Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor žactva 2005-7 (8. 11. 2019 - 9. 11. 2019)
Poznámka:nominační soutěž na MČR, kam se může pak hlásit jen na disciplíny, které plave zde (plus 8/15 z dlouhých tratí).
vedoucí Břenda, Zenáhlík, Skuhrová
Kompletní výsledky:1802.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Julie (2007)
50 m volný způsob 00:37,19 189. 11. 2019234OR
50 m volný způsob 00:39,30 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,96 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,19 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,20 *09. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:25,22 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:26,48 219. 11. 2019196
100 m volný způsob01:27,24 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:36,71 238. 11. 2019199OR
100 m prsa01:46,46 *09. 11. 20190
200 m volný způsob03:01,80 158. 11. 2019224OR
200 m volný způsob03:05,94 *09. 11. 20190
200 m prsa03:41,04 139. 11. 2019225OR
400 m volný způsob06:26,34 149. 11. 2019223OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:27,09 49. 11. 2019418
50 m volný způsob 00:29,27 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,35 *09. 11. 20190
50 m znak00:31,39 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,40 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:32,46 *08. 11. 20190
50 m znak00:32,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:33,42 *09. 11. 20190
50 m znak00:33,91 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:01,00 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:06,24 29. 11. 2019382
100 m znak01:06,85 29. 11. 2019391OR
100 m polohový závod01:07,89 48. 11. 2019406
100 m motýlek01:10,35 *08. 11. 20190
100 m znak01:10,48 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:13,23 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:05,47 28. 11. 2019496OR
200 m znak02:25,44 29. 11. 2019383
200 m polohový závod02:26,27 69. 11. 2019421
200 m motýlek02:27,52 38. 11. 2019398OR
400 m polohový závod05:12,48 49. 11. 2019428
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:27,53 *09. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:28,00 19. 11. 2019378
50 m volný způsob 00:29,42 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,50 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:32,99 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,27 *09. 11. 20190
50 m znak00:33,31 *09. 11. 20190
50 m znak00:34,70 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:00,43 19. 11. 2019411OR
100 m volný způsob01:05,12 *08. 11. 20190
100 m znak01:07,92 19. 11. 2019373OR
100 m polohový závod01:08,28 18. 11. 2019399OR
100 m volný způsob01:09,34 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:09,49 19. 11. 2019331OR
100 m znak01:11,57 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:12,02 38. 11. 2019426OR
200 m volný způsob02:22,47 *09. 11. 20190
200 m znak02:26,65 19. 11. 2019373OR
400 m volný způsob04:41,52 38. 11. 2019428OR
400 m volný způsob04:53,14 *09. 11. 20190
800 m volný způsob10:02,46 *09. 11. 20190
1500 m volný způsob19:05,76 49. 11. 2019405
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:30,91 149. 11. 2019281
50 m volný způsob 00:32,51 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,28 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,90 *09. 11. 20190
50 m znak00:37,58 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,02 99. 11. 2019315OR
100 m volný způsob01:09,57 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,82 69. 11. 2019268OR
100 m polohový závod01:17,82 68. 11. 2019270OR
100 m motýlek01:25,35 99. 11. 2019178
200 m volný způsob02:23,19 108. 11. 2019334OR
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
50 m znak00:38,95 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,75 *09. 11. 20190
100 m znak01:21,04 89. 11. 2019313
100 m znak01:22,50 *09. 11. 20190
200 m znak02:49,79 69. 11. 2019346
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
50 m volný způsob 00:39,77 219. 11. 2019191OR
50 m volný způsob 00:41,02 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:42,91 *09. 11. 20190
50 m znak00:50,79 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:51,66 *09. 11. 20190
50 m znak00:52,04 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,33 239. 11. 2019184OR
100 m volný způsob01:28,75 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:36,54 *08. 11. 20190
100 m znak01:46,84 199. 11. 2019136
100 m znak01:47,14 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:49,50 *08. 11. 20190OR
200 m volný způsob03:08,50 198. 11. 2019201OR
200 m znak03:34,75 119. 11. 2019171OR
200 m polohový závod03:42,67 149. 11. 2019163
400 m volný způsob06:13,05 *08. 11. 20190OR
800 m volný způsob14:32,38 68. 11. 2019165OR
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:33,04 *08. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:33,19 *08. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:34,84 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,30 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:38,37 *09. 11. 20190
50 m prsa00:39,49 *09. 11. 20190
50 m prsa00:39,98 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,07 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:12,83 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,08 88. 11. 2019364OR
100 m prsa01:22,40 28. 11. 2019433
100 m prsa01:22,99 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:23,93 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:26,33 88. 11. 2019429OR
200 m volný způsob02:31,95 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:44,43 59. 11. 2019407OR
200 m prsa02:51,98 39. 11. 2019479OR
400 m volný způsob05:11,76 89. 11. 2019425OR
400 m polohový závod05:48,56 49. 11. 2019409OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:36,65 149. 11. 2019244
50 m volný způsob 00:39,06 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,69 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,60 *09. 11. 20190
50 m znak00:45,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:47,89 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,59 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,81 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,53 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,92 189. 11. 2019207
100 m volný způsob01:29,80 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:34,39 208. 11. 2019214OR
100 m znak01:36,22 *09. 11. 20190
100 m prsa01:42,00 108. 11. 2019228OR
100 m prsa01:45,54 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:52,86 128. 11. 2019260OR
200 m volný způsob03:06,80 *09. 11. 20190
200 m znak03:15,70 99. 11. 2019226OR
200 m polohový závod03:23,75 129. 11. 2019213OR
200 m prsa03:33,53 89. 11. 2019250OR
400 m volný způsob06:19,42 139. 11. 2019236
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m volný způsob 00:32,85 89. 11. 2019340
50 m volný způsob 00:33,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,23 *09. 11. 20190OR
50 m znak00:36,24 *09. 11. 20190OR
50 m motýlek00:36,33 *09. 11. 20190OR
50 m prsa00:41,39 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:09,58 79. 11. 2019376OR
100 m volný způsob01:13,44 *08. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,32 98. 11. 2019361
100 m motýlek01:19,94 69. 11. 2019318OR
100 m prsa01:27,37 68. 11. 2019363
200 m volný způsob02:33,78 *08. 11. 20190OR
200 m polohový závod02:47,90 79. 11. 2019382OR
400 m volný způsob05:17,78 *08. 11. 20190OR
800 m volný způsob10:48,34 48. 11. 2019404OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:32,52 69. 11. 2019350
50 m volný způsob 00:35,01 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:36,50 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,80 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,64 *09. 11. 20190
50 m znak00:41,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:45,21 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,21 69. 11. 2019366OR
100 m volný způsob01:17,93 *08. 11. 20190
100 m znak01:20,59 59. 11. 2019318
100 m polohový závod01:23,55 88. 11. 2019309OR
100 m znak01:26,75 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:39,60 *09. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:37,13 68. 11. 2019347OR
200 m znak02:54,50 49. 11. 2019318
400 m polohový závod06:28,43 129. 11. 2019296
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:28,47 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:29,33 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:30,80 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,58 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,78 *09. 11. 20190
50 m prsa00:35,45 *08. 11. 20190
50 m prsa00:37,27 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:01,27 19. 11. 2019483OR
100 m polohový závod01:05,35 28. 11. 2019456
100 m motýlek01:06,19 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,01 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:09,10 *09. 11. 20190
100 m prsa01:14,65 28. 11. 2019413
100 m prsa01:19,47 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:18,67 *09. 11. 20190
200 m motýlek02:19,17 18. 11. 2019474
200 m polohový závod02:20,78 29. 11. 2019472
200 m prsa02:43,00 39. 11. 2019403
400 m volný způsob04:41,01 *09. 11. 20190
400 m polohový závod05:01,18 39. 11. 2019478OR
800 m volný způsob09:23,93 *09. 11. 20190
1500 m volný způsob17:26,05 39. 11. 2019532OR
MERHOUT Marek (2007)
50 m volný způsob 00:45,09 259. 11. 201990OR
50 m volný způsob 00:47,63 *08. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:47,90 *09. 11. 20190
50 m znak00:54,12 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:44,90 239. 11. 201978OR
100 m volný způsob01:44,97 *08. 11. 20190OR
100 m znak01:55,60 269. 11. 201975OR
200 m volný způsob03:49,95 168. 11. 201980OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,40 *08. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:30,68 79. 11. 2019417
50 m volný způsob 00:32,17 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,14 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:35,30 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,73 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,76 *08. 11. 20190
50 m znak00:38,57 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,25 49. 11. 2019436OR
100 m volný způsob01:10,24 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,79 39. 11. 2019382
100 m polohový závod01:18,92 78. 11. 2019367
100 m znak01:20,14 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:25,79 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:27,32 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:26,32 68. 11. 2019429OR
200 m znak02:44,87 39. 11. 2019378
200 m polohový závod02:51,36 89. 11. 2019359
200 m motýlek03:13,13 58. 11. 2019237OR
400 m polohový závod06:06,51 99. 11. 2019352
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,30 59. 11. 2019433OR
50 m volný způsob 00:31,99 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,79 *09. 11. 20190OR
50 m motýlek00:36,85 *09. 11. 20190
50 m prsa00:40,39 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:06,05 39. 11. 2019440OR
100 m volný způsob01:11,67 *08. 11. 20190
100 m znak01:16,34 49. 11. 2019374OR
100 m motýlek01:20,76 49. 11. 2019309
100 m prsa01:25,24 58. 11. 2019391OR
200 m volný způsob02:29,56 *08. 11. 20190
400 m volný způsob05:08,76 *08. 11. 20190OR
800 m volný způsob10:27,02 68. 11. 2019446OR
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:29,50 19. 11. 2019469
50 m volný způsob 00:30,63 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,35 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,08 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:34,23 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:34,69 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:35,50 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,04 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,12 19. 11. 2019504
100 m volný způsob01:05,41 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,98 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,35 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:15,53 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:18,35 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:13,40 18. 11. 2019567
200 m volný způsob02:18,29 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:22,79 *08. 11. 20190
200 m motýlek02:36,94 28. 11. 2019442OR
200 m polohový závod02:37,56 29. 11. 2019462
400 m volný způsob04:42,20 29. 11. 2019573
400 m volný způsob04:49,84 *08. 11. 20190
400 m polohový závod05:34,41 39. 11. 2019464
800 m volný způsob09:53,09 28. 11. 2019527
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:31,09 159. 11. 2019276OR
50 m volný způsob 00:32,17 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,55 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,54 *09. 11. 20190OR
50 m znak00:38,75 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,37 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:39,50 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:06,09 109. 11. 2019314OR
100 m volný způsob01:08,74 *08. 11. 20190OR
100 m znak01:17,16 119. 11. 2019254OR
100 m znak01:21,44 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:26,70 *08. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:22,07 68. 11. 2019342OR
200 m znak02:45,77 89. 11. 2019258OR
200 m motýlek02:59,15 38. 11. 2019222OR
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:30,18 99. 11. 2019302OR
50 m volný způsob 00:31,41 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,13 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,24 *09. 11. 20190OR
50 m motýlek00:38,50 *08. 11. 20190OR
50 m znak00:38,85 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:04,21 59. 11. 2019342OR
100 m volný způsob01:08,10 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,94 79. 11. 2019267OR
100 m znak01:20,11 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:23,23 *08. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:20,19 58. 11. 2019356OR
200 m znak02:40,94 69. 11. 2019282OR
200 m motýlek02:57,06 28. 11. 2019230OR
SRBOVÁ Helena (2007)
50 m volný způsob 00:40,96 239. 11. 2019175OR
50 m volný způsob 00:44,18 *09. 11. 20190
50 m prsa00:50,16 *08. 11. 20190
50 m znak00:51,90 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:33,49 259. 11. 2019155
100 m polohový závod01:43,99 248. 11. 2019160
100 m znak01:47,08 209. 11. 2019135
100 m prsa01:47,55 168. 11. 2019194OR
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
50 m volný způsob 00:38,50 209. 11. 2019211OR
50 m volný způsob 00:39,86 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:43,02 *08. 11. 20190
50 m znak00:51,63 *09. 11. 20190
50 m prsa00:51,91 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:26,41 209. 11. 2019196OR
100 m volný způsob01:34,95 *08. 11. 20190
100 m polohový závod01:46,23 258. 11. 2019150OR
100 m znak01:47,72 219. 11. 2019133OR
100 m prsa01:54,21 188. 11. 2019162OR
200 m volný způsob03:22,15 208. 11. 2019163OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:38,71 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,17 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:42,09 *09. 11. 20190
50 m znak00:42,11 *09. 11. 20190
50 m znak00:42,38 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:45,32 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:46,11 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:22,68 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,54 *09. 11. 20190
100 m znak01:27,56 109. 11. 2019248OR
100 m polohový závod01:29,41 158. 11. 2019252OR
100 m znak01:29,96 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:37,51 69. 11. 2019175
100 m motýlek01:39,00 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:50,88 108. 11. 2019269OR
200 m volný způsob02:55,84 *09. 11. 20190
200 m znak03:04,15 89. 11. 2019271
200 m polohový závod03:12,64 99. 11. 2019253
400 m volný způsob05:58,81 99. 11. 2019279OR
400 m polohový závod06:46,76 139. 11. 2019257
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:31,11 109. 11. 2019400
50 m volný způsob 00:32,05 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,07 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,39 *09. 11. 20190
50 m znak00:35,35 *09. 11. 20190OR
50 m znak00:36,02 *09. 11. 20190OR
50 m znak00:37,53 *09. 11. 20190
50 m prsa00:43,18 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:06,44 59. 11. 2019432
100 m volný způsob01:09,40 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,74 *09. 11. 20190
100 m znak01:15,75 29. 11. 2019383OR
100 m znak01:18,69 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:18,84 68. 11. 2019368OR
100 m prsa01:31,75 108. 11. 2019313OR
200 m volný způsob02:24,79 48. 11. 2019443
200 m volný způsob02:31,80 *09. 11. 20190
200 m znak02:45,50 49. 11. 2019373OR
400 m volný způsob05:20,76 79. 11. 2019390
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:34,68 249. 11. 2019289
50 m volný způsob 00:38,04 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,37 *09. 11. 20190
50 m znak00:43,08 *09. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:18,34 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:22,05 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:27,17 218. 11. 2019272OR
200 m volný způsob02:36,98 118. 11. 2019348OR
200 m volný způsob02:48,54 *09. 11. 20190
400 m volný způsob05:34,37 109. 11. 2019345OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:36,51 *08. 11. 20190OR
50 m volný způsob 00:40,88 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,90 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,64 *09. 11. 20190
50 m prsa00:47,52 *09. 11. 20190
50 m znak00:48,34 *09. 11. 20190
50 m prsa00:48,56 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:49,67 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,11 169. 11. 2019213OR
100 m volný způsob01:26,52 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,36 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,64 *09. 11. 20190
100 m znak01:36,19 159. 11. 2019187
100 m prsa01:38,90 *09. 11. 20190OR
100 m prsa01:41,55 88. 11. 2019231
200 m volný způsob02:55,28 138. 11. 2019250OR
200 m volný způsob03:05,34 *09. 11. 20190
200 m volný způsob03:05,36 *08. 11. 20190
200 m polohový závod03:17,71 109. 11. 2019234OR
200 m prsa03:24,82 79. 11. 2019283OR
400 m volný způsob06:12,60 119. 11. 2019249OR
400 m volný způsob06:17,67 *08. 11. 20190
800 m volný způsob12:33,03 58. 11. 2019257OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:30,63 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,65 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,76 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:33,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:34,96 *09. 11. 20190
50 m prsa00:37,51 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,31 *08. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:06,18 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,25 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:13,42 *09. 11. 20190
100 m prsa01:19,31 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:09,12 28. 11. 2019625OR
200 m volný způsob02:15,99 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:17,00 *08. 11. 20190
200 m polohový závod02:30,74 29. 11. 2019528
200 m prsa02:41,79 19. 11. 2019575
400 m volný způsob04:31,98 19. 11. 2019641
400 m volný způsob04:36,85 *08. 11. 20190
400 m polohový závod05:03,62 19. 11. 2019620
800 m volný způsob09:15,76 18. 11. 2019641
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:30,57 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,07 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:32,72 *09. 11. 20190OR
50 m motýlek00:33,82 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:33,91 *08. 11. 20190OR
50 m motýlek00:34,10 *09. 11. 20190
50 m znak00:35,94 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,92 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,00 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:12,90 79. 11. 2019286OR
100 m motýlek01:13,91 *09. 11. 20190
100 m znak01:14,61 *09. 11. 20190OR
100 m motýlek01:14,83 *08. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:12,05 78. 11. 2019426
200 m volný způsob02:18,27 *09. 11. 20190
200 m znak02:31,19 39. 11. 2019341
200 m polohový závod02:34,10 89. 11. 2019360
200 m motýlek02:41,44 58. 11. 2019304OR
400 m volný způsob04:37,81 48. 11. 2019445
400 m volný způsob04:40,37 *09. 11. 20190
400 m polohový závod05:17,39 69. 11. 2019408OR
800 m volný způsob09:24,92 *09. 11. 20190OR
1500 m volný způsob17:50,97 49. 11. 2019496OR
VASILJEV Adam (2007)
50 m volný způsob 00:37,47 219. 11. 2019158OR
50 m volný způsob 00:40,90 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,72 *08. 11. 20190OR
50 m znak00:49,19 *09. 11. 20190
50 m znak00:51,44 *09. 11. 20190
50 m prsa00:51,69 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,26 229. 11. 2019132OR
100 m volný způsob01:31,79 *08. 11. 20190OR
100 m znak01:41,59 249. 11. 2019111OR
100 m znak01:49,80 *09. 11. 20190
100 m prsa01:51,47 158. 11. 2019124OR
200 m volný způsob03:17,59 148. 11. 2019127OR
200 m znak03:45,16 189. 11. 2019103OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:31,54 119. 11. 2019384
50 m motýlek00:36,01 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,14 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,55 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,92 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:16,40 58. 11. 2019404OR
100 m motýlek01:17,43 *08. 11. 20190OR
100 m motýlek01:17,85 29. 11. 2019345
100 m motýlek01:20,60 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:43,24 59. 11. 2019416
200 m motýlek02:48,23 38. 11. 2019359OR
400 m polohový závod05:41,06 69. 11. 2019437
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:37,65 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,51 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:41,69 *09. 11. 20190
50 m prsa00:43,98 *08. 11. 20190
50 m prsa00:46,66 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:16,58 119. 11. 2019282OR
100 m volný způsob01:25,41 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:26,52 128. 11. 2019278OR
100 m prsa01:31,30 58. 11. 2019318OR
100 m prsa01:37,11 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:59,31 *09. 11. 20190
200 m polohový závod03:06,27 79. 11. 2019279OR
200 m prsa03:17,91 59. 11. 2019314OR
400 m volný způsob06:03,10 109. 11. 2019269OR
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:33,54 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:34,05 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:36,54 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,67 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:39,13 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,57 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:42,10 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:09,45 49. 11. 2019378OR
100 m volný způsob01:12,20 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:17,41 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,44 78. 11. 2019359OR
100 m znak01:20,07 49. 11. 2019324OR
100 m motýlek01:25,22 49. 11. 2019263OR
100 m motýlek01:31,65 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:29,56 48. 11. 2019402OR
200 m volný způsob02:41,10 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:51,91 59. 11. 2019356OR
400 m volný způsob05:23,04 69. 11. 2019382OR
400 m polohový závod06:09,31 109. 11. 2019344
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:32,14 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,33 59. 11. 2019356
50 m znak00:38,25 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:38,44 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,85 *09. 11. 20190
50 m prsa00:40,12 *08. 11. 20190OR
50 m prsa00:41,90 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:18,07 58. 11. 2019379
100 m znak01:18,76 39. 11. 2019341
100 m znak01:22,77 *09. 11. 20190
100 m prsa01:24,94 38. 11. 2019395OR
100 m prsa01:29,13 *09. 11. 20190
200 m znak02:49,02 39. 11. 2019351
200 m polohový závod02:49,49 39. 11. 2019371
200 m prsa03:07,33 39. 11. 2019370
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí 14. 12.

vede trenér Petr Greipel.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů