Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Trojboj pro plavce z Prahy (26. 2. 2022 - 26. 2. 2022)
Poznámka:Náhradní soutěž místo semifinále ligy.
Přijímat se bude podle časů.
Kompletní výsledky:2024.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)
100 m znak01:13,14 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:16,89 *026. 2. 20220
200 m znak02:31,84 126. 2. 2022536
200 m polohový závod02:35,50 226. 2. 2022533
400 m polohový závod05:27,24 226. 2. 2022539
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:30,71 2026. 2. 2022315
100 m volný způsob01:13,43 *026. 2. 20220
100 m znak01:21,09 926. 2. 2022261
200 m volný způsob02:29,17 1426. 2. 2022319
200 m polohový závod02:58,91 1026. 2. 2022258
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m prsa00:32,12 226. 2. 2022527
100 m prsa01:11,09 226. 2. 2022512
100 m prsa01:16,75 *026. 2. 20220
200 m prsa02:36,72 226. 2. 2022521
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:26,29 126. 2. 2022503
100 m motýlek01:07,09 *026. 2. 20220
200 m polohový závod02:20,35 226. 2. 2022535
400 m polohový závod04:54,58 226. 2. 2022567
CHÁRA Jakub (2006)
50 m znak00:30,94 126. 2. 2022466
100 m znak01:06,21 126. 2. 2022480
100 m motýlek01:06,49 226. 2. 2022412
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:28,85 1226. 2. 2022380
50 m motýlek00:31,63 826. 2. 2022349
100 m volný způsob01:00,86 726. 2. 2022457
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m motýlek00:36,04 1326. 2. 2022311
50 m prsa00:39,97 926. 2. 2022397
100 m volný způsob01:06,75 726. 2. 2022464
GACEK Natalie (2006)
50 m prsa00:39,77 826. 2. 2022403
100 m prsa01:25,23 426. 2. 2022425
100 m prsa01:29,66 *026. 2. 20220
200 m prsa03:05,13 626. 2. 2022424
JUDICKIJ Michal (2004)
100 m motýlek01:02,29 *026. 2. 20220
100 m znak01:02,93 *026. 2. 20220
200 m znak02:10,53 126. 2. 2022630
200 m polohový závod02:10,99 126. 2. 2022659
400 m polohový závod04:32,04 126. 2. 2022720
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m prsa00:44,97 1626. 2. 2022279
100 m volný způsob01:15,84 2426. 2. 2022316
200 m polohový závod03:08,84 1026. 2. 2022297
KRAMÁR Max (2008)
50 m volný způsob 00:27,92 626. 2. 2022420
50 m znak00:34,25 426. 2. 2022344
100 m volný způsob01:02,96 1126. 2. 2022413
100 m znak01:18,80 *026. 2. 20220
200 m znak02:41,85 1126. 2. 2022330
KREJČÍ Petr (2009)
50 m volný způsob 00:37,20 3126. 2. 2022177
50 m znak00:43,60 1426. 2. 2022166
100 m prsa01:54,36 1826. 2. 2022123
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:27,89 226. 2. 2022509
100 m volný způsob01:02,68 *026. 2. 20220
100 m volný způsob01:05,84 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:09,59 626. 2. 2022487
200 m volný způsob02:15,21 *026. 2. 20220
400 m volný způsob04:35,32 926. 2. 2022510
NELIBA Tadeáš (2003)
100 m volný způsob01:02,99 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:03,29 126. 2. 2022478
100 m motýlek01:06,09 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:10,49 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:08,70 *026. 2. 20220
200 m motýlek02:23,14 226. 2. 2022462
400 m volný způsob04:16,82 526. 2. 2022629
400 m polohový závod05:04,39 526. 2. 2022514
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
50 m motýlek00:30,05 126. 2. 2022537
50 m prsa00:36,40 226. 2. 2022526
100 m prsa01:22,96 *026. 2. 20220
200 m prsa02:52,57 326. 2. 2022523
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,00 226. 2. 2022491
50 m motýlek00:31,25 226. 2. 2022477
100 m volný způsob01:03,72 226. 2. 2022534
100 m motýlek01:11,21 326. 2. 2022472
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
100 m volný způsob01:02,63 126. 2. 2022562
100 m volný způsob01:05,46 *026. 2. 20220
100 m volný způsob01:05,60 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:07,14 126. 2. 2022564
200 m volný způsob02:13,10 226. 2. 2022611
200 m volný způsob02:15,09 *026. 2. 20220
400 m volný způsob04:34,08 126. 2. 2022642
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m motýlek00:27,71 126. 2. 2022519
100 m motýlek01:05,61 *026. 2. 20220
100 m volný způsob01:05,81 *026. 2. 20220
100 m znak01:09,63 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:14,42 *026. 2. 20220
200 m znak02:22,16 226. 2. 2022487
400 m volný způsob04:30,11 826. 2. 2022540
400 m polohový závod04:57,66 326. 2. 2022549
ŠIMSA Ondřej (2006)
100 m volný způsob01:07,64 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:10,55 426. 2. 2022345
100 m motýlek01:12,20 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:17,67 *026. 2. 20220
200 m motýlek02:32,31 426. 2. 2022384
400 m volný způsob04:36,42 1026. 2. 2022504
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:27,85 526. 2. 2022423
100 m volný způsob00:58,87 326. 2. 2022505
100 m volný způsob01:03,74 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:12,72 *026. 2. 20220
400 m volný způsob04:29,77 726. 2. 2022542
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
100 m volný způsob01:07,51 926. 2. 2022449
100 m motýlek01:13,11 426. 2. 2022436
100 m znak01:15,87 426. 2. 2022436
STRAKA Martin (2000)
100 m volný způsob01:00,58 *026. 2. 20220
100 m volný způsob01:01,84 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:06,81 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:09,84 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:03,10 426. 2. 2022568
200 m volný způsob02:05,55 *026. 2. 20220
200 m motýlek02:25,77 326. 2. 2022438
400 m volný způsob04:14,05 226. 2. 2022650
400 m polohový závod04:57,89 426. 2. 2022548
SVOBODOVÁ Elen (2007)
100 m volný způsob01:16,11 *026. 2. 20220
100 m znak01:23,19 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:34,46 1426. 2. 2022391
200 m znak02:48,82 526. 2. 2022390
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:32,35 1226. 2. 2022391
100 m volný způsob01:15,82 *026. 2. 20220
100 m prsa01:32,96 1026. 2. 2022328
200 m volný způsob02:32,79 1126. 2. 2022404
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:30,01 326. 2. 2022490
100 m volný způsob01:04,13 326. 2. 2022524
100 m volný způsob01:06,69 *026. 2. 20220
200 m volný způsob02:16,42 326. 2. 2022568
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)
50 m volný způsob 00:30,68 526. 2. 2022459
100 m volný způsob01:05,81 526. 2. 2022485
100 m volný způsob01:07,96 *026. 2. 20220
100 m znak01:14,23 226. 2. 2022466
200 m volný způsob02:19,30 526. 2. 2022533
TICHÝ Václav (2010)
50 m motýlek00:47,83 1726. 2. 2022100
100 m volný způsob01:27,58 2726. 2. 2022153
100 m prsa02:02,71 *026. 2. 20220
200 m prsa04:15,07 1426. 2. 2022120
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
100 m motýlek01:22,53 *026. 2. 20220
200 m polohový závod02:49,22 426. 2. 2022413
400 m polohový závod06:01,44 326. 2. 2022400
WEISSER Karolína (2009)
100 m volný způsob01:12,09 1626. 2. 2022369
100 m volný způsob01:16,19 *026. 2. 20220
100 m znak01:25,51 1626. 2. 2022305
200 m volný způsob02:35,15 1526. 2. 2022386
200 m polohový závod03:01,12 726. 2. 2022337
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
100 m volný způsob01:06,24 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:09,93 326. 2. 2022354
200 m volný způsob02:15,79 926. 2. 2022423
200 m polohový závod02:35,13 426. 2. 2022396
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:33,07 2226. 2. 2022252
100 m volný způsob01:22,13 *026. 2. 20220
100 m znak01:26,43 1426. 2. 2022215
200 m volný způsob02:44,15 1826. 2. 2022239
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:10,17 *026. 2. 20220
100 m motýlek01:14,22 526. 2. 2022417
200 m volný způsob02:23,87 726. 2. 2022484
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:29,27 126. 2. 2022528
50 m prsa00:36,13 126. 2. 2022538
100 m prsa01:17,69 126. 2. 2022562
100 m prsa01:20,32 *026. 2. 20220
200 m prsa02:45,37 126. 2. 2022595
ZÁRUBA Matěj (2008)
50 m volný způsob 00:41,59 3726. 2. 2022127
50 m znak00:50,06 1726. 2. 2022110
100 m prsa01:56,81 2026. 2. 2022115
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní tréninky v Podolí

závodíme. Tréninky nejsou.

Kondiční soustředění v polovině srpna

Rezervujte si své místo v Intranetu -> Rezervace.

2007-2011 Annín
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku