Cena osvobození města Nymburka

Ludmila Šrámková

Ludmila Šrámková

Pěkný start Lídy

Pěkný start Lídy

Dominik Klubal

Dominik Klubal

Dominik

Dominik

Agáta Rázgová

Agáta Rázgová

Míša Treglerová

Míša Treglerová

Anička Šrámková

Anička Šrámková

Anča

Anča

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Lukáš Poš

Lukáš Poš

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Vyhlášení 50 P ročník 2001 - o 3. místo se dělí Dominik Klubal

Vyhlášení 50 P ročník 2001 - o 3. místo se dělí Dominik Klubal

Vyhlášení 100 P muži - 3. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 P muži - 3. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 P ženy - 3. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 P ženy - 3. Kristýna Beringerová

Tom

Tom

Láďa Zahrádka

Láďa Zahrádka

Mates

Mates

Kikina

Kikina

Kikina

Kikina

Anička

Anička

Láďa a Tom

Láďa a Tom

Vyhlášení 100 M muži - 3. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 M muži - 3. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 M ženy - 2. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 M ženy - 2. Kristýna Beringerová

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Andy

Andy

Lukáš

Lukáš

Čekání na štafety

Čekání na štafety

Vyhlášení 100 OPZ st.žačky - 2. Andrea Štěchová

Vyhlášení 100 OPZ st.žačky - 2. Andrea Štěchová

Vyhlášení 100 OPZ muži - 2. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 OPZ muži - 2. Matěj Kozubek

Vyhlášení 100 OPZ ženy - 2. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 OPZ ženy - 2. Kristýna Beringerová

Agáta Rázgová

Agáta Rázgová

Agáta

Agáta

Míša Treglerová

Míša Treglerová

Danuše Horká

Danuše Horká

Anička Šrámková

Anička Šrámková

Natálka Klessy

Natálka Klessy

Natálka

Natálka

Monika Martinů

Monika Martinů

Láďa a Tom

Láďa a Tom

Andrea

Andrea

Lukáš

Lukáš

Matěj

Matěj

Adam Kuča

Adam Kuča

Benjamin Web

Benjamin Web

Lída Šrámková

Lída Šrámková

Erik Klessy

Erik Klessy

Dominik Klubal

Dominik Klubal

Tomáš Hrunek

Tomáš Hrunek

Danča, Míša, Agáta

Danča, Míša, Agáta

Danuše Horká

Danuše Horká

Agáta Rázgová

Agáta Rázgová

Natálka

Natálka

Míša Treglerová

Míša Treglerová

Monika

Monika

Anička

Anička

Ládík

Ládík

Tom

Tom

Simča

Simča

Andy

Andy

Lukáš

Lukáš

Mates

Mates

Kikina

Kikina

Vyhlášení 100 Z ženy - 1. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 Z ženy - 1. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 VZ st. Žačky - 2. Andrea Štěchová

Vyhlášení 100 VZ st. Žačky - 2. Andrea Štěchová

Vyhlášení 100 VZ ženy - 2. Kristýna Beringerová

Vyhlášení 100 VZ ženy - 2. Kristýna Beringerová

Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku