Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena města Ústí nad Labem (5. 4. 2019 - 7. 4. 2019)
Poznámka:Pojedeme jen v sobotu.
V pátek jen výjimečně vytrvalci.
vedoucí akce J.Srb.
Kompletní výsledky:1737.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:25,58 106. 4. 2019546
NOVÁK Petr (1996)00:26,57 *06. 4. 20190
NOVÁK Petr (1996)00:26,80 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:26,90 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:27,59 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:28,00 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:28,37 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:29,04 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)00:29,81 1106. 4. 2019345OR
HÁJEK Michal (2003)00:30,97 *06. 4. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:32,08 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,50 *06. 4. 20190
50 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:31,01 96. 4. 2019618
HÁJEK Michal (2003)00:31,53 126. 4. 2019588OR
LAHODA Jakub (2000)00:32,17 186. 4. 2019554
LAHODA Jakub (2000)00:33,93 *06. 4. 20190
HÁJEK Michal (2003)00:34,11 *06. 4. 20190OR
LAHODA Jakub (2000)00:34,57 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:35,03 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:36,25 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:39,80 *06. 4. 20190
50 m motýlek
NOVÁK Petr (1996)00:24,58 16. 4. 2019760
HORSKÁ Kristýna (1997)00:28,75 46. 4. 2019614
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,74 *05. 4. 2019569OR
50 m znak
CHÁRA Jakub (2006)00:36,50 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:37,91 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)00:37,95 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:39,09 *06. 4. 20190
100 m prsa
LAHODA Jakub (2000)01:11,52 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)01:12,95 *06. 4. 20190
HÁJEK Michal (2003)01:14,13 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:14,13 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:16,50 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:23,97 *06. 4. 20190
100 m volný způsob
NOVÁK Petr (1996)00:55,17 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:55,88 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:58,93 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:04,91 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:08,19 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:08,32 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:09,21 *05. 4. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:09,42 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)01:12,73 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:13,38 *05. 4. 20190
100 m znak
CHÁRA Jakub (2006)01:14,76 646. 4. 2019334
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:18,56 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)01:18,75 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:19,44 936. 4. 2019278
100 m motýlek
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:15,65 *05. 4. 2019569OR
200 m prsa
LAHODA Jakub (2000)02:28,37 56. 4. 2019627
LAHODA Jakub (2000)02:30,72 66. 4. 2019598
HORSKÁ Kristýna (1997)02:34,31 16. 4. 2019733OR
HÁJEK Michal (2003)02:36,68 136. 4. 2019533OR
HORSKÁ Kristýna (1997)02:39,15 16. 4. 2019668
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:53,08 106. 4. 2019519OR
200 m volný způsob
NOVÁK Petr (1996)01:53,57 16. 4. 2019724
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:54,51 26. 4. 2019707
NOVÁK Petr (1996)01:54,51 16. 4. 2019707
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:56,81 36. 4. 2019666
LAHODA Jakub (2000)01:58,38 56. 4. 2019640
LAHODA Jakub (2000)01:59,13 86. 4. 2019628
TIKOVSKÝ Daniel (2001)02:04,35 196. 4. 2019552
HÁJEK Michal (2003)02:14,82 536. 4. 2019433OR
GRÉCOVÁ Tamara (2001)02:15,95 126. 4. 2019574
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:16,86 136. 4. 2019563
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:22,02 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:22,28 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:23,03 *05. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:30,60 *05. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)02:31,36 *06. 4. 20190
200 m znak
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:37,62 326. 4. 2019358OR
CHÁRA Jakub (2006)02:39,43 356. 4. 2019346OR
400 m volný způsob
HORSKÁ Kristýna (1997)04:27,89 16. 4. 2019688OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)04:43,41 46. 4. 2019581OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:45,94 326. 4. 2019456
GRÉCOVÁ Tamara (2001)04:48,39 86. 4. 2019551OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:51,90 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:52,96 *05. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)05:04,32 556. 4. 2019378OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:08,48 *05. 4. 20190
400 m polohový závod
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:21,53 35. 4. 2019569OR
800 m volný způsob
TIKOVSKÝ Denis (2005)09:49,15 35. 4. 2019452
TIKOVSKÝ Denis (2005)09:54,28 *05. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)10:25,50 105. 4. 2019466
1500 m volný způsob
TIKOVSKÝ Denis (2005)18:32,39 115. 4. 2019480
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 14. 12.

vede trenér Petr Greipel.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů