O pohár Vltavy - DP na Vltavě v Praze Podolí

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

příprava závodního zázemí

příprava závodního zázemí

závodní kancelář

závodní kancelář

příprava startovního mola

příprava startovního mola

příprava startovního mola

příprava startovního mola

příprava startovního mola

příprava startovního mola

příprava startovního mola a bójí

příprava startovního mola a bójí

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

příprava závodiště

závodní kancelář

závodní kancelář

Terka, Vláďa, Jája a Adam

Terka, Vláďa, Jája a Adam

popis závodníků

popis závodníků

popis závodníků

popis závodníků

zázemí závodu

zázemí závodu

ředitel závodu

ředitel závodu

závod nám pomohla hlídat Městská policie

závod nám pomohla hlídat Městská policie

příprava na start 3km

příprava na start 3km

Matěj, Tomáš a Lukas

Matěj, Tomáš a Lukas

Pepa Kysilka

Pepa Kysilka

předstartovní kontrola

předstartovní kontrola

příprava na start 3km

příprava na start 3km

Bohemáci na startu trojky

Bohemáci na startu trojky

a je odstartována trojka

a je odstartována trojka

a je odstartována trojka

a je odstartována trojka

plavci na trojce krátce po startu

plavci na trojce krátce po startu

trojky se účastnili i milovníci pomalejšího tempa

trojky se účastnili i milovníci pomalejšího tempa

mladší žáci na startu zkráceného závodu na 500m

mladší žáci na startu zkráceného závodu na 500m

těsně před startem

těsně před startem

mladší žáci

mladší žáci

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kačka a Ace

Kačka a Ace

taktická rozmluva před pětkou

taktická rozmluva před pětkou

příprava na start na 5km

příprava na start na 5km

Jája, Ace, Kačka a Smeták

Jája, Ace, Kačka a Smeták

Ace, Kačka, Smeták a Adam

Ace, Kačka, Smeták a Adam

Smeták a Adéla

Smeták a Adéla

Peťa a Simča

Peťa a Simča

před skokem do vody

před skokem do vody

předzávodní rovnání

předzávodní rovnání

předzávodní rovnání

předzávodní rovnání

předzávodní rovnání

předzávodní rovnání

start závodu na 5km

start závodu na 5km

boj o co nejlepší místo po startu

boj o co nejlepší místo po startu

závodníci se již rovnají za sebe

závodníci se již rovnají za sebe

v dáli obrátka pod Barrandovským mostem

v dáli obrátka pod Barrandovským mostem

Honza (ředitel) a Dita (zástupkyně - téměř ředitelka) :)

Honza (ředitel) a Dita (zástupkyně - téměř ředitelka) :)

vyhlášení mladší žačky na 1km (500m)

vyhlášení mladší žačky na 1km (500m)

vyhlášení mladší žáci na 1km (500m) - 1. Matěj Kozubek, 2. Lukas Pavlov, 4. Tomáš Kozubek

vyhlášení mladší žáci na 1km (500m) - 1. Matěj Kozubek, 2. Lukas Pavlov, 4. Tomáš Kozubek

vyhlášení starší žačky na 3km (1500m) - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení starší žačky na 3km (1500m) - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení starší žáci na 3km (1500m) - 2. Patrik Jirát, 3. Vláďa Kučera

vyhlášení starší žáci na 3km (1500m) - 2. Patrik Jirát, 3. Vláďa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

diplomářka

diplomářka

Eva Kučerová

Eva Kučerová

Katka Skuhrová - vítězka 3km masters

Katka Skuhrová - vítězka 3km masters

vyhlášení 3km masters ženy - 1. Katka Skuhrová

vyhlášení 3km masters ženy - 1. Katka Skuhrová

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Simča Švandelíková

Simča Švandelíková

Pepa Kysilka

Pepa Kysilka

Lucka Zoulová

Lucka Zoulová

Klokan Lucho

Klokan Lucho

Ace a Lucho

Ace a Lucho

Pepa Kučera v cíli

Pepa Kučera v cíli

neplavající v roli diváka Martin šPrcek Břenda

neplavající v roli diváka Martin šPrcek Břenda

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adam Hochmann v cíli

Adam Hochmann v cíli

Simča a Smeták

Simča a Smeták

Ace Blair

Ace Blair

Eva a Vašek (vlastně Vláďa)

Eva a Vašek (vlastně Vláďa)

omámený Adam

omámený Adam

usměvavý Smeták

usměvavý Smeták

Josef Kysilka

Josef Kysilka

Adam, Simča a Zoule

Adam, Simča a Zoule

vyhlášení 3km masters muži - 1. Pepa Kysilka, 2. Mates z Pardubic a chybí 3. Vladimír Srb ml.

vyhlášení 3km masters muži - 1. Pepa Kysilka, 2. Mates z Pardubic a chybí 3. Vladimír Srb ml.

vyhlášení 5km dorostenky - 1. Simča, 2. Terka a 3. Halajda

vyhlášení 5km dorostenky - 1. Simča, 2. Terka a 3. Halajda

šek pro vítěze

šek pro vítěze

Peťa předává šek Simče

Peťa předává šek Simče

Simča Švandelíková - vítězka hlavního závodu na 5km se šekem

Simča Švandelíková - vítězka hlavního závodu na 5km se šekem

vyhlášení 5km ženy - 1. Simona Švandelíková, 2. Hanďa Nováků nyní z Brna a 3. Lucka Zoulová

vyhlášení 5km ženy - 1. Simona Švandelíková, 2. Hanďa Nováků nyní z Brna a 3. Lucka Zoulová

vyhlášení ženy masters na 5km

vyhlášení ženy masters na 5km

vyhlášení 5km dorostenci - 1. Pepa Kučera, 3. Adam Hochmann

vyhlášení 5km dorostenci - 1. Pepa Kučera, 3. Adam Hochmann

vyhlášení muži masters na 5km - 1. Ace Blair

vyhlášení muži masters na 5km - 1. Ace Blair

Ace a jeho vyhraný šek na 50000

Ace a jeho vyhraný šek na 50000

vyhlášení 5km muži absolutně - 1. Ace Blair, 2. Pepa Kučera a 3. Matěj Horník z Brna

vyhlášení 5km muži absolutně - 1. Ace Blair, 2. Pepa Kučera a 3. Matěj Horník z Brna

výměna pozávodních dojmů

výměna pozávodních dojmů

Smeták, Adéla, Břenďák a Halajda

Smeták, Adéla, Břenďák a Halajda

Terka a Jája

Terka a Jája

Adéla, Vláďa a ?

Adéla, Vláďa a ?

zpracování výsledků

zpracování výsledků

Hubík (vrchní časoměřič) a Tom Neterda (delegát závodu) kontrolují správnost výsledků

Hubík (vrchní časoměřič) a Tom Neterda (delegát závodu) kontrolují správnost výsledků

ředitel a delegát

ředitel a delegát

já - ředitel závodu - Honza Srb

já - ředitel závodu - Honza Srb

start pětky

start pětky

odstartována pětka

odstartována pětka

pohled na 45 závodníků

pohled na 45 závodníků

sbor rozhodčích

sbor rozhodčích

záchranář Daník Novopacký

záchranář Daník Novopacký

Marta Břendová

Marta Břendová

Vítek Břenda

Vítek Břenda

ředitel závodu v roli startéra

ředitel závodu v roli startéra

vrchní časoměřič Hubík a jeho partnerka lékařka závodu

vrchní časoměřič Hubík a jeho partnerka lékařka závodu

nadšený divák Míša

nadšený divák Míša

fotograf Vítek a záchranář Dan

fotograf Vítek a záchranář Dan

vodní záchranář pan Laštovka a Víťa Švandelík

vodní záchranář pan Laštovka a Víťa Švandelík

Martin Břenda

Martin Břenda

Eva Kučerová

Eva Kučerová

Káča Haláková

Káča Haláková

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

Ace Blair

Ace Blair

Simča a Smeták

Simča a Smeták

teplá voda, ani se nechce z vody

teplá voda, ani se nechce z vody

Adam, Simča a Smeták

Adam, Simča a Smeták

Terka Martínková

Terka Martínková

Terka Martínková

Terka Martínková

přihlížející rozhodčí

přihlížející rozhodčí

Pepa Kysilka

Pepa Kysilka

šeky pro vítěze

šeky pro vítěze

Adélka a Daník

Adélka a Daník

Jája Ježková

Jája Ježková

Ondra WELLEN Čihák

Ondra WELLEN Čihák

rozhodčí vyhlížejí poslední plavkyni na trati 5km

rozhodčí vyhlížejí poslední plavkyni na trati 5km

už plave pod dohledem Městké policie a vodního záchranáře

už plave pod dohledem Městké policie a vodního záchranáře

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů