Plzeňské sprinty

autor fotek

autor fotek

Hanzalík

Hanzalík

Bejk

Bejk

Kája

Kája

Mates

Mates

David

David

Anča

Anča

Nastja

Nastja

Start

Start

Anča

Anča

Anča

Anča

Anča

Anča

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Anča

Anča

Vyhlášení 50M ženy: 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 50M ženy: 3. Anna Kolářová

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Kíťa a Terinka

Kíťa a Terinka

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Anča

Anča

Mates

Mates

Mates

Mates

Vyhlášení 100P ženy: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 100P ženy: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 200 PZ muži: 3. Tomáš Havránek

Vyhlášení 200 PZ muži: 3. Tomáš Havránek

Bronzová Kíťa

Bronzová Kíťa

Vyhlášení 200 PZ ženy: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 200 PZ ženy: 3. Kristýna Horská

Polohová B štafeta mužů

Polohová B štafeta mužů

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Smeták

Smeták

Polohová A štafeta mužů

Polohová A štafeta mužů

Hanzalík

Hanzalík

Maroš

Maroš

Maroš

Maroš

Medvěd

Medvěd

Polohová A štafeta žen

Polohová A štafeta žen

Kíťa startuje

Kíťa startuje

Kíťa

Kíťa

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Nastja

Nastja

Vyhlášení 200 VZ ženy: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 200 VZ ženy: 1. Anna Kolářová

Stříbrná polohová štafeta mužů: Hanzal, Dragúň, Novák, Havránek

Stříbrná polohová štafeta mužů: Hanzal, Dragúň, Novák, Havránek

Vyhlášení štafet 4x50PZ: 2. Bohemians Praha

Vyhlášení štafet 4x50PZ: 2. Bohemians Praha

Vyhlášení štafet 4x50PZ: 1. Bohemians Praha a česká rekord - Kíťa, Terinka, Nastja a Anička

Vyhlášení štafet 4x50PZ: 1. Bohemians Praha a česká rekord - Kíťa, Terinka, Nastja a Anička

štafety a vyhraných 7 kg čokolády

štafety a vyhraných 7 kg čokolády

autor fotek

autor fotek

vyhlášení 50 VZ muži: 2. Tomáš Havránek

vyhlášení 50 VZ muži: 2. Tomáš Havránek

Vyhlášení 50 VZ ženy: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50 VZ ženy: 1. Anna Kolářová

vyhlášení 100 M muži: 3. Tomáš Havránek

vyhlášení 100 M muži: 3. Tomáš Havránek

vyhlášení 100 M ženy: 3. Anastasiia Krasteleva

vyhlášení 100 M ženy: 3. Anastasiia Krasteleva

štafeta 4x50 PŠ mix

štafeta 4x50 PŠ mix

vyhlášení 4x50 PŠ mix: 2. Tomáš Havránek, Marián Dragúň, Anastasiia Krasteleva, Anna Kolářová

vyhlášení 4x50 PŠ mix: 2. Tomáš Havránek, Marián Dragúň, Anastasiia Krasteleva, Anna Kolářová

Trénink sobota 25.11.

se koná v Podolí 7:00-8:30 a vede jej trenér Jan Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů