Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena města Plzně (1. 10. 2022 - 1. 10. 2022)
Poznámka:Klasické závody v Plzni.
Rozplavání v Plzni již v 7:00.
Předpokládaný konec kolem 19:00.
Startovné každý na své náklady - 1 start = 90 Kč.
Vedoucí: Srb, Břenda
Kompletní výsledky:2097.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:29,64 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:33,47 *01. 10. 20220
50 m znak00:35,11 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:01,12 31. 10. 2022397
100 m volný způsob01:09,87 *01. 10. 20220
100 m znak01:12,57 51. 10. 2022295
200 m volný způsob02:24,99 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:58,49 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:10,04 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob19:23,54 191. 10. 2022387
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m volný způsob 00:27,28 *01. 10. 20220
50 m motýlek00:28,96 *01. 10. 20220
50 m prsa00:32,17 *01. 10. 20220
100 m volný způsob00:55,90 41. 10. 2022519
100 m motýlek01:01,40 51. 10. 2022471
100 m prsa01:07,40 11. 10. 2022553
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:27,91 *01. 10. 20220
50 m motýlek00:29,88 *01. 10. 20220
50 m prsa00:36,45 *01. 10. 20220
100 m volný způsob00:57,51 141. 10. 2022477
100 m motýlek01:03,84 81. 10. 2022419
100 m prsa01:18,08 61. 10. 2022356
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m volný způsob 00:30,81 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:36,18 *01. 10. 20220
50 m prsa00:37,54 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,52 141. 10. 2022451
100 m volný způsob01:14,69 *01. 10. 20220
100 m prsa01:20,61 51. 10. 2022462
200 m volný způsob02:33,00 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:11,96 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:35,46 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob20:08,21 191. 10. 2022438
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:35,90 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:14,31 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:32,45 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:10,31 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:29,04 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob19:49,29 161. 10. 2022459
LAHODA David (2005)
50 m volný způsob 00:31,32 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:04,14 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:11,28 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:27,25 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:00,52 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob16:56,22 71. 10. 2022581
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:32,18 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:35,93 *01. 10. 20220
50 m znak00:37,24 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:06,96 161. 10. 2022422
100 m volný způsob01:15,90 *01. 10. 20220
100 m znak01:17,21 91. 10. 2022359
200 m volný způsob02:36,38 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:19,43 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:46,05 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob20:24,05 201. 10. 2022421
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:30,09 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:33,27 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:03,54 71. 10. 2022494
100 m volný způsob01:09,53 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:23,49 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:51,48 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:50,05 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob18:33,07 41. 10. 2022561
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m volný způsob 00:27,25 *01. 10. 20220
50 m motýlek00:28,44 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:30,15 *01. 10. 20220
100 m volný způsob00:56,32 61. 10. 2022508
100 m motýlek01:00,64 21. 10. 2022489
100 m volný způsob01:02,46 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:08,32 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:20,51 *01. 10. 20220
800 m volný způsob08:54,94 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob16:47,16 51. 10. 2022597
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:31,89 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,85 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:15,02 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:33,82 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:16,59 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob17:37,93 111. 10. 2022515
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:29,75 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:01,21 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:06,78 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:22,52 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:03,36 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob17:18,73 81. 10. 2022544
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:31,75 *01. 10. 20220
50 m znak00:34,18 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,52 81. 10. 2022451
100 m znak01:10,97 31. 10. 2022462
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
50 m volný způsob 00:30,83 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:02,91 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:07,52 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:16,36 *01. 10. 20220
800 m volný způsob08:40,19 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob16:27,93 21. 10. 2022632
STRAKA Martin (2000)
50 m volný způsob 00:29,74 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:00,41 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:02,96 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:10,75 *01. 10. 20220
800 m volný způsob08:28,96 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob16:05,54 11. 10. 2022677
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m motýlek00:32,17 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:32,65 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:07,57 *01. 10. 20220
100 m motýlek01:07,90 11. 10. 2022348
200 m volný způsob02:18,43 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:39,64 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:25,91 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob17:47,25 121. 10. 2022501
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:32,22 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:36,18 *01. 10. 20220
50 m znak00:37,26 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:06,93 151. 10. 2022423
100 m volný způsob01:14,15 *01. 10. 20220
100 m znak01:16,11 81. 10. 2022375
200 m volný způsob02:30,84 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:08,10 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:26,30 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob19:51,10 181. 10. 2022457
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:33,20 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:36,83 *01. 10. 20220
50 m prsa00:40,99 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:09,10 181. 10. 2022384
100 m volný způsob01:15,10 *01. 10. 20220
100 m prsa01:25,81 71. 10. 2022383
200 m volný způsob02:34,68 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:14,56 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:30,81 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob19:46,15 151. 10. 2022463
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:31,24 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:33,68 *01. 10. 20220
50 m prsa00:36,72 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:04,97 131. 10. 2022462
100 m volný způsob01:09,28 *01. 10. 20220
100 m prsa01:16,62 31. 10. 2022539
200 m volný způsob02:21,65 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:46,67 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:45,04 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob18:27,15 21. 10. 2022570
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:35,87 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:14,30 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:33,77 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:16,55 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:48,10 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob20:38,76 231. 10. 2022406
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:31,50 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:35,19 *01. 10. 20220
50 m motýlek00:36,28 *01. 10. 20220
50 m prsa00:40,53 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:05,68 111. 10. 2022447
100 m volný způsob01:14,20 *01. 10. 20220
100 m motýlek01:20,59 *01. 10. 20220
100 m prsa01:28,31 121. 10. 2022352
200 m volný způsob02:36,41 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:23,34 *01. 10. 20220
400 m polohový závod05:57,13 161. 10. 2022381
800 m volný způsob11:01,37 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob20:53,74 251. 10. 2022392
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:29,30 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:32,49 *01. 10. 20220
50 m znak00:33,58 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:00,83 261. 10. 2022403
100 m volný způsob01:08,32 *01. 10. 20220
100 m znak01:08,82 91. 10. 2022346
200 m volný způsob02:20,19 *01. 10. 20220
400 m volný způsob04:45,16 *01. 10. 20220
800 m volný způsob09:39,27 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob18:05,41 131. 10. 2022476
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:30,54 *01. 10. 20220
50 m volný způsob 00:35,64 *01. 10. 20220
100 m volný způsob01:03,90 91. 10. 2022486
100 m volný způsob01:13,76 *01. 10. 20220
200 m volný způsob02:29,15 *01. 10. 20220
400 m volný způsob05:00,15 *01. 10. 20220
800 m volný způsob10:03,16 *01. 10. 20220
1500 m volný způsob18:49,67 71. 10. 2022536
* takto jsou označené mezičasy
Sobota trénink v Podolí

3.12. není - závody Mezistátní utkání.
10.12. vede trenér Srb
a další v prosinci se nekonají.
V lednu je naplánovaná 7. a 14.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku