Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:ČESKÉ BUDĚJOVICE 2018 (24. 2. 2018 - 24. 2. 2018)
Poznámka:akce, kam se většinou dostane spousty plavců
Kompletní výsledky:1588.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:47,09 9924. 2. 201888OR
50 m volný způsob 00:50,50 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:53,34 6724. 2. 201892OR
50 m znak00:58,36 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:47,72 10324. 2. 201883OR
100 m znak02:03,53 7024. 2. 201874OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:34,01 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:34,49 2024. 2. 2018275OR
50 m znak00:37,47 1624. 2. 2018264OR
50 m motýlek00:37,97 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:40,42 *024. 2. 20180
50 m prsa00:41,34 724. 2. 2018261OR
100 m volný způsob01:09,07 2924. 2. 2018313OR
100 m motýlek01:26,88 2124. 2. 2018189OR
200 m polohový závod02:50,62 2524. 2. 2018298OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:32,19 2624. 2. 2018274OR
50 m volný způsob 00:34,47 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:36,99 3024. 2. 2018223OR
50 m znak00:39,28 1824. 2. 2018229OR
50 m motýlek00:40,41 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:43,71 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:10,31 3424. 2. 2018297OR
100 m motýlek01:37,11 3224. 2. 2018135OR
200 m polohový závod03:00,30 3224. 2. 2018253OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:50,93 17524. 2. 2018101OR
50 m znak00:55,87 10324. 2. 2018114OR
50 m prsa00:57,99 11124. 2. 2018131OR
50 m prsa00:59,54 *024. 2. 20180OR
100 m prsa02:07,02 10024. 2. 2018130OR
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
50 m volný způsob 00:34,11 5024. 2. 2018337OR
50 m volný způsob 00:36,25 *024. 2. 20180
50 m prsa00:44,19 3224. 2. 2018297OR
50 m prsa00:45,28 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:47,31 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:15,76 5524. 2. 2018324OR
100 m prsa01:35,14 3124. 2. 2018309OR
100 m znak01:35,70 8024. 2. 2018224OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)
50 m volný způsob 00:49,41 17224. 2. 2018111OR
50 m znak00:50,64 9224. 2. 2018153OR
50 m volný způsob 00:55,50 *024. 2. 20180OR
50 m prsa01:16,54 12324. 2. 201857OR
100 m volný způsob02:02,28 14324. 2. 201877OR
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m volný způsob 00:45,92 16224. 2. 2018138OR
50 m znak00:51,26 9524. 2. 2018147OR
50 m volný způsob 00:56,28 *024. 2. 20180OR
50 m prsa01:22,86 12424. 2. 201845OR
100 m volný způsob02:06,07 14424. 2. 201870OR
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:34,59 4224. 2. 2018221OR
50 m volný způsob 00:36,54 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:41,55 4424. 2. 2018157OR
50 m motýlek00:46,31 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:14,80 5024. 2. 2018247OR
200 m polohový závod03:20,31 5324. 2. 2018184OR
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
50 m volný způsob 00:36,88 9124. 2. 2018266
50 m znak00:37,79 1424. 2. 2018367OR
50 m volný způsob 00:38,61 *024. 2. 20180
50 m znak00:40,34 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:45,00 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:46,17 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:23,33 8824. 2. 2018244OR
100 m znak01:23,45 2324. 2. 2018338OR
100 m motýlek01:41,70 5224. 2. 2018162OR
200 m polohový závod03:20,18 6124. 2. 2018250OR
GREGOŘICA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:38,62 7124. 2. 2018159OR
50 m volný způsob 00:42,68 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:48,24 6124. 2. 2018101OR
50 m prsa00:50,15 2524. 2. 2018146OR
50 m prsa00:53,23 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:53,94 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:30,86 8824. 2. 2018138OR
100 m prsa01:48,92 4324. 2. 2018144OR
200 m polohový závod03:43,54 6024. 2. 2018133OR
GREGOŘICA Václav (2008)
50 m volný způsob 00:55,19 *024. 2. 20180OR
50 m volný způsob 00:57,71 10824. 2. 201848
50 m znak01:00,23 7724. 2. 201864OR
50 m prsa01:00,34 *024. 2. 20180OR
50 m prsa01:01,28 4424. 2. 201880
100 m volný způsob02:00,02 10824. 2. 201860OR
100 m prsa02:05,65 6624. 2. 201894OR
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:30,85 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:32,00 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:32,09 424. 2. 2018420OR
50 m znak00:33,50 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:34,36 *024. 2. 20180
50 m prsa00:39,80 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:02,92 724. 2. 2018414OR
100 m znak01:06,82 224. 2. 2018467OR
100 m motýlek01:08,54 524. 2. 2018384OR
100 m prsa01:23,49 624. 2. 2018320OR
200 m polohový závod02:27,03 324. 2. 2018466OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:43,69 15024. 2. 2018160OR
50 m volný způsob 00:46,80 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:51,34 9624. 2. 2018146OR
50 m prsa00:53,52 9024. 2. 2018167OR
50 m motýlek00:57,29 8124. 2. 201878OR
100 m volný způsob01:37,66 12824. 2. 2018151OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m volný způsob 00:34,85 6124. 2. 2018316OR
50 m prsa00:41,91 1624. 2. 2018348OR
50 m motýlek00:41,97 *024. 2. 20180OR
50 m prsa00:42,98 *024. 2. 20180OR
100 m prsa01:31,04 1924. 2. 2018353OR
200 m polohový závod03:04,46 4524. 2. 2018320OR
KUDRNÁČ Adam (2010)
50 m znak00:56,09 7124. 2. 201879OR
50 m volný způsob 00:57,95 10924. 2. 201847OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:36,33 8524. 2. 2018279OR
50 m volný způsob 00:37,68 *024. 2. 20180
50 m znak00:42,89 5024. 2. 2018251OR
50 m znak00:45,33 *024. 2. 20180
50 m prsa00:52,71 8224. 2. 2018175OR
50 m prsa00:52,72 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:20,43 7924. 2. 2018271OR
100 m znak01:35,28 7624. 2. 2018227
100 m prsa01:54,14 8224. 2. 2018179OR
KUKAČKOVÁ Laura (2006)
50 m volný způsob 00:49,84 17424. 2. 2018108OR
50 m znak00:52,19 9724. 2. 2018139OR
50 m volný způsob 00:54,51 *024. 2. 20180OR
50 m prsa01:00,96 11624. 2. 2018113OR
100 m volný způsob02:01,43 14224. 2. 201879OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:33,66 4524. 2. 2018350OR
50 m volný způsob 00:37,24 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:39,80 3124. 2. 2018314OR
50 m znak00:43,55 *024. 2. 20180
50 m prsa00:50,56 6724. 2. 2018198OR
50 m prsa00:50,87 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:18,54 6624. 2. 2018291OR
100 m znak01:27,96 5124. 2. 2018288OR
100 m prsa01:48,71 6424. 2. 2018207OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:36,92 5824. 2. 2018182OR
50 m volný způsob 00:37,28 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:42,47 3524. 2. 2018181OR
50 m motýlek00:45,07 5224. 2. 2018123OR
50 m znak00:45,12 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:48,14 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:17,11 5624. 2. 2018225OR
100 m znak01:31,83 3724. 2. 2018180OR
200 m polohový závod03:19,93 5224. 2. 2018185OR
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:36,69 5724. 2. 2018185OR
50 m volný způsob 00:37,64 *024. 2. 20180
50 m znak00:43,94 4124. 2. 2018164OR
50 m znak00:47,13 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:47,18 5824. 2. 2018107OR
50 m motýlek00:48,28 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:20,13 6424. 2. 2018201OR
100 m znak01:37,15 4624. 2. 2018152OR
100 m motýlek01:45,90 3524. 2. 2018104OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:41,73 14024. 2. 2018184OR
50 m znak00:44,27 5624. 2. 2018228OR
50 m volný způsob 00:44,79 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:47,54 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:35,75 12224. 2. 2018161OR
100 m znak01:36,78 8524. 2. 2018217OR
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:36,99 9224. 2. 2018264OR
50 m motýlek00:38,59 3024. 2. 2018254OR
50 m volný způsob 00:39,26 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:46,07 *024. 2. 20180
50 m znak00:46,11 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:46,84 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:20,32 7724. 2. 2018272OR
100 m znak01:33,47 7324. 2. 2018240OR
100 m motýlek01:40,02 4824. 2. 2018171OR
200 m polohový závod03:23,93 7024. 2. 2018237OR
ŠMEHILOVÁ Klára (2008)
50 m volný způsob 00:55,40 17924. 2. 201879OR
50 m prsa00:57,60 10824. 2. 2018134OR
50 m prsa00:59,13 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:59,26 10924. 2. 201895OR
100 m prsa02:05,76 9624. 2. 2018134OR
SRB Štěpán (2004)
50 m volný způsob 00:31,88 2124. 2. 2018282OR
50 m volný způsob 00:32,37 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:36,42 1424. 2. 2018288OR
50 m znak00:40,16 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:40,37 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:07,99 2424. 2. 2018328OR
100 m znak01:22,40 1924. 2. 2018249OR
200 m polohový závod02:55,30 2824. 2. 2018275OR
SRBOVÁ Helena (2007)
50 m volný způsob 00:44,65 15724. 2. 2018150OR
50 m volný způsob 00:45,23 *024. 2. 20180
50 m znak00:49,75 8924. 2. 2018161OR
50 m znak00:54,18 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:35,28 12124. 2. 2018163OR
100 m znak01:51,85 12524. 2. 2018140OR
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
50 m volný způsob 00:48,81 17124. 2. 2018115OR
50 m prsa00:51,88 7524. 2. 2018183OR
50 m prsa00:55,03 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:57,46 10724. 2. 2018104OR
100 m prsa01:53,29 7924. 2. 2018183OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:40,25 12524. 2. 2018205OR
50 m volný způsob 00:43,00 *024. 2. 20180
50 m znak00:46,60 6724. 2. 2018196OR
50 m znak00:47,98 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:49,75 7124. 2. 2018118OR
50 m prsa00:56,98 10424. 2. 2018138OR
100 m volný způsob01:30,81 10924. 2. 2018188OR
100 m znak01:38,44 9624. 2. 2018206OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:32,59 3324. 2. 2018386OR
50 m volný způsob 00:34,01 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:39,07 3524. 2. 2018244OR
50 m znak00:40,45 3624. 2. 2018299OR
50 m motýlek00:42,96 *024. 2. 20180
50 m znak00:43,78 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:12,46 3524. 2. 2018371OR
100 m znak01:28,98 5824. 2. 2018279OR
100 m motýlek01:32,96 3524. 2. 2018213OR
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:37,79 10124. 2. 2018248OR
50 m volný způsob 00:39,76 *024. 2. 20180OR
50 m znak00:50,07 *024. 2. 20180OR
50 m prsa00:51,75 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:23,12 8624. 2. 2018246OR
100 m znak01:40,06 10024. 2. 2018196OR
100 m prsa01:49,89 6824. 2. 2018201OR
TAVANTZIS Evangelos Ermis (2005)
50 m volný způsob 00:37,64 6124. 2. 2018171
50 m volný způsob 00:39,01 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:39,72 3724. 2. 2018180OR
50 m znak00:44,37 *024. 2. 20180
50 m prsa00:47,72 1924. 2. 2018170OR
100 m volný způsob01:25,61 7924. 2. 2018165
100 m znak01:31,56 3624. 2. 2018182OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:33,44 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:37,06 3124. 2. 2018222OR
50 m znak00:39,12 *024. 2. 20180OR
50 m motýlek00:39,61 *024. 2. 20180
50 m prsa00:44,33 *024. 2. 20180OR
50 m prsa00:44,33 1424. 2. 2018212
100 m volný způsob01:08,32 2624. 2. 2018324OR
100 m znak01:19,23 1824. 2. 2018280OR
100 m prsa01:32,66 2024. 2. 2018234OR
200 m polohový závod02:52,95 2624. 2. 2018286OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:46,38 9824. 2. 201892OR
50 m znak00:48,18 5224. 2. 2018124OR
50 m znak00:54,20 *024. 2. 20180
50 m prsa00:58,83 *024. 2. 20180OR
100 m znak01:52,29 6124. 2. 201898OR
100 m prsa02:06,05 6724. 2. 201893OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:36,24 8224. 2. 2018281
50 m volný způsob 00:37,85 *024. 2. 20180
50 m motýlek00:42,02 4624. 2. 2018197OR
50 m motýlek00:45,59 *024. 2. 20180
50 m prsa00:48,30 4924. 2. 2018227OR
50 m motýlek00:49,35 *024. 2. 20180
100 m volný způsob01:18,84 6924. 2. 2018288OR
100 m motýlek01:48,03 5924. 2. 2018135OR
200 m polohový závod03:16,05 5824. 2. 2018266OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:35,79 7124. 2. 2018291OR
50 m volný způsob 00:38,23 *024. 2. 20180
50 m znak00:40,58 3824. 2. 2018297OR
50 m znak00:43,17 *024. 2. 20180
50 m prsa00:44,85 3424. 2. 2018284OR
50 m prsa00:45,60 *024. 2. 20180OR
100 m volný způsob01:19,76 7424. 2. 2018278OR
100 m znak01:29,32 5924. 2. 2018276OR
100 m prsa01:37,17 3924. 2. 2018290OR
* takto jsou označené mezičasy
Tréninky 30. 4. a 7. 5.

se konají normálně.

Na státní svátek (1. a 8. 5.) jsou Vinohrady zavřené a ranní ani odpolední není.
V jednání trénink pro ST a ODA v Podolí úterky odpoledne.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů