Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Prázdninový čtyřboj (21. 6. 2022 - 21. 6. 2022)
Poznámka:Závody pro plavce trénující v Bohemce a pro bývalé klokany, kteří se předem ohlásí.
Kompletní výsledky:2061.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:24,64 121. 6. 2022547
RENC Jakub (1999)00:25,20 221. 6. 2022512
HANZAL Jan (1998)00:25,61 321. 6. 2022487
JUDICKIJ Michal (2004)00:25,98 421. 6. 2022467
NOVÁK Adam (2002)00:26,14 521. 6. 2022458
CHÁRA Jakub (2006)00:26,34 621. 6. 2022448
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:26,54 721. 6. 2022438
BŘEZINA Tomáš (2003)00:26,93 821. 6. 2022419
NELIBA Tadeáš (2003)00:27,10 921. 6. 2022411
VEREMIIEV Maksim (2005)00:27,14 1021. 6. 2022409
LAHODA David (2005)00:27,54 1121. 6. 2022392
EYBL Václav (2006)00:27,59 1221. 6. 2022390
STRAKA Martin (2000)00:27,74 1321. 6. 2022383
ŠIMSA Radek (2006)00:28,00 1421. 6. 2022373
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:28,44 121. 6. 2022524
KRAMÁR Max (2008)00:28,48 1521. 6. 2022354
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:28,53 1621. 6. 2022352
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,04 221. 6. 2022492
SMETANA Ondřej (1988)00:29,36 1821. 6. 2022323
BOHÁČ Patrik (2009)00:29,36 1721. 6. 2022323
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:29,56 321. 6. 2022466
NAMYSLOV Jiří (1992)00:29,67 1921. 6. 2022313
SMELIK Ladislav (1961)00:29,93 2021. 6. 2022305
LOCHMAN Tomáš (1963)00:30,23 2121. 6. 2022296
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:30,76 421. 6. 2022414
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,78 2221. 6. 2022280
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:31,10 521. 6. 2022400
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:31,17 621. 6. 2022398
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:31,19 721. 6. 2022397
JIRSÁK Adam (2009)00:31,50 2321. 6. 2022262
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:31,55 821. 6. 2022383
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:31,61 921. 6. 2022381
GACEK Natalie (2006)00:31,62 1021. 6. 2022381
PERŠL Radana (1979)00:31,90 1121. 6. 2022371
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:31,95 2421. 6. 2022251
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:32,08 1221. 6. 2022365
TYBUREC Ivo (1962)00:32,10 2521. 6. 2022247
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:32,11 1321. 6. 2022364
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:32,11 1421. 6. 2022364
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,12 1521. 6. 2022363
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:32,13 1621. 6. 2022363
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:32,15 1721. 6. 2022362
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:32,30 1821. 6. 2022357
HACKL Petr (1988)00:32,78 2621. 6. 2022232
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:33,72 1921. 6. 2022314
HEJNÁ Julie (2010)00:34,03 2021. 6. 2022305
BIELECKÁ Tereza (2009)00:34,50 2121. 6. 2022293
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:35,98 2221. 6. 2022258
ZÁRUBA Matěj (2008)00:36,36 2721. 6. 2022170
ECKERMANN Hana (1963)00:36,60 2321. 6. 2022245
BOHÁČ Marek (2012)00:36,87 2821. 6. 2022163
DOLÍN Daniel (2010)00:37,09 2921. 6. 2022160
KREJČÍ Petr (2009)00:37,94 3021. 6. 2022150
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:38,32 3121. 6. 2022145
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)00:38,36 2421. 6. 2022213
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954)00:38,44 2521. 6. 2022212
TICHÝ Václav (2010)00:40,34 3221. 6. 2022124
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:41,74 2621. 6. 2022165
MAKAL Ondřej (2011)00:42,48 3321. 6. 2022106
PRZECZEK Jakub Karel (2010)00:44,20 3421. 6. 202294
KOTT Šimon (2010)00:44,70 3521. 6. 202291
KUČERA Matyáš (2010)00:45,05 3621. 6. 202289
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:45,14 3721. 6. 202289
LIPŠ Vojtěch (2012)00:46,33 3821. 6. 202282
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:47,38 2721. 6. 2022113
BROŽOVÁ Olga (1962)00:47,78 2821. 6. 2022110
SEMAN Karel (2013)00:50,12 3921. 6. 202265
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:51,44 2921. 6. 202288
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)00:52,58 3021. 6. 202282
HRUBÝ Petr (2012)00:52,88 4021. 6. 202255
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:53,72 3121. 6. 202277
RUSTAMOV Timur (2012)00:53,99 4221. 6. 202252
RIZAYEV Ramiz (2014)00:53,99 4121. 6. 202252
NĚMEC Michal (2014)00:56,59 4321. 6. 202245
MERUNKOVÁ Anita (2012)00:57,00 3221. 6. 202265
NEKLAPIL Filip (2013)01:00,84 4421. 6. 202236
XIE En (2016)01:06,29 4521. 6. 202228
BERN Oskar (2014)01:09,54 4621. 6. 202224
GANZIUC Elisabeta (2013)01:14,10 3321. 6. 202229
KOSORÚ Darina (2012)01:17,91 3421. 6. 202225
LISEJCHIKOV Elisej (2014)01:17,96 4721. 6. 202217
PTÁK Petr (2012)01:26,12 4821. 6. 202212
OSIPOV Fedor (2012)01:26,54 4921. 6. 202212
HAAN Richard Kryštof (2013)01:28,19 5021. 6. 202211
TICHÝ František (2015)02:03,90 5121. 6. 20224
50 m prsa
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:30,74 121. 6. 2022554
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,31 221. 6. 2022524
RENC Jakub (1999)00:32,04 321. 6. 2022489
NOVÁK Adam (2002)00:32,46 421. 6. 2022470
HANZAL Jan (1998)00:32,50 521. 6. 2022468
BŘEZINA Tomáš (2003)00:32,81 621. 6. 2022455
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:32,89 721. 6. 2022452
NAMYSLOV Jiří (1992)00:34,79 821. 6. 2022382
CHÁRA Jakub (2006)00:35,87 921. 6. 2022348
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,94 121. 6. 2022501
LAHODA David (2005)00:36,35 1021. 6. 2022335
VEREMIIEV Maksim (2005)00:36,74 1121. 6. 2022324
NELIBA Tadeáš (2003)00:36,77 1221. 6. 2022323
EYBL Václav (2006)00:37,18 1321. 6. 2022313
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:37,18 221. 6. 2022453
TYBUREC Ivo (1962)00:38,09 1421. 6. 2022291
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,57 321. 6. 2022405
GACEK Natalie (2006)00:38,83 421. 6. 2022397
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:38,88 1521. 6. 2022273
STRAKA Martin (2000)00:38,97 1621. 6. 2022272
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:38,99 521. 6. 2022393
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:39,35 621. 6. 2022382
JIRSÁK Adam (2009)00:39,48 1721. 6. 2022261
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:39,55 721. 6. 2022376
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:39,59 821. 6. 2022375
SMETANA Ondřej (1988)00:39,64 1821. 6. 2022258
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:39,75 921. 6. 2022370
LOCHMAN Tomáš (1963)00:39,82 1921. 6. 2022254
ŠIMSA Radek (2006)00:39,93 2021. 6. 2022252
KRAMÁR Max (2008)00:40,45 2121. 6. 2022243
MACH Jiří (1974)00:41,07 2221. 6. 2022232
SMELIK Ladislav (1961)00:41,23 2321. 6. 2022229
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:41,33 1021. 6. 2022329
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:42,16 1121. 6. 2022310
HACKL Petr (1988)00:42,46 2421. 6. 2022210
PERŠL Radana (1979)00:42,53 1221. 6. 2022302
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,60 1321. 6. 2022301
BOHÁČ Patrik (2009)00:43,36 2521. 6. 2022197
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:43,70 1421. 6. 2022279
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:43,84 1521. 6. 2022276
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:43,88 2621. 6. 2022190
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:44,17 1621. 6. 2022270
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:44,40 1721. 6. 2022266
ECKERMANN Hana (1963)00:44,58 1821. 6. 2022262
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:44,96 1921. 6. 2022256
BIELECKÁ Tereza (2009)00:45,03 2021. 6. 2022255
ZÁRUBA Matěj (2008)00:46,76 2721. 6. 2022157
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:47,05 2821. 6. 2022154
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)00:47,18 2121. 6. 2022221
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:47,69 2221. 6. 2022214
HEJNÁ Julie (2010)00:48,23 2321. 6. 2022207
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:49,63 2421. 6. 2022190
KREJČÍ Petr (2009)00:50,09 2921. 6. 2022128
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:51,67 3021. 6. 2022116
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946)00:52,26 2521. 6. 2022163
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:52,58 3121. 6. 2022110
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:52,58 2621. 6. 2022160
BOHÁČ Marek (2012)00:52,89 3221. 6. 2022108
DOLÍN Daniel (2010)00:53,03 3321. 6. 2022107
KOTT Šimon (2010)00:53,67 3421. 6. 2022104
TICHÝ Václav (2010)00:53,67 3521. 6. 2022104
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:54,38 2721. 6. 2022144
MAKAL Ondřej (2011)00:56,76 3621. 6. 202288
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:57,34 2821. 6. 2022123
BROŽOVÁ Olga (1962)00:57,68 2921. 6. 2022121
HRUBÝ Petr (2012)00:59,27 3721. 6. 202277
SEMAN Karel (2013)01:02,69 3821. 6. 202265
PRZECZEK Jakub Karel (2010)01:02,72 3921. 6. 202265
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)01:02,95 3021. 6. 202293
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)01:03,87 3121. 6. 202289
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)01:04,09 3221. 6. 202288
LISEJCHIKOV Elisej (2014)01:20,28 4021. 6. 202231
50 m motýlek
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:25,51 121. 6. 2022619
RENC Jakub (1999)00:26,44 221. 6. 2022556
HANZAL Jan (1998)00:27,08 321. 6. 2022518
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,38 421. 6. 2022501
NOVÁK Adam (2002)00:27,39 521. 6. 2022500
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:27,49 621. 6. 2022495
LAHODA David (2005)00:27,95 721. 6. 2022471
CHÁRA Jakub (2006)00:28,49 821. 6. 2022444
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,74 921. 6. 2022433
BŘEZINA Tomáš (2003)00:28,89 1021. 6. 2022426
VEREMIIEV Maksim (2005)00:29,45 1121. 6. 2022402
EYBL Václav (2006)00:29,77 1221. 6. 2022389
SMETANA Ondřej (1988)00:29,90 1321. 6. 2022384
STRAKA Martin (2000)00:30,48 1421. 6. 2022363
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:31,05 121. 6. 2022484
ŠIMSA Radek (2006)00:31,20 1521. 6. 2022338
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:31,50 1621. 6. 2022329
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,78 221. 6. 2022451
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,08 321. 6. 2022438
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:32,63 421. 6. 2022417
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:32,70 521. 6. 2022414
KRAMÁR Max (2008)00:32,73 1721. 6. 2022293
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:33,43 621. 6. 2022387
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:33,48 721. 6. 2022386
GACEK Natalie (2006)00:33,93 821. 6. 2022370
TYBUREC Ivo (1962)00:33,95 1821. 6. 2022262
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:34,03 921. 6. 2022367
LOCHMAN Tomáš (1963)00:34,11 1921. 6. 2022259
NAMYSLOV Jiří (1992)00:34,17 2021. 6. 2022257
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:34,25 1021. 6. 2022360
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:34,28 1121. 6. 2022359
SMELIK Ladislav (1961)00:34,37 2121. 6. 2022253
PERŠL Radana (1979)00:34,64 1221. 6. 2022348
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:34,64 1321. 6. 2022348
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:34,89 1421. 6. 2022341
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:35,07 1521. 6. 2022335
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:35,18 2221. 6. 2022236
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:35,19 1621. 6. 2022332
BOHÁČ Patrik (2009)00:35,39 2321. 6. 2022232
HACKL Petr (1988)00:37,07 2421. 6. 2022201
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:37,20 1721. 6. 2022281
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,25 1821. 6. 2022280
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:37,44 1921. 6. 2022276
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:39,99 2521. 6. 2022160
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:40,12 2021. 6. 2022224
JIRSÁK Adam (2009)00:40,62 2621. 6. 2022153
ECKERMANN Hana (1963)00:40,68 2121. 6. 2022215
HEJNÁ Julie (2010)00:40,71 2221. 6. 2022214
BIELECKÁ Tereza (2009)00:40,77 2321. 6. 2022213
PRZECZEK Jakub Karel (2010)00:44,15 2721. 6. 2022119
ZÁRUBA Matěj (2008)00:44,28 2821. 6. 2022118
KREJČÍ Petr (2009)00:44,52 2921. 6. 2022116
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:44,57 2421. 6. 2022163
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954)00:44,95 2521. 6. 2022159
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)00:45,55 2621. 6. 2022153
TICHÝ Václav (2010)00:46,67 3021. 6. 2022101
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:48,49 3121. 6. 202290
BOHÁČ Marek (2012)00:49,76 3221. 6. 202283
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946)00:51,85 2721. 6. 2022103
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:52,24 3321. 6. 202272
BROŽOVÁ Olga (1962)00:52,97 2821. 6. 202297
KOTT Šimon (2010)00:56,85 3421. 6. 202255
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:59,03 2921. 6. 202270
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)01:05,34 3021. 6. 202251
50 m znak
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:26,34 121. 6. 2022600
RENC Jakub (1999)00:27,78 221. 6. 2022511
HANZAL Jan (1998)00:27,84 321. 6. 2022508
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,90 421. 6. 2022505
CHÁRA Jakub (2006)00:29,89 521. 6. 2022410
VEREMIIEV Maksim (2005)00:30,17 621. 6. 2022399
NELIBA Tadeáš (2003)00:30,57 721. 6. 2022384
LAHODA David (2005)00:30,62 821. 6. 2022382
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:30,95 921. 6. 2022370
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,25 1021. 6. 2022359
NOVÁK Adam (2002)00:31,78 1121. 6. 2022341
EYBL Václav (2006)00:32,43 1221. 6. 2022321
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,54 1321. 6. 2022318
STRAKA Martin (2000)00:32,64 1421. 6. 2022315
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,98 121. 6. 2022467
ŠIMSA Radek (2006)00:33,00 1521. 6. 2022305
SMETANA Ondřej (1988)00:33,68 1621. 6. 2022287
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:33,80 221. 6. 2022434
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:33,87 321. 6. 2022431
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:34,05 421. 6. 2022424
KRAMÁR Max (2008)00:34,28 1721. 6. 2022272
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:34,69 621. 6. 2022401
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,69 521. 6. 2022401
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:35,21 721. 6. 2022384
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:35,38 1821. 6. 2022247
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:35,90 821. 6. 2022362
BOHÁČ Patrik (2009)00:35,92 1921. 6. 2022236
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:36,19 921. 6. 2022353
LOCHMAN Tomáš (1963)00:36,69 2021. 6. 2022222
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:36,69 1021. 6. 2022339
NAMYSLOV Jiří (1992)00:36,75 2121. 6. 2022221
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:37,10 2221. 6. 2022214
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,52 1121. 6. 2022317
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,54 1221. 6. 2022317
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,63 1321. 6. 2022314
GACEK Natalie (2006)00:37,64 1421. 6. 2022314
SMELIK Ladislav (1961)00:37,89 2321. 6. 2022201
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,99 1521. 6. 2022305
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:38,34 1621. 6. 2022297
JIRSÁK Adam (2009)00:38,39 2421. 6. 2022193
HEJNÁ Julie (2010)00:39,04 1721. 6. 2022281
HACKL Petr (1988)00:39,35 2521. 6. 2022180
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:40,52 1821. 6. 2022252
PERŠL Radana (1979)00:40,83 1921. 6. 2022246
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:40,84 2021. 6. 2022246
BIELECKÁ Tereza (2009)00:40,94 2121. 6. 2022244
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:41,00 2221. 6. 2022243
TYBUREC Ivo (1962)00:41,22 2621. 6. 2022156
ECKERMANN Hana (1963)00:42,92 2321. 6. 2022212
KREJČÍ Petr (2009)00:43,48 2721. 6. 2022133
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)00:43,68 2421. 6. 2022201
ZÁRUBA Matěj (2008)00:43,84 2821. 6. 2022130
BOHÁČ Marek (2012)00:44,07 2921. 6. 2022128
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:44,43 3021. 6. 2022125
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:45,43 2521. 6. 2022178
DOLÍN Daniel (2010)00:45,70 3121. 6. 2022114
PRZECZEK Jakub Karel (2010)00:47,11 3221. 6. 2022104
MAKAL Ondřej (2011)00:48,01 3321. 6. 202299
TICHÝ Václav (2010)00:48,63 3421. 6. 202295
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:51,85 2621. 6. 2022120
LIPŠ Vojtěch (2012)00:52,09 3521. 6. 202277
KUČERA Matyáš (2010)00:52,27 3621. 6. 202276
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:52,74 3721. 6. 202274
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:52,85 2721. 6. 2022113
BROŽOVÁ Olga (1962)00:52,99 2821. 6. 2022112
SEMAN Karel (2013)00:53,00 3821. 6. 202273
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:54,24 2921. 6. 2022105
HRUBÝ Petr (2012)00:54,34 3921. 6. 202268
RUSTAMOV Timur (2012)00:54,38 4021. 6. 202268
RIZAYEV Ramiz (2014)00:55,44 4121. 6. 202264
KOTT Šimon (2010)00:56,19 4221. 6. 202261
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)00:59,84 3021. 6. 202278
NĚMEC Michal (2014)01:00,20 4321. 6. 202250
MERUNKOVÁ Anita (2012)01:01,82 3121. 6. 202271
BERN Oskar (2014)01:01,85 4421. 6. 202246
NEKLAPIL Filip (2013)01:06,40 4521. 6. 202237
TICHÝ František (2015)01:06,61 4621. 6. 202237
XIE En (2016)01:09,76 4721. 6. 202232
GANZIUC Elisabeta (2013)01:12,19 3221. 6. 202244
KOSORÚ Darina (2012)01:15,49 3321. 6. 202238
LISEJCHIKOV Elisej (2014)01:15,76 4821. 6. 202225
OSIPOV Fedor (2012)01:19,88 4921. 6. 202221
HAAN Richard Kryštof (2013)01:30,03 5021. 6. 202215
Čtyřboj (4x50)
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:47,23 121. 6. 20220
RENC Jakub (1999)01:51,46 221. 6. 20220
HANZAL Jan (1998)01:52,03 321. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)01:52,57 421. 6. 20220
NOVÁK Adam (2002)01:57,77 521. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:57,87 621. 6. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)01:59,88 721. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)02:00,59 821. 6. 20220
LAHODA David (2005)02:02,46 921. 6. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:03,18 1021. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)02:03,50 1121. 6. 20220
EYBL Václav (2006)02:06,97 1221. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:09,44 1321. 6. 20220
STRAKA Martin (2000)02:09,83 1421. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:11,07 1621. 6. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:11,45 1721. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:12,13 1821. 6. 20220
SMETANA Ondřej (1988)02:12,58 1921. 6. 20220
NAMYSLOV Jiří (1992)02:15,38 2021. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:15,58 2121. 6. 20220
KRAMÁR Max (2008)02:15,94 2221. 6. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:18,39 2321. 6. 20220
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)02:18,87 2521. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:20,07 2621. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:20,52 2721. 6. 20220
LOCHMAN Tomáš (1963)02:20,85 2821. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)02:21,44 2921. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)02:22,02 3021. 6. 20220
SMELIK Ladislav (1961)02:23,42 3121. 6. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)02:24,03 3221. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:24,24 3321. 6. 20220
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:24,35 3421. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:25,28 3521. 6. 20220
TYBUREC Ivo (1962)02:25,36 3621. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)02:27,06 3721. 6. 20220
VODIČKOVÁ Veronika (2005)02:27,84 3821. 6. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:28,39 3921. 6. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:29,74 4021. 6. 20220
PERŠL Radana (1979)02:29,90 4121. 6. 20220
JIRSÁK Adam (2009)02:29,99 4221. 6. 20220
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:30,72 4321. 6. 20220
HACKL Petr (1988)02:31,66 4421. 6. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:32,69 4521. 6. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)02:32,92 4621. 6. 20220
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:39,61 4721. 6. 20220
BIELECKÁ Tereza (2009)02:41,24 4821. 6. 20220
HEJNÁ Julie (2010)02:42,01 4921. 6. 20220
ECKERMANN Hana (1963)02:44,78 5021. 6. 20220
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)02:46,57 5121. 6. 20220
ZÁRUBA Matěj (2008)02:51,24 5221. 6. 20220
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)02:54,77 5321. 6. 20220
KREJČÍ Petr (2009)02:56,03 5421. 6. 20220
VOŽENÍLEK Daniel (2009)03:02,91 5521. 6. 20220
BOHÁČ Marek (2012)03:03,59 5621. 6. 20220
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)03:04,32 5721. 6. 20220
TICHÝ Václav (2010)03:09,31 5821. 6. 20220
DOLÍN Daniel (2010)03:15,06 5921. 6. 20220
PRZECZEK Jakub Karel (2010)03:18,18 6021. 6. 20220
FIŠÁREK Vojtěch (2009)03:22,70 6121. 6. 20220
KOTT Šimon (2010)03:31,41 6221. 6. 20220
BROŽOVÁ Olga (1962)03:31,42 6321. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)03:32,64 6421. 6. 20220
MAKAL Ondřej (2011)04:07,25 6521. 6. 20220
PISTULKOVÁ Josefína (2012)04:21,63 6621. 6. 20220
KUČERA Matyáš (2010)04:22,31 6721. 6. 20220
SEMAN Karel (2013)04:25,81 6821. 6. 20220
HRUBÝ Petr (2012)04:26,49 6921. 6. 20220
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)04:30,91 7021. 6. 20220
LIPŠ Vojtěch (2012)04:33,31 7121. 6. 20220
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)04:36,51 7221. 6. 20220
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954)04:43,39 7321. 6. 20220
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946)05:04,11 7421. 6. 20220
RUSTAMOV Timur (2012)05:08,37 7521. 6. 20220
RIZAYEV Ramiz (2014)05:09,43 7621. 6. 20220
NĚMEC Michal (2014)05:16,79 7721. 6. 20220
MERUNKOVÁ Anita (2012)05:18,82 7821. 6. 20220
NEKLAPIL Filip (2013)05:27,24 7921. 6. 20220
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)05:29,21 8021. 6. 20220
BERN Oskar (2014)05:31,39 8121. 6. 20220
LISEJCHIKOV Elisej (2014)05:34,00 8221. 6. 20220
XIE En (2016)05:36,05 8321. 6. 20220
MACH Jiří (1974)05:41,07 8421. 6. 20220
GANZIUC Elisabeta (2013)05:46,29 8521. 6. 20220
KOSORÚ Darina (2012)05:53,40 8621. 6. 20220
OSIPOV Fedor (2012)06:06,42 8721. 6. 20220
HAAN Richard Kryštof (2013)06:18,22 8821. 6. 20220
PTÁK Petr (2012)06:22,35 8921. 6. 20220
TICHÝ František (2015)06:30,51 9021. 6. 20220
25 m volný způsob
MAMMADOV Murad (2015)00:30,65 121. 6. 20220
FAZEKAŠ Adam (2014)00:36,75 221. 6. 20220
KOZÁK Vojtěch (2012)00:39,58 321. 6. 20220
RUSTAMOV Artem (2015)00:57,62 421. 6. 20220
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní tréninky v Podolí

1. 10. NENÍ
8. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Srb
15. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Delmotte
22. 10. NENÍ
29. 10. NENÍ

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku