Podzimní KP žactva 97-2000

Dominika a Tereza

Dominika a Tereza

Tereza Černá

Tereza Černá

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Honza Fleissner

Honza Fleissner

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

vyhlášení 100Z žačky 97 - 2. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žačky 97 - 2. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žáci 99-00 - 1. Fanda Podborský

vyhlášení 100Z žáci 99-00 - 1. Fanda Podborský

vyhlášení 200P žačky 97 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200P žačky 97 - 1. Kristýna Horská

Dominika Červenková

Dominika Červenková

Pavla Churá

Pavla Churá

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Jakub Janoš

Jakub Janoš

Jakub Jiroušek

Jakub Jiroušek

Jakub Janoš

Jakub Janoš

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Oliver Zlámal

Oliver Zlámal

Honza Fleissner

Honza Fleissner

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Pavla Churá

Pavla Churá

Kristýna Horská

Kristýna Horská

polohovkářky

polohovkářky

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Tereza Černá

Tereza Černá

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Kryštof Šram

Kryštof Šram

Fanda Podborský

Fanda Podborský

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

vyhlášení 50K žačky 97 - 2. Olga Vaníčková, 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 50K žačky 97 - 2. Olga Vaníčková, 3. Andrea Štěchová

vyhlášení 100PZ žačky 97 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100PZ žačky 97 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 400K žáci 99-00 - 1. Fanda Podborský

vyhlášení 400K žáci 99-00 - 1. Fanda Podborský

vyhlášení 400K žáci 98 - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 400K žáci 98 - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

Honza Fleissner

Honza Fleissner

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Kryštof Šram

Kryštof Šram

Tereza Černá

Tereza Černá

Lily Hurtová

Lily Hurtová

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Honza Fleissner

Honza Fleissner

Tereza Černá

Tereza Černá

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Anička Šrámková

Anička Šrámková

Dominika Červenková

Dominika Červenková

Janička Honzáková

Janička Honzáková

Lily Hurtová

Lily Hurtová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100K žačky 97 - 2. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100K žačky 97 - 2. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

vyhlášení 50Z žáci 99-00 - 2. Fanda Podborský

vyhlášení 50Z žáci 99-00 - 2. Fanda Podborský

vyhlášení 50Z žáci 98 - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 50Z žáci 98 - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 200PZ žačky 97 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 200PZ žačky 97 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 200K žáci 99-00 - 2. Fanda Podborský

vyhlášení 200K žáci 99-00 - 2. Fanda Podborský

Adéla a Kristýna

Adéla a Kristýna

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

vyhlášení 4x50K žačky - 1. Kristýna, Adéla, Olga a Andrea

Trénink pátek 17. 11. a soboty

se koná jen odpoledne v Podolí. Účastníci MČR o týden později mají účast hodně nutnou.
Sobota 18.11. Podolí, vede M.Břenda
Sobota 25.11. Podolí, vede J.Srb

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů