Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor na dlouhé tratě (19. 10. 2019 - 19. 10. 2019)
Poznámka:krajský přebor na 800/1500K
kdo chce plavat dlouhou trať na MČRž, plave zde
výjimka pro 2005-6 účast na 1500 na Sprintech
Kompletní výsledky:1798.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:43,06 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:31,17 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:10,82 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:33,23 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob13:08,61 619. 10. 2019177OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
100 m volný způsob01:26,58 *019. 10. 20190OR
200 m volný způsob03:03,38 *019. 10. 20190OR
400 m volný způsob06:21,42 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob12:54,88 1019. 10. 2019236OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:30,66 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:03,95 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:12,92 *019. 10. 20190
400 m volný způsob04:31,45 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob09:12,26 *019. 10. 20190OR
1500 m volný způsob17:20,97 219. 10. 2019540OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:33,27 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:09,78 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:27,62 *019. 10. 20190
400 m volný způsob04:53,77 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob09:57,17 *019. 10. 20190OR
1500 m volný způsob18:53,47 319. 10. 2019418OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:44,54 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:36,33 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:23,84 *019. 10. 20190OR
400 m volný způsob06:59,41 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob14:04,06 719. 10. 2019183OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)
100 m volný způsob01:44,74 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:49,16 *019. 10. 20190
400 m volný způsob08:08,97 *019. 10. 20190
800 m volný způsob16:29,42 1919. 10. 2019113
DUBA Kauana Slavka (2009)
100 m volný způsob01:47,62 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:45,99 *019. 10. 20190OR
400 m volný způsob07:49,92 *019. 10. 20190
800 m volný způsob15:44,70 1519. 10. 2019130OR
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:35,37 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:13,69 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:33,04 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:12,26 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob10:30,62 519. 10. 2019439OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
100 m volný způsob01:28,00 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:11,00 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:33,00 *019. 10. 20190
800 m volný způsob13:20,91 1119. 10. 2019214
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:37,19 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:19,79 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:47,29 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:44,34 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob11:29,54 619. 10. 2019335OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:36,95 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:17,39 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:39,69 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:23,74 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob10:53,54 *019. 10. 20190OR
1500 m volný způsob20:30,76 1019. 10. 2019327OR
ŠIMSA Radek (2006)
100 m volný způsob01:12,91 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:31,35 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:10,89 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob10:31,22 *019. 10. 20190OR
1500 m volný způsob19:45,16 619. 10. 2019366OR
SRBOVÁ Helena (2007)
100 m volný způsob01:37,92 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:24,93 *019. 10. 20190OR
400 m volný způsob07:04,22 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob14:16,85 1319. 10. 2019175OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:38,83 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:22,13 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:51,03 *019. 10. 20190OR
400 m volný způsob05:49,08 *019. 10. 20190
800 m volný způsob11:37,83 219. 10. 2019256OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
100 m volný způsob01:26,00 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:02,65 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:17,04 *019. 10. 20190
800 m volný způsob12:47,52 919. 10. 2019243
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
100 m volný způsob01:25,88 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:56,16 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:01,50 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob12:12,61 719. 10. 2019280OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:44,00 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:33,86 *019. 10. 20190
200 m volný způsob03:17,99 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:42,54 *019. 10. 20190
800 m volný způsob13:18,14 1019. 10. 2019216OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:31,16 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:05,46 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:16,62 *019. 10. 20190
400 m volný způsob04:43,62 *019. 10. 20190
800 m volný způsob09:37,15 *019. 10. 20190
1500 m volný způsob18:10,68 419. 10. 2019470
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:35,70 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:14,70 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:32,96 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:12,64 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob10:33,70 419. 10. 2019432OR
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:25,87 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:59,29 *019. 10. 20190
400 m volný způsob06:13,93 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob12:37,79 819. 10. 2019253OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:34,05 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:11,96 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:28,91 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:05,26 *019. 10. 20190OR
800 m volný způsob10:19,98 *019. 10. 20190OR
1500 m volný způsob19:27,11 319. 10. 2019383OR
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:35,80 *019. 10. 20190
100 m volný způsob01:16,85 *019. 10. 20190
200 m volný způsob02:39,54 *019. 10. 20190
400 m volný způsob05:26,69 *019. 10. 20190
800 m volný způsob10:51,07 319. 10. 2019399OR
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 16.11.

vede Martin Břenda.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů