Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Finále Mistrovství ČR družstev (16. 3. 2019 - 17. 3. 2019)
Poznámka:finále I. a II. ligy a hned z něj odjezd na hory
Kompletní výsledky:1708.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BEJČEK Martin (1998)
50 m volný způsob 00:25,13 917. 3. 2019576OR
50 m prsa00:32,37 *017. 3. 20190
100 m prsa01:08,92 917. 3. 2019570
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:30,64 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:31,73 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,10 1316. 3. 2019550
100 m volný způsob01:06,63 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:17,25 1417. 3. 2019558
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m motýlek00:27,20 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:27,38 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:57,15 *017. 3. 20190
100 m motýlek00:59,94 *016. 3. 20190
200 m volný způsob01:56,01 617. 3. 2019680
200 m motýlek02:06,28 516. 3. 2019689
200 m polohový závod02:09,49 317. 3. 2019682
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)
50 m znak00:34,37 *016. 3. 20190OR
50 m znak00:35,86 *017. 3. 20190
100 m znak01:11,14 1216. 3. 2019545OR
100 m znak01:13,73 *017. 3. 20190
200 m znak02:30,65 1117. 3. 2019558OR
HORSKÁ Kristýna (1997)
50 m motýlek00:30,04 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:31,10 *016. 3. 20190
50 m znak00:31,81 *016. 3. 20190
50 m prsa00:34,04 *017. 3. 20190
50 m prsa00:35,27 *016. 3. 20190
100 m znak01:06,23 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:06,74 *016. 3. 20190
100 m prsa01:12,52 317. 3. 2019692
100 m prsa01:15,10 *016. 3. 20190
200 m polohový závod02:17,53 117. 3. 2019771
200 m prsa02:35,59 316. 3. 2019715OR
400 m polohový závod04:55,17 216. 3. 2019735
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m prsa00:35,55 *016. 3. 20190
100 m prsa01:15,15 *016. 3. 20190OR
200 m prsa02:38,91 1616. 3. 2019506
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:26,04 117. 3. 2019751
50 m volný způsob 00:27,11 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:27,40 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:30,02 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:56,88 116. 3. 2019751
100 m volný způsob00:57,39 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,08 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:08,47 217. 3. 2019680
KOZUBEK Matěj (1996)
50 m volný způsob 00:28,95 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:30,12 *016. 3. 20190
100 m volný způsob01:00,15 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,66 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:05,38 *017. 3. 20190
400 m volný způsob04:16,10 1217. 3. 2019635
400 m volný způsob04:26,77 *016. 3. 20190
800 m volný způsob09:06,63 *016. 3. 20190
1500 m volný způsob17:25,38 1416. 3. 2019578
LAHODA Jakub (2000)
50 m motýlek00:27,63 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:28,56 *016. 3. 20190
50 m znak00:28,88 *016. 3. 20190
50 m znak00:30,41 *017. 3. 20190
100 m znak01:00,29 *016. 3. 20190OR
100 m motýlek01:00,76 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:02,14 *016. 3. 20190
100 m znak01:03,11 *017. 3. 20190
200 m polohový závod02:05,49 117. 3. 2019750
200 m motýlek02:07,03 616. 3. 2019676OR
200 m znak02:09,25 317. 3. 2019649
400 m polohový závod04:31,14 116. 3. 2019727
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
50 m volný způsob 00:28,19 1017. 3. 2019592OR
50 m prsa00:34,87 *017. 3. 20190
50 m prsa00:39,01 *016. 3. 20190
100 m prsa01:14,98 617. 3. 2019626
100 m prsa01:23,45 *016. 3. 20190
200 m prsa02:49,12 816. 3. 2019557
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
50 m motýlek00:30,40 *017. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:30,81 *016. 3. 20190
50 m motýlek00:31,18 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:31,65 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:05,23 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:06,40 1017. 3. 2019583
100 m volný způsob01:07,07 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:07,39 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:15,93 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:19,50 *017. 3. 20190
200 m motýlek02:24,82 816. 3. 2019595
400 m volný způsob04:37,95 1016. 3. 2019616
400 m volný způsob04:47,89 *017. 3. 20190
800 m volný způsob09:40,04 1017. 3. 2019584OR
NOLL David (1999)
50 m volný způsob 00:24,77 617. 3. 2019602
50 m motýlek00:26,50 *017. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:26,77 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:52,67 416. 3. 2019706
100 m volný způsob00:55,56 *017. 3. 20190
100 m motýlek00:56,27 317. 3. 2019694
200 m volný způsob01:53,86 317. 3. 2019719
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
50 m motýlek00:30,15 *017. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:31,54 *016. 3. 20190
50 m motýlek00:32,20 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:32,66 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:05,55 *016. 3. 20190
100 m volný způsob01:07,28 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:09,23 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:13,49 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:16,47 *017. 3. 20190
200 m motýlek02:22,25 416. 3. 2019628OR
200 m polohový závod02:27,65 717. 3. 2019623OR
400 m volný způsob04:27,92 216. 3. 2019687OR
400 m volný způsob04:36,09 *017. 3. 20190
800 m volný způsob09:11,82 117. 3. 2019678OR
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:25,82 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:26,71 *017. 3. 20190OR
50 m znak00:29,12 *016. 3. 20190
50 m znak00:30,48 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:53,80 *017. 3. 20190OR
100 m motýlek00:57,40 517. 3. 2019654OR
100 m znak00:59,82 516. 3. 2019651OR
100 m znak01:04,00 *017. 3. 20190
200 m znak02:11,24 417. 3. 2019620OR
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
50 m volný způsob 00:28,11 *017. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:28,31 *016. 3. 20190
50 m znak00:31,00 *016. 3. 20190OR
100 m volný způsob00:59,35 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:01,05 *016. 3. 20190
100 m znak01:04,62 1416. 3. 2019517OR
200 m volný způsob02:03,79 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:05,83 *016. 3. 20190
400 m volný způsob04:15,45 1017. 3. 2019639OR
400 m volný způsob04:18,58 *016. 3. 20190
800 m volný způsob08:46,74 *016. 3. 20190OR
1500 m volný způsob16:43,74 1016. 3. 2019653
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
50 m motýlek00:30,93 *017. 3. 20190OR
50 m motýlek00:32,19 *016. 3. 20190OR
50 m znak00:33,11 *016. 3. 20190OR
50 m znak00:34,30 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:06,32 817. 3. 2019585OR
100 m znak01:09,10 916. 3. 2019594OR
100 m motýlek01:10,34 *016. 3. 20190
100 m znak01:12,68 *017. 3. 20190
200 m znak02:30,00 717. 3. 2019566OR
400 m polohový závod05:21,94 1016. 3. 2019566OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m prsa00:31,77 *017. 3. 20190
50 m prsa00:33,70 *016. 3. 20190
100 m volný způsob00:55,24 1316. 3. 2019612OR
100 m prsa01:07,56 417. 3. 2019605OR
100 m prsa01:12,61 *016. 3. 20190
200 m prsa02:34,43 1216. 3. 2019552
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů