Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:AXIS cup (2. 11. 2019 - 3. 11. 2019)
Poznámka:Český pohár
vedoucí Břenda
Kompletní výsledky:1801.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:32,01 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:32,14 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:32,70 *02. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,05 *02. 11. 20190
100 m motýlek01:09,47 82. 11. 2019485
100 m motýlek01:10,44 02. 11. 2019465
100 m polohový závod01:12,19 192. 11. 2019479
200 m volný způsob02:15,39 182. 11. 2019542
HORSKÁ Kristýna (1997)
50 m motýlek00:30,17 *02. 11. 20190
100 m polohový závod01:02,72 12. 11. 2019731
100 m motýlek01:04,82 *02. 11. 20190
100 m polohový závod01:06,58 02. 11. 2019611
400 m polohový závod04:42,71 12. 11. 2019768
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m motýlek00:29,46 *03. 11. 20190
50 m motýlek00:29,48 *03. 11. 20190
50 m znak00:29,60 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:29,61 *03. 11. 20190
50 m motýlek00:29,78 *02. 11. 20190
50 m znak00:30,24 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:30,83 *03. 11. 20190
50 m prsa00:34,87 *03. 11. 20190
50 m prsa00:35,40 *03. 11. 20190
100 m znak01:02,05 *02. 11. 20190
100 m motýlek01:02,58 *03. 11. 20190OR
100 m znak01:03,33 *02. 11. 20190
100 m motýlek01:03,44 *02. 11. 20190
100 m motýlek01:05,65 *03. 11. 20190
100 m prsa01:13,84 *03. 11. 20190
100 m prsa01:15,59 *03. 11. 20190
200 m znak02:08,15 02. 11. 2019560
200 m znak02:08,80 52. 11. 2019551
200 m motýlek02:10,51 73. 11. 2019575OR
200 m polohový závod02:14,75 63. 11. 2019538
200 m polohový závod02:15,18 03. 11. 2019533
200 m motýlek02:15,36 03. 11. 2019515
200 m prsa02:31,36 83. 11. 2019503
200 m prsa02:35,13 113. 11. 2019467
400 m polohový závod04:39,46 52. 11. 2019598
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
50 m motýlek00:29,67 32. 11. 2019554
50 m motýlek00:30,42 62. 11. 2019514
50 m prsa00:33,25 22. 11. 2019639
50 m prsa00:33,93 02. 11. 2019601
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
50 m motýlek00:30,39 92. 11. 2019516OR
50 m motýlek00:30,40 52. 11. 2019515OR
50 m motýlek00:32,04 *03. 11. 20190
50 m motýlek00:32,67 *03. 11. 20190
50 m prsa00:35,46 82. 11. 2019526OR
50 m prsa00:35,60 02. 11. 2019520OR
50 m prsa00:36,81 *02. 11. 20190OR
50 m prsa00:37,08 *02. 11. 20190
50 m prsa00:37,98 *03. 11. 20190
50 m prsa00:38,44 *03. 11. 20190
100 m polohový závod01:09,78 62. 11. 2019531
100 m polohový závod01:10,07 02. 11. 2019524
100 m prsa01:18,53 02. 11. 2019500OR
100 m prsa01:18,77 122. 11. 2019496
100 m prsa01:20,92 *03. 11. 20190
100 m prsa01:21,49 *03. 11. 20190
200 m polohový závod02:34,38 103. 11. 2019491
200 m polohový závod02:35,06 03. 11. 2019485
200 m prsa02:48,26 03. 11. 2019511
200 m prsa02:48,49 73. 11. 2019509
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
50 m volný způsob 00:29,80 *02. 11. 20190
50 m volný způsob 00:30,25 *02. 11. 20190
50 m volný způsob 00:30,67 *03. 11. 20190
50 m motýlek00:31,31 *03. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,38 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:31,80 *03. 11. 20190
100 m volný způsob01:01,59 *02. 11. 20190
100 m volný způsob01:02,19 *02. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,53 *03. 11. 20190
100 m volný způsob01:04,29 *02. 11. 20190
100 m motýlek01:06,92 *03. 11. 20190
100 m motýlek01:08,19 *03. 11. 20190
200 m volný způsob02:06,15 02. 11. 2019670
200 m volný způsob02:06,28 42. 11. 2019668
200 m volný způsob02:10,25 *03. 11. 20190
200 m volný způsob02:11,20 *02. 11. 20190
200 m motýlek02:20,12 13. 11. 2019622
200 m motýlek02:24,77 03. 11. 2019563
400 m volný způsob04:22,00 13. 11. 2019717
400 m volný způsob04:26,95 *02. 11. 20190
800 m volný způsob08:58,03 32. 11. 2019707
RENC Matěj (2002)
50 m motýlek00:26,93 *02. 11. 20190
50 m motýlek00:27,17 *02. 11. 20190
100 m motýlek00:58,13 02. 11. 2019565OR
100 m motýlek00:58,35 42. 11. 2019559
100 m polohový závod01:02,31 152. 11. 2019526
SÝKOROVÁ Klára (2001)
50 m volný způsob 00:30,16 *03. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:30,46 *03. 11. 20190
50 m volný způsob 00:30,75 *02. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,00 *03. 11. 20190
50 m znak00:32,46 *03. 11. 20190
50 m znak00:33,33 *03. 11. 20190
50 m znak00:34,54 *02. 11. 20190
50 m znak00:34,83 *02. 11. 20190
100 m volný způsob01:02,67 03. 11. 2019515OR
100 m volný způsob01:02,96 113. 11. 2019508
100 m volný způsob01:03,95 *02. 11. 20190
100 m znak01:06,77 53. 11. 2019559OR
100 m volný způsob01:07,23 *03. 11. 20190
100 m znak01:07,75 03. 11. 2019535OR
100 m znak01:10,91 *02. 11. 20190
100 m znak01:11,35 *02. 11. 20190
200 m volný způsob02:13,31 132. 11. 2019568
200 m volný způsob02:20,18 *03. 11. 20190
200 m znak02:23,56 72. 11. 2019572OR
200 m znak02:26,60 02. 11. 2019537
400 m volný způsob04:47,56 103. 11. 2019542
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 16.11.

vede Martin Břenda.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů