Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Prázdninový závod plavců a přátel Bohemians I. (3. 7. 2020 - 3. 7. 2020)
Poznámka:Všichni poplavou 100m, 200m co by seriózní závod, jednu delší netradiční 400m a jednu légrácku. Hodnotíme součet umístění v jeden závodní den. Nejvšestranější klokan bude vyhlášen po pátém závodu v červenci, který získá nejvíce bodů. (brzy najdete podrobný rozpis)
Kompletní výsledky:1898.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:27,19 *03. 7. 20200
50 m znak00:34,14 *03. 7. 20200
50 m prsa00:43,56 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:56,59 53. 7. 2020500
100 m znak01:09,84 *03. 7. 20200
100 m prsa01:33,35 *03. 7. 20200
200 m znak02:22,90 53. 7. 2020403
200 m prsa03:12,41 93. 7. 20200
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m volný způsob 00:25,83 *03. 7. 20200
50 m znak00:30,98 *03. 7. 20200
50 m prsa00:35,75 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:53,55 13. 7. 2020591
100 m znak01:04,73 *03. 7. 20200
100 m prsa01:16,27 *03. 7. 20200
200 m znak02:15,33 33. 7. 2020475
200 m prsa02:42,51 43. 7. 20200
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:27,35 *03. 7. 20200
50 m znak00:30,23 *03. 7. 20200
50 m prsa00:35,62 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:57,28 63. 7. 2020482
100 m znak01:02,24 *03. 7. 20200
100 m prsa01:16,00 *03. 7. 20200
200 m znak02:06,69 13. 7. 2020579
200 m prsa02:37,41 13. 7. 20200
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:39,02 *03. 7. 20200
50 m znak00:45,11 *03. 7. 20200
50 m prsa00:50,71 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:23,77 93. 7. 2020215
100 m znak01:35,76 *03. 7. 20200
100 m prsa01:49,50 *03. 7. 20200
200 m znak03:19,50 83. 7. 2020213
200 m prsa03:51,85 93. 7. 20200
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:28,72 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:00,62 23. 7. 2020569
LAHODA David (2005)
50 m volný způsob 00:28,53 *03. 7. 20200
50 m znak00:36,26 *03. 7. 20200
50 m prsa00:39,40 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:00,56 83. 7. 2020408
100 m znak01:14,84 *03. 7. 20200
100 m prsa01:25,52 *03. 7. 20200
200 m znak02:34,25 93. 7. 2020321
200 m prsa02:57,97 73. 7. 20200
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
50 m volný způsob 00:45,98 *03. 7. 20200
50 m znak00:50,46 *03. 7. 20200
50 m prsa00:58,99 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:42,06 103. 7. 2020119
100 m znak01:46,85 *03. 7. 20200
100 m prsa02:09,74 *03. 7. 20200
200 m znak03:47,17 103. 7. 2020144
200 m prsa04:35,84 103. 7. 20200
NOVÁK Adam (2002)
50 m volný způsob 00:26,84 *03. 7. 20200
50 m znak00:34,40 *03. 7. 20200
50 m prsa00:37,05 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:55,30 33. 7. 2020536
100 m znak01:10,03 *03. 7. 20200
100 m prsa01:17,81 *03. 7. 20200
200 m znak02:25,39 63. 7. 2020383
200 m prsa02:41,37 33. 7. 20200
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:31,51 *03. 7. 20200
50 m znak00:38,54 *03. 7. 20200
50 m prsa00:46,84 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:06,50 63. 7. 2020431
100 m znak01:20,87 *03. 7. 20200
100 m prsa01:41,24 *03. 7. 20200
200 m znak02:48,03 53. 7. 2020357
200 m prsa03:31,57 73. 7. 20200
NOVOTNÝ Matyáš (2001)
50 m volný způsob 00:27,41 *03. 7. 20200
50 m znak00:32,33 *03. 7. 20200
50 m prsa00:36,20 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:57,45 73. 7. 2020478
100 m znak01:07,19 *03. 7. 20200
100 m prsa01:16,89 *03. 7. 20200
200 m znak02:19,75 43. 7. 2020431
200 m prsa02:40,39 23. 7. 20200
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,88 *03. 7. 20200
50 m znak00:37,54 *03. 7. 20200
50 m prsa00:43,69 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:04,09 33. 7. 2020481
100 m znak01:18,04 *03. 7. 20200
100 m prsa01:31,59 *03. 7. 20200
200 m znak02:42,39 33. 7. 2020395
200 m prsa03:09,29 33. 7. 20200
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:26,84 *03. 7. 20200
50 m znak00:30,89 *03. 7. 20200
50 m prsa00:38,67 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:54,85 23. 7. 2020550
100 m znak01:04,74 *03. 7. 20200
100 m prsa01:22,42 *03. 7. 20200
200 m znak02:13,59 23. 7. 2020494
200 m prsa02:52,01 63. 7. 20200
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:31,42 *03. 7. 20200
50 m znak00:38,33 *03. 7. 20200
50 m prsa00:47,13 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:05,33 133. 7. 2020325
100 m znak01:20,02 *03. 7. 20200
100 m prsa01:40,36 *03. 7. 20200
200 m znak02:46,43 133. 7. 2020255
200 m prsa03:27,59 123. 7. 20200
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:30,20 *03. 7. 20200
50 m znak00:37,47 *03. 7. 20200
50 m prsa00:47,72 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:02,85 103. 7. 2020365
100 m znak01:18,28 *03. 7. 20200
100 m prsa01:41,60 *03. 7. 20200
200 m znak02:40,38 123. 7. 2020285
200 m prsa03:31,76 133. 7. 20200
SRB Štěpán (2004)
50 m volný způsob 00:28,85 *03. 7. 20200
50 m znak00:37,94 *03. 7. 20200
50 m prsa00:44,24 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:01,48 93. 7. 2020390
100 m znak01:19,02 *03. 7. 20200
100 m prsa01:35,14 *03. 7. 20200
200 m znak02:37,72 113. 7. 2020300
200 m prsa03:19,78 113. 7. 20200
SRBOVÁ Helena (2007)
50 m volný způsob 00:40,42 *03. 7. 20200
50 m znak00:47,24 *03. 7. 20200
50 m prsa00:51,12 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:23,13 83. 7. 2020220
100 m znak01:39,59 *03. 7. 20200
100 m prsa01:48,94 *03. 7. 20200
200 m znak03:23,29 93. 7. 2020201
200 m prsa03:48,59 83. 7. 20200
ŠTĚRBA Pavel (1954)
50 m volný způsob 00:37,97 *03. 7. 20200
50 m znak00:49,33 *03. 7. 20200
50 m prsa00:50,88 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:20,31 163. 7. 2020175
100 m znak01:41,81 *03. 7. 20200
100 m prsa01:47,98 *03. 7. 20200
200 m znak03:31,26 163. 7. 2020125
200 m prsa03:48,33 143. 7. 20200
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:35,28 *03. 7. 20200
50 m znak00:45,92 *03. 7. 20200
50 m prsa00:56,25 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:13,68 153. 7. 2020226
100 m znak01:33,47 *03. 7. 20200
100 m prsa01:56,00 *03. 7. 20200
200 m znak03:05,00 143. 7. 2020186
200 m prsa03:57,28 153. 7. 20200
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:31,79 *03. 7. 20200
50 m znak00:38,83 *03. 7. 20200
50 m prsa00:46,43 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:07,39 73. 7. 2020414
100 m znak01:22,72 *03. 7. 20200
100 m prsa01:39,53 *03. 7. 20200
200 m znak02:54,85 73. 7. 2020317
200 m prsa03:30,48 63. 7. 20200
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:31,19 *03. 7. 20200
50 m znak00:37,67 *03. 7. 20200
50 m prsa00:41,96 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:04,53 43. 7. 2020472
100 m znak01:17,05 *03. 7. 20200
100 m prsa01:28,96 *03. 7. 20200
200 m znak02:35,62 23. 7. 2020449
200 m prsa03:02,81 23. 7. 20200
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:50,80 *03. 7. 20200
50 m znak00:57,84 *03. 7. 20200
50 m prsa01:09,27 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:52,41 193. 7. 202063
100 m znak02:04,89 *03. 7. 20200
100 m prsa02:30,50 *03. 7. 20200
200 m znak04:16,04 183. 7. 202070
200 m prsa05:12,67 183. 7. 20200
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m volný způsob 00:26,74 *03. 7. 20200
50 m znak00:33,14 *03. 7. 20200
50 m prsa00:36,40 *03. 7. 20200
100 m volný způsob00:55,64 43. 7. 2020526
100 m znak01:09,54 *03. 7. 20200
100 m prsa01:18,86 *03. 7. 20200
200 m znak02:26,41 73. 7. 2020375
200 m prsa02:45,46 53. 7. 20200
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:30,74 *03. 7. 20200
50 m znak00:34,78 *03. 7. 20200
50 m prsa00:44,32 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:04,15 123. 7. 2020343
100 m znak01:11,89 *03. 7. 20200
100 m prsa01:33,82 *03. 7. 20200
200 m znak02:28,20 83. 7. 2020362
200 m prsa03:11,82 83. 7. 20200
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:40,57 *03. 7. 20200
50 m znak00:47,34 *03. 7. 20200
50 m prsa00:53,85 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:24,92 173. 7. 2020148
100 m znak01:37,92 *03. 7. 20200
100 m prsa01:55,39 *03. 7. 20200
200 m znak03:17,79 153. 7. 2020152
200 m prsa04:01,55 163. 7. 20200
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:31,70 *03. 7. 20200
50 m znak00:38,69 *03. 7. 20200
50 m prsa00:43,85 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:05,41 53. 7. 2020453
100 m znak01:20,50 *03. 7. 20200
100 m prsa01:33,49 *03. 7. 20200
200 m znak02:44,54 43. 7. 2020380
200 m prsa03:12,47 43. 7. 20200
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:31,14 *03. 7. 20200
50 m znak00:37,84 *03. 7. 20200
50 m prsa00:44,51 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:03,79 113. 7. 2020349
100 m znak01:18,74 *03. 7. 20200
100 m prsa01:35,57 *03. 7. 20200
200 m znak02:37,59 103. 7. 2020301
200 m prsa03:15,02 103. 7. 20200
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:42,98 *03. 7. 20200
50 m znak00:52,40 *03. 7. 20200
50 m prsa00:56,97 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:31,03 183. 7. 2020120
100 m znak01:47,44 *03. 7. 20200
100 m prsa02:00,43 *03. 7. 20200
200 m znak03:37,29 173. 7. 2020114
200 m prsa04:12,33 173. 7. 20200
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:32,39 *03. 7. 20200
50 m znak00:40,70 *03. 7. 20200
50 m prsa00:44,08 *03. 7. 20200
100 m volný způsob01:07,50 143. 7. 2020412
100 m znak01:24,87 *03. 7. 20200
100 m prsa01:33,54 *03. 7. 20200
200 m znak02:49,18 63. 7. 2020350
200 m prsa03:19,13 53. 7. 20200
* takto jsou označené mezičasy
Lékařské prohlídky

na závody nelze hlásit plavce s propadlou prohlídkou. Speciálně v současné době nelze porušovat předpisy.
Termín propadnutí má každý ve svém profilu.

Přihlášky na pražské KP žactva

Vážení a milí.
Zda budou závody či ne je nyní v jednání.
Říjnové termíny pro 2011 a mladší. A 2010 a starší na dlouhé tratě padly.
Řešíme náhradní termíny. Jakmile budou známy, ihned budete informováni.

Legitky do Podolí

jsou k vyzvednutí na základě zálohy 500 Kč u trenéra Srba.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku