krčmář, Březina, Hošek, Kříž, Kuča, Smetanová, Srb Š., Čermák, Jakeš,, Červenka, Novotný, Jehlička

nejmenší (61.- 73.) - Dračka, Krčmář, Březina, Hošek, Kříž, Kuča, Smetanová, Srb Š., Čermák, Jakeš,, Červenka, Novotný, Jehlička

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

Maršál a Terinka

Maršál a Terinka

Ába v obložení

Ába v obložení

Dlába

Dlába

Hromádka

Hromádka

Dita a Mia

Dita a Mia

zvukař Pavel Srb (SB sound)

zvukař Pavel Srb (SB sound)

VR

VR

uklízeči lajn

uklízeči lajn

rozdávači cen a diplomů

rozdávači cen a diplomů

chlupáč a hlaďounkej ;-)

chlupáč a hlaďounkej ;-)

trenéři

trenéři

.

.

.

.

JaS

JaS

.

.

.

.

.

.

.

.

u stromečku s cukrovím

u stromečku s cukrovím

.

.

.

.

nejstarší

nejstarší

.

.

.

.

Adélka

Adélka

.

.

Kryštof

Kryštof

.

.

Lukáš a Kryštof

Lukáš a Kryštof

.

.

Terka (Muselka)

Terka (Muselka)

.

.

Tomáš

Tomáš

příprava štafet

příprava štafet

.

.

.

.

.

.

.

.

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů