Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní cena Motorletu (12. 10. 2019 - 12. 10. 2019)
Poznámka:omezení startu: 2 za půlden a štafeta
závody pro žactvo v Radlicích
vedoucí Břenda, Greipel
Kompletní výsledky:1793.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:37,72 *012. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:40,62 *012. 10. 20190
50 m znak00:44,41 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:20,11 *012. 10. 20190OR
100 m volný způsob01:26,32 *012. 10. 20190
100 m znak01:30,75 212. 10. 2019156OR
100 m polohový závod01:38,86 1012. 10. 2019131OR
200 m volný způsob02:54,82 412. 10. 2019183OR
200 m volný způsob02:59,00 012. 10. 2019171OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:29,00 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:29,33 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:29,74 *012. 10. 20190
50 m znak00:31,71 *012. 10. 20190OR
50 m motýlek00:32,38 *012. 10. 20190
100 m volný způsob00:59,25 412. 10. 2019436OR
100 m volný způsob01:01,52 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:02,00 *012. 10. 20190
100 m polohový závod01:08,46 112. 10. 2019396OR
200 m volný způsob02:06,58 012. 10. 2019483OR
200 m volný způsob02:08,26 512. 10. 2019465
200 m polohový závod02:25,08 312. 10. 2019431OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:28,17 *012. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:31,33 *012. 10. 20190
50 m znak00:34,31 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:34,65 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:05,91 *012. 10. 20190
100 m znak01:09,43 512. 10. 2019349OR
100 m motýlek01:16,46 *012. 10. 20190
200 m volný způsob02:15,29 1112. 10. 2019396OR
200 m motýlek02:47,82 1012. 10. 2019270OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:40,45 *012. 10. 20190
50 m prsa00:46,36 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:22,46 812. 10. 2019226OR
100 m polohový závod01:36,21 1312. 10. 2019202OR
100 m prsa01:39,36 612. 10. 2019247OR
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:31,90 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:32,93 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:38,13 *012. 10. 20190
50 m znak00:38,13 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:06,23 1912. 10. 2019312OR
100 m volný způsob01:09,96 *012. 10. 20190
100 m znak01:17,66 1612. 10. 2019249
100 m motýlek01:24,07 1612. 10. 2019187OR
200 m volný způsob02:23,50 2112. 10. 2019332OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:34,68 *012. 10. 20190
50 m znak00:37,53 *012. 10. 20190OR
50 m znak00:39,57 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:11,92 1812. 10. 2019341OR
100 m znak01:20,71 1112. 10. 2019316
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:28,60 *012. 10. 20190OR
50 m motýlek00:29,66 *012. 10. 20190
50 m prsa00:34,33 *012. 10. 20190OR
50 m prsa00:36,09 *012. 10. 20190
100 m motýlek01:01,34 112. 10. 2019481OR
100 m motýlek01:05,02 *012. 10. 20190
100 m prsa01:12,65 212. 10. 2019448OR
100 m prsa01:17,11 *012. 10. 20190
200 m motýlek02:18,71 112. 10. 2019479OR
200 m prsa02:39,49 312. 10. 2019430OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,44 *012. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:32,46 *012. 10. 20190
50 m znak00:35,90 *012. 10. 20190
50 m znak00:37,19 *012. 10. 20190
50 m znak00:38,13 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:07,96 2512. 10. 2019404
100 m znak01:16,30 1312. 10. 2019375
100 m znak01:19,21 *012. 10. 20190
200 m volný způsob02:31,62 2612. 10. 2019386
200 m znak02:41,64 1012. 10. 2019401
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:33,15 *012. 10. 20190
50 m znak00:37,86 *012. 10. 20190
50 m prsa00:41,85 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:08,56 2612. 10. 2019393OR
100 m znak01:17,82 1512. 10. 2019353OR
100 m prsa01:28,95 1612. 10. 2019344OR
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:30,31 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:30,98 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:31,55 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:34,93 *012. 10. 20190
50 m znak00:36,58 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:01,82 212. 10. 2019537OR
100 m volný způsob01:05,04 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:05,24 *012. 10. 20190
100 m znak01:14,62 912. 10. 2019401OR
200 m volný způsob02:13,35 312. 10. 2019567OR
200 m volný způsob02:15,75 012. 10. 2019538OR
200 m polohový závod02:37,40 512. 10. 2019464
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:31,59 *012. 10. 20190
50 m znak00:39,34 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:40,12 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:05,64 1412. 10. 2019320OR
100 m znak01:19,23 1912. 10. 2019235OR
100 m motýlek01:27,84 1812. 10. 2019163OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:38,43 *012. 10. 20190
50 m znak00:41,45 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:43,23 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:20,48 512. 10. 2019243OR
100 m znak01:26,80 *012. 10. 20190
100 m polohový závod01:31,08 712. 10. 2019238
200 m znak02:55,52 112. 10. 2019313OR
200 m polohový závod03:09,28 312. 10. 2019266OR
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:36,28 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:40,38 *012. 10. 20190
50 m prsa00:50,17 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:14,52 2112. 10. 2019306OR
100 m polohový závod01:26,96 1612. 10. 2019274
100 m motýlek01:27,48 1112. 10. 2019243
100 m prsa01:44,36 1812. 10. 2019213
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:32,24 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:32,59 *012. 10. 20190
50 m znak00:38,09 *012. 10. 20190
50 m znak00:38,31 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:07,43 2012. 10. 2019413
100 m volný způsob01:09,74 *012. 10. 20190
100 m znak01:18,69 1712. 10. 2019342
100 m znak01:20,76 *012. 10. 20190
200 m volný způsob02:29,12 2312. 10. 2019406
200 m znak02:50,31 1512. 10. 2019343
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:31,11 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:31,18 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:32,06 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:33,77 *012. 10. 20190
50 m prsa00:38,76 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:04,37 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:04,49 612. 10. 2019473
100 m volný způsob01:04,58 *012. 10. 20190
100 m prsa01:21,63 *012. 10. 20190
200 m volný způsob02:09,99 112. 10. 2019613OR
200 m volný způsob02:11,83 012. 10. 2019587OR
200 m polohový závod02:27,64 112. 10. 2019562OR
200 m prsa02:44,56 212. 10. 2019546
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:40,86 *012. 10. 20190
50 m volný způsob 00:40,99 *012. 10. 20190
50 m znak00:46,85 *012. 10. 20190
50 m znak00:49,29 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:25,80 1412. 10. 2019143
100 m volný způsob01:30,47 *012. 10. 20190
100 m znak01:36,39 912. 10. 2019130
100 m znak01:43,66 *012. 10. 20190
200 m volný způsob03:09,22 1212. 10. 2019144
200 m znak03:27,84 312. 10. 2019131OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:32,02 *012. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:33,54 *012. 10. 20190
50 m motýlek00:35,50 *012. 10. 20190OR
50 m motýlek00:36,48 *012. 10. 20190
100 m volný způsob01:09,31 2712. 10. 2019381
100 m motýlek01:17,88 1112. 10. 2019344OR
100 m motýlek01:20,06 *012. 10. 20190
200 m motýlek02:51,82 912. 10. 2019337OR
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
50 m prsa00:44,78 *012. 10. 20190
100 m polohový závod01:27,08 1812. 10. 2019273OR
100 m prsa01:33,96 1412. 10. 2019292OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m motýlek00:40,10 *012. 10. 20190
50 m prsa00:40,69 *012. 10. 20190
50 m prsa00:41,00 *012. 10. 20190
100 m polohový závod01:19,05 612. 10. 2019365
100 m prsa01:25,74 512. 10. 2019384
100 m prsa01:27,62 *012. 10. 20190
200 m polohový závod02:48,97 612. 10. 2019375
200 m prsa03:05,34 512. 10. 2019382
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 16.11.

vede Martin Břenda.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů