Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena města Ústí nad Labem (5. 4. 2019 - 7. 4. 2019)
Poznámka:Pojedeme jen v sobotu.
V pátek jen výjimečně vytrvalci.
vedoucí akce J.Srb.
Kompletní výsledky:1737.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:25,58 106. 4. 2019546
NOVÁK Petr (1996)00:26,57 *06. 4. 20190
NOVÁK Petr (1996)00:26,80 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:26,90 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:27,59 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:28,00 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:28,37 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:29,04 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)00:29,81 1106. 4. 2019345
HÁJEK Michal (2003)00:30,97 *06. 4. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:32,08 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,50 *06. 4. 20190
50 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:31,01 96. 4. 2019618
HÁJEK Michal (2003)00:31,53 126. 4. 2019588
LAHODA Jakub (2000)00:32,17 186. 4. 2019554
LAHODA Jakub (2000)00:33,93 *06. 4. 20190
HÁJEK Michal (2003)00:34,11 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:34,57 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:35,03 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:36,25 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:39,80 *06. 4. 20190
50 m motýlek
NOVÁK Petr (1996)00:24,58 16. 4. 2019760
HORSKÁ Kristýna (1997)00:28,75 46. 4. 2019614
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,74 *05. 4. 2019569
50 m znak
CHÁRA Jakub (2006)00:36,50 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:37,91 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)00:37,95 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:39,09 *06. 4. 20190
100 m prsa
LAHODA Jakub (2000)01:11,52 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)01:12,95 *06. 4. 20190
HÁJEK Michal (2003)01:14,13 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:14,13 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:16,50 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:23,97 *06. 4. 20190
100 m volný způsob
NOVÁK Petr (1996)00:55,17 *06. 4. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:55,88 *06. 4. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:58,93 *06. 4. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)01:04,91 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:08,19 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:08,32 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:09,21 *05. 4. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:09,42 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)01:12,73 *06. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:13,38 *05. 4. 20190
100 m znak
CHÁRA Jakub (2006)01:14,76 646. 4. 2019334
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:18,56 *06. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)01:18,75 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:19,44 936. 4. 2019278
100 m motýlek
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:15,65 *05. 4. 2019569
200 m prsa
LAHODA Jakub (2000)02:28,37 56. 4. 2019627
LAHODA Jakub (2000)02:30,72 66. 4. 2019598
HORSKÁ Kristýna (1997)02:34,31 16. 4. 2019733
HÁJEK Michal (2003)02:36,68 136. 4. 2019533
HORSKÁ Kristýna (1997)02:39,15 16. 4. 2019668
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:53,08 106. 4. 2019519
200 m volný způsob
NOVÁK Petr (1996)01:53,57 16. 4. 2019724
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:54,51 26. 4. 2019707
NOVÁK Petr (1996)01:54,51 16. 4. 2019707
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:56,81 36. 4. 2019666
LAHODA Jakub (2000)01:58,38 56. 4. 2019640
LAHODA Jakub (2000)01:59,13 86. 4. 2019628
TIKOVSKÝ Daniel (2001)02:04,35 196. 4. 2019552
HÁJEK Michal (2003)02:14,82 536. 4. 2019433
GRÉCOVÁ Tamara (2001)02:15,95 126. 4. 2019574
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:16,86 136. 4. 2019563
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:22,02 *06. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:22,28 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:23,03 *05. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:30,60 *05. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)02:31,36 *06. 4. 20190
200 m znak
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:37,62 326. 4. 2019358
CHÁRA Jakub (2006)02:39,43 356. 4. 2019346
400 m volný způsob
HORSKÁ Kristýna (1997)04:27,89 16. 4. 2019688
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)04:43,41 46. 4. 2019581
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:45,94 326. 4. 2019456
GRÉCOVÁ Tamara (2001)04:48,39 86. 4. 2019551
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:51,90 *05. 4. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:52,96 *05. 4. 20190
CHÁRA Jakub (2006)05:04,32 556. 4. 2019378
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:08,48 *05. 4. 20190
400 m polohový závod
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:21,53 35. 4. 2019569
800 m volný způsob
TIKOVSKÝ Denis (2005)09:49,15 35. 4. 2019452
TIKOVSKÝ Denis (2005)09:54,28 *05. 4. 20190
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)10:25,50 105. 4. 2019466
1500 m volný způsob
TIKOVSKÝ Denis (2005)18:32,39 115. 4. 2019480
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů