Přehled přihlášek

Zimní Mistrovství ČR

Přihlášeno lidí:22
Počet startů:114

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)
191500 m volný způsob17:41,3930. 8. 2021Praha - Vinohrady
319200 m znak02:19,952. 7. 2021Praha - Vinohrady
323400 m volný způsob04:26,542. 7. 2021Praha - Vinohrady
537800 m volný způsob09:18,1630. 8. 2021Praha - Vinohrady
743400 m polohový závod04:58,0821. 6. 2021Praha - Vinohrady
BŘEZINA Tomáš (2003)
14200 m prsa02:25,416. 11. 2021Mladá Boleslav
18200 m polohový závod02:12,699. 10. 2021Litvínov
31850 m prsa00:31,105. 11. 2021Mladá Boleslav
322100 m motýlek01:00,9617. 10. 2021Plzeň - Slovany
532100 m prsa01:07,056. 11. 2021Mladá Boleslav
534200 m motýlek02:13,326. 11. 2021Mladá Boleslav
744400 m polohový závod04:49,6615. 12. 2019Plzeň - Slovany
CARDA Jan (2005)
18200 m polohový závod02:14,5610. 10. 2021Praha - Radlice
112800 m volný způsob08:37,756. 11. 2021Mladá Boleslav
324400 m volný způsob04:11,412. 7. 2021Praha - Vinohrady
5381500 m volný způsob16:12,636. 11. 2021Mladá Boleslav
744400 m polohový závod04:47,1610. 10. 2021Praha - Radlice
746200 m volný způsob01:59,4731. 8. 2021Praha - Vinohrady
CHÁRA Jakub (2006)
1250 m volný způsob 00:25,385. 11. 2021Mladá Boleslav
16100 m znak01:01,5910. 10. 2021Praha - Radlice
316100 m volný způsob00:55,6310. 10. 2021Praha - Radlice
320200 m znak02:11,9527. 11. 2021Zlín
53050 m motýlek00:27,916. 11. 2021Mladá Boleslav
536100 m polohový závod01:02,9515. 10. 2021Plzeň - Slovany
74250 m znak00:28,6628. 11. 2021Zlín
746200 m volný způsob02:01,4127. 11. 2021Zlín
GACEK Natalie (2006)
13200 m prsa02:46,1727. 11. 2021Zlín
17200 m polohový závod02:39,7327. 11. 2021Zlín
31750 m prsa00:37,6131. 8. 2021Praha - Vinohrady
321100 m motýlek01:13,1021. 6. 2021Praha - Vinohrady
531100 m prsa01:19,9421. 6. 2021Praha - Vinohrady
535100 m polohový závod01:15,226. 11. 2021Mladá Boleslav
743400 m polohový závod05:34,9830. 8. 2021Praha - Vinohrady
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
536100 m polohový závod00:54,0025. 11. 2017Plzeň - Slovany
JUDICKIJ Michal (2004)
18200 m polohový závod02:07,1127. 11. 2021Zlín
112800 m volný způsob08:20,9216. 10. 2021Plzeň - Slovany
320200 m znak02:04,1615. 10. 2021Plzeň - Slovany
5381500 m volný způsob15:52,4416. 10. 2021Plzeň - Slovany
74250 m znak00:28,4515. 10. 2021Plzeň - Slovany
744400 m polohový závod04:24,9730. 10. 2021Jihlava
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
1150 m volný způsob 00:24,9315. 11. 2014Brno - Lesná
31750 m prsa00:32,7211. 12. 2015Plzeň - Slovany
52950 m motýlek00:26,7419. 10. 2019Plzeň - Slovany
LAHODA David (2005)
16100 m znak00:59,1617. 10. 2021Plzeň - Slovany
320200 m znak02:13,065. 11. 2021Mladá Boleslav
53050 m motýlek00:26,6616. 10. 2021Plzeň - Slovany
536100 m polohový závod01:01,2515. 10. 2021Plzeň - Slovany
74250 m znak00:27,1716. 10. 2021Plzeň - Slovany
NELIBA Tadeáš (2003)
112800 m volný způsob08:49,8630. 8. 2021Praha - Vinohrady
316100 m volný způsob00:55,7531. 8. 2021Praha - Vinohrady
324400 m volný způsob04:11,8128. 11. 2021Zlín
534200 m motýlek02:13,8527. 11. 2021Zlín
5381500 m volný způsob16:48,3830. 8. 2021Praha - Vinohrady
746200 m volný způsob01:59,6031. 8. 2021Praha - Vinohrady
NOVÁK Adam (2002)
18200 m polohový závod02:10,935. 11. 2021Mladá Boleslav
316100 m volný způsob00:53,699. 10. 2021Litvínov
322100 m motýlek00:57,3913. 12. 2019Plzeň - Slovany
53050 m motýlek00:26,381. 12. 2019Marienberg (GER)
532100 m prsa01:06,876. 11. 2021Mladá Boleslav
536100 m polohový závod01:00,6214. 12. 2019Plzeň - Slovany
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
13200 m prsa02:40,4717. 10. 2021Plzeň - Slovany
31750 m prsa00:35,2213. 12. 2019Plzeň - Slovany
321100 m motýlek01:08,6616. 7. 2021Praha - Vinohrady
52950 m motýlek00:29,1728. 11. 2021Zlín
535100 m polohový závod01:08,482. 7. 2021Praha - Vinohrady
743400 m polohový závod05:16,5826. 11. 2021Zlín
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
191500 m volný způsob18:12,072. 10. 2021Plzeň - Radbuza
315100 m volný způsob01:01,9915. 10. 2021Plzeň - Slovany
323400 m volný způsob04:40,3315. 10. 2021Plzeň - Slovany
537800 m volný způsob09:29,4015. 10. 2021Plzeň - Slovany
743400 m polohový závod05:17,8710. 10. 2021Praha - Radlice
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
191500 m volný způsob16:49,0914. 12. 2018Plzeň - Slovany
323400 m volný způsob04:17,9313. 12. 2018Plzeň - Slovany
537800 m volný způsob08:51,4014. 12. 2019Plzeň - Slovany
743400 m polohový závod04:58,5615. 12. 2019Plzeň - Slovany
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
14200 m prsa02:38,4610. 10. 2021Praha - Radlice
112800 m volný způsob08:35,482. 10. 2021Plzeň - Radbuza
320200 m znak02:11,8710. 10. 2021Praha - Radlice
324400 m volný způsob04:11,592. 10. 2021Plzeň - Radbuza
534200 m motýlek02:13,7927. 11. 2021Zlín
5381500 m volný způsob16:13,4616. 10. 2021Plzeň - Slovany
744400 m polohový závod04:39,4417. 10. 2021Plzeň - Slovany
RENC Jakub (1999)
16100 m znak00:56,6913. 12. 2018Plzeň - Slovany
322100 m motýlek00:56,3518. 11. 2018Plzeň - Slovany
53050 m motýlek00:25,6230. 10. 2021Veenendaal (NED)
536100 m polohový závod00:57,2716. 12. 2018Plzeň - Slovany
74250 m znak00:26,7115. 12. 2019Plzeň - Slovany
ŠIMSA Radek (2006)
1250 m volný způsob 00:27,4010. 10. 2021Praha - Radlice
112800 m volný způsob08:58,3026. 11. 2021Zlín
324400 m volný způsob04:24,2426. 11. 2021Zlín
5381500 m volný způsob16:59,4326. 11. 2021Zlín
746200 m volný způsob02:05,1531. 8. 2021Praha - Vinohrady
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
319200 m znak02:26,1519. 1. 2019Praha - Radlice
323400 m volný způsob04:38,875. 11. 2021Mladá Boleslav
52950 m motýlek00:30,1428. 10. 2021Praha - Vinohrady
537800 m volný způsob09:46,5328. 10. 2021Praha - Vinohrady
STRAKA Martin (2000)
112800 m volný způsob08:22,5115. 10. 2021Plzeň - Slovany
324400 m volný způsob04:05,0517. 10. 2021Plzeň - Slovany
5381500 m volný způsob15:57,8816. 10. 2021Plzeň - Slovany
744400 m polohový závod04:54,6526. 10. 2019Mladá Boleslav
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
13200 m prsa02:41,3217. 10. 2021Plzeň - Slovany
17200 m polohový závod02:24,807. 12. 2019Kopřivnice
315100 m volný způsob01:01,3021. 6. 2021Praha - Vinohrady
321100 m motýlek01:10,5128. 11. 2021Zlín
531100 m prsa01:15,9116. 10. 2021Plzeň - Slovany
533200 m motýlek02:33,1927. 11. 2021Zlín
535100 m polohový závod01:09,7828. 11. 2021Zlín
743400 m polohový závod05:00,9620. 10. 2019Plzeň - Slovany
ULIPOVÁ Michaela (1997)
15100 m znak01:08,3313. 12. 2018Plzeň - Slovany
319200 m znak02:26,3114. 12. 2018Plzeň - Slovany
533200 m motýlek02:32,4015. 12. 2018Plzeň - Slovany
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1150 m volný způsob 00:27,875. 11. 2021Mladá Boleslav
13200 m prsa02:37,2612. 12. 2021Prostějov
17200 m polohový závod02:26,1311. 12. 2021Prostějov

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

EYBL Václav (2006)
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
POKORNÁ Emily (2006)
ŠIMSA Ondřej (2006)
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
Sobotní trénink v Podolí

není.
Konají se tam závody. Mezinárodní čtyřutkání. Do reprezentačního výběru zasáhne naše Natálka Zápotocká.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín - vedoucí trenér Míra Vrána. Info mailem v týdnu.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku