Vánoční čtyřboj

autor fotek

autor fotek

Andrea Peštová

Andrea Peštová

Petr Hackl

Petr Hackl

rozplavání

rozplavání

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Luděk Gréc

Luděk Gréc

trenéři přípravky a kurzů jako rozhodčí

trenéři přípravky a kurzů jako rozhodčí

příprava na zahájení

příprava na zahájení

nástup nejmladších

nástup nejmladších

nástup nejmladších

nástup nejmladších

nástup prostředních

nástup prostředních

nástup nejmladších

nástup nejmladších

nástup prostředních

nástup prostředních

Kíťa a Běta

Kíťa a Běta

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Džordž

Džordž

Smeták a Škochy

Smeták a Škochy

Dmitriy, Adam, Ondra

Dmitriy, Adam, Ondra

staroušci

staroušci

páreček s Haklíkem

páreček s Haklíkem

Libby

Libby

Nikol, Klára, Elen

Nikol, Klára, Elen

Nicol a Jůlie

Nicol a Jůlie

Markéta a Klára

Markéta a Klára

Štěpán

Štěpán

Max a spol - 2. hodina dráha 4

Max a spol - 2. hodina dráha 4

Tatsua, Dan a Lukáš

Tatsua, Dan a Lukáš

Vojta, Gaba a David

Vojta, Gaba a David

model Míra

model Míra

2x Terka, Julča

2x Terka, Julča

zamyšlená Terka

zamyšlená Terka

Břenďák

Břenďák

Niko

Niko

nejmladší

nejmladší

Táborák a Dana

Táborák a Dana

nejmladší

nejmladší

rovnání do rozplaveb

rovnání do rozplaveb

David Hess

David Hess

hlasatel - předseda

hlasatel - předseda

Libby a Maroš

Libby a Maroš

start

start

start

start

Tomáš

Tomáš

Hakloš

Hakloš

hádej!

hádej!

Libby

Libby

Břenďák

Břenďák

Mates

Mates

Bart Palacka

Bart Palacka

Ivan Tapilsky

Ivan Tapilsky

Ivan Tapilsky

Ivan Tapilsky

Elen Svobodová

Elen Svobodová

Klára Šmehilová

Klára Šmehilová

Klára Šmehilová

Klára Šmehilová

Nikol Svobodová

Nikol Svobodová

Daniel Lumassi

Daniel Lumassi

Daniel Lumassi

Daniel Lumassi

.

.

.

.

.

.

Nicol Budinová

Nicol Budinová

Nicol Budinová

Nicol Budinová

Dmitriy Strelkovskyy

Dmitriy Strelkovskyy

Vašek a Martin

Vašek a Martin

Gaba Tomek

Gaba Tomek

Gaba Tomek

Gaba Tomek

David Hess

David Hess

.

.

Ondra Šimsa

Ondra Šimsa

Lešík Leiský

Lešík Leiský

Adam Zouhar

Adam Zouhar

Adam Maamri

Adam Maamri

Matyáš Táborský

Matyáš Táborský

Matyáš Táborský

Matyáš Táborský

starouši

starouši

Nela Horká

Nela Horká

Nela Horká

Nela Horká

Marek Matyáš

Marek Matyáš

Marek Matyáš

Marek Matyáš

Eliška Kudrnáčová

Eliška Kudrnáčová

Nicol Cielecká

Nicol Cielecká

Nicol Cielecká

Nicol Cielecká

Tatsua Štemberk

Tatsua Štemberk

Tatsua Štemberk

Tatsua Štemberk

Anna Semanová

Anna Semanová

.

.

startér a zvukař

startér a zvukař

cíl

cíl

Matyáš Ejem

Matyáš Ejem

Klára Svobodová

Klára Svobodová

Marie Fišárková

Marie Fišárková

Štěpán a rozhodčí

Štěpán a rozhodčí

Daniil Lunin

Daniil Lunin

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Vojtěch Trčka

Vojtěch Trčka

Tomáš Březina

Tomáš Březina

Míša Jarešová

Míša Jarešová

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Tobiáš Svoboda

Tobiáš Svoboda

.

.

Klára Grécová

Klára Grécová

Erik Klessy

Erik Klessy

Tamara Grécová

Tamara Grécová

Tamara Grécová

Tamara Grécová

Veronika Muselová

Veronika Muselová

.

.

Anna Kotěšovcová

Anna Kotěšovcová

Jakub Chalupa

Jakub Chalupa

Vanesa Lipovská

Vanesa Lipovská

Smeták a Tomáš

Smeták a Tomáš

Tomáš Hrunek

Tomáš Hrunek

Nastja a Kíťa

Nastja a Kíťa

Nastja a Kíťa

Nastja a Kíťa

Libby

Libby

Pája Kotěšovcová

Pája Kotěšovcová

Pája Kotěšovcová

Pája Kotěšovcová

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

divák Musel

divák Musel

Ondra Šimsa

Ondra Šimsa

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Adam Zouhar

Adam Zouhar

Daniel Kovář

Daniel Kovář

Daniel Kovář

Daniel Kovář

.

.

Magdalena Martinů

Magdalena Martinů

Andrea Peštová

Andrea Peštová

Tatsua Štemberk

Tatsua Štemberk

.

.

staříci

staříci

Kíťa a Mates

Kíťa a Mates

trenér a plavci

trenér a plavci

Markéta Ambrožová

Markéta Ambrožová

Max Sedláček

Max Sedláček

Daniil Lunin

Daniil Lunin

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Jan Carda

Jan Carda

Míša Jarešová

Míša Jarešová

divačka Zaňková

divačka Zaňková

Tobiáš Svoboda

Tobiáš Svoboda

nejmladší na tribuně

nejmladší na tribuně

Vojtěch Trčka

Vojtěch Trčka

Tomáš a Václav

Tomáš a Václav

Klára Grécová

Klára Grécová

Džordž

Džordž

Smeták

Smeták

výsledky a diplomy

výsledky a diplomy

putovní poháry

putovní poháry

platná pomocnice Terka

platná pomocnice Terka

Běta

Běta

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

Matyáš Táborský

Matyáš Táborský

.

.

.

.

.

.

Markéta Ambrožová

Markéta Ambrožová

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

Míša

Míša

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

start

nejstarší žákyně

nejstarší žákyně

nejstarší žákyně

nejstarší žákyně

porada sportovky s trenérem

porada sportovky s trenérem

čáry máry a výsledky tisk

čáry máry a výsledky tisk

71.- 78.

71.- 78.

61.- 70.

61.- 70.

51.- 60.

51.- 60.

41.- 50.

41.- 50.

Viki a Tamča

Viki a Tamča

Julča čeká na výsledek

Julča čeká na výsledek

31.- 40.

31.- 40.

hlasatel - předseda

hlasatel - předseda

21.- 30.

21.- 30.

11.- 20.

11.- 20.

1.- 10.

1.- 10.

nejlepší s pohárem

nejlepší s pohárem

nejlepší s pohárem

nejlepší s pohárem

nejlepší s pohárem (muž Marián Dragúň, žena Kristýna Horská, žačka Julie Pleskotová, žák Tomáš Hrunek)

nejlepší s pohárem (muž Marián Dragúň, žena Kristýna Horská, žačka Julie Pleskotová, žák Tomáš Hrunek)

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů