Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor žactva 2005-7 (8. 11. 2019 - 9. 11. 2019)
Poznámka:nominační soutěž na MČR, kam se může pak hlásit jen na disciplíny, které plave zde (plus 8/15 z dlouhých tratí).
vedoucí Břenda, Zenáhlík, Skuhrová
Kompletní výsledky:1802.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Julie (2007)
50 m volný způsob 00:37,19 189. 11. 2019234
50 m volný způsob 00:39,30 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,96 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,19 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,20 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:25,22 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:26,48 219. 11. 2019196
100 m volný způsob01:27,24 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:36,71 238. 11. 2019199
100 m prsa01:46,46 *09. 11. 20190
200 m volný způsob03:01,80 158. 11. 2019224
200 m volný způsob03:05,94 *09. 11. 20190
200 m prsa03:41,04 139. 11. 2019225
400 m volný způsob06:26,34 149. 11. 2019223
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:27,09 49. 11. 2019418
50 m volný způsob 00:29,27 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,35 *09. 11. 20190
50 m znak00:31,39 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,40 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:32,46 *08. 11. 20190
50 m znak00:32,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:33,42 *09. 11. 20190
50 m znak00:33,91 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:01,00 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:06,24 29. 11. 2019382
100 m znak01:06,85 29. 11. 2019391
100 m polohový závod01:07,89 48. 11. 2019406
100 m motýlek01:10,35 *08. 11. 20190
100 m znak01:10,48 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:13,23 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:05,47 28. 11. 2019496
200 m znak02:25,44 29. 11. 2019383
200 m polohový závod02:26,27 69. 11. 2019421
200 m motýlek02:27,52 38. 11. 2019398
400 m polohový závod05:12,48 49. 11. 2019428
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:27,53 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:28,00 19. 11. 2019378
50 m volný způsob 00:29,42 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,50 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:32,99 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,27 *09. 11. 20190
50 m znak00:33,31 *09. 11. 20190
50 m znak00:34,70 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:00,43 19. 11. 2019411
100 m volný způsob01:05,12 *08. 11. 20190
100 m znak01:07,92 19. 11. 2019373
100 m polohový závod01:08,28 18. 11. 2019399
100 m volný způsob01:09,34 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:09,49 19. 11. 2019331
100 m znak01:11,57 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:12,02 38. 11. 2019426
200 m volný způsob02:22,47 *09. 11. 20190
200 m znak02:26,65 19. 11. 2019373
400 m volný způsob04:41,52 38. 11. 2019428
400 m volný způsob04:53,14 *09. 11. 20190
800 m volný způsob10:02,46 *09. 11. 20190
1500 m volný způsob19:05,76 49. 11. 2019405
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:30,91 149. 11. 2019281
50 m volný způsob 00:32,51 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,28 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,90 *09. 11. 20190
50 m znak00:37,58 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,02 99. 11. 2019315
100 m volný způsob01:09,57 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,82 69. 11. 2019268
100 m polohový závod01:17,82 68. 11. 2019270
100 m motýlek01:25,35 99. 11. 2019178
200 m volný způsob02:23,19 108. 11. 2019334
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
50 m znak00:38,95 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,75 *09. 11. 20190
100 m znak01:21,04 89. 11. 2019313
100 m znak01:22,50 *09. 11. 20190
200 m znak02:49,79 69. 11. 2019346
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
50 m volný způsob 00:39,77 219. 11. 2019191
50 m volný způsob 00:41,02 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:42,91 *09. 11. 20190
50 m znak00:50,79 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:51,66 *09. 11. 20190
50 m znak00:52,04 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,33 239. 11. 2019184
100 m volný způsob01:28,75 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:36,54 *08. 11. 20190
100 m znak01:46,84 199. 11. 2019136
100 m znak01:47,14 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:49,50 *08. 11. 20190
200 m volný způsob03:08,50 198. 11. 2019201
200 m znak03:34,75 119. 11. 2019171
200 m polohový závod03:42,67 149. 11. 2019163
400 m volný způsob06:13,05 *08. 11. 20190
800 m volný způsob14:32,38 68. 11. 2019165
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:33,04 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,19 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:34,84 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,30 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:38,37 *09. 11. 20190
50 m prsa00:39,49 *09. 11. 20190
50 m prsa00:39,98 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,07 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:12,83 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,08 88. 11. 2019364
100 m prsa01:22,40 28. 11. 2019433
100 m prsa01:22,99 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:23,93 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:26,33 88. 11. 2019429
200 m volný způsob02:31,95 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:44,43 59. 11. 2019407
200 m prsa02:51,98 39. 11. 2019479
400 m volný způsob05:11,76 89. 11. 2019425
400 m polohový závod05:48,56 49. 11. 2019409
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:36,65 149. 11. 2019244
50 m volný způsob 00:39,06 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,69 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,60 *09. 11. 20190
50 m znak00:45,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:47,89 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,59 *09. 11. 20190
50 m prsa00:49,81 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,53 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,92 189. 11. 2019207
100 m volný způsob01:29,80 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:34,39 208. 11. 2019214
100 m znak01:36,22 *09. 11. 20190
100 m prsa01:42,00 108. 11. 2019228
100 m prsa01:45,54 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:52,86 128. 11. 2019260
200 m volný způsob03:06,80 *09. 11. 20190
200 m znak03:15,70 99. 11. 2019226
200 m polohový závod03:23,75 129. 11. 2019213
200 m prsa03:33,53 89. 11. 2019250
400 m volný způsob06:19,42 139. 11. 2019236
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m volný způsob 00:32,85 89. 11. 2019340
50 m volný způsob 00:33,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,23 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,24 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,33 *09. 11. 20190
50 m prsa00:41,39 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:09,58 79. 11. 2019376
100 m volný způsob01:13,44 *08. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,32 98. 11. 2019361
100 m motýlek01:19,94 69. 11. 2019318
100 m prsa01:27,37 68. 11. 2019363
200 m volný způsob02:33,78 *08. 11. 20190
200 m polohový závod02:47,90 79. 11. 2019382
400 m volný způsob05:17,78 *08. 11. 20190
800 m volný způsob10:48,34 48. 11. 2019404
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:32,52 69. 11. 2019350
50 m volný způsob 00:35,01 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:36,50 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,80 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,64 *09. 11. 20190
50 m znak00:41,35 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:45,21 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,21 69. 11. 2019366
100 m volný způsob01:17,93 *08. 11. 20190
100 m znak01:20,59 59. 11. 2019318
100 m polohový závod01:23,55 88. 11. 2019309
100 m znak01:26,75 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:39,60 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:37,13 68. 11. 2019347
200 m znak02:54,50 49. 11. 2019318
400 m polohový závod06:28,43 129. 11. 2019296
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:28,47 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:29,33 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:30,80 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:31,58 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,78 *09. 11. 20190
50 m prsa00:35,45 *08. 11. 20190
50 m prsa00:37,27 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:01,27 19. 11. 2019483
100 m polohový závod01:05,35 28. 11. 2019456
100 m motýlek01:06,19 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,01 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:09,10 *09. 11. 20190
100 m prsa01:14,65 28. 11. 2019413
100 m prsa01:19,47 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:18,67 *09. 11. 20190
200 m motýlek02:19,17 18. 11. 2019474
200 m polohový závod02:20,78 29. 11. 2019472
200 m prsa02:43,00 39. 11. 2019403
400 m volný způsob04:41,01 *09. 11. 20190
400 m polohový závod05:01,18 39. 11. 2019478
800 m volný způsob09:23,93 *09. 11. 20190
1500 m volný způsob17:26,05 39. 11. 2019532
MERHOUT Marek (2007)
50 m volný způsob 00:45,09 259. 11. 201990
50 m volný způsob 00:47,63 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:47,90 *09. 11. 20190
50 m znak00:54,12 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:44,90 239. 11. 201978
100 m volný způsob01:44,97 *08. 11. 20190
100 m znak01:55,60 269. 11. 201975
200 m volný způsob03:49,95 168. 11. 201980
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,40 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:30,68 79. 11. 2019417
50 m volný způsob 00:32,17 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,14 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:35,30 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,73 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,76 *08. 11. 20190
50 m znak00:38,57 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,25 49. 11. 2019436
100 m volný způsob01:10,24 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,79 39. 11. 2019382
100 m polohový závod01:18,92 78. 11. 2019367
100 m znak01:20,14 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:25,79 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:27,32 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:26,32 68. 11. 2019429
200 m znak02:44,87 39. 11. 2019378
200 m polohový závod02:51,36 89. 11. 2019359
200 m motýlek03:13,13 58. 11. 2019237
400 m polohový závod06:06,51 99. 11. 2019352
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,30 59. 11. 2019433
50 m volný způsob 00:31,99 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,79 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,85 *09. 11. 20190
50 m prsa00:40,39 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,05 39. 11. 2019440
100 m volný způsob01:11,67 *08. 11. 20190
100 m znak01:16,34 49. 11. 2019374
100 m motýlek01:20,76 49. 11. 2019309
100 m prsa01:25,24 58. 11. 2019391
200 m volný způsob02:29,56 *08. 11. 20190
400 m volný způsob05:08,76 *08. 11. 20190
800 m volný způsob10:27,02 68. 11. 2019446
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:29,50 19. 11. 2019469
50 m volný způsob 00:30,63 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,35 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,08 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:34,23 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:34,69 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:35,50 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,04 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,12 19. 11. 2019504
100 m volný způsob01:05,41 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,98 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,35 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:15,53 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:18,35 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:13,40 18. 11. 2019567
200 m volný způsob02:18,29 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:22,79 *08. 11. 20190
200 m motýlek02:36,94 28. 11. 2019442
200 m polohový závod02:37,56 29. 11. 2019462
400 m volný způsob04:42,20 29. 11. 2019573
400 m volný způsob04:49,84 *08. 11. 20190
400 m polohový závod05:34,41 39. 11. 2019464
800 m volný způsob09:53,09 28. 11. 2019527
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:31,09 159. 11. 2019276
50 m volný způsob 00:32,17 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,55 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,54 *09. 11. 20190
50 m znak00:38,75 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,37 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:39,50 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,09 109. 11. 2019314
100 m volný způsob01:08,74 *08. 11. 20190
100 m znak01:17,16 119. 11. 2019254
100 m znak01:21,44 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:26,70 *08. 11. 20190
200 m volný způsob02:22,07 68. 11. 2019342
200 m znak02:45,77 89. 11. 2019258
200 m motýlek02:59,15 38. 11. 2019222
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:30,18 99. 11. 2019302
50 m volný způsob 00:31,41 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,13 *08. 11. 20190
50 m znak00:37,24 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:38,50 *08. 11. 20190
50 m znak00:38,85 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:04,21 59. 11. 2019342
100 m volný způsob01:08,10 *08. 11. 20190
100 m znak01:15,94 79. 11. 2019267
100 m znak01:20,11 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:23,23 *08. 11. 20190
200 m volný způsob02:20,19 58. 11. 2019356
200 m znak02:40,94 69. 11. 2019282
200 m motýlek02:57,06 28. 11. 2019230
SRBOVÁ Helena (2007)
50 m volný způsob 00:40,96 239. 11. 2019175
50 m volný způsob 00:44,18 *09. 11. 20190
50 m prsa00:50,16 *08. 11. 20190
50 m znak00:51,90 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:33,49 259. 11. 2019155
100 m polohový závod01:43,99 248. 11. 2019160
100 m znak01:47,08 209. 11. 2019135
100 m prsa01:47,55 168. 11. 2019194
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
50 m volný způsob 00:38,50 209. 11. 2019211
50 m volný způsob 00:39,86 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:43,02 *08. 11. 20190
50 m znak00:51,63 *09. 11. 20190
50 m prsa00:51,91 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:26,41 209. 11. 2019196
100 m volný způsob01:34,95 *08. 11. 20190
100 m polohový závod01:46,23 258. 11. 2019150
100 m znak01:47,72 219. 11. 2019133
100 m prsa01:54,21 188. 11. 2019162
200 m volný způsob03:22,15 208. 11. 2019163
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:38,71 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,17 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:42,09 *09. 11. 20190
50 m znak00:42,11 *09. 11. 20190
50 m znak00:42,38 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:45,32 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:46,11 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:22,68 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,54 *09. 11. 20190
100 m znak01:27,56 109. 11. 2019248
100 m polohový závod01:29,41 158. 11. 2019252
100 m znak01:29,96 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:37,51 69. 11. 2019175
100 m motýlek01:39,00 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:50,88 108. 11. 2019269
200 m volný způsob02:55,84 *09. 11. 20190
200 m znak03:04,15 89. 11. 2019271
200 m polohový závod03:12,64 99. 11. 2019253
400 m volný způsob05:58,81 99. 11. 2019279
400 m polohový závod06:46,76 139. 11. 2019257
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:31,11 109. 11. 2019400
50 m volný způsob 00:32,05 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,07 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:33,39 *09. 11. 20190
50 m znak00:35,35 *09. 11. 20190
50 m znak00:36,02 *09. 11. 20190
50 m znak00:37,53 *09. 11. 20190
50 m prsa00:43,18 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,44 59. 11. 2019432
100 m volný způsob01:09,40 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:10,74 *09. 11. 20190
100 m znak01:15,75 29. 11. 2019383
100 m znak01:18,69 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:18,84 68. 11. 2019368
100 m prsa01:31,75 108. 11. 2019313
200 m volný způsob02:24,79 48. 11. 2019443
200 m volný způsob02:31,80 *09. 11. 20190
200 m znak02:45,50 49. 11. 2019373
400 m volný způsob05:20,76 79. 11. 2019390
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:34,68 249. 11. 2019289
50 m volný způsob 00:38,04 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,37 *09. 11. 20190
50 m znak00:43,08 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:18,34 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:22,05 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:27,17 218. 11. 2019272
200 m volný způsob02:36,98 118. 11. 2019348
200 m volný způsob02:48,54 *09. 11. 20190
400 m volný způsob05:34,37 109. 11. 2019345
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:36,51 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,88 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,90 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,64 *09. 11. 20190
50 m prsa00:47,52 *09. 11. 20190
50 m znak00:48,34 *09. 11. 20190
50 m prsa00:48,56 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:49,67 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,11 169. 11. 2019213
100 m volný způsob01:26,52 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,36 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,64 *09. 11. 20190
100 m znak01:36,19 159. 11. 2019187
100 m prsa01:38,90 *09. 11. 20190
100 m prsa01:41,55 88. 11. 2019231
200 m volný způsob02:55,28 138. 11. 2019250
200 m volný způsob03:05,34 *09. 11. 20190
200 m volný způsob03:05,36 *08. 11. 20190
200 m polohový závod03:17,71 109. 11. 2019234
200 m prsa03:24,82 79. 11. 2019283
400 m volný způsob06:12,60 119. 11. 2019249
400 m volný způsob06:17,67 *08. 11. 20190
800 m volný způsob12:33,03 58. 11. 2019257
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:30,63 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:31,65 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,76 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:33,94 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:34,96 *09. 11. 20190
50 m prsa00:37,51 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,31 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:06,18 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,25 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:13,42 *09. 11. 20190
100 m prsa01:19,31 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:09,12 28. 11. 2019625
200 m volný způsob02:15,99 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:17,00 *08. 11. 20190
200 m polohový závod02:30,74 29. 11. 2019528
200 m prsa02:41,79 19. 11. 2019575
400 m volný způsob04:31,98 19. 11. 2019641
400 m volný způsob04:36,85 *08. 11. 20190
400 m polohový závod05:03,62 19. 11. 2019620
800 m volný způsob09:15,76 18. 11. 2019641
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:30,57 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,07 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:32,72 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:33,82 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:33,91 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:34,10 *09. 11. 20190
50 m znak00:35,94 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:03,92 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:07,00 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:12,90 79. 11. 2019286
100 m motýlek01:13,91 *09. 11. 20190
100 m znak01:14,61 *09. 11. 20190
100 m motýlek01:14,83 *08. 11. 20190
200 m volný způsob02:12,05 78. 11. 2019426
200 m volný způsob02:18,27 *09. 11. 20190
200 m znak02:31,19 39. 11. 2019341
200 m polohový závod02:34,10 89. 11. 2019360
200 m motýlek02:41,44 58. 11. 2019304
400 m volný způsob04:37,81 48. 11. 2019445
400 m volný způsob04:40,37 *09. 11. 20190
400 m polohový závod05:17,39 69. 11. 2019408
800 m volný způsob09:24,92 *09. 11. 20190
1500 m volný způsob17:50,97 49. 11. 2019496
VASILJEV Adam (2007)
50 m volný způsob 00:37,47 219. 11. 2019158
50 m volný způsob 00:40,90 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:41,72 *08. 11. 20190
50 m znak00:49,19 *09. 11. 20190
50 m znak00:51,44 *09. 11. 20190
50 m prsa00:51,69 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,26 229. 11. 2019132
100 m volný způsob01:31,79 *08. 11. 20190
100 m znak01:41,59 249. 11. 2019111
100 m znak01:49,80 *09. 11. 20190
100 m prsa01:51,47 158. 11. 2019124
200 m volný způsob03:17,59 148. 11. 2019127
200 m znak03:45,16 189. 11. 2019103
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:31,54 119. 11. 2019384
50 m motýlek00:36,01 *08. 11. 20190
50 m motýlek00:36,14 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,55 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:36,92 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:16,40 58. 11. 2019404
100 m motýlek01:17,43 *08. 11. 20190
100 m motýlek01:17,85 29. 11. 2019345
100 m motýlek01:20,60 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:43,24 59. 11. 2019416
200 m motýlek02:48,23 38. 11. 2019359
400 m polohový závod05:41,06 69. 11. 2019437
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:37,65 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:40,51 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:41,69 *09. 11. 20190
50 m prsa00:43,98 *08. 11. 20190
50 m prsa00:46,66 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:16,58 119. 11. 2019282
100 m volný způsob01:25,41 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:26,52 128. 11. 2019278
100 m prsa01:31,30 58. 11. 2019318
100 m prsa01:37,11 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:59,31 *09. 11. 20190
200 m polohový závod03:06,27 79. 11. 2019279
200 m prsa03:17,91 59. 11. 2019314
400 m volný způsob06:03,10 109. 11. 2019269
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:33,54 *09. 11. 20190
50 m volný způsob 00:34,05 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:36,54 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:37,67 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:39,13 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,57 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:42,10 *09. 11. 20190
100 m volný způsob01:09,45 49. 11. 2019378
100 m volný způsob01:12,20 *08. 11. 20190
100 m volný způsob01:17,41 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:19,44 78. 11. 2019359
100 m znak01:20,07 49. 11. 2019324
100 m motýlek01:25,22 49. 11. 2019263
100 m motýlek01:31,65 *09. 11. 20190
200 m volný způsob02:29,56 48. 11. 2019402
200 m volný způsob02:41,10 *09. 11. 20190
200 m polohový závod02:51,91 59. 11. 2019356
400 m volný způsob05:23,04 69. 11. 2019382
400 m polohový závod06:09,31 109. 11. 2019344
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:32,14 *08. 11. 20190
50 m volný způsob 00:32,33 59. 11. 2019356
50 m znak00:38,25 *09. 11. 20190
50 m motýlek00:38,44 *09. 11. 20190
50 m znak00:39,85 *09. 11. 20190
50 m prsa00:40,12 *08. 11. 20190
50 m prsa00:41,90 *09. 11. 20190
100 m polohový závod01:18,07 58. 11. 2019379
100 m znak01:18,76 39. 11. 2019341
100 m znak01:22,77 *09. 11. 20190
100 m prsa01:24,94 38. 11. 2019395
100 m prsa01:29,13 *09. 11. 20190
200 m znak02:49,02 39. 11. 2019351
200 m polohový závod02:49,49 39. 11. 2019371
200 m prsa03:07,33 39. 11. 2019370
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů