Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:O klokaní ploutev (23. 11. 2019 - 23. 11. 2019)
Poznámka:akce na vylepšení osobáků navazuje na Vinohradskou veteraniádu
Kompletní výsledky:1844.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m motýlek00:28,44 *023. 11. 20190
100 m motýlek01:01,08 123. 11. 2019487OR
100 m polohový závod01:01,82 123. 11. 2019538OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m motýlek00:35,52 *023. 11. 20190
100 m polohový závod01:12,19 223. 11. 2019338
100 m motýlek01:18,80 *023. 11. 20190
200 m motýlek02:51,38 123. 11. 2019254
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:31,78 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:05,88 223. 11. 2019317OR
200 m motýlek03:05,73 423. 11. 2019199OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:37,17 *023. 11. 20190
50 m volný způsob 00:37,34 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:19,79 423. 11. 2019249OR
100 m volný způsob01:21,90 *023. 11. 20190
200 m volný způsob02:51,78 123. 11. 2019265OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m prsa00:40,04 *023. 11. 20190
100 m polohový závod01:17,55 223. 11. 2019386OR
100 m prsa01:26,29 123. 11. 2019377
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:28,29 *023. 11. 20190
100 m motýlek01:01,31 223. 11. 2019482
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,42 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:04,29 123. 11. 2019477OR
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m prsa00:39,21 *023. 11. 20190OR
100 m prsa01:24,83 *023. 11. 20190OR
200 m prsa03:01,18 123. 11. 2019409OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:32,90 *023. 11. 20190
50 m motýlek00:37,14 *023. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:09,69 *023. 11. 20190
100 m motýlek01:24,18 *023. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:21,40 223. 11. 2019347OR
200 m motýlek03:02,16 323. 11. 2019211
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:32,07 *023. 11. 20190
50 m motýlek00:36,05 *023. 11. 20190OR
100 m volný způsob01:07,75 *023. 11. 20190
100 m motýlek01:20,30 *023. 11. 20190OR
200 m volný způsob02:20,32 123. 11. 2019355
200 m motýlek02:59,31 223. 11. 2019221
SRB Štěpán (2004)
50 m volný způsob 00:28,81 *023. 11. 20190
100 m volný způsob00:59,84 123. 11. 2019423OR
100 m znak01:11,49 123. 11. 2019320OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m motýlek00:43,20 *023. 11. 20190
100 m znak01:27,64 223. 11. 2019173OR
100 m motýlek01:36,71 323. 11. 2019122OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:37,05 *023. 11. 20190OR
50 m znak00:41,59 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:17,69 323. 11. 2019270OR
100 m znak01:28,10 *023. 11. 20190
200 m znak03:00,66 123. 11. 2019287OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:32,29 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:08,22 223. 11. 2019399
100 m znak01:16,34 223. 11. 2019374
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:39,05 *023. 11. 20190
100 m volný způsob01:21,57 523. 11. 2019233OR
100 m znak01:32,54 323. 11. 2019210OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m motýlek00:36,04 *023. 11. 20190
100 m motýlek01:19,24 *023. 11. 20190
200 m motýlek02:48,79 123. 11. 2019355
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:30,23 123. 11. 2019301
50 m znak00:34,30 123. 11. 2019271OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
100 m znak01:40,09 423. 11. 2019166OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
100 m znak01:16,32 123. 11. 2019374OR
100 m polohový závod01:17,23 123. 11. 2019391OR
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

bude 4. 1. 2020 a vede jej trenér Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů