Galavečer plavců Bohemians 2016 (historické fotografie)

info o fotkách

info o fotkách

Zbyněk Beneš

Zbyněk Beneš

Marie Kulhánková

Marie Kulhánková

zprava Mahrová, nahoře Kottková, Vaníčková

zprava Mahrová, nahoře Kottková, Vaníčková

.

.

nástup družstva Stalingradu: zprava Markovičová, Tašková, ... vzadu trenér Taška

nástup družstva Stalingradu: zprava Markovičová, Tašková, ... vzadu trenér Taška

Vaníčková a Kottková

Vaníčková a Kottková

s otevřenou pusou Kottková (Adlerová), vpravo Skřivanová

s otevřenou pusou Kottková (Adlerová), vpravo Skřivanová

Věra Tarantová

Věra Tarantová

Hana Paříková

Hana Paříková

vítěz Jaromír Šťastný

vítěz Jaromír Šťastný

vítěz Jaromír Šťastný

vítěz Jaromír Šťastný

Jaromír Šťastný

Jaromír Šťastný

1. Pavel Pazdírek, 2. Jaromír Šťastný, 3. Josef Neumann

1. Pavel Pazdírek, 2. Jaromír Šťastný, 3. Josef Neumann

Štastný, Pazdírek, ...

Štastný, Pazdírek, ...

1. Marcela Šťastná, vlevo Marta Kadlecová, vpravo Zorka Čechová

1. Marcela Šťastná, vlevo Marta Kadlecová, vpravo Zorka Čechová

vítězná štafeta 4x100 prsa (dole Slavíková, Klemešová)

vítězná štafeta 4x100 prsa (dole Slavíková, Klemešová)

startovní skok

startovní skok

Slavíková jako učitelka plavání

Slavíková jako učitelka plavání

Věra Nováková

Věra Nováková

v lize plavání se také povinně hrálo vodní pólo (z prava Markovičová, Tilkovský, Taichmanová, Jelínková, Vaníčková, ?)

v lize plavání se také povinně hrálo vodní pólo (z prava Markovičová, Tilkovský, Taichmanová, Jelínková, Vaníčková, ?)

Marcela Jelínková (Šťastná)

Marcela Jelínková (Šťastná)

2. Josef Neumann, 1. Leoš Severa

2. Josef Neumann, 1. Leoš Severa

dorostenci Stalingradu

dorostenci Stalingradu

naši pólisti v Zábrdovicích

naši pólisti v Zábrdovicích

vpravo předseda Mertl, vlevo Mirek Tauchmann

vpravo předseda Mertl, vlevo Mirek Tauchmann

hlasatel závodu

hlasatel závodu

vpravo Zdeněk Jelínek

vpravo Zdeněk Jelínek

na návštěvě v Hiilversumu uprostřed šéf trenér klubu, vpravo předseda Mertl

na návštěvě v Hiilversumu uprostřed šéf trenér klubu, vpravo předseda Mertl

.

.

cvičitelé na výletě, 2. zleva předseda Šíma

cvičitelé na výletě, 2. zleva předseda Šíma

2. zprava Jiřina Jedličková

2. zprava Jiřina Jedličková

Československá reprezentace, vlevo Zdeněk Jelínek

Československá reprezentace, vlevo Zdeněk Jelínek

.

.

Sokolské šibřinky

Sokolské šibřinky

cvičitelé u vody

cvičitelé u vody

Mistrovství ČSSR: 1. Slavie Bratislava, 2. Spartak Stalingrad

Mistrovství ČSSR: 1. Slavie Bratislava, 2. Spartak Stalingrad

družstvo vodních pólistů: uprostřed Josef Neumann a pod ním sedící Leoš Severa

družstvo vodních pólistů: uprostřed Josef Neumann a pod ním sedící Leoš Severa

zájezd na Západ

zájezd na Západ

vpravo Bíba Vaníčková

vpravo Bíba Vaníčková

nástup rozhodčích v Tyršově domě, 4. zprava Peggy Drbohlavová

nástup rozhodčích v Tyršově domě, 4. zprava Peggy Drbohlavová

Milan Pavlíček

Milan Pavlíček

Ivana Felgrová s družstvem v Podolí

Ivana Felgrová s družstvem v Podolí

žáci sportovky: nahoře Pavlíček, Josef Kuf, vpravo vzadu Adamík

žáci sportovky: nahoře Pavlíček, Josef Kuf, vpravo vzadu Adamík

vyhlášení sportovců Stalingradu, zleva V.Srb, Paříková, Vaněk, Kalvasová, Felgrová, Kubková a předseda Felgr

vyhlášení sportovců Stalingradu, zleva V.Srb, Paříková, Vaněk, Kalvasová, Felgrová, Kubková a předseda Felgr

Věra Kubková

Věra Kubková

Mezinárodní závody v Podolí: dráha 1 Zdeněk Kolář

Mezinárodní závody v Podolí: dráha 1 Zdeněk Kolář

Paříková, Kubková

Paříková, Kubková

kluci první sportovky zleva nahoře Komrska, Oktávec, Doubner, Procházka, Kolář, dole Bartoš a Nosek

kluci první sportovky zleva nahoře Komrska, Oktávec, Doubner, Procházka, Kolář, dole Bartoš a Nosek

vpravo Valtr

vpravo Valtr

juniorští reprezentanti na soutěži Družba, vprostřed Milan Pavlíček, 2. zleva Renata Pětrošová (budoucí trenérka)

juniorští reprezentanti na soutěži Družba, vprostřed Milan Pavlíček, 2. zleva Renata Pětrošová (budoucí trenérka)

reprezentanti: vpředu Kubková, Faitlová, Slavíčková, Návesníková, Marková, vzadu trenér Passer a Pavel Pejša

reprezentanti: vpředu Kubková, Faitlová, Slavíčková, Návesníková, Marková, vzadu trenér Passer a Pavel Pejša

Votavová a Tarantová na soustředění

Votavová a Tarantová na soustředění

ženská liga v Olomouci

ženská liga v Olomouci

Milan Pavlíček

Milan Pavlíček

trénink sportovky venku v Podolí

trénink sportovky venku v Podolí

trénink v Podolí

trénink v Podolí

mezinárodní závody

mezinárodní závody

Jaroslav Felgr blahopřeje Olze Chlupové

Jaroslav Felgr blahopřeje Olze Chlupové

Vladimír Srb jako hlasatel, Karel Fencl přichází a Laibl se opírá o stůl

Vladimír Srb jako hlasatel, Karel Fencl přichází a Laibl se opírá o stůl

Ivana Felgrová předvádí

Ivana Felgrová předvádí

trénink v Podolí

trénink v Podolí

vyhlášení štafety, bez trika na 2. místě Josef Kuf

vyhlášení štafety, bez trika na 2. místě Josef Kuf

sportovka (1970-74) na soustředění v České Vsi

sportovka (1970-74) na soustředění v České Vsi

.

.

soutěž Družba uprostřed drbající se Ivana Felgrová

soutěž Družba uprostřed drbající se Ivana Felgrová

Vladimír Procházka

Vladimír Procházka

Kubková, Paříková, Votavová, Kalvasová

Kubková, Paříková, Votavová, Kalvasová

Vladimír Srb

Vladimír Srb

repretým 2. zleva Marcela Jelínková, 2. zprava Jaromír Šťastný

repretým 2. zleva Marcela Jelínková, 2. zprava Jaromír Šťastný

Šupka, Oktávec

Šupka, Oktávec

Lída Adlerová - cesta do Gottvaldova

Lída Adlerová - cesta do Gottvaldova

.

.

start

start

hezčí start

hezčí start

soustředění Rumunsko: Zbyněk Beneš, Vladimír Chrastný

soustředění Rumunsko: Zbyněk Beneš, Vladimír Chrastný

soustředění Rumunsko: Věra Nováková

soustředění Rumunsko: Věra Nováková

vodní mroži pod vedením Jardy Felgra v Rumunsku

vodní mroži pod vedením Jardy Felgra v Rumunsku

Jaroslav Felgr

Jaroslav Felgr

Univerziáda 1965 v Brně

Univerziáda 1965 v Brně

.

.

Hainz, Obrlendr, ., V.Srb - polohová štafeta ČVUT Praha

Hainz, Obrlendr, ., V.Srb - polohová štafeta ČVUT Praha

Jana Slavíková

Jana Slavíková

soustředění v Piešťanech (uprostřed malý Petr Jelínek)

soustředění v Piešťanech (uprostřed malý Petr Jelínek)

v Rumunsku Michal Srb, Řehák, Marie Poláková

v Rumunsku Michal Srb, Řehák, Marie Poláková

Zdeněk Kolář

Zdeněk Kolář

2. Olina Teichmannová (Hrstková, Paplhámová), 1. Lída Kottková

2. Olina Teichmannová (Hrstková, Paplhámová), 1. Lída Kottková

Pivoňka, ., Felgrová, Teichmannová

Pivoňka, ., Felgrová, Teichmannová

., ., Teichmannová, Felgrová

., ., Teichmannová, Felgrová

předvánoční fotka družstev, různě sedí: Vaníčková, Pivoňka, Kottková, Němeček, Cejnar, Taichmannová

předvánoční fotka družstev, různě sedí: Vaníčková, Pivoňka, Kottková, Němeček, Cejnar, Taichmannová

Ivana Felgrová a Josef Kuf při vyhlášení sportovce svazu

Ivana Felgrová a Josef Kuf při vyhlášení sportovce svazu

1. dorostenky Stalingradu

1. dorostenky Stalingradu

Vostrá, Smoláková, Tomková, jedna skrytá

Vostrá, Smoláková, Tomková, jedna skrytá

bronzoví klokani s Burešem

bronzoví klokani s Burešem

Jaroslav Felgr

Jaroslav Felgr

nástup repre v Gottvaldov, první zleva trenér Zdeněk Jelínek, Marcela Jelínková a dále Vaníčková

nástup repre v Gottvaldov, první zleva trenér Zdeněk Jelínek, Marcela Jelínková a dále Vaníčková

ze zájezdu, Jiří Kuf, Zdeněk Kolář  Standa Zemánek

ze zájezdu, Jiří Kuf, Zdeněk Kolář Standa Zemánek

modelka (z Maršálovy skupiny)

modelka (z Maršálovy skupiny)

Josef Bartoš

Josef Bartoš

rozcvička

rozcvička

Bartoš

Bartoš

Ivana Felgrová

Ivana Felgrová

Ivana Felgrová při poradě při závodech

Ivana Felgrová při poradě při závodech

nástup na závodech zprava Skupová, Kalvasová, Jíčínský, Rakovec, Procházka, Písařík..., Poláková, Kulhánková, Kubková

nástup na závodech zprava Skupová, Kalvasová, Jíčínský, Rakovec, Procházka, Písařík..., Poláková, Kulhánková, Kubková

Helena Hladká a Josef kuf s předsedou Felgrem - sportovci Bohemians

Helena Hladká a Josef kuf s předsedou Felgrem - sportovci Bohemians

v Podolí Josef Bartoš

v Podolí Josef Bartoš

.

.

Jiří Kuf a Ivana Felgrová při vyhlášení sportovců (asi ČSSR)

Jiří Kuf a Ivana Felgrová při vyhlášení sportovců (asi ČSSR)

v Podolí Motlík, Kolář, Bartoš

v Podolí Motlík, Kolář, Bartoš

plavci Bohemians 1972 zleva Vaněk, Jiří Kuf, Valtr, Josef Kuf, Holub

plavci Bohemians 1972 zleva Vaněk, Jiří Kuf, Valtr, Josef Kuf, Holub

Pavlíček a Felgrová

Pavlíček a Felgrová

úspěšná štafeta, dole ŠUpka a Koluář, nahoře Bartoš a Jíčínský

úspěšná štafeta, dole ŠUpka a Koluář, nahoře Bartoš a Jíčínský

Martin Dvořák

Martin Dvořák

závody v Podolí (asi Mistrovství) - 1. Kubková blahopřeje dr. Harant

závody v Podolí (asi Mistrovství) - 1. Kubková blahopřeje dr. Harant

Jiří Kuf

Jiří Kuf

.

.

Věra Kubková

Věra Kubková

Alena Kalvasová (Pospíšilová)

Alena Kalvasová (Pospíšilová)

Martin Dvořák

Martin Dvořák

3. Martin Dvořák

3. Martin Dvořák

Josef Rakovec

Josef Rakovec

Luděk Eremiáš a Petr Motlík

Luděk Eremiáš a Petr Motlík

neplavci (asi liga) - Procházka, Oktávec, Rousek, Vaněk, Šupka, Kuf

neplavci (asi liga) - Procházka, Oktávec, Rousek, Vaněk, Šupka, Kuf

Vladimír Srb vydává rozhodčím stopky

Vladimír Srb vydává rozhodčím stopky

neplavci (asi liga) - zleva Zolmanová, Kalvasová, Poláková, Votavová, Moravcová (Motlíková), ., Tarantová, Kubková, Fábryová

neplavci (asi liga) - zleva Zolmanová, Kalvasová, Poláková, Votavová, Moravcová (Motlíková), ., Tarantová, Kubková, Fábryová

odpočinek na závodech

odpočinek na závodech

Olomouc

Olomouc

fotograf v Gottvaldově

fotograf v Gottvaldově

Komrska, Bartoš

Komrska, Bartoš

Kolář

Kolář

trénink v Podolí

trénink v Podolí

zahájení tréninku

zahájení tréninku

rozcvička

rozcvička

3. Helena Hladká

3. Helena Hladká

plavci Bohemky povzbuzují, Motlík, Jarda Bartoš, Procházka, Nosek, ...

plavci Bohemky povzbuzují, Motlík, Jarda Bartoš, Procházka, Nosek, ...

2. místo polohová štafeta - Jiří Kuf, Zdeněk Kolář, Vaněk, Josef Kuf

2. místo polohová štafeta - Jiří Kuf, Zdeněk Kolář, Vaněk, Josef Kuf

jiná štafeta - Kolář a Josef Kuf

jiná štafeta - Kolář a Josef Kuf

Josef Kuf

Josef Kuf

dorostenecké družstvo: zprava Kubková, Štěpánová, Paříková, Vaněk, oba Kufové...

dorostenecké družstvo: zprava Kubková, Štěpánová, Paříková, Vaněk, oba Kufové...

Čertovy kameny v Jeseníkách

Čertovy kameny v Jeseníkách

cesta na Zlatý Chlum

cesta na Zlatý Chlum

Čertovy kameny v Jeseníkách

Čertovy kameny v Jeseníkách

Felgr, Felgrová, Jelínková, Srb

Felgr, Felgrová, Jelínková, Srb

zleva Matušová, ., Hladká, .

zleva Matušová, ., Hladká, .

Radimský

Radimský

Markéta Vondráčková (Kaplanová)

Markéta Vondráčková (Kaplanová)

Alena Votavová

Alena Votavová

v novém Podolí: Maršál, Moravcová, ., Zdeněk Chrastný, Pisařík

v novém Podolí: Maršál, Moravcová, ., Zdeněk Chrastný, Pisařík

sportovní třídy 1966-1970

sportovní třídy 1966-1970

.

.

.

.

Pejša, Beneš

Pejša, Beneš

V. Srb

V. Srb

Pavlíček, Novotný, Smelik na zájezdu v NSR (asi 1978)

Pavlíček, Novotný, Smelik na zájezdu v NSR (asi 1978)

Novotný a Tyburec u Rheinfallských vodopádů

Novotný a Tyburec u Rheinfallských vodopádů

Novotný

Novotný

Smelik, Novotný, a asi Lochman

Smelik, Novotný, a asi Lochman

ve Strakonicích Tyburec, Pavlíček

ve Strakonicích Tyburec, Pavlíček

sportovka v Podolí: zleva ., Hrubišová, Tomková, Veselá, Rajdlová, a nahoře Vaněk, Bureš, Tyburec, ...

sportovka v Podolí: zleva ., Hrubišová, Tomková, Veselá, Rajdlová, a nahoře Vaněk, Bureš, Tyburec, ...

kapitán týmu a trenéři Veselý, Bartoš, Srb

kapitán týmu a trenéři Veselý, Bartoš, Srb

Maršál

Maršál

Felgrová, Hladká

Felgrová, Hladká

striptýz

striptýz

Kačka Poskočilová a Filip Hering

Kačka Poskočilová a Filip Hering

trénink v Podolí

trénink v Podolí

Maršál, Routová

Maršál, Routová

na výletě s rodiči

na výletě s rodiči

Votavová, Tarantová, Kubková, ...

Votavová, Tarantová, Kubková, ...

trenéři - Radimský, Jelinková, Kobrlová, Adlerová, Skála, Veselý a dole Felgrová, V.Srb, Leibl

trenéři - Radimský, Jelinková, Kobrlová, Adlerová, Skála, Veselý a dole Felgrová, V.Srb, Leibl

Josef Bartoš

Josef Bartoš

Bartoš, Veselý

Bartoš, Veselý

Josef Hladký

Josef Hladký

vpravo Bureš

vpravo Bureš

Ivana Žáková

Ivana Žáková

.

.

.

.

.

.

Maršálova skupina

Maršálova skupina

.

.

Maršálova skupina

Maršálova skupina

.

.

.

.

.

.

.

.

trenéři

trenéři

Josef Hladký, Maršál, Olga Brožová

Josef Hladký, Maršál, Olga Brožová

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

následují fotky jsou 1986-1996

následují fotky jsou 1986-1996

.

.

Josef Bartoš

Josef Bartoš

.

.

Zemánek, Petr

Zemánek, Petr

.

.

Pavel Vokoun

Pavel Vokoun

.

.

.

.

Vonšovský

Vonšovský

.

.

.

.

.

.

Hrstka

Hrstka

Josef Bartoš

Josef Bartoš

.

.

.

.

Jelínková

Jelínková

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

plavecká štafeta 1000x100m - rok 1986 - Tonda Panenka

plavecká štafeta 1000x100m - rok 1986 - Tonda Panenka

Ondřej Bureš

Ondřej Bureš

Srb, Vokoun

Srb, Vokoun

Srb, Vokoun

Srb, Vokoun

.

.

.

.

.

.

následují fotky jsou 1996-2006

následují fotky jsou 1996-2006

zahájení utkání sportovek

zahájení utkání sportovek

.

.

Ivana Felgrová

Ivana Felgrová

Smetana, Břenda

Smetana, Břenda

Josef Kučera

Josef Kučera

Marcela Šťastná

Marcela Šťastná

Felgrová, Šťastná, Pospíšilová, Jarošová, Votrubová

Felgrová, Šťastná, Pospíšilová, Jarošová, Votrubová

1997 ME masters

1997 ME masters

Marcela Šťastná

Marcela Šťastná

Eva Jarošová

Eva Jarošová

.

.

Oďáci na soustředění

Oďáci na soustředění

Milan Moravec

Milan Moravec

Mísečky

Mísečky

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

dálkoplavci

dálkoplavci

Martin Břenda

Martin Břenda

Ilona Hlaváčková

Ilona Hlaváčková

Ilona Hlaváčková

Ilona Hlaváčková

Ilona Hlaváčková

Ilona Hlaváčková

Andrea Balášová

Andrea Balášová

Veteraniáda

Veteraniáda

Michelle Vlasáková

Michelle Vlasáková

oslava titulu MČR družstev žen

oslava titulu MČR družstev žen

následují fotky jsou 2006-2016

následují fotky jsou 2006-2016

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Kristýna Horská

Kristýna Horská

začátek zlaté éry polohové štafety

začátek zlaté éry polohové štafety

.

.

.

.

Lenka Jarošová

Lenka Jarošová

Matěj Kozubek prvně vítěz Českého poháru DP

Matěj Kozubek prvně vítěz Českého poháru DP

.

.

.

.

.

.

Kysilka, Táborský

Kysilka, Táborský

.

.

.

.

.

.

malý Kozubek

malý Kozubek

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana

Horská na MSJ

Horská na MSJ

Tomáš Havránek

Tomáš Havránek

titul družstev ČP DP

titul družstev ČP DP

.

.

.

.

Kozubek MSJ DP

Kozubek MSJ DP

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

DP ve Vltavě

DP ve Vltavě

Kozubek vlajkonoš na MS v Kazani

Kozubek vlajkonoš na MS v Kazani

Jarošová, Šťastná

Jarošová, Šťastná

Kozubek vítěz EP v Kodani

Kozubek vítěz EP v Kodani

medailisti ZMČR 2015

medailisti ZMČR 2015

.

.

.

.

.

.

společně v aquaparku

společně v aquaparku

.

.

.

.

na Hlučínsku

na Hlučínsku

.

.

následují fotky jsou 2016

následují fotky jsou 2016

.

.

.

.

.

.

Břenda, J.Srb

Břenda, J.Srb

.

.

.

.

Michael Phelps a Martina Moravčíková

Michael Phelps a Martina Moravčíková

.

.

Martina Moravčíková

Martina Moravčíková

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

.

.

.

.

.

.

MEJ 2016 - Muselová, Noll, Bejček a trenér Břenda

MEJ 2016 - Muselová, Noll, Bejček a trenér Břenda

Bejček, Břenda, Muselová, Noll

Bejček, Břenda, Muselová, Noll

MS25 Horská, Havránek, Moravčíková

MS25 Horská, Havránek, Moravčíková

přemožitelka kanálu La Manche - Nikola Hájková

přemožitelka kanálu La Manche - Nikola Hájková

ligová sestava

ligová sestava

Karolína Marešová

Karolína Marešová

Martin Bejček

Martin Bejček

Petr Novák

Petr Novák

Tomáš Havránek

Tomáš Havránek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

stříbrné ženy

stříbrné ženy

stříbrní muži

stříbrní muži

trenéři Moravec, Srb

trenéři Moravec, Srb

Anna Kolářová

Anna Kolářová

Jarošová, Votrubová, Pospíšilová, Felgrová

Jarošová, Votrubová, Pospíšilová, Felgrová

Hubal, Smetana, Hájková, Dvořáková

Hubal, Smetana, Hájková, Dvořáková

Tereza Muselová

Tereza Muselová

Tereza Muselová

Tereza Muselová

stříbrný kraulový mix

stříbrný kraulový mix

Martin Bejček

Martin Bejček

Tereza Muselová

Tereza Muselová

David Noll

David Noll

zlatá polohová štafeta žen

zlatá polohová štafeta žen

bronzová polohová štafeta mužů

bronzová polohová štafeta mužů

zlatá polohová štafeta mix

zlatá polohová štafeta mix

účastníci Zimního Mistrovství ČR 2016

účastníci Zimního Mistrovství ČR 2016

logo oslav

logo oslav

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 23.9. vede Petr Greipel

ZMĚNA! Nakonec bude v hale.

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů