Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Semifinále Mistrovství ČR družstev (3. 3. 2018 - 4. 3. 2018)
Poznámka:Týmová soutěž.
Nominace do disciplín se dělá na poslední chvíli.
Zatím níže "nepřijatí" počítají se startem.
Kompletní výsledky:1560.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BEJČEK Martin (1998)
100 m prsa01:09,62 54. 3. 2018553
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:30,57 134. 3. 2018468OR
100 m motýlek01:15,68 *03. 3. 20180OR
100 m prsa01:24,39 124. 3. 2018443OR
100 m prsa01:24,77 *03. 3. 20180OR
200 m motýlek02:44,90 113. 3. 2018403OR
200 m prsa02:59,92 133. 3. 2018462OR
HANZAL Jan (1998)
100 m motýlek01:00,27 *03. 3. 20180
100 m znak01:00,31 *03. 3. 20180
100 m znak01:03,29 *04. 3. 20180
100 m motýlek01:03,30 *03. 3. 20180
200 m motýlek02:06,22 53. 3. 2018690OR
200 m znak02:11,61 24. 3. 2018615
200 m polohový závod02:11,96 24. 3. 2018645OR
400 m polohový závod04:38,32 33. 3. 2018672
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:27,24 14. 3. 2018661
100 m volný způsob00:57,67 13. 3. 2018736
100 m volný způsob00:58,57 *04. 3. 20180
100 m volný způsob01:02,32 *04. 3. 20180
100 m motýlek01:06,38 44. 3. 2018584
200 m volný způsob02:08,84 24. 3. 2018674
KOZUBEK Matěj (1996)
100 m volný způsob01:00,22 *04. 3. 20180
100 m volný způsob01:02,13 *03. 3. 20180
200 m volný způsob02:04,12 *04. 3. 20180
200 m volný způsob02:07,81 *03. 3. 20180
400 m volný způsob04:11,16 34. 3. 2018673
400 m volný způsob04:21,71 *03. 3. 20180
800 m volný způsob08:57,81 *03. 3. 20180
1500 m volný způsob16:53,17 63. 3. 2018635
KOZUBEK Tomáš (1998)
50 m volný způsob 00:26,33 94. 3. 2018501
LAHODA Jakub (2000)
100 m motýlek01:03,76 *03. 3. 20180OR
100 m prsa01:11,16 84. 3. 2018517OR
100 m prsa01:13,03 *03. 3. 20180OR
200 m polohový závod02:09,90 14. 3. 2018676OR
200 m prsa02:32,49 83. 3. 2018578OR
400 m polohový závod04:40,45 43. 3. 2018657OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
100 m volný způsob01:05,26 *03. 3. 20180OR
100 m motýlek01:06,25 34. 3. 2018587OR
100 m volný způsob01:06,29 *04. 3. 20180
100 m motýlek01:07,22 *03. 3. 20180OR
200 m volný způsob02:15,38 *03. 3. 20180OR
200 m volný způsob02:18,61 *04. 3. 20180
200 m motýlek02:24,03 23. 3. 2018605OR
400 m volný způsob04:38,02 53. 3. 2018615OR
400 m volný způsob04:45,88 *04. 3. 20180
800 m volný způsob09:43,18 64. 3. 2018574OR
NOLL David (1999)
100 m volný způsob00:52,51 13. 3. 2018713
100 m volný způsob00:56,04 *04. 3. 20180
100 m motýlek00:56,26 24. 3. 2018694
100 m volný způsob01:01,77 *04. 3. 20180
200 m volný způsob01:55,79 34. 3. 2018684
200 m volný způsob02:07,44 *04. 3. 20180
400 m volný způsob04:12,34 44. 3. 2018663OR
NOVÁK Petr (1996)
50 m volný způsob 00:24,71 14. 3. 2018606
100 m motýlek00:56,14 14. 3. 2018699
100 m volný způsob00:57,39 *04. 3. 20180
100 m motýlek00:59,57 *03. 3. 20180
200 m volný způsob01:54,52 14. 3. 2018707
200 m motýlek02:04,39 23. 3. 2018720
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
100 m volný způsob01:00,35 43. 3. 2018642OR
100 m volný způsob01:03,27 *04. 3. 20180
100 m volný způsob01:07,09 *03. 3. 20180
100 m volný způsob01:07,47 *04. 3. 20180
100 m znak01:11,67 *03. 3. 20180OR
200 m volný způsob02:11,89 54. 3. 2018629OR
200 m volný způsob02:16,67 *03. 3. 20180
200 m volný způsob02:19,13 *04. 3. 20180
400 m volný způsob04:35,07 43. 3. 2018635OR
400 m volný způsob04:44,23 *04. 3. 20180
800 m volný způsob09:33,78 34. 3. 2018603OR
RENC Jakub (1999)
100 m volný způsob00:55,21 63. 3. 2018613OR
100 m znak01:01,61 23. 3. 2018596OR
100 m znak01:04,97 *04. 3. 20180
200 m znak02:13,53 44. 3. 2018589OR
SKUHROVÁ Tereza (1994)
100 m znak01:31,99 *04. 3. 20180
200 m znak03:09,45 154. 3. 2018281
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
100 m volný způsob01:01,92 *03. 3. 20180
100 m znak01:05,17 83. 3. 2018504OR
100 m prsa01:16,58 *03. 3. 20180OR
200 m volný způsob02:08,37 *03. 3. 20180
200 m prsa02:41,40 153. 3. 2018487OR
400 m volný způsob04:21,79 *03. 3. 20180
800 m volný způsob08:56,23 *03. 3. 20180
1500 m volný způsob16:53,36 73. 3. 2018635
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
100 m znak01:21,60 163. 3. 2018361OR
100 m znak01:23,18 *04. 3. 20180
200 m znak02:54,05 144. 3. 2018362OR
200 m polohový závod02:54,34 164. 3. 2018379OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
100 m motýlek01:22,95 *03. 3. 20180OR
100 m prsa01:25,92 144. 3. 2018420OR
100 m prsa01:26,38 *03. 3. 20180OR
200 m polohový závod02:45,05 154. 3. 2018446OR
200 m prsa02:58,70 123. 3. 2018472OR
400 m polohový závod05:37,81 103. 3. 2018490OR
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
100 m znak01:18,45 153. 3. 2018407
100 m motýlek01:20,78 *03. 3. 20180
400 m polohový závod06:01,03 163. 3. 2018402
* takto jsou označené mezičasy
Tréninky 30. 4. a 7. 5.

se konají normálně.

Na státní svátek (1. a 8. 5.) jsou Vinohrady zavřené a ranní ani odpolední není.
V jednání trénink pro ST a ODA v Podolí úterky odpoledne.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů