Pro rodiče

Lyžařské soustředění - 6.den (22. 3. 2019)

A je za námi poslední celý den. Jo, kdyby všichni dělali tak dobře jako dnes... Výsledky závodu jednotlivců i týmů je na webu. Fotek spousty.
Zítra odjezd v 10:30, takže na Hagibor dorazí bus kolem 13 hodiny.
SKOL!
--- Jan SRB ---

Lyžařské soustředění - 5.den (21. 3. 2019)

Nádherné počasí, spousty sněhu, to jsou letošní hory. :-)
Dnes přibyly do fotoalba fotky ze včera a dnes.
Dopoledne prima vytrvalost 12-30 km, odpo štafety, týmovky, sprintíky kolem 10 km.
Večer proběhne losování zítřejšího závodu. Protože zde bude zase MČR běžkařů, pojedeme stejnou (zkrácenou) trať jako loni.
SKOL!
--- Jan SRB ---

Přijatí Jablonec (21. 3. 2019)

Pořadatel nám "nařídil" snížit počet přijatých na 6. Počkáme na přijaté na Velikonočky, a kdo bude přijat tam, bude "vyřazen" z JB. Pokud bude i tak moc lidí, bude v úterý na přípravce losovačka.
--- Jan SRB ---

Lyžařské soustředění - 4.den (20. 3. 2019)

Letos nám počasí víceméně přeje. Sluníčko září do tváří a trénink je hned veselejší. Dopolední klasika na vytrvalost, odpo oprášení dřívější akce - Aqua ve Špindlu. Zde jsme zvládli dát i další týmovku. Škoda jen pozdního příjezdu, když jsme nestihli dorazit včas. Po trpké zkušenosti s cestou dolů, jsme odvolali týmovou hru na běh zpět.
Čtvrtek bude zase povedenější.
Sledujte naše zprávy.
SKOL!
--- Jan SRB ---

Lyžařské soustředění - 3.den (19. 3. 2019)

Máme po třetím dni a počasí nám dnes (až na 30 minut dopoledne) docela přeje. Dnes jsem se konečně dostal k prvním fotkám. Takže jsou za pondělí a úterý. Dnes jsme si užívali sluníčka.
Běžecky dělají všichni pokroky. Dopoledne 11-25 km, odpoledne rychlejší týmovky kolem 10 km. Již se nám někteří pěkně vybarvují. (barevné týmy: žlutí, oranžoví, růžoví, modří, fialoví, černí).
Pokračujeme v náročném týdnu.
SKOL!
--- Jan SRB ---
Sobotní trénink v Podolí

16.3. sobota není, jsme na lize a nebo balíme na hory.
23.3. sobota není, vracíme se z hor.

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů