Krajský přebor žactva C (nejmladšího)

autor fotek

autor fotek

klokani před závody

klokani před závody

klokani před závody

klokani před závody

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

rozcvičení před startem

rozcvičení před startem

štafety

štafety

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

vyhlašování vítězů

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

autor fotek

autor fotek

vyhlášení 50Z žačky - 2. Karla Škopová

vyhlášení 50Z žačky - 2. Karla Škopová

vyhlášení 100K žačky - 3. Karla Škopová

vyhlášení 100K žačky - 3. Karla Škopová

vyhlášení 25K žačky - 1. Lucka Chárová

vyhlášení 25K žačky - 1. Lucka Chárová

vyhlášení 50Z žáci - 1. Dmytriy Strelkovskyy a 2. Jakub Štverák

vyhlášení 50Z žáci - 1. Dmytriy Strelkovskyy a 2. Jakub Štverák

vyhlášení 25K žačky - všechny plavkyně pohromadě

vyhlášení 25K žačky - všechny plavkyně pohromadě

vyhlášení 100Z žáci - 2. Ivan Tapilsky

vyhlášení 100Z žáci - 2. Ivan Tapilsky

vyhlášení 4x50K mix - 1. Karla Škopová,  Barbora Škopová, Jakub Štverák, Dmitriy Strelkovskyy

vyhlášení 4x50K mix - 1. Karla Škopová, Barbora Škopová, Jakub Štverák, Dmitriy Strelkovskyy

vyhlášení 100K žáci - 2. Jakub Štverák, 3. Ivan Tapilsky

vyhlášení 100K žáci - 2. Jakub Štverák, 3. Ivan Tapilsky

vyhlášení 4x25K mix - 1. Evelína Zelinková, Aracy Duba, Kauana Duba, Lucie Chárová, 2. Sofia Michu, Anastasia Nikolaeva Zonn, Jolana Zaňková, Valerie Laputka

vyhlášení 4x25K mix - 1. Evelína Zelinková, Aracy Duba, Kauana Duba, Lucie Chárová, 2. Sofia Michu, Anastasia Nikolaeva Zonn, Jolana Zaňková, Valerie Laputka

vyhlášení 4x50PŠ mix - 2. Jakub Štverák, Klára Šmehilová, Karla Škopová,  Dmitriy Strelkovskyy

vyhlášení 4x50PŠ mix - 2. Jakub Štverák, Klára Šmehilová, Karla Škopová, Dmitriy Strelkovskyy

vyhlášení 25Z žačky - všechny plavkyně pohromadě

vyhlášení 25Z žačky - všechny plavkyně pohromadě

klokani pohromadě po závodech

klokani pohromadě po závodech

vyhlášení 100Z žačky - 2. Karla Škopová

vyhlášení 100Z žačky - 2. Karla Škopová

vyhlášení 50K žačky - 1. Karla Škopová

vyhlášení 50K žačky - 1. Karla Škopová

vyhlášení 50K žáci - 1. Dmytriy Strelkovskyy, 2. Jakub Štverák a 3. Eldar Sharifov

vyhlášení 50K žáci - 1. Dmytriy Strelkovskyy, 2. Jakub Štverák a 3. Eldar Sharifov

vyhlášení 25Z žačky - 1. Kauana Duba, 2. Jolana Zaňková, 3. Evelína Zelinková

vyhlášení 25Z žačky - 1. Kauana Duba, 2. Jolana Zaňková, 3. Evelína Zelinková

vyhlášení 25K žačky - 1. Lucie Chárová, 2. Evelína Zelinková

vyhlášení 25K žačky - 1. Lucie Chárová, 2. Evelína Zelinková

vyhlášení 50P žáci - 2. Dmytriy Strelkovskyy

vyhlášení 50P žáci - 2. Dmytriy Strelkovskyy

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů