Letní Mistrovství ČR dorostu, Zlín

Petra Bauerová plave 50M

Petra Bauerová plave 50M

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Martin Bauer v cíli 50M

Martin Bauer v cíli 50M

Martin B je spokojen či nespokojen

Martin B je spokojen či nespokojen

znak v podání Simony Švandelíkové

znak v podání Simony Švandelíkové

Simona v cíli 50Z

Simona v cíli 50Z

Petra Bauerová

Petra Bauerová

Štefan Parula

Štefan Parula

Tereza Hromádková v cíli 50Z

Tereza Hromádková v cíli 50Z

vyhlášení 50M - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50M - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50Z - 3. Tereza Hromádková

vyhlášení 50Z - 3. Tereza Hromádková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Ondra Piskač

Ondra Piskač

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Martin Bauer

Martin Bauer

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Michaela Zimandlová

Michaela Zimandlová

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Martin Bauer

Martin Bauer

Ondra Piskač

Ondra Piskač

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Štefan Parula

Štefan Parula

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková přebírá stříbrnou medaili za 50P

Tereza Hromádková přebírá stříbrnou medaili za 50P

vyhlášení 50P - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50P - 2. Tereza Hromádková

Petra Bauerová

Petra Bauerová

Péťa Bauerová přebírá bronzovou medaili za 200M

Péťa Bauerová přebírá bronzovou medaili za 200M

vyhlášení 200M - 3. Petra Bauerová

vyhlášení 200M - 3. Petra Bauerová

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Aneta Fritscheová přebírá bronzovou medaili za 200P

Aneta Fritscheová přebírá bronzovou medaili za 200P

vyhlášení 200P - 3. Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P - 3. Aneta Fritscheová

Martin Bauer

Martin Bauer

Ondra Piskač

Ondra Piskač

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

nejúspěšnější Bohemačka na Mistrovství ČR dorostu - Tereza Hromádková

nejúspěšnější Bohemačka na Mistrovství ČR dorostu - Tereza Hromádková

vyhlášení 100M - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 100M - 2. Tereza Hromádková

Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku