Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Krajský přebor dorostu a dospělých (25. 10. 2019 - 26. 10. 2019)
Poznámka:KP pro dorost a dospělé
nově v Mladé Boleslavi
účast žactva podle počtu přihlášených D+D
přijímá se podle časů
vedoucí Srb, Břenda
Kompletní výsledky:1799.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m volný způsob 00:26,80 1125. 10. 2019432
50 m motýlek00:30,03 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:30,05 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:30,45 *026. 10. 20190
50 m znak00:31,99 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:01,45 425. 10. 2019478
100 m volný způsob01:03,06 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:04,45 *026. 10. 20190
100 m znak01:05,10 226. 10. 2019423OR
100 m motýlek01:05,14 *026. 10. 20190
200 m volný způsob02:10,14 1226. 10. 2019445
200 m motýlek02:16,45 326. 10. 2019503
200 m polohový závod02:17,29 625. 10. 2019509
400 m polohový závod04:52,29 326. 10. 2019523OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:27,02 1325. 10. 2019421OR
50 m motýlek00:29,77 1126. 10. 2019392OR
50 m znak00:31,35 526. 10. 2019356OR
50 m motýlek00:32,15 *026. 10. 20190
50 m znak00:33,18 *026. 10. 20190
50 m prsa00:36,04 *026. 10. 20190OR
100 m motýlek01:06,31 825. 10. 2019381
100 m polohový závod01:06,82 1126. 10. 2019426OR
100 m znak01:08,20 426. 10. 2019368
100 m motýlek01:10,65 *026. 10. 20190
100 m prsa01:17,80 826. 10. 2019365OR
200 m znak02:25,08 225. 10. 2019385OR
400 m polohový závod05:07,01 626. 10. 2019451OR
DRAČKA Vojtěch (2003)
50 m volný způsob 00:29,62 3425. 10. 2019320
50 m volný způsob 00:32,53 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:32,80 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:33,05 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:08,50 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:10,95 3026. 10. 2019254
100 m motýlek01:11,60 1325. 10. 2019302
100 m motýlek01:12,06 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:14,13 2526. 10. 2019312
200 m volný způsob02:21,98 2226. 10. 2019342
200 m polohový závod02:44,32 2325. 10. 2019296
400 m polohový závod05:40,00 926. 10. 2019332
HORSKÝ Kryštof (2003)
50 m volný způsob 00:27,09 1425. 10. 2019418
50 m motýlek00:28,93 726. 10. 2019427
50 m volný způsob 00:29,01 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:30,77 *026. 10. 20190
50 m znak00:30,85 426. 10. 2019373
50 m prsa00:36,24 1325. 10. 2019338OR
100 m volný způsob01:00,37 1126. 10. 2019412
100 m motýlek01:03,07 525. 10. 2019443OR
100 m volný způsob01:04,69 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:07,25 1226. 10. 2019418
200 m volný způsob02:09,99 1126. 10. 2019446OR
HUBIČKA Richard (2003)
50 m volný způsob 00:27,98 2325. 10. 2019379OR
50 m volný způsob 00:29,17 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:31,69 *026. 10. 20190OR
50 m prsa00:37,50 *026. 10. 20190OR
100 m volný způsob01:00,92 1526. 10. 2019401OR
100 m motýlek01:10,28 *026. 10. 20190OR
100 m polohový závod01:11,00 1726. 10. 2019355OR
100 m motýlek01:11,08 1225. 10. 2019309OR
100 m prsa01:19,71 1326. 10. 2019339OR
200 m polohový závod02:34,98 1525. 10. 2019353
400 m polohový závod05:28,42 826. 10. 2019368
LAJČUK Leonard (2000)
50 m volný způsob 00:28,08 2525. 10. 2019375
50 m volný způsob 00:28,37 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:28,81 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:31,29 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:31,35 *026. 10. 20190
100 m volný způsob00:59,96 1026. 10. 2019421OR
100 m volný způsob01:01,46 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:06,37 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:06,44 *026. 10. 20190
200 m volný způsob02:08,61 1026. 10. 2019461OR
200 m motýlek02:20,07 426. 10. 2019465
200 m polohový závod02:23,90 1025. 10. 2019442OR
400 m volný způsob04:32,92 625. 10. 2019470
400 m polohový závod04:58,38 526. 10. 2019491
LIPŠ Václav (2003)
50 m volný způsob 00:27,97 2225. 10. 2019380OR
50 m volný způsob 00:30,45 *026. 10. 20190
50 m znak00:33,70 1026. 10. 2019286
100 m volný způsob01:04,19 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:09,71 1025. 10. 2019328OR
100 m polohový závod01:12,48 2226. 10. 2019334OR
200 m volný způsob02:14,25 1526. 10. 2019405
NOVÁK Adam (2002)
50 m volný způsob 00:25,94 525. 10. 2019476OR
50 m motýlek00:26,94 226. 10. 2019529OR
50 m prsa00:33,22 *026. 10. 20190
50 m prsa00:34,50 *026. 10. 20190
100 m motýlek00:58,85 225. 10. 2019545OR
100 m polohový závod01:03,24 726. 10. 2019503OR
100 m prsa01:10,65 526. 10. 2019487
100 m prsa01:13,22 *026. 10. 20190
200 m polohový závod02:17,16 525. 10. 2019510OR
200 m prsa02:33,42 426. 10. 2019483OR
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
50 m motýlek00:30,65 126. 10. 2019503OR
50 m volný způsob 00:30,84 *025. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:31,27 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:33,92 *026. 10. 20190
50 m prsa00:37,65 *026. 10. 20190OR
100 m volný způsob01:05,44 *025. 10. 20190OR
100 m volný způsob01:06,03 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:09,66 126. 10. 2019533OR
100 m motýlek01:16,30 *026. 10. 20190OR
100 m prsa01:20,71 *026. 10. 20190OR
200 m volný způsob02:16,65 226. 10. 2019527OR
200 m volný způsob02:18,71 *025. 10. 20190OR
200 m polohový závod02:33,92 425. 10. 2019496
200 m prsa02:47,35 326. 10. 2019519OR
400 m volný způsob04:46,35 525. 10. 2019549OR
400 m polohový závod05:31,07 226. 10. 2019478
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,73 1225. 10. 2019415
50 m volný způsob 00:32,05 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:34,47 626. 10. 2019353
50 m znak00:35,94 1026. 10. 2019364
50 m znak00:37,24 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:06,82 826. 10. 2019425OR
100 m znak01:16,60 826. 10. 2019370
100 m polohový závod01:17,96 1326. 10. 2019380OR
100 m motýlek01:24,75 1425. 10. 2019267OR
200 m znak02:43,97 325. 10. 2019384
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,65 1025. 10. 2019418OR
50 m volný způsob 00:32,25 *026. 10. 20190
50 m znak00:38,13 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:07,08 1126. 10. 2019420OR
100 m znak01:17,81 1126. 10. 2019353OR
100 m polohový závod01:18,02 1426. 10. 2019379OR
100 m motýlek01:20,36 925. 10. 2019313OR
100 m prsa01:31,21 826. 10. 2019319
200 m polohový závod02:46,81 925. 10. 2019389OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
200 m polohový závod02:23,62 125. 10. 2019610
400 m volný způsob04:25,81 125. 10. 2019686
RENC Matěj (2002)
50 m motýlek00:26,55 126. 10. 2019553OR
50 m volný způsob 00:27,34 *026. 10. 20190
50 m znak00:27,38 126. 10. 2019534
100 m volný způsob00:57,25 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:01,25 326. 10. 2019553
200 m volný způsob01:55,73 326. 10. 2019633
800 m volný způsob08:33,58 426. 10. 2019643OR
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:29,36 325. 10. 2019476OR
50 m volný způsob 00:30,40 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:03,31 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:12,55 326. 10. 2019472OR
100 m motýlek01:13,40 425. 10. 2019411OR
200 m volný způsob02:14,39 126. 10. 2019554
400 m volný způsob04:40,17 325. 10. 2019586OR
SRB Štěpán (2004)
50 m volný způsob 00:28,00 2425. 10. 2019378OR
50 m volný způsob 00:29,40 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:31,02 *026. 10. 20190
50 m znak00:33,96 1226. 10. 2019280OR
50 m znak00:36,60 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:01,06 1626. 10. 2019398OR
100 m volný způsob01:05,58 *026. 10. 20190
100 m znak01:13,80 926. 10. 2019290OR
100 m polohový závod01:14,44 2626. 10. 2019308OR
200 m volný způsob02:14,88 1626. 10. 2019399OR
200 m znak02:35,38 625. 10. 2019314OR
400 m volný způsob04:45,28 925. 10. 2019411OR
STRAKA Martin (2000)
50 m volný způsob 00:28,76 *026. 10. 20190OR
50 m volný způsob 00:30,44 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:31,06 *026. 10. 20190
100 m volný způsob00:59,73 *026. 10. 20190OR
100 m volný způsob01:02,06 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:03,83 625. 10. 2019427
100 m motýlek01:06,36 *026. 10. 20190
200 m volný způsob02:03,10 926. 10. 2019526OR
200 m volný způsob02:07,43 *026. 10. 20190
200 m polohový závod02:22,24 925. 10. 2019457OR
400 m volný způsob04:13,20 425. 10. 2019589OR
400 m volný způsob04:19,35 *026. 10. 20190
400 m polohový závod04:54,65 426. 10. 2019510OR
800 m volný způsob08:45,75 *026. 10. 20190
800 m volný způsob08:52,35 526. 10. 2019577
1500 m volný způsob16:30,24 126. 10. 2019628OR
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
50 m volný způsob 00:30,70 1125. 10. 2019416
50 m volný způsob 00:32,26 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:35,97 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:36,71 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:08,36 1526. 10. 2019397
100 m motýlek01:15,18 525. 10. 2019383
100 m polohový závod01:18,15 1526. 10. 2019378
100 m motýlek01:18,90 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:20,85 *026. 10. 20190
200 m motýlek02:53,26 326. 10. 2019329
400 m polohový závod05:55,19 426. 10. 2019387
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:30,94 1325. 10. 2019407
50 m volný způsob 00:31,59 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:33,35 *025. 10. 20190
50 m volný způsob 00:33,86 *026. 10. 20190
50 m znak00:36,39 1126. 10. 2019351OR
50 m znak00:37,38 *026. 10. 20190
50 m znak00:38,74 *025. 10. 20190
100 m volný způsob01:06,25 626. 10. 2019436
100 m volný způsob01:11,40 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:11,50 *025. 10. 20190
100 m znak01:17,47 1026. 10. 2019358OR
100 m znak01:20,72 *025. 10. 20190
100 m polohový závod01:21,08 1926. 10. 2019338OR
200 m volný způsob02:30,20 *025. 10. 20190
200 m volný způsob02:31,12 1126. 10. 2019390
200 m znak02:46,82 725. 10. 2019365
400 m volný způsob05:12,25 1025. 10. 2019423
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:35,09 3525. 10. 2019279
50 m volný způsob 00:36,82 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:37,58 1526. 10. 2019273OR
50 m volný způsob 00:38,10 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:15,32 2526. 10. 2019296
100 m volný způsob01:19,87 *026. 10. 20190
100 m polohový závod01:29,26 2926. 10. 2019253OR
100 m motýlek01:29,71 1625. 10. 2019225OR
200 m volný způsob02:40,06 1626. 10. 2019328OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m volný způsob 00:24,50 125. 10. 2019565
50 m motýlek00:26,95 326. 10. 2019529
50 m volný způsob 00:27,49 *026. 10. 20190
50 m prsa00:30,34 125. 10. 2019576
50 m prsa00:31,31 *026. 10. 20190
100 m volný způsob00:57,21 *026. 10. 20190
100 m polohový závod00:59,99 126. 10. 2019589
100 m prsa01:06,16 126. 10. 2019593
200 m volný způsob01:57,74 526. 10. 2019601
200 m polohový závod02:11,59 325. 10. 2019578
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:30,30 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:30,83 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:34,42 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:36,04 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:02,00 1726. 10. 2019380OR
100 m volný způsob01:03,80 *026. 10. 20190OR
100 m motýlek01:15,83 *026. 10. 20190OR
100 m motýlek01:18,11 *026. 10. 20190OR
200 m volný způsob02:11,39 1326. 10. 2019432OR
200 m znak02:28,71 425. 10. 2019358OR
200 m polohový závod02:33,26 1125. 10. 2019366OR
200 m motýlek02:50,76 726. 10. 2019256OR
400 m volný způsob04:36,78 725. 10. 2019450
400 m polohový závod05:19,08 726. 10. 2019402OR
800 m volný způsob09:27,36 726. 10. 2019477OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)
50 m volný způsob 00:29,00 225. 10. 2019494
50 m volný způsob 00:33,40 *026. 10. 20190
50 m znak00:33,84 326. 10. 2019436
100 m volný způsob01:09,08 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:10,98 225. 10. 2019455
200 m volný způsob02:22,13 *026. 10. 20190
200 m polohový závod02:34,11 525. 10. 2019494OR
400 m volný způsob04:49,94 *026. 10. 20190
800 m volný způsob09:47,63 *026. 10. 20190
1500 m volný způsob18:32,34 126. 10. 2019565
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:31,24 1625. 10. 2019395OR
50 m motýlek00:36,41 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:36,59 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:19,17 *026. 10. 20190
100 m motýlek01:20,59 *026. 10. 20190
200 m polohový závod02:41,90 825. 10. 2019426OR
200 m motýlek02:49,54 226. 10. 2019351OR
400 m polohový závod05:45,42 326. 10. 2019421
VRÁNA Miroslav (2001)
50 m volný způsob 00:27,70 1925. 10. 2019391
50 m volný způsob 00:28,56 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:30,73 1626. 10. 2019357
50 m znak00:34,11 1326. 10. 2019276
50 m prsa00:36,15 *026. 10. 20190
50 m prsa00:36,17 1225. 10. 2019340
50 m prsa00:38,77 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:00,80 1426. 10. 2019403OR
100 m polohový závod01:11,72 1926. 10. 2019344
100 m prsa01:19,62 1226. 10. 2019340
100 m prsa01:25,37 *026. 10. 20190
200 m polohový závod02:45,22 2425. 10. 2019292
200 m prsa02:59,37 726. 10. 2019302
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:31,42 *026. 10. 20190
50 m volný způsob 00:32,52 *026. 10. 20190
50 m znak00:36,85 *026. 10. 20190
50 m motýlek00:39,22 *026. 10. 20190
100 m volný způsob01:04,29 2426. 10. 2019341OR
100 m volný způsob01:08,97 *026. 10. 20190
100 m znak01:14,08 1026. 10. 2019287OR
100 m polohový závod01:15,65 2926. 10. 2019293OR
100 m motýlek01:25,83 *026. 10. 20190
200 m volný způsob02:19,07 2126. 10. 2019364OR
200 m znak02:36,79 725. 10. 2019305OR
200 m polohový závod02:41,84 2125. 10. 2019310OR
400 m volný způsob04:58,03 1225. 10. 2019361OR
400 m polohový závod05:40,88 1026. 10. 2019329OR
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 16.11.

vede Martin Břenda.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů