Přehled přihlášek

Prázdninový čtyřboj - ZMĚNA TERMÍNU

Přihlášeno lidí:87
Počet startů:397

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BÁLINTOVÁ Viktorie (2012)
11225 m volný způsob ---
BERANOVÁ Julie (2007)
1250 m motýlek00:44,9019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:44,3019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:45,6019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:33,7919. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:48,5919. 12. 2019Praha - Vinohrady
BIELECKÁ Tereza (2009)
1450 m znak00:54,7819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa01:00,8719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:46,1326. 5. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:22,7119. 12. 2019Praha - Vinohrady
BOHÁČ Marek (2012)
1350 m znak00:57,5619. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:11,7719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:54,0819. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:43,4119. 12. 2019Praha - Vinohrady
BOHÁČ Patrik (2009)
1150 m motýlek00:49,0219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:39,551. 12. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:53,6619. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:35,5230. 11. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)03:01,4019. 12. 2019Praha - Vinohrady
BOUČEK Jan (2010)
1350 m znak00:59,4919. 10. 2019Praha - Radlice
1550 m prsa01:32,5819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:55,8119. 10. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)05:19,5519. 12. 2019Praha - Vinohrady
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
1250 m motýlek00:45,6519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:42,1929. 2. 2020České Budějovice
1650 m prsa00:47,2219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,8510. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:51,7019. 12. 2019Praha - Vinohrady
BŘEZINA Tomáš (2003)
1150 m motýlek00:27,8719. 10. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:30,4119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:33,1719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:25,9319. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)01:57,9619. 12. 2019Praha - Vinohrady
CARDA Jan (2005)
1150 m motýlek00:29,7726. 10. 2019Mladá Boleslav
1350 m znak00:31,3526. 10. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:36,0426. 10. 2019Mladá Boleslav
1750 m volný způsob 00:27,0225. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:05,6519. 12. 2019Praha - Vinohrady
CHÁRA Jakub (2006)
1150 m motýlek00:29,2919. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:30,4319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:37,2419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,4119. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:04,3719. 12. 2019Praha - Vinohrady
CHÁROVÁ Lucie (2009)
1250 m motýlek00:45,7918. 6. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:45,6319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:44,8826. 5. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:36,7119. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:56,3619. 12. 2019Praha - Vinohrady
DRAČKA Vojtěch (2003)
1150 m motýlek00:31,0619. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,1419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,2519. 1. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:29,6225. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:19,4319. 12. 2019Praha - Vinohrady
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961)
1250 m motýlek---
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
ECKERMANN Hana (1963)
1250 m motýlek00:42,1014. 8. 2019Gwangju (KOR)
1450 m znak00:42,4514. 9. 2019Zlín
1650 m prsa00:45,1923. 11. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:36,8215. 8. 2019Gwangju (KOR)
110Čtyřboj (4x50)---
EYBL Václav (2006)
1150 m motýlek00:34,8119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,5118. 6. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,6219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:30,5625. 5. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:24,3219. 12. 2019Praha - Vinohrady
FELGROVÁ Ivana (1942)
1250 m motýlek00:57,908. 6. 2019Mladá Boleslav
1450 m znak01:00,917. 3. 2020Brno - Lesná
1650 m prsa00:55,317. 3. 2020Brno - Lesná
1850 m volný způsob 00:53,307. 3. 2020Brno - Lesná
110Čtyřboj (4x50)---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
1250 m motýlek00:39,4524. 5. 2019Praha - Radlice
1450 m znak00:37,329. 2. 2019Litoměřice
1650 m prsa00:45,6324. 5. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:33,712. 6. 2019Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)---
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
1250 m motýlek00:45,1319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:43,1819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:51,6819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:38,6219. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:58,6119. 12. 2019Praha - Vinohrady
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
1250 m motýlek00:31,474. 5. 2019Ostrava
1450 m znak00:37,3919. 1. 2019Praha - Radlice
1650 m prsa00:42,4718. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,393. 5. 2019Ostrava
110Čtyřboj (4x50)02:29,0318. 6. 2019Praha - Vinohrady
HACKL Petr (1988)
1150 m motýlek00:34,5318. 6. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:38,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,6218. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:31,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:46,1518. 6. 2019Praha - Vinohrady
HÁJKOVÁ Nikola (1988)
1250 m motýlek00:41,6619. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:42,7819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,7019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:33,8819. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:41,0219. 12. 2019Praha - Vinohrady
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
1150 m motýlek00:24,8815. 12. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:26,4813. 9. 2019Chomutov
1550 m prsa00:29,4630. 11. 2019Zlín
1750 m volný způsob 00:24,0230. 11. 2019Zlín
19Čtyřboj (4x50)01:46,9519. 12. 2019Praha - Vinohrady
HORSKÝ Kryštof (2003)
1150 m motýlek00:28,6019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:30,8526. 10. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:36,2425. 10. 2019Mladá Boleslav
1750 m volný způsob 00:27,0925. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:04,4419. 12. 2019Praha - Vinohrady
HRADIL Matěj (2009)
1350 m znak00:57,3619. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:56,3419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:47,4219. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:21,1219. 12. 2019Praha - Vinohrady
HUBIČKA Richard (2003)
1150 m motýlek00:31,6926. 10. 2019Mladá Boleslav
1350 m znak00:35,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:37,5026. 10. 2019Mladá Boleslav
1750 m volný způsob 00:27,9825. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:17,1318. 6. 2019Praha - Vinohrady
JAROŠOVÁ Eva (1936)
1450 m znak00:58,2610. 11. 2019Česká Lípa
110Čtyřboj (4x50)---
JUDICKIJ Michal (2004)
1150 m motýlek00:28,2612. 12. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:28,5715. 12. 2019Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:32,1412. 12. 2019Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:27,3918. 6. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:01,3618. 6. 2019Praha - Vinohrady
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
1450 m znak00:48,0813. 4. 2019Praha - Podolí
1650 m prsa00:57,3918. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:40,2226. 5. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:09,1118. 6. 2019Praha - Vinohrady
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1250 m motýlek00:42,5519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:42,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:45,4218. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:34,7918. 1. 2020Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:48,5319. 12. 2019Praha - Vinohrady
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
1250 m motýlek00:26,7419. 10. 2019Plzeň - Slovany
1450 m znak00:29,5515. 12. 2019Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:33,2013. 12. 2019Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:25,1312. 12. 2019Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:03,3419. 12. 2019Praha - Vinohrady
KOTT Šimon (2010)
1350 m znak00:59,0119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:01,0319. 10. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:54,7819. 10. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:41,1919. 12. 2019Praha - Vinohrady
LAHODA David (2005)
1150 m motýlek00:27,797. 3. 2020Ústí nad Labem
1350 m znak00:30,4019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:34,3312. 10. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:26,9319. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:02,3219. 12. 2019Praha - Vinohrady
LAJČUK Leonard (2000)
1150 m motýlek00:30,6518. 10. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:33,3813. 12. 2019Šamorín (SVK)
1550 m prsa00:35,6820. 10. 2019Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:28,0825. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:11,7119. 12. 2019Praha - Vinohrady
LIPŠ Václav (2003)
1150 m motýlek00:30,9519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:33,7026. 10. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:39,6119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9725. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:13,0819. 12. 2019Praha - Vinohrady
LOCHMAN Tomáš (1963)
19Čtyřboj (4x50)---
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
1250 m motýlek00:29,4014. 12. 2019Plzeň - Slovany
1450 m znak00:34,1518. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:32,6013. 12. 2019Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:28,1917. 3. 2019Brno - Lužánky
110Čtyřboj (4x50)02:09,3718. 6. 2019Praha - Vinohrady
MICHU Sofia Michaela (2009)
1450 m znak00:51,4919. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:59,3210. 11. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:46,1119. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)04:18,0619. 12. 2019Praha - Vinohrady
MUSELOVÁ Tereza (2001)
1250 m motýlek00:32,0019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:34,6019. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:14,7319. 12. 2019Praha - Vinohrady
NAMYSLOV Jiří (1992)
1150 m motýlek00:32,6419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:35,5419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:33,7219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9118. 6. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:10,5019. 12. 2019Praha - Vinohrady
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:47,8218. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:53,2719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:43,6919. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)03:29,8419. 12. 2019Praha - Vinohrady
NOLL David (1999)
1150 m motýlek00:25,5912. 4. 2019Eindhoven (NED)
1350 m znak00:30,8219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:35,7419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:24,7717. 3. 2019Brno - Lužánky
19Čtyřboj (4x50)02:00,4519. 12. 2019Praha - Vinohrady
NOVÁK Adam (2002)
1150 m motýlek00:26,381. 12. 2019Marienberg (GER)
1350 m znak00:31,349. 11. 2019Most
1550 m prsa00:31,6613. 12. 2019Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:25,4219. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)01:56,9519. 12. 2019Praha - Vinohrady
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
1250 m motýlek00:29,9714. 12. 2019Plzeň - Slovany
1450 m znak00:36,8019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:35,2213. 12. 2019Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:30,8425. 10. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:22,4619. 12. 2019Praha - Vinohrady
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1250 m motýlek00:33,9519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:35,4518. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,7019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,3519. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:22,4519. 12. 2019Praha - Vinohrady
NOVOTNÝ Matyáš (2001)
1150 m motýlek---
1350 m znak---
1550 m prsa00:32,6718. 1. 2020Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:27,4223. 2. 2020Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)---
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1250 m motýlek00:34,5219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:35,6719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:39,1018. 1. 2020Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:30,309. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:20,9919. 12. 2019Praha - Vinohrady
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
1250 m motýlek00:30,1212. 12. 2019Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,295. 10. 2019Plzeň - Radbuza
1650 m prsa00:38,505. 10. 2019Plzeň - Radbuza
1850 m volný způsob 00:28,0413. 12. 2019Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:15,8319. 12. 2019Praha - Vinohrady
RENC Jakub (1999)
1150 m motýlek00:26,1014. 12. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:26,7115. 12. 2019Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:32,9018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:24,7419. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)01:53,3119. 12. 2019Praha - Vinohrady
RENC Matěj (2002)
1150 m motýlek00:26,0714. 12. 2019Plzeň - Slovany
1350 m znak00:26,3712. 12. 2019Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:35,8019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:24,7013. 12. 2019Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)01:57,3619. 12. 2019Praha - Vinohrady
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
1250 m motýlek00:33,7615. 12. 2019Plzeň - Slovany
1450 m znak00:35,5718. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:39,9824. 5. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:29,3625. 10. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:22,1318. 6. 2019Praha - Vinohrady
SEMAN Karel (2013)
11125 m volný způsob ---
ŠIMSA Ondřej (2006)
1150 m motýlek00:35,4319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:37,549. 11. 2019Praha - Radlice
1550 m prsa00:43,6219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:31,0219. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:39,2118. 6. 2019Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
1150 m motýlek00:34,4329. 2. 2020České Budějovice
1350 m znak00:36,9022. 2. 2020Praha - Podolí
1550 m prsa00:44,8513. 10. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:29,6118. 1. 2020Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:34,2818. 6. 2019Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
1250 m motýlek00:39,5119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:37,6519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:50,7412. 1. 2019Mladá Boleslav
1850 m volný způsob 00:35,3930. 11. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:44,3219. 12. 2019Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1250 m motýlek00:35,0230. 11. 2019Praha - Radlice
1450 m znak00:37,3319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:47,1119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,7730. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:34,3719. 12. 2019Praha - Vinohrady
ŠMEHIL Damián (2012)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
SMELIK Ladislav (1961)
1150 m motýlek00:33,917. 3. 2020Brno - Lesná
1350 m znak00:37,297. 3. 2020Brno - Lesná
1550 m prsa00:39,727. 3. 2020Brno - Lesná
1750 m volný způsob 00:28,577. 12. 2019Jihlava
19Čtyřboj (4x50)---
SPUSTA Simon (2010)
1350 m znak00:54,5913. 4. 2019Praha - Podolí
1550 m prsa01:05,4119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:51,5919. 10. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:34,0319. 12. 2019Praha - Vinohrady
SRB Niko (2013)
1350 m znak01:23,4519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 01:17,7219. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)06:01,1719. 12. 2019Praha - Vinohrady
SRB Štěpán (2004)
1150 m motýlek00:34,1019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:33,9626. 10. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:39,8918. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9619. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:16,4719. 12. 2019Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Helena (2007)
1250 m motýlek00:48,2418. 1. 2020Praha - Radlice
1450 m znak00:48,8918. 1. 2020Praha - Radlice
1650 m prsa00:48,7018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:40,969. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:09,6518. 6. 2019Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Lea (2015)
11225 m volný způsob ---
SRBOVÁ Mia (2010)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:49,6111. 5. 2019Praha - Eden
1650 m prsa01:00,1319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:45,0423. 11. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)04:20,3119. 12. 2019Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Radmila (1976)
1450 m znak00:54,6219. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:52,4419. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:41,9919. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)04:09,0519. 12. 2019Praha - Vinohrady
STEHLÍK Jan (2009)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:57,6718. 6. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:52,3718. 6. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)05:10,0418. 6. 2019Praha - Vinohrady
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
1250 m motýlek00:55,6718. 6. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:51,1818. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:51,918. 11. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:38,509. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:20,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
ŠTĚRBA Pavel (1954)
1150 m motýlek00:40,637. 3. 2020Brno - Lesná
1350 m znak00:41,929. 3. 2019Brno - Lesná
1550 m prsa00:42,359. 3. 2019Brno - Lesná
1750 m volný způsob 00:34,509. 3. 2019Brno - Lesná
19Čtyřboj (4x50)---
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1150 m motýlek00:38,4829. 2. 2020České Budějovice
1350 m znak00:41,0627. 6. 2020Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,3527. 6. 2020Praha - Podolí
1750 m volný způsob 00:34,3510. 11. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:59,6718. 6. 2019Praha - Vinohrady
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
1250 m motýlek00:33,082. 6. 2019Praha - Podolí
1450 m znak00:36,6318. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:39,9318. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,7025. 10. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:21,5218. 6. 2019Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1250 m motýlek00:37,2019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:35,359. 11. 2019Praha - Radlice
1650 m prsa00:43,188. 11. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:30,5313. 10. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:30,5718. 6. 2019Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
1250 m motýlek00:37,5826. 10. 2019Mladá Boleslav
1450 m znak00:42,7819. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:46,3418. 1. 2020Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:34,2119. 12. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:41,3519. 12. 2019Praha - Vinohrady
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1250 m motýlek00:33,2418. 6. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:34,5218. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:36,5119. 10. 2019Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:30,3618. 6. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:16,0618. 6. 2019Praha - Vinohrady
TICHÝ Václav (2010)
1350 m znak00:52,9119. 12. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:08,2019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:49,6719. 12. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:30,7819. 12. 2019Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
1150 m motýlek00:26,8519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:27,4915. 12. 2019Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:29,8018. 10. 2019Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:24,0813. 12. 2019Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)01:50,5819. 12. 2019Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1150 m motýlek00:32,729. 11. 2019Praha - Radlice
1350 m znak00:34,568. 12. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:39,6924. 5. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:29,7123. 2. 2020Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:19,7519. 12. 2019Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
1150 m motýlek00:49,8518. 6. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,0826. 5. 2019Praha - Radlice
1550 m prsa00:49,3626. 5. 2019Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:37,138. 3. 2019Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)03:01,7218. 6. 2019Praha - Vinohrady
TYBUREC Ivo (1962)
1150 m motýlek00:33,467. 3. 2020Brno - Lesná
1350 m znak00:40,557. 3. 2020Brno - Lesná
1550 m prsa00:37,187. 3. 2020Brno - Lesná
1750 m volný způsob 00:31,727. 3. 2020Brno - Lesná
19Čtyřboj (4x50)---
ULIPOVÁ Michaela (1997)
1250 m motýlek00:33,1118. 5. 2019Pardubice
1450 m znak00:33,5922. 6. 2019České Budějovice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:29,0025. 10. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)---
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
1250 m motýlek00:35,5012. 10. 2019Praha - Radlice
1450 m znak00:39,5218. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,2513. 10. 2019Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:31,2425. 10. 2019Mladá Boleslav
110Čtyřboj (4x50)02:31,1818. 6. 2019Praha - Vinohrady
VRÁNA Miroslav (2001)
1150 m motýlek00:29,7518. 6. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:34,1126. 10. 2019Mladá Boleslav
1550 m prsa00:35,6818. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,7025. 10. 2019Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:08,5018. 6. 2019Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1150 m motýlek00:33,6818. 6. 2019Praha - Vinohrady
1350 m znak00:34,3023. 11. 2019Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,1018. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:30,2118. 6. 2019Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)02:19,3818. 6. 2019Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:47,3019. 10. 2019Praha - Radlice
1550 m prsa00:56,9918. 6. 2019Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:39,9119. 10. 2019Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:09,9318. 6. 2019Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1250 m motýlek00:36,1818. 6. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:36,5418. 6. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,8718. 6. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,1418. 6. 2019Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:27,7318. 6. 2019Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
1450 m znak---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
1250 m motýlek00:49,5019. 12. 2019Praha - Vinohrady
1450 m znak00:45,8319. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:52,8719. 12. 2019Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:39,5110. 11. 2019Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)03:10,0519. 12. 2019Praha - Vinohrady
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1250 m motýlek00:35,759. 2. 2019Litoměřice
1450 m znak00:36,2519. 12. 2019Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:39,877. 12. 2019Prostějov
1850 m volný způsob 00:31,6727. 4. 2019Chomutov
110Čtyřboj (4x50)02:26,0818. 6. 2019Praha - Vinohrady

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

KHOMKO Zlata (2009)
KOZUBEK Matěj (1996)
KREJČÍKOVÁ Viktorie (2011)
SMETANA Ondřej (1988)
STRAKA Martin (2000)
SÝKOROVÁ Klára (2001)
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů