Statistika

historické roční verze v pdf a oddílové rekordy

Kritéria online výběru
Disciplína:
Družstvo:
Výkony:
Pohlaví:
Bazén:
Rok:
Zobrazit mezičasy
Seřadit dle FINA



č.PlavecRočníkDisc.ČasFINAORMístoDatumBazén
1NOVÁK Petr199650K00:24,47 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2NOLL David199950K00:24,77 602Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
3NOLL David199950K00:25,06 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
4BEJČEK Martin199850K00:25,13 576ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
5NOLL David199950K00:25,26 567Praha - Podolí17. 2. 201950 m
6RENC Jakub199950K00:25,34 562ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
7TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,39 559ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
8BEJČEK Martin199850K00:25,45 555Praha - Podolí17. 2. 201950 m
9BEJČEK Martin199850K00:25,49 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
10RENC Matěj200250K00:25,83 531ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
11KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,04 751Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
12BŘEZINA Tomáš200350K00:26,27 504ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
13RENC Jakub199950M00:26,72 592ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
14TIKOVSKÝ Daniel200150M00:27,57 538ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
15KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:27,69 625Praha - Podolí17. 2. 201950 m
16HÁJEK Michal200350K00:27,90 421ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
17HORSKÝ Kryštof200350K00:27,95 381Praha - Radlice19. 1. 201925 m
18RENC Matěj200250M00:27,96 516ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
19MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,19 592ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
20JUDICKIJ Michal200450K00:28,46 397ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
21MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,56 569Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
22MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,65 513Praha - Radlice19. 1. 201925 m
23RENC Jakub199950Z00:28,84 579Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
24VRÁNA Miroslav200150K00:29,05 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
25TIKOVSKÝ Daniel200150Z00:29,17 560ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
26RENC Matěj200250Z00:29,23 556ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
27HUBIČKA Richard200350K00:29,95 340ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
28GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,08 443Praha - Radlice19. 1. 201925 m
29BŘEZINA Tomáš200350M00:30,08 415ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
30CHÁRA Jakub200650K00:30,12 335ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
31TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,14 638ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
32GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,31 476Praha - Podolí17. 2. 201950 m
33CHÁRA Jakub200650K00:30,47 323ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
34DRAČKA Vojtěch200350K00:30,67 288Praha - Radlice19. 1. 201925 m
35LAHODA David200550M00:30,76 388České Budějovice2. 3. 201950 m
36LAHODA David200550K00:30,82 312ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
37SVOBODOVÁ Klára200550K00:30,96 406ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
38LAHODA Jakub200050P00:31,05 538ORPlzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
39SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,32 435ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
40TIKOVSKÝ Denis200550K00:31,34 297ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
41JUDICKIJ Michal200450Z00:31,57 442ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
42EYBL Václav200650K00:31,59 298ORLitoměřice9. 2. 201925 m
43SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,63 427Litoměřice9. 2. 201925 m
44NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:31,65 380ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
45ČMEJLOVÁ Julie200650K00:31,69 417ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
46PEŠTOVÁ Andrea200550K00:32,10 404České Budějovice2. 3. 201950 m
47EYBL Václav200650K00:32,24 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
48ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,56 387ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
49SEDLÁČEK Max200650K00:32,65 263ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
50KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,66 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
51KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,81 341ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
52ŠKOPOVÁ Karla200850K00:32,88 339Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
53CHÁRA Jakub200650M00:32,90 317ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
54ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,96 337ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
55BŘENDA Martin198850K00:32,99 255Praha - Podolí17. 2. 201950 m
56ŠIMSA Radek200650K00:33,12 252ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
57ŠKOPOVÁ Karla200850K00:33,15 367ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
58CARDA Jan200550M00:33,22 308ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
59VODIČKOVÁ Veronika200550K00:33,30 362České Budějovice2. 3. 201950 m
60KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,32 361ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
61MARTÍNKOVÁ Tereza199250P00:33,36 684Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
62ŠIMSA Radek200650K00:33,38 253Litoměřice9. 2. 201925 m
63BRÁNIK Juraj194650K00:33,39 223Brno - Lesná9. 3. 201925 m
64ŠIMSA Ondřej200650K00:33,59 241ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
65ŠIMSA Radek200650K00:33,65 240Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
66BŘEZINA Tomáš200350Z00:33,69 363Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
67KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,70 315Praha - Radlice19. 1. 201925 m
68SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:33,93 342České Budějovice2. 3. 201950 m
69HORSKÁ Kristýna199750P00:34,04 596Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
70CHÁRA Jakub200650Z00:34,11 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
71BŘEZINA Tomáš200350P00:34,27 434ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
72RENC Jakub199950P00:34,49 426ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
73ŠTĚRBA Pavel195450K00:34,50 203Brno - Lesná9. 3. 201925 m
74ŠIMSA Ondřej200650K00:34,75 224Litoměřice9. 2. 201925 m
75CHÁRA Jakub200650Z00:34,82 329Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
76ŠKOPOVÁ Karla200850K00:34,95 282Praha - Radlice19. 1. 201925 m
77ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,58 185Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
78ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:35,75 365ORLitoměřice9. 2. 201925 m
79NOVÁKOVÁ Soňa200550M00:35,87 361Litoměřice9. 2. 201925 m
80ŠTVERÁK Jakub200850K00:36,11 194ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
81HUBIČKA Richard200350Z00:36,24 292ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
82ŠKOPOVÁ Karla200850M00:36,45 301ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
83PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,61 297ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
84SEDLÁČEK Max200650M00:36,67 229ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
85ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,69 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
86PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,94 331Litoměřice9. 2. 201925 m
87ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:37,05 287ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
88TIKOVSKÝ Dominik200950K00:37,13 179ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
89ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:37,19 234ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
90NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,22 374Litoměřice9. 2. 201925 m
91PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,22 374ORLitoměřice9. 2. 201925 m
92KREJČÍKOVÁ Mariana200650Z00:37,28 382ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
93FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:37,32 371Litoměřice9. 2. 201925 m
94KREJČÍKOVÁ Mariana200650M00:37,39 279ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
95BOUČKOVÁ Eliška200850K00:37,46 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
96ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,47 377ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
97ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,56 374ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
98SEDLÁČEK Max200650Z00:37,62 261ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
99BRÁNIK Juraj194650M00:37,83 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
100ČMEJLOVÁ Julie200650M00:37,84 269ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
101PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:38,03 360České Budějovice2. 3. 201950 m
102KALIVODOVÁ Nikita200750K00:38,16 240ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
103BRÁNIK Juraj194650Z00:38,17 197Brno - Lesná9. 3. 201925 m
104EYBL Václav200650M00:38,21 212ORLitoměřice9. 2. 201925 m
105ŠKOPOVÁ Karla200850Z00:38,58 345ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
106CARDA Jan200550P00:38,68 319ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
107TIKOVSKÝ Dominik200950K00:39,05 140ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
108SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,10 323Litoměřice9. 2. 201925 m
109VODIČKOVÁ Veronika200550M00:39,11 279Litoměřice9. 2. 201925 m
110EYBL Václav200650M00:39,14 188ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
111KUDRNÁČOVÁ Eliška200750Z00:39,17 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
112ŠIMSA Ondřej200650M00:39,67 190ORLitoměřice9. 2. 201925 m
113SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,85 313České Budějovice2. 3. 201950 m
114BOHÁČ Patrik200950K00:39,90 131ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
115SVOBODOVÁ Nikol200750K00:40,00 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
116ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650K00:40,05 188Brno - Lesná9. 3. 201925 m
117ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,06 399ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
118ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,20 419ORLitoměřice9. 2. 201925 m
119SVOBODOVÁ Elen200750K00:40,24 205České Budějovice2. 3. 201950 m
120ŠIMSA Radek200650Z00:40,28 213ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
121CHÁROVÁ Lucie200950K00:40,36 183ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
122SVOBODOVÁ Klára200550M00:40,39 221České Budějovice2. 3. 201950 m
123HUBIČKA Richard200350P00:40,41 265ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
124ŠIMSA Ondřej200650Z00:40,67 192Litoměřice9. 2. 201925 m
125ŠIMSA Radek200650Z00:40,97 202ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
126ŠTĚRBA Pavel195450M00:41,00 150Brno - Lesná9. 3. 201925 m
127ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,08 200ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
128ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,15 199Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
129ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:41,19 364Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
130ŠIMSA Radek200650Z00:41,21 184Litoměřice9. 2. 201925 m
131PEŠTOVÁ Andrea200550P00:41,35 385ORLitoměřice9. 2. 201925 m
132ČMEJLOVÁ Julie200650P00:41,61 353ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
133ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:41,73 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
134KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:41,81 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
135ŠIMSA Ondřej200650M00:41,86 154ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
136ŠTĚRBA Pavel195450Z00:41,92 149Brno - Lesná9. 3. 201925 m
137ŠTĚRBA Pavel195450P00:42,35 212Brno - Lesná9. 3. 201925 m
138DUBA Aracy Mahulena200950K00:42,36 176ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
139MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:42,40 174ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
140ŠKOPOVÁ Barbora200950M00:42,46 189Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
141VODIČKOVÁ Veronika200550P00:42,82 346Litoměřice9. 2. 201925 m
142ŠIMSA Ondřej200650M00:42,87 143ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
143DUBA Kauana Slavka200950K00:43,39 164ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
144VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:43,53 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
145MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:43,57 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
146ŠTVERÁK Jakub200850Z00:43,65 167ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
147VODIČKOVÁ Veronika200550P00:43,93 302České Budějovice3. 3. 201950 m
148ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650Z00:44,19 196Brno - Lesná9. 3. 201925 m
149SVOBODOVÁ Elen200750M00:44,28 168ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
150TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:44,30 160ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
151SVOBODOVÁ Elen200750Z00:44,66 222České Budějovice2. 3. 201950 m
152SVOBODOVÁ Klára200550P00:45,07 280České Budějovice3. 3. 201950 m
153ZAŇKOVÁ Jolana200950K00:45,27 130ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
154ŠIMSA Radek200650M00:45,34 121Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
155BOHÁČ Patrik200950Z00:45,36 149ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
156ŠIMSA Radek200650M00:45,43 126Litoměřice9. 2. 201925 m
157KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:45,62 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
158BOUČKOVÁ Eliška200850Z00:45,98 204ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
159DUBA Aracy Mahulena200950K00:46,24 122Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
160ŠIMSA Radek200650M00:46,67 111České Budějovice2. 3. 201950 m
161DUBA Kauana Slavka200950Z00:47,03 190ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
162CHÁROVÁ Lucie200950Z00:47,68 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
163SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:47,83 181ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
164DUBA Aracy Mahulena200950Z00:48,10 178ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
165KUDRNÁČ Adam201050K00:48,27 74ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
166KUDRNÁČOVÁ Eliška200750P00:48,65 223ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
167FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750Z00:48,73 171ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
168KALIVODOVÁ Nikita200750P00:48,81 220ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
169KUDRNÁČ Adam201050Z00:48,99 93ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
170SVOBODOVÁ Nikol200750P00:49,34 213ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
171ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650M00:49,39 120Brno - Lesná9. 3. 201925 m
172BOUČKOVÁ Eliška200850P00:49,50 211ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
173ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650P00:49,73 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
174ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750K00:49,81 98Brno - Lesná9. 3. 201925 m
175MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:49,95 159ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
176FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750M00:50,42 114ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
177ŠKOPOVÁ Barbora200950P00:50,99 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
178CHÁROVÁ Lucie200950P00:51,03 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
179KHOMKO Zlata200950K00:52,04 95ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
180NOLL David1999100K00:52,67 706Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
181SVOBODOVÁ Elen200750P00:52,68 175ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
182KOČÍKOVÁ Karolína200850Z00:52,70 135ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
183TIKOVSKÝ Dominik200950P00:52,73 119ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
184NOLL David1999100K00:52,76 618Praha - Radlice19. 1. 201925 m
185NOLL David1999100K00:52,94 696Praha - Podolí16. 2. 201950 m
186KUDRNÁČ Adam201050K00:53,03 61ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
187BIELECKÁ Tereza200950K00:53,20 89ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
188ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750Z00:53,34 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
189MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:53,37 130Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
190BRÁNIK Juraj194650P00:53,84 103Brno - Lesná9. 3. 201925 m
191KOČÍKOVÁ Karolína200850P00:54,09 162ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
192RENC Jakub1999100K00:54,27 568ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
193KUDRNÁČ Adam201050Z00:54,33 87ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
194MIŠÁKOVÁ Nina200850P00:54,49 157ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
195ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750M00:54,62 89Brno - Lesná9. 3. 201925 m
196DUBA Kauana Slavka200950M00:54,85 88ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
197RENC Jakub1999100K00:55,08 618ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
198RENC Matěj2002100K00:55,23 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
199TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:55,24 612ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
200CHÁROVÁ Lucie200950M00:55,48 85Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
201RENC Jakub1999100K00:55,77 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
202VODIČKOVÁ Kateřina200950P00:55,86 147ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
203DUBA Aracy Mahulena200950M00:56,05 83ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
204NOVÁK Petr1996100M00:56,23 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
205NOLL David1999100M00:56,27 694Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
206RENC Matěj2002100K00:56,37 576ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
207CHÁROVÁ Lucie200950M00:56,52 81ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
208BEJČEK Martin1998100K00:56,61 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
209NOVÁK Petr1996100M00:56,62 612Praha - Radlice19. 1. 201925 m
210ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750P00:56,80 128Brno - Lesná9. 3. 201925 m
211KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,88 751Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
212RENC Matěj2002100K00:56,99 558ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
213RENC Jakub1999100M00:57,40 654ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
214BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,52 104ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
215NOLL David1999100M00:58,02 569Praha - Radlice19. 1. 201925 m
216NOLL David1999100M00:58,15 629Praha - Podolí17. 2. 201950 m
217BŘEZINA Tomáš2003100K00:58,16 525ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
218RENC Jakub1999100Z00:58,51 584Praha - Radlice19. 1. 201925 m
219KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:58,87 678Praha - Podolí16. 2. 201950 m
220DUBA Kauana Slavka200950P00:58,96 125ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
221RENC Jakub1999100Z00:59,82 651ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
222RENC Jakub1999100Z01:00,53 629ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
223PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:00,77 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
224PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:01,00 609Bratislava (SVK)1. 3. 201950 m
225SPUSTA Simon201050K01:01,01 37Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
226RENC Matěj2002100Z01:01,45 504Praha - Radlice19. 1. 201925 m
227RENC Jakub1999100Z01:01,66 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
228CARDA Jan2005100K01:01,92 435ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
229TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:02,53 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
230HORSKÝ Kryštof2003100M01:02,87 498ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
231RENC Matěj2002100Z01:03,04 556ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
232GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,10 550Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
233GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,29 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
234ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:03,39 459Praha - Radlice19. 1. 201925 m
235TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:03,68 540ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
236SPUSTA Simon201050Z01:03,80 42Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
237SRB Štěpán2004100K01:03,89 348ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
238RENC Matěj2002100Z01:04,10 529Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
239GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:04,34 519Praha - Podolí16. 2. 201950 m
240ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:04,62 517ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
241SRB Štěpán2004100K01:04,65 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
242CHÁRA Jakub2006100K01:04,67 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
243HUBIČKA Richard2003100K01:04,89 332Praha - Radlice19. 1. 201925 m
244CHÁRA Jakub2006100K01:05,18 373ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
245KOČÍKOVÁ Josefína201050K01:05,38 48ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
246DRAČKA Vojtěch2003100K01:05,44 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
247HORSKÝ Kryštof2003100M01:05,52 395Praha - Radlice19. 1. 201925 m
248DUBA Aracy Mahulena200950P01:05,52 91ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
249JUDICKIJ Michal2004100Z01:06,10 483Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
250ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:06,32 585ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
251MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:06,40 583Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
252LAHODA Jakub2000100P01:06,52 584Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
253LAHODA David2005100M01:06,59 419ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
254BŘEZINA Tomáš2003100M01:06,62 418ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
255SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,81 483ORLitoměřice9. 2. 201925 m
256BŘEZINA Tomáš2003100M01:07,14 367Praha - Radlice19. 1. 201925 m
257ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,25 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
258BEJČEK Martin1998100P01:07,49 559Praha - Radlice19. 1. 201925 m
259TIKOVSKÝ Denis2005100K01:07,49 336Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
260TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,56 605ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
261SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,58 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
262TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,61 556Praha - Radlice19. 1. 201925 m
263MARTÍNKOVÁ Tereza1992100M01:07,75 524Praha - Radlice19. 1. 201925 m
264ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,82 547ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
265SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,93 450ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
266MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:08,12 540Praha - Podolí17. 2. 201950 m
267LAJČUK Leonard2000100M01:08,22 389ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
268TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:08,46 581ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
269HORSKÝ Kryštof2003100Z01:08,62 362Praha - Radlice19. 1. 201925 m
270LAHODA David2005100M01:08,67 343Praha - Radlice19. 1. 201925 m
271BEJČEK Martin1998100P01:08,92 570Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
272PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:09,10 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
273ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,10 594ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
274EYBL Václav2006100K01:09,29 301Litoměřice9. 2. 201925 m
275ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,57 582ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
276BEJČEK Martin1998100P01:09,57 554Praha - Podolí17. 2. 201950 m
277HORSKÝ Kryštof2003100Z01:09,68 412ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
278ŠIMSA Radek2006100K01:09,75 267ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
279KOČÍKOVÁ Josefína201050Z01:09,99 58ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
280CARDA Jan2005100M01:10,09 323Praha - Radlice19. 1. 201925 m
281ŠIMSA Radek2006100K01:10,09 300ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
282ČMEJLOVÁ Julie2006100K01:10,37 397ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
283HÁJEK Michal2003100P01:10,59 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
284ŠIMSA Radek2006100K01:10,61 293Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
285MARTÍNKOVÁ Tereza1992100Z01:10,85 469Praha - Radlice19. 1. 201925 m
286HÁJEK Michal2003100P01:10,95 522ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
287PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:11,10 393ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
288HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,14 545ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
289SEDLÁČEK Max2006100K01:11,24 286ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
290CARDA Jan2005100M01:11,42 339ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
291HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,70 532ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
292VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:11,98 378ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
293HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,17 645Praha - Radlice19. 1. 201925 m
294HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,52 692Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
295ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100K01:12,60 361ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
296HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,65 632Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
297JUDICKIJ Michal2004100P01:12,71 447Praha - Radlice19. 1. 201925 m
298LAHODA David2005100Z01:13,12 357ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
299ŠIMSA Radek2006100K01:13,95 248Litoměřice9. 2. 201925 m
300ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,02 255ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
301CHÁRA Jakub2006100Z01:14,10 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
302KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,18 346ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
303SRB Štěpán2004100Z01:14,36 284ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
304GRÉCOVÁ Tamara2001100Z01:14,51 403ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
305KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,65 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
306MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:14,98 626Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
307MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:15,41 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
308CARDA Jan2005100Z01:15,73 321ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
309ŠIMSA Ondřej2006100K01:16,08 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
310KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:16,11 288Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
311MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:16,44 591Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
312DRAČKA Vojtěch2003100Z01:16,46 262Praha - Radlice19. 1. 201925 m
313ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:17,24 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
314SEDLÁČEK Max2006100Z01:17,62 250ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
315NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:17,96 401ORLitoměřice9. 2. 201925 m
316ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:18,47 292ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
317NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:18,49 345ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
318BŘEZINA Tomáš2003100P01:18,59 384ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
319CHÁRA Jakub2006100M01:18,60 255ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
320ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:19,19 395ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
321CHÁRA Jakub2006100M01:19,46 246Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
322FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:19,75 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
323ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:19,77 356ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
324SRB Štěpán2004100Z01:19,84 274ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
325ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,39 366ORLitoměřice9. 2. 201925 m
326FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:20,42 366Litoměřice9. 2. 201925 m
327ŠTVERÁK Jakub2008100K01:20,94 171Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
328ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,98 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
329LAHODA David2005100P01:21,28 347ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
330ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,49 308Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
331VRÁNA Miroslav2001100P01:21,51 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
332ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,74 305Praha - Radlice19. 1. 201925 m
333SEDLÁČEK Max2006100Z01:22,13 252ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
334SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100P01:22,39 472ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
335SVOBODOVÁ Elen2007100K01:22,75 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
336PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:22,75 301ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
337ŠIMSA Ondřej2006100Z01:22,91 205ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
338ŠKOPOVÁ Barbora2009100K01:22,92 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
339VODIČKOVÁ Veronika2005100M01:23,96 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
340PEŠTOVÁ Andrea2005100Z01:24,11 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
341ŠKOPOVÁ Karla2008100O01:24,24 302ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
342ŠIMSA Radek2006100Z01:24,35 214ORLitoměřice9. 2. 201925 m
343ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:24,47 270ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
344KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:24,53 325ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
345SVOBODOVÁ Elen2007100K01:24,54 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
346HOLUBOVÁ Kateřina1998100P01:24,62 435ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
347BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:24,90 231ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
348ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:25,26 276ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
349SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:25,60 313ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
350KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,78 264Praha - Radlice19. 1. 201925 m
351ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:25,79 284ORLitoměřice9. 2. 201925 m
352KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,83 264Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
353SEDLÁČEK Max2006100M01:25,89 195ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
354ŠIMSA Radek2006100Z01:25,91 220ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
355ŠIMSA Ondřej2006100Z01:25,92 203Litoměřice9. 2. 201925 m
356ČMEJLOVÁ Julie2006100M01:26,19 267ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
357KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100O01:26,41 280ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
358ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:26,55 257ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
359ŠTĚRBA Pavel1954100O01:26,85 194Brno - Lesná9. 3. 201925 m
360CARDA Jan2005100P01:26,94 284ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
361ŠIMSA Ondřej2006100Z01:27,06 211ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
362ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:27,19 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
363DRAČKA Vojtěch2003100P01:27,22 259Praha - Radlice19. 1. 201925 m
364ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:27,75 247Praha - Radlice19. 1. 201925 m
365ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:28,03 244Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
366KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:28,20 388České Budějovice2. 3. 201950 m
367ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:28,30 184Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
368ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,51 235ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
369ŠIMSA Ondřej2006100Z01:28,51 201Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
370GACEK Natalie2006100P01:28,55 349Praha - Radlice19. 1. 201925 m
371SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:28,70 202ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
372ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,83 391ORLitoměřice9. 2. 201925 m
373ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,87 243ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
374ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:29,10 241ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
375ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:29,42 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
376EYBL Václav2006100M01:29,71 175ORLitoměřice9. 2. 201925 m
377ŠKOPOVÁ Barbora2009100O01:30,00 248ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
378ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100M01:30,11 223ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
379PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:30,21 373ORLitoměřice9. 2. 201925 m
380ČMEJLOVÁ Julie2006100P01:30,41 357ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
381ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:30,48 327Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
382KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:30,76 189ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
383BŘENDA Martin1988100P01:31,19 246Praha - Podolí17. 2. 201950 m
384VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,01 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
385ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:32,07 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
386PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:32,22 340ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
387SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:32,25 250ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
388FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100K01:32,47 178ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
389VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,53 346Litoměřice9. 2. 201925 m
390ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:32,55 205Praha - Radlice19. 1. 201925 m
391TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:32,63 114Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
392BOHÁČ Patrik2009100K01:32,82 113ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
393ŠIMSA Ondřej2006100M01:33,23 153ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
394BRÁNIK Juraj1946100O01:33,44 156Brno - Lesná9. 3. 201925 m
395ŠTVERÁK Jakub2008100O01:34,04 153Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
396ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:34,37 317České Budějovice2. 3. 201950 m
397ŠIMSA Ondřej2006100M01:35,24 146ORLitoměřice9. 2. 201925 m
398ŠIMSA Radek2006100M01:35,58 127Praha - Radlice19. 1. 201925 m
399CHÁROVÁ Lucie2009100K01:36,03 159ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
400ŠIMSA Radek2006100M01:36,26 142Litoměřice9. 2. 201925 m
401SVOBODOVÁ Klára2005100P01:37,54 295Litoměřice9. 2. 201925 m
402VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:37,74 285České Budějovice2. 3. 201950 m
403VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:37,77 259ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
404DUBA Aracy Mahulena2009100K01:38,14 149ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
405ŠIMSA Radek2006100M01:38,45 130ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
406TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:38,55 146ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
407ŠIMSA Ondřej2006100M01:39,00 127ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
408SVOBODOVÁ Klára2005100P01:39,42 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
409BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:39,49 199ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
410DUBA Kauana Slavka2009100K01:39,57 143ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
411TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:40,38 116Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
412DUBA Aracy Mahulena2009100K01:40,53 125ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
413ŠIMSA Radek2006100M01:40,69 121ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
414ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie1946100O01:40,70 177Brno - Lesná9. 3. 201925 m
415BOHÁČ Patrik2009100Z01:40,77 136ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
416DUBA Kauana Slavka2009100K01:40,81 124Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
417DUBA Kauana Slavka2009100Z01:42,11 184ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
418ŠKOPOVÁ Karla2008100P01:42,44 226ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
419SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,61 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
420KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100P01:42,83 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
421SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,87 245České Budějovice2. 3. 201950 m
422KOČÍKOVÁ Karolína2008100K01:43,14 129ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
423CHÁROVÁ Lucie2009100O01:44,88 156ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
424ŠKOPOVÁ Barbora2009100P01:45,65 206ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
425BOHÁČ Patrik2009100O01:46,54 105ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
426DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:46,54 138ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
427ŠIMSA Ondřej2006100P01:46,62 142ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
428ZAŇKOVÁ Jolana2009100K01:47,17 103ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
429ŠIMSA Radek2006100P01:47,47 139ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
430ŠTVERÁK Jakub2008100M01:48,37 87Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
431DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:48,50 154ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
432KALIVODOVÁ Nikita2007100P01:49,02 206ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
433CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:50,12 147ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
434KUDRNÁČ Adam2010100K01:52,33 64ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
435DUBA Kauana Slavka2009100Z01:52,66 117Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
436DUBA Kauana Slavka2009100O01:53,39 124ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
437KUDRNÁČ Adam2010100K01:53,63 70ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
438TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,82 117ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
439NOLL David1999200K01:53,86 719Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
440TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,93 126ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
441CHÁROVÁ Lucie2009100P01:53,99 180ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
442CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:54,41 111ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
443DUBA Aracy Mahulena2009100O01:54,65 120ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
444NOLL David1999200K01:55,11 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
445KUDRNÁČ Adam2010100Z01:55,79 75ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
446HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,01 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
447NOVÁK Petr1996200K01:56,20 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
448NOLL David1999200K01:56,22 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
449LAHODA Jakub2000200K01:56,59 670Praha - Podolí17. 2. 201950 m
450ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100O01:57,49 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
451CHÁROVÁ Lucie2009100P01:57,70 149Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
452KUDRNÁČ Adam2010100Z01:59,30 82ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
453RENC Matěj2002200K02:01,09 598ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
454ZAŇKOVÁ Jolana2009100Z02:01,31 93Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
455KHOMKO Zlata2009100Z02:01,47 110ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
456RENC Matěj2002200K02:02,92 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
457ZAŇKOVÁ Jolana2009100O02:02,96 97ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
458VODIČKOVÁ Kateřina2009100P02:03,42 142ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
459RENC Matěj2002200K02:03,55 563Praha - Podolí17. 2. 201950 m
460RENC Jakub1999200K02:04,46 550Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
461NOVÁK Petr1996200M02:04,84 658Praha - Radlice19. 1. 201925 m
462LAHODA Jakub2000200M02:05,08 654Praha - Radlice19. 1. 201925 m
463BŘEZINA Tomáš2003200K02:05,45 497ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
464LAHODA Jakub2000200O02:05,49 750Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
465HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:06,19 656Praha - Radlice19. 1. 201925 m
466HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:06,28 689Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
467LAHODA Jakub2000200Z02:06,33 585Praha - Radlice19. 1. 201925 m
468KHOMKO Zlata2009100P02:06,66 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
469LAHODA Jakub2000200O02:06,95 644Praha - Radlice19. 1. 201925 m
470LAHODA Jakub2000200M02:07,03 676ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
471NOVÁK Petr1996200M02:08,24 657Praha - Podolí16. 2. 201950 m
472KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:08,47 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
473BŘEZINA Tomáš2003200K02:09,17 492ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
474LAHODA Jakub2000200Z02:09,25 649Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
475RENC Jakub1999200Z02:09,42 544Praha - Radlice19. 1. 201925 m
476HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:09,49 682Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
477LAHODA Jakub2000200O02:09,61 680Praha - Podolí17. 2. 201950 m
478HORSKÁ Kristýna1997200K02:09,74 660Praha - Podolí17. 2. 201950 m
479PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:09,96 657Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
480LAHODA Jakub2000200Z02:10,16 636Praha - Podolí17. 2. 201950 m
481PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:11,10 640Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
482RENC Jakub1999200Z02:11,24 620ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
483BIELECKÁ Tereza2009100Z02:12,25 85ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
484RENC Matěj2002200Z02:12,68 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
485PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:12,91 574Praha - Radlice19. 1. 201925 m
486ŠTĚRBA Vojislav2001200Z02:12,93 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
487RENC Jakub1999200O02:12,96 561Praha - Radlice19. 1. 201925 m
488DUBA Kauana Slavka2009100P02:14,24 100ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
489RENC Jakub1999200Z02:14,67 574Praha - Podolí17. 2. 201950 m
490JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,04 569ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
491RENC Jakub1999200O02:15,09 601Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
492MIKUŠOVÁ Carmen1998200K02:15,82 576Praha - Podolí17. 2. 201950 m
493RENC Jakub1999200O02:16,21 586Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
494GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:16,41 531Praha - Radlice19. 1. 201925 m
495SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,42 568ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
496HUBIČKA Richard2003200K02:16,54 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
497GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:17,25 558Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
498HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,53 771Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
499ŠTĚRBA Vojislav2001200M02:17,78 530ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
500JUDICKIJ Michal2004200Z02:18,00 448Praha - Radlice19. 1. 201925 m
501CARDA Jan2005200K02:18,41 400ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
502CARDA Jan2005200K02:19,08 365Kladno23. 2. 201925 m
503SRB Štěpán2004200K02:20,18 356Praha - Radlice19. 1. 201925 m
504CHÁRA Jakub2006200K02:20,51 383ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
505HORSKÁ Kristýna1997200O02:20,73 720Praha - Podolí17. 2. 201950 m
506TIKOVSKÝ Denis2005200K02:20,78 352Kladno23. 2. 201925 m
507TIKOVSKÝ Denis2005200K02:21,37 376Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
508HORSKÁ Kristýna1997200O02:21,46 639Praha - Radlice19. 1. 201925 m
509SRB Štěpán2004200K02:21,58 374ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
510PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:22,25 628ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
511TIKOVSKÝ Denis2005200K02:22,47 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
512BŘEZINA Tomáš2003200M02:22,53 442ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
513SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:22,66 464Kladno23. 2. 201925 m
514CHÁRA Jakub2006200K02:22,85 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
515HORSKÁ Kristýna1997200M02:22,99 618Praha - Podolí16. 2. 201950 m
516JUDICKIJ Michal2004200O02:23,01 507Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
517MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,35 614Praha - Podolí16. 2. 201950 m
518MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,51 579Praha - Radlice19. 1. 201925 m
519CHÁRA Jakub2006200K02:23,54 332Kladno23. 2. 201925 m
520SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:24,54 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
521MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:24,82 595Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
522KOČÍKOVÁ Josefína2010100K02:24,99 46ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
523HORSKÝ Kryštof2003200M02:25,29 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
524LAHODA David2005200K02:25,31 346ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
525ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200K02:25,45 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
526CHÁRA Jakub2006200K02:25,78 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
527LAHODA Jakub2000200P02:26,06 561Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
528ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:26,15 543ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
529PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,25 577ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
530HORSKÝ Kryštof2003200M02:26,43 442ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
531PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,58 573ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
532BŘEZINA Tomáš2003200O02:26,89 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
533LAJČUK Leonard2000200O02:26,91 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
534ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200M02:27,49 533ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
535PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:27,65 623ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
536LAHODA David2005200M02:28,56 390Praha - Radlice19. 1. 201925 m
537LAHODA David2005200O02:28,60 452ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
538LAHODA David2005200O02:29,57 443ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
539ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200O02:29,74 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
540ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:30,00 566ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
541LAHODA David2005200M02:30,10 410ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
542HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:30,65 558ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
543SVOBODOVÁ Klára2005200K02:30,84 393Kladno23. 2. 201925 m
544ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:31,11 553ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
545TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:31,27 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
546PEŠTOVÁ Andrea2005200K02:31,35 388ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
547PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:31,53 577Praha - Podolí17. 2. 201950 m
548SVOBODOVÁ Klára2005200K02:31,78 412ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
549HORSKÝ Kryštof2003200Z02:31,90 400ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
550ŠIMSA Radek2006200K02:32,35 278ORKladno23. 2. 201925 m
551JUDICKIJ Michal2004200P02:32,87 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
552HORSKÁ Kristýna1997200P02:32,96 681Praha - Radlice19. 1. 201925 m
553SEDLÁČEK Max2006200K02:33,73 270ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
554BEJČEK Martin1998200P02:34,00 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
555HÁJEK Michal2003200P02:34,19 477Praha - Radlice19. 1. 201925 m
556EYBL Václav2006200K02:34,38 288ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
557TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:34,43 552Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
558HORSKÁ Kristýna1997200P02:34,45 661Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
559SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:34,81 488Kladno23. 2. 201925 m
560HORSKÁ Kristýna1997200P02:35,59 715ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
561SEDLÁČEK Max2006200K02:35,61 282ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
562CARDA Jan2005200O02:35,78 392ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
563CARDA Jan2005200M02:35,97 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
564TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:36,77 528Praha - Podolí16. 2. 201950 m
565HORSKÁ Kristýna1997200P02:37,33 691ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
566ČMEJLOVÁ Julie2006200K02:37,49 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
567CARDA Jan2005200Z02:37,75 300Praha - Radlice19. 1. 201925 m
568CARDA Jan2005200O02:37,92 335Kladno23. 2. 201925 m
569SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:37,92 509ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
570LAHODA David2005200O02:38,00 334Praha - Radlice19. 1. 201925 m
571BEJČEK Martin1998200P02:38,19 513Praha - Podolí16. 2. 201950 m
572JUDICKIJ Michal2004200P02:38,35 512ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
573ŠIMSA Ondřej2006200K02:38,65 246ORKladno23. 2. 201925 m
574LIVERSAGE Sophie2003200M02:38,90 427Praha - Radlice19. 1. 201925 m
575JUDICKIJ Michal2004200P02:38,91 506Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
576ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:39,45 291Praha - Radlice19. 1. 201925 m
577HÁJEK Michal2003200P02:39,55 500ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
578LIPŠ Václav2003200O02:39,73 364ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
579HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:39,78 468ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
580CHÁRA Jakub2006200Z02:39,83 289ORKladno23. 2. 201925 m
581CARDA Jan2005200Z02:40,55 285Kladno23. 2. 201925 m
582SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:41,31 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
583TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:41,73 279Kladno23. 2. 201925 m
584CHÁRA Jakub2006200Z02:42,42 327ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
585SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:43,20 462České Budějovice2. 3. 201950 m
586SRB Štěpán2004200Z02:43,22 271Praha - Radlice19. 1. 201925 m
587ŠTĚRBA Vojislav2001200P02:43,35 466Praha - Podolí16. 2. 201950 m
588CHÁRA Jakub2006200O02:43,72 338ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
589SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200Z02:44,00 384Praha - Radlice19. 1. 201925 m
590SVOBODOVÁ Magdaléna2005200K02:44,05 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
591LIPŠ Václav2003200M02:44,26 313ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
592SRB Štěpán2004200O02:44,66 332ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
593CARDA Jan2005200M02:45,35 281Kladno23. 2. 201925 m
594SRB Štěpán2004200Z02:45,35 310ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
595LIVERSAGE Sophie2003200O02:47,24 387Praha - Radlice19. 1. 201925 m
596TIKOVSKÝ Denis2005200O02:47,36 316ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
597ZÁMEČNÍK Matěj2004200O02:48,41 276Praha - Radlice19. 1. 201925 m
598SEDLÁČEK Max2006200Z02:48,61 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
599CHÁRA Jakub2006200O02:48,63 275Kladno23. 2. 201925 m
600MARTÍNKOVÁ Tereza1992200P02:49,12 557Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
601NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:49,80 346ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
602PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:49,82 370ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
603BŘEZINA Tomáš2003200P02:50,32 411ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
604VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:52,82 351ORKladno23. 2. 201925 m
605KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:53,52 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
606ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:53,65 324ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
607CARDA Jan2005200M02:53,76 264České Budějovice2. 3. 201950 m
608ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:54,54 377ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
609FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,68 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
610SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:54,98 455Praha - Radlice19. 1. 201925 m
611PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:55,15 373ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
612SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:56,34 491ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
613VRÁNA Miroslav2001200P02:56,50 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
614ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:57,50 341ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
615SEDLÁČEK Max2006200Z02:57,55 250ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
616SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:57,64 480České Budějovice2. 3. 201950 m
617SVOBODOVÁ Klára2005200Z02:57,74 302ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
618ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:57,89 356ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
619HUBIČKA Richard2003200P02:59,55 302Praha - Radlice19. 1. 201925 m
620ŠIMSA Radek2006200Z02:59,74 203ORKladno23. 2. 201925 m
621EYBL Václav2006200O02:59,96 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
622KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:00,04 290Praha - Radlice19. 1. 201925 m
623SVOBODOVÁ Klára2005200O03:00,41 309Kladno23. 2. 201925 m
624LAHODA David2005200P03:00,61 345ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
625ŠIMSA Radek2006200Z03:00,63 238ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
626SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:00,69 456Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
627CHÁRA Jakub2006200M03:00,78 215ORKladno23. 2. 201925 m
628CARDA Jan2005200P03:00,90 294ORKladno23. 2. 201925 m
629ŠIMSA Ondřej2006200Z03:01,66 197ORKladno23. 2. 201925 m
630KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:02,47 314ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
631ŠKOPOVÁ Barbora2009200K03:02,87 236ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
632GACEK Natalie2006200P03:02,98 398Praha - Radlice19. 1. 201925 m
633SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:03,41 395Kladno23. 2. 201925 m
634VODIČKOVÁ Veronika2005200O03:04,39 320ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
635ŠIMSA Ondřej2006200Z03:06,02 218ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
636SVOBODOVÁ Elen2007200K03:06,08 209ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
637ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,80 202ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
638ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,94 227ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
639ŠKOPOVÁ Karla2008200O03:07,21 306ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
640KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:08,61 401ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
641KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200O03:09,22 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
642ŠIMSA Radek2006200O03:09,22 219ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
643TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:09,44 145ORKladno23. 2. 201925 m
644SVOBODOVÁ Elen2007200K03:09,52 212ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
645ŠKOPOVÁ Barbora2009200Z03:10,04 278ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
646VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:10,67 352ORKladno23. 2. 201925 m
647VODIČKOVÁ Veronika2005200M03:10,85 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
648VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:12,56 341ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
649SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:13,35 264ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
650VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:13,73 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
651VOJTKOVÁ Adéla2007200O03:14,33 247ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
652ČMEJLOVÁ Julie2006200M03:16,00 240ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
653ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:16,43 322Praha - Radlice19. 1. 201925 m
654BŘENDA Martin1988200O03:16,61 195Praha - Podolí17. 2. 201950 m
655BOHÁČ Patrik2009200K03:16,62 140ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
656ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:17,42 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
657SVOBODOVÁ Magdaléna2005200M03:22,30 207ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
658KALIVODOVÁ Nikita2007200Z03:22,39 230ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
659SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:24,03 213ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
660VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:25,60 280Praha - Radlice19. 1. 201925 m
661SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:26,47 228ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
662ŠIMSA Ondřej2006200M03:30,67 136ORKladno23. 2. 201925 m
663TIKOVSKÝ Dominik2009200Z03:31,38 125ORKladno23. 2. 201925 m
664SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:31,82 256ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
665SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:32,47 281ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
666ŠIMSA Ondřej2006200M03:39,70 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
667CHÁROVÁ Lucie2009200K03:40,02 127ORKladno23. 2. 201925 m
668FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200Z03:44,57 169ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
669HAVRÁNEK Tomáš1994400K04:02,82 668Praha - Radlice19. 1. 201925 m
670CHÁROVÁ Lucie2009200P04:04,02 168ORKladno23. 2. 201925 m
671NOVÁK Petr1996400K04:05,28 722Praha - Podolí17. 2. 201950 m
672ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:12,99 591Praha - Radlice19. 1. 201925 m
673ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:15,45 639ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
674KOZUBEK Matěj1996400K04:16,10 635Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
675HAVRÁNEK Tomáš1994400O04:26,39 691Praha - Radlice19. 1. 201925 m
676PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:27,92 687ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
677LAHODA Jakub2000400O04:28,59 674Praha - Radlice19. 1. 201925 m
678LAHODA Jakub2000400O04:31,14 727Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
679PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:31,27 662Bratislava (SVK)2. 3. 201950 m
680PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:33,99 627Praha - Radlice19. 1. 201925 m
681TIKOVSKÝ Daniel2001400K04:34,96 513ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
682TIKOVSKÝ Denis2005400K04:35,69 457ORKladno23. 2. 201925 m
683PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:36,18 628Praha - Podolí16. 2. 201950 m
684LAHODA Jakub2000400O04:36,99 682Praha - Podolí16. 2. 201950 m
685MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,85 616Praha - Podolí16. 2. 201950 m
686MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,95 616Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
687TIKOVSKÝ Denis2005400K04:42,22 425Praha - Radlice19. 1. 201925 m
688TIKOVSKÝ Denis2005400K04:43,14 470ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
689MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:43,18 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
690LAJČUK Leonard2000400K04:45,40 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
691LAJČUK Leonard2000400K04:46,36 454Praha - Podolí17. 2. 201950 m
692SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,43 551ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
693SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,91 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
694BŘEZINA Tomáš2003400K04:50,43 435ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
695TIKOVSKÝ Denis2005400K04:51,45 431Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
696LAHODA David2005400K04:54,82 416ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
697HORSKÁ Kristýna1997400O04:55,17 735Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
698SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:55,29 498Kladno23. 2. 201925 m
699JUDICKIJ Michal2004400O04:56,97 499Praha - Radlice19. 1. 201925 m
700SRB Štěpán2004400K04:57,50 363ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
701JUDICKIJ Michal2004400O04:58,68 544Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
702HORSKÁ Kristýna1997400O04:58,81 651Praha - Radlice19. 1. 201925 m
703RENC Jakub1999400O04:58,89 543Praha - Podolí16. 2. 201950 m
704SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K05:03,84 471Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
705CHÁRA Jakub2006400K05:04,70 338ORKladno23. 2. 201925 m
706SRB Štěpán2004400K05:06,41 370ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
707CHÁRA Jakub2006400K05:07,37 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
708CHÁRA Jakub2006400K05:07,67 366ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
709ZÁMEČNÍK Matěj2004400K05:07,91 328Praha - Radlice19. 1. 201925 m
710LAJČUK Leonard2000400O05:10,08 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
711ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400K05:10,69 430Praha - Radlice19. 1. 201925 m
712MIKUŠOVÁ Carmen1998400O05:14,68 557Praha - Radlice19. 1. 201925 m
713PLESKOTOVÁ Julie2002400O05:14,78 606ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
714LAJČUK Leonard2000400O05:16,13 459ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
715SVOBODOVÁ Klára2005400K05:19,31 394ORKladno23. 2. 201925 m
716SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:20,31 529ORKladno23. 2. 201925 m
717ŠTĚRBOVÁ Michaela1999400O05:21,94 566ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
718EYBL Václav2006400K05:23,34 315ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
719CARDA Jan2005400O05:23,84 385Praha - Radlice19. 1. 201925 m
720CARDA Jan2005400O05:24,82 382Kladno23. 2. 201925 m
721LAHODA David2005400O05:26,78 374Praha - Radlice19. 1. 201925 m
722GACEK Natalie2006400K05:27,40 368ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
723SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:27,55 538ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
724SEDLÁČEK Max2006400K05:27,57 272ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
725LAHODA David2005400O05:30,09 403ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
726ŠIMSA Ondřej2006400K05:30,19 266ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
727ŠIMSA Ondřej2006400K05:31,51 263Kladno23. 2. 201925 m
728ŠIMSA Radek2006400K05:34,52 256Kladno23. 2. 201925 m
729ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:39,44 444Praha - Radlice19. 1. 201925 m
730ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:47,50 450ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
731TIKOVSKÝ Denis2005400O05:49,96 338Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
732LIVERSAGE Sophie2003400O05:51,21 401ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
733KUDRNÁČOVÁ Eliška2007400K05:52,42 302ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
734CHÁRA Jakub2006400O05:55,85 290ORKladno23. 2. 201925 m
735ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400O06:13,90 332ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
736VOJTKOVÁ Adéla2007400K06:21,52 232ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
737SVOBODOVÁ Nikol2007400K06:30,63 216ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
738SVOBODOVÁ Elen2007400K06:33,11 218ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
739TIKOVSKÝ Dominik2009400K06:53,51 136ORKladno23. 2. 201925 m
740SVOBODOVÁ Elen2007400O07:12,70 214ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
741BOHÁČ Patrik2009400K07:13,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
742DUBA Aracy Mahulena2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
743DUBA Kauana Slavka2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
744CHÁROVÁ Lucie2009400K08:14,10 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
745MIŠÁKOVÁ Nina2008400K08:31,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
746RENC Matěj2002800K08:55,67 601ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
747PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:11,82 678ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
748PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:12,54 675ORBratislava (SVK)1. 3. 201950 m
749PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:16,19 640Praha - Radlice19. 1. 201925 m
750BERANOVÁ Kateřina2009400K09:24,80 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
751PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:26,36 627Praha - Podolí17. 2. 201950 m
752MIKUŠOVÁ Carmen1998800K09:40,04 584ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
753TIKOVSKÝ Denis2005800K09:40,69 446Kladno23. 2. 201925 m
754TIKOVSKÝ Denis2005800K09:44,55 463ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
755SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:53,89 526Kladno23. 2. 201925 m
756SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:54,40 543ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
757SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:00,99 525Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
758SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:10,57 484Praha - Radlice19. 1. 201925 m
759CHÁRA Jakub2006800K10:25,18 378ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
760ŠVEHLOVÁ Kateřina2003800K10:41,72 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
761ŠIMSA Radek2006800K11:04,30 298ORKladno23. 2. 201925 m
762GACEK Natalie2006800K11:04,73 375ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
763ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K11:37,77 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
764ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K12:13,37 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
765KUDRNÁČOVÁ Eliška2007800K12:22,38 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
766ŠKOPOVÁ Karla2008800K12:29,89 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
767ZÁPOTOCKÁ Natálie2007800K12:44,64 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
768SVOBODOVÁ Elen2007800K13:14,19 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
769SVOBODOVÁ Elen2007800K13:23,35 212ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
770SVOBODOVÁ Nikol2007800K13:30,96 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
771KALIVODOVÁ Nikita2007800K13:37,50 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
772VOJTKOVÁ Adéla2007800K13:42,41 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
773ŠTVERÁK Jakub2008800K13:54,46 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
774ŠKOPOVÁ Barbora2009800K14:20,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
775SRBOVÁ Helena2007800K15:32,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
776BERANOVÁ Julie2007800K15:33,30 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
777FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007800K15:38,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
778BOUČKOVÁ Eliška2008800K15:45,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
779HAVRÁNEK Tomáš19941500K16:07,50 673ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
780ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:34,92 619Praha - Radlice19. 1. 201925 m
781NOVÁK Petr19961500K16:35,10 671Praha - Podolí16. 2. 201950 m
782ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:37,07 667ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
783ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:43,74 653Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
784JUDICKIJ Michal20041500K17:23,77 581ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
785KOZUBEK Matěj19961500K17:25,38 578Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
786PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:35,65 673Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
787ŠTĚRBOVÁ Lenka19941500K17:43,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
788VASILJEV Adam2007800K17:44,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
789RENC Matěj20021500K17:45,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
790RENC Jakub19991500K17:50,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
791JUDICKIJ Michal20041500K17:57,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
792LAJČUK Leonard20001500K17:58,90 486Praha - Radlice19. 1. 201925 m
793TIKOVSKÝ Denis20051500K17:59,78 484ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
794PLESKOTOVÁ Julie20021500K18:02,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
795LAJČUK Leonard20001500K18:02,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
796TIKOVSKÝ Daniel20011500K18:05,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
797TIKOVSKÝ Denis20051500K18:26,59 488ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
798TIKOVSKÝ Denis20051500K18:31,52 481ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
799TIKOVSKÝ Denis20051500K18:41,40 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
800MIKUŠOVÁ Carmen19981500K18:47,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
801MERHOUT Marek2007800K18:55,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
802HORSKÝ Kryštof20031500K19:12,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
803ŠTĚRBOVÁ Michaela19991500K19:12,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
804BŘEZINA Tomáš20031500K19:13,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
805LAHODA David20051500K19:27,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
806SEIDLOVÁ Veronika20051500K19:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
807SHARIFOV Eldar2008800K19:51,90 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
808CHÁRA Jakub20061500K19:53,23 359ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
809ZÁMEČNÍK Matěj20041500K19:59,36 354ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
810DRAČKA Vojtěch20031500K20:00,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
811LIPŠ Václav20031500K20:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
812CHÁRA Jakub20061500K20:07,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
813SRB Štěpán20041500K20:26,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
814ZÁMEČNÍK Matěj20041500K20:34,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
815HUBIČKA Richard20031500K20:38,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
816CARDA Jan20051500K20:45,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
817VRÁNA Miroslav20011500K20:53,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
818SVOBODOVÁ Klára20051500K21:31,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
819PEŠTOVÁ Andrea20051500K21:33,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
820ŠVEHLOVÁ Kateřina20031500K21:33,90 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
821RATAJSKÁ Beáta2007800K21:51,30 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
822LIVERSAGE Sophie20031500K22:00,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
823EYBL Václav20061500K22:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
824ŠIMSA Ondřej20061500K22:13,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
825KREJČÍKOVÁ Mariana20061500K22:17,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
826ŠIMSA Radek20061500K22:21,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
827ŠIMSA Radek20061500K22:25,91 250Praha - Radlice19. 1. 201925 m
828ČMEJLOVÁ Julie20061500K22:44,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
829VODIČKOVÁ Veronika20051500K23:08,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
830NOVÁKOVÁ Soňa20051500K23:52,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
831SVOBODOVÁ Magdaléna20051500K24:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
832KREJČÍŘOVÁ Eva19791500K25:22,40 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
833AUGUSTOVÁ Kateřina19711500K25:22,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
834ŠRÁMEK Antonín20061500K25:44,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
835POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena19541500K27:03,10 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
836ŠTĚRBA Pavel19541500K27:22,80 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
837ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta20061500K32:01,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
838BERANOVÁ Anna20061500K32:03,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
839HEJNÝ Jan20061500K32:06,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
840FELGROVÁ Ivana19421500K33:42,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
841VOTRUBOVÁ Jaroslava19461500K33:43,70 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

16.3. sobota není, jsme na lize a nebo balíme na hory.
23.3. sobota není, vracíme se z hor.

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů