Přehled přihlášek

"Klasické" Poprázdninové soustředění

Přihlášeno lidí:60
Počet startů:60

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BERANOVÁ Kateřina (2009)
11plavecké soustředění---
BIELECKÁ Tereza (2009)
11plavecké soustředění---
BOHÁČ Patrik (2009)
11plavecké soustředění---
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
11plavecké soustředění---
BŘEZINA Tomáš (2003)
11plavecké soustředění---
CARDA Jan (2005)
11plavecké soustředění---
CHÁRA Jakub (2006)
11plavecké soustředění---
CHÁROVÁ Lucie (2009)
11plavecké soustředění---
DRAČKA Vojtěch (2003)
11plavecké soustředění---
DUBA Aracy Mahulena (2009)
11plavecké soustředění---
DUBA Kauana Slavka (2009)
11plavecké soustředění---
EYBL Václav (2006)
11plavecké soustředění---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
11plavecké soustředění---
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
11plavecké soustředění---
GACEK Natalie (2006)
11plavecké soustředění---
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
11plavecké soustředění---
HÁJEK Michal (2003)
11plavecké soustředění---
HORSKÝ Kryštof (2003)
11plavecké soustředění---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
11plavecké soustředění---
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
11plavecké soustředění---
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
11plavecké soustředění---
KOZUBEK Matěj (1996)
11plavecké soustředění---
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČ Adam (2010)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
11plavecké soustředění---
LAHODA David (2005)
11plavecké soustředění---
LAJČUK Leonard (2000)
11plavecké soustředění---
LIPŠ Václav (2003)
11plavecké soustředění---
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
11plavecké soustředění---
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
11plavecké soustředění---
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
11plavecké soustředění---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
11plavecké soustředění---
RENC Jakub (1999)
11plavecké soustředění---
RENC Matěj (2002)
11plavecké soustředění---
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Ondřej (2006)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Radek (2006)
11plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
11plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
11plavecké soustředění---
SRB Štěpán (2004)
11plavecké soustředění---
SRBOVÁ Helena (2007)
11plavecké soustředění---
SRBOVÁ Mia (2010)
11plavecké soustředění---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
11plavecké soustředění---
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Elen (2007)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Klára (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
11plavecké soustředění---
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
11plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
11plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Denis (2005)
11plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
11plavecké soustředění---
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
VRÁNA Miroslav (2001)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
11plavecké soustředění---
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11plavecké soustředění---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

BERANOVÁ Anna (2006)
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
Sobotní trénink v Podolí 7. a 14. 12.

vede trenér Petr Greipel.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů