Velká cena města Plzně

autor fotek

autor fotek

druhý fotograf

druhý fotograf

.

.

klokani

klokani

vyhlášení hlavního závodu na 1500K muži - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení hlavního závodu na 1500K muži - 3. Matěj Kozubek

trenér JaS

trenér JaS

fandíme a rozebíráme

fandíme a rozebíráme

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kuba Chára a (snad) Radek Šimsa

Kuba Chára a (snad) Radek Šimsa

(snad) Radek Šimsa

(snad) Radek Šimsa

Max Sedláček

Max Sedláček

Max Sedláček

Max Sedláček

rozbor výkonu

rozbor výkonu

Míša Judickij

Míša Judickij

Míša Judickij

Míša Judickij

Niki Kopecká

Niki Kopecká

Verča Vodičková

Verča Vodičková

Verča Vodičková

Verča Vodičková

Míša Jarešová

Míša Jarešová

Míša Jarešová

Míša Jarešová

Míša typický s lahví u pusy

Míša typický s lahví u pusy

Terka Zaňková

Terka Zaňková

rozbor výkonu

rozbor výkonu

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Tomáš Hrunek (dráha 6) a Tomáš Kozubek (dráha 4)

Tomáš Hrunek (dráha 6) a Tomáš Kozubek (dráha 4)

klokani

klokani

druhej Šimsa

druhej Šimsa

první Šimsa

první Šimsa

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Max Sedláček

Max Sedláček

Míša Judickij

Míša Judickij

Kamča Šolínová (dráha 3) a Terka Zaňková (dráha 1)

Kamča Šolínová (dráha 3) a Terka Zaňková (dráha 1)

Terka Zaňková

Terka Zaňková

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

autor fotek

autor fotek

nástup rozhodčích

nástup rozhodčích

Tomáš Hrunek

Tomáš Hrunek

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Jan Gregořica

Jan Gregořica

Jan Carda

Jan Carda

Nikola Hájková

Nikola Hájková

Kamila Šolínová

Kamila Šolínová

Klára Svobodová

Klára Svobodová

Kateřina Švehlová

Kateřina Švehlová

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Julie Pleskotová

Julie Pleskotová

dorostenky

dorostenky

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

vyhlášení 100K žákyně - 2. Julie Pleskotová (zastoupila Verča)

vyhlášení 100K žákyně - 2. Julie Pleskotová (zastoupila Verča)

vyhlášení 100P muži - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 100P muži - 3. Matěj Kozubek

Michal Judickij

Michal Judickij

Veronika Vodičková

Veronika Vodičková

Klára Svobodová

Klára Svobodová

Michaela Jarešová

Michaela Jarešová

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Julie Pleskotová

Julie Pleskotová

Kamila Šolínová

Kamila Šolínová

Veronika Vodičková

Veronika Vodičková

Ondřej Šimsa

Ondřej Šimsa

Štěpán Srb

Štěpán Srb

Jakub Chára

Jakub Chára

Max Sedláček

Max Sedláček

Jan Carda

Jan Carda

Michal Judickij

Michal Judickij

Michal Judickij

Michal Judickij

vyhlášení 1500K žákyně - 1. Julie Pleskotová

vyhlášení 1500K žákyně - 1. Julie Pleskotová

Vojtěch Dračka

Vojtěch Dračka

společná :-)

společná :-)

Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku