Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena Prahy (9. 10. 2022 - 9. 10. 2022)
Poznámka:VC Prahy.
OPEN kategorie.
U žactva, pokud chce startovat, doporučujeme si zvolit jiné disciplíny než v sobotu na PCM.
Startovné si hradí každý sám - 1 start = 120 Kč.
Vedoucí: Srb, Břenda.
Kompletní výsledky:2091.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:28,28 429. 10. 2022362
50 m volný způsob 00:29,63 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:31,58 *09. 10. 20220
50 m znak00:36,71 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:02,19 469. 10. 2022377
100 m volný způsob01:06,74 *09. 10. 20220
100 m znak01:16,97 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:18,96 *09. 10. 20220
200 m znak02:37,08 319. 10. 2022304
400 m volný způsob04:42,05 329. 10. 2022426
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m motýlek00:29,14 *09. 10. 20220
50 m prsa00:34,07 *09. 10. 20220
100 m prsa01:12,33 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:12,25 59. 10. 2022569
200 m prsa02:29,37 39. 10. 2022520
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
50 m motýlek00:31,30 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:31,52 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:32,06 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:32,48 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:33,14 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,46 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:06,62 39. 10. 2022550
100 m motýlek01:08,60 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:12,14 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:17,07 *09. 10. 20220
200 m motýlek02:25,17 39. 10. 2022559
200 m polohový závod02:36,07 119. 10. 2022476
400 m volný způsob04:43,93 119. 10. 2022559
400 m polohový závod05:26,44 79. 10. 2022499
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:25,38 89. 10. 2022501
50 m znak00:29,22 *09. 10. 20220
100 m znak01:01,02 49. 10. 2022496
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m prsa00:37,12 *09. 10. 20220
50 m prsa00:37,29 *09. 10. 20220
100 m prsa01:19,43 *09. 10. 20220
100 m prsa01:19,46 79. 10. 2022483
200 m prsa02:49,15 89. 10. 2022503
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:33,90 *09. 10. 20220
50 m prsa00:39,57 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:10,99 *09. 10. 20220
100 m prsa01:23,18 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:25,32 *09. 10. 20220
200 m prsa02:52,74 119. 10. 2022472
400 m volný způsob05:00,60 239. 10. 2022471
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:30,82 569. 10. 2022279
50 m volný způsob 00:33,01 *09. 10. 20220
50 m prsa00:40,25 *09. 10. 20220
50 m prsa00:40,35 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:08,39 609. 10. 2022283
100 m prsa01:27,42 329. 10. 2022253
100 m prsa01:28,36 *09. 10. 20220
200 m prsa03:08,38 219. 10. 2022259
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:27,24 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:27,48 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:28,50 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:28,53 *09. 10. 20220
50 m znak00:29,21 *09. 10. 20220
100 m volný způsob00:56,81 *09. 10. 20220
100 m volný způsob00:57,17 *09. 10. 20220
100 m znak01:00,49 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:00,61 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:01,29 *09. 10. 20220
200 m volný způsob01:57,23 *09. 10. 20220
200 m volný způsob01:58,54 *09. 10. 20220
200 m znak02:03,85 29. 10. 2022620
200 m motýlek02:05,98 39. 10. 2022634
400 m volný způsob03:59,70 39. 10. 2022694
400 m volný způsob04:02,19 09. 10. 2022673
400 m polohový závod04:24,07 19. 10. 2022703
KRAMÁR Max (2008)
50 m volný způsob 00:27,35 299. 10. 2022400
50 m volný způsob 00:28,48 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:31,48 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:33,31 *09. 10. 20220
50 m znak00:33,87 *09. 10. 20220
100 m volný způsob00:59,64 369. 10. 2022427
100 m volný způsob01:07,43 *09. 10. 20220
100 m znak01:11,34 329. 10. 2022310
100 m motýlek01:11,61 299. 10. 2022297
200 m volný způsob02:20,73 *09. 10. 20220
400 m volný způsob04:48,19 359. 10. 2022399
LAHODA David (2005)
50 m volný způsob 00:29,16 *09. 10. 20220
50 m znak00:29,62 *09. 10. 20220
50 m znak00:30,79 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:01,24 *09. 10. 20220
100 m znak01:02,88 59. 10. 2022454
100 m znak01:04,97 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:05,13 *09. 10. 20220
200 m znak02:14,13 39. 10. 2022488
400 m volný způsob04:13,14 129. 10. 2022589
LAJČUK Leonard (2000)
50 m motýlek00:31,83 *09. 10. 20220
50 m prsa00:36,50 *09. 10. 20220
100 m prsa01:18,52 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:27,93 249. 10. 2022407
200 m prsa02:44,90 119. 10. 2022386
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
50 m motýlek00:32,29 *09. 10. 20220
50 m znak00:34,91 *09. 10. 20220
50 m prsa00:37,83 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:10,77 99. 10. 2022459
100 m znak01:12,95 139. 10. 2022425
100 m prsa01:20,01 *09. 10. 20220
200 m prsa02:47,93 69. 10. 2022514
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:31,32 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:36,46 *09. 10. 20220
50 m znak00:37,63 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,72 269. 10. 2022447
100 m znak01:19,76 289. 10. 2022325
200 m polohový závod02:50,36 319. 10. 2022365
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m motýlek00:32,64 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:32,78 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:10,45 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:11,04 *09. 10. 20220
200 m motýlek02:31,67 49. 10. 2022490
400 m polohový závod05:10,66 49. 10. 2022579
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m motýlek00:27,76 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:28,25 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:28,27 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:28,45 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:28,55 *09. 10. 20220
100 m volný způsob00:58,89 *09. 10. 20220
100 m motýlek00:59,80 79. 10. 2022510
100 m motýlek01:00,78 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:01,97 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:01,15 *09. 10. 20220
200 m motýlek02:09,59 49. 10. 2022582
200 m polohový závod02:14,29 79. 10. 2022544
400 m volný způsob04:07,93 99. 10. 2022627
400 m polohový závod04:38,87 39. 10. 2022596
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:24,32 39. 10. 2022569
50 m motýlek00:27,06 *09. 10. 20220
50 m znak00:27,84 *09. 10. 20220
100 m znak00:57,56 29. 10. 2022591
100 m motýlek00:58,07 49. 10. 2022557
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:29,73 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:30,70 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:32,35 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:34,19 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:01,42 439. 10. 2022391
100 m volný způsob01:04,74 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:09,29 279. 10. 2022327
100 m motýlek01:14,67 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:13,96 *09. 10. 20220
200 m motýlek02:33,45 189. 10. 2022350
400 m volný způsob04:26,22 229. 10. 2022506
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:27,64 349. 10. 2022388
50 m volný způsob 00:28,59 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:29,16 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:31,15 *09. 10. 20220
100 m volný způsob00:58,22 239. 10. 2022459
100 m volný způsob01:01,57 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:06,37 199. 10. 2022373
200 m volný způsob02:07,39 *09. 10. 20220
400 m volný způsob04:19,52 149. 10. 2022547
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:29,54 179. 10. 2022467
50 m volný způsob 00:31,34 *09. 10. 20220
50 m znak00:33,04 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:34,15 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,36 239. 10. 2022454
100 m znak01:08,93 49. 10. 2022504
100 m motýlek01:14,75 149. 10. 2022389
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:29,81 *09. 10. 20220
50 m volný způsob 00:30,27 519. 10. 2022295
50 m volný způsob 00:31,36 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:33,27 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:00,52 409. 10. 2022409
100 m volný způsob01:05,80 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:12,72 319. 10. 2022283
200 m volný způsob02:14,27 *09. 10. 20220
400 m volný způsob04:26,22 229. 10. 2022506
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:31,22 369. 10. 2022396
50 m volný způsob 00:33,40 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:34,87 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:35,64 *09. 10. 20220
50 m znak00:37,16 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:10,23 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:15,26 179. 10. 2022382
100 m znak01:16,69 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:27,63 *09. 10. 20220
200 m znak02:36,85 159. 10. 2022436
200 m polohový závod02:44,29 219. 10. 2022408
400 m volný způsob05:00,89 269. 10. 2022469
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:32,00 429. 10. 2022367
50 m volný způsob 00:33,74 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:38,59 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:10,53 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:27,09 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:46,72 259. 10. 2022390
400 m volný způsob05:04,23 329. 10. 2022454
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m motýlek00:33,50 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:34,24 *09. 10. 20220
50 m prsa00:37,68 *09. 10. 20220
50 m prsa00:38,01 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:13,80 *09. 10. 20220
100 m prsa01:20,11 89. 10. 2022471
100 m prsa01:20,61 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:30,02 49. 10. 2022535
200 m prsa02:51,08 109. 10. 2022486
400 m polohový závod05:21,14 69. 10. 2022524
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:33,35 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:36,28 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:37,32 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:09,89 449. 10. 2022371
100 m motýlek01:21,69 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:49,51 299. 10. 2022371
400 m polohový závod05:49,59 149. 10. 2022406
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:30,48 289. 10. 2022425
50 m volný způsob 00:33,72 *09. 10. 20220
50 m prsa00:41,74 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:11,91 *09. 10. 20220
100 m prsa01:30,45 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:30,92 *09. 10. 20220
200 m prsa03:11,00 219. 10. 2022349
400 m volný způsob05:10,47 389. 10. 2022427
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m motýlek00:31,60 *09. 10. 20220
50 m znak00:33,82 *09. 10. 20220
100 m znak01:10,60 *09. 10. 20220
200 m znak02:24,50 199. 10. 2022390
200 m polohový závod02:30,92 259. 10. 2022383
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:32,86 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:34,84 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:36,86 *09. 10. 20220
100 m volný způsob01:08,51 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:12,36 109. 10. 2022429
100 m motýlek01:19,09 *09. 10. 20220
200 m volný způsob02:22,15 *09. 10. 20220
400 m volný způsob04:52,25 189. 10. 2022512
400 m polohový závod05:30,45 99. 10. 2022481
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:28,66 99. 10. 2022512
50 m motýlek00:33,58 *09. 10. 20220
50 m motýlek00:33,68 *09. 10. 20220
50 m prsa00:35,74 *09. 10. 20220
50 m prsa00:35,79 *09. 10. 20220
100 m motýlek01:12,60 *09. 10. 20220
100 m prsa01:14,16 29. 10. 2022594
100 m prsa01:16,05 *09. 10. 20220
200 m polohový závod02:24,62 19. 10. 2022598
200 m prsa02:37,77 39. 10. 2022620
400 m polohový závod05:04,85 29. 10. 2022612
* takto jsou označené mezičasy
Sobota trénink v Podolí

3.12. není - závody Mezistátní utkání.
10.12. vede trenér Srb
a další v prosinci se nekonají.
V lednu je naplánovaná 7. a 14.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku