Statistika

historické roční verze v pdf a oddílové rekordy

Kritéria online výběru
Disciplína:
Družstvo:
Výkony:
Pohlaví:
Bazén:
Rok:
Zobrazit mezičasy
Seřadit dle FINA



č.PlavecRočníkDisc.ČasFINAORMístoDatumBazén
1KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,74 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
2KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,74 777Šamorín (SVK)1. 5. 202150 m
3KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,79 0Stockholm (SWE)10. 4. 202150 m
4KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,89 0Stockholm (SWE)10. 4. 202150 m
5KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,95 758Šamorín (SVK)1. 5. 202150 m
6KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,24 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
7CARDA Jan200550K00:26,51 490Pardubice23. 4. 202150 m
8BŘEZINA Tomáš200350K00:26,73 478Pardubice23. 4. 202150 m
9LAHODA David200550M00:26,79 574Pardubice23. 4. 202150 m
10KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,10 0Stockholm (SWE)8. 4. 202150 m
11KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,29 717Šamorín (SVK)2. 5. 202150 m
12KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,32 0Stockholm (SWE)8. 4. 202150 m
13KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,34 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
14KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,51 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
15KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,59 694Lublin (POL)28. 3. 202150 m
16CHÁRA Jakub200650M00:27,67 521Pardubice23. 4. 202150 m
17KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,87 673Šamorín (SVK)2. 5. 202150 m
18JUDICKIJ Michal200450Z00:28,89 573Šamorín (SVK)6. 3. 202150 m
19JUDICKIJ Michal200450Z00:29,25 552Šamorín (SVK)6. 3. 202150 m
20NOVÁKOVÁ Alžběta200450M00:29,91 544Pardubice23. 4. 202150 m
21KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:30,27 758Lublin (POL)27. 3. 202150 m
22NOVÁKOVÁ Alžběta200450M00:30,44 516Pardubice24. 4. 202150 m
23JUDICKIJ Michal200450P00:31,18 576Šamorín (SVK)5. 3. 202150 m
24JUDICKIJ Michal200450P00:31,67 550Šamorín (SVK)5. 3. 202150 m
25BŘEZINA Tomáš200350P00:32,47 510Pardubice23. 4. 202150 m
26ŠIMSA Ondřej200650Z00:34,25 344Pardubice23. 4. 202150 m
27NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:35,29 446Pardubice23. 4. 202150 m
28NOVÁKOVÁ Alžběta200450P00:36,21 535Pardubice23. 4. 202150 m
29SVOBODOVÁ Klára200550Z00:36,68 397Pardubice23. 4. 202150 m
30KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:55,60 804Šamorín (SVK)2. 5. 202150 m
31KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,13 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
32KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,19 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
33KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,37 0Stockholm (SWE)11. 4. 202150 m
34KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,49 767Lublin (POL)27. 3. 202150 m
35KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,61 0Stockholm (SWE)11. 4. 202150 m
36BŘEZINA Tomáš2003100K00:56,98 557Pardubice25. 4. 202150 m
37KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:58,08 705Šamorín (SVK)2. 5. 202150 m
38KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:00,90 0Stockholm (SWE)9. 4. 202150 m
39KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:01,17 746Šamorín (SVK)30. 4. 202150 m
40KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:01,64 0Stockholm (SWE)9. 4. 202150 m
41KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:01,76 724Šamorín (SVK)30. 4. 202150 m
42KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:02,09 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
43LAHODA David2005100M01:02,52 496Pardubice25. 4. 202150 m
44LAHODA David2005100Z01:02,56 569Pardubice25. 4. 202150 m
45KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:02,57 697Lublin (POL)27. 3. 202150 m
46KOLÁŘOVÁ Anna1997100M01:02,70 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
47CARDA Jan2005100M01:02,81 489Pardubice25. 4. 202150 m
48SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:03,27 0Kyjev (UKR)24. 4. 202150 m
49LAHODA David2005100Z01:03,38 547Pardubice25. 4. 202150 m
50CHÁRA Jakub2006100M01:04,24 457Pardubice25. 4. 202150 m
51PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:04,98 503Pardubice25. 4. 202150 m
52CHÁRA Jakub2006100Z01:05,02 507Pardubice25. 4. 202150 m
53NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:05,79 485Pardubice25. 4. 202150 m
54BŘEZINA Tomáš2003100P01:09,95 537Pardubice25. 4. 202150 m
55BŘEZINA Tomáš2003100P01:10,07 534Pardubice25. 4. 202150 m
56PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:11,89 459Pardubice25. 4. 202150 m
57NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:17,37 411Pardubice25. 4. 202150 m
58NOVÁKOVÁ Alžběta2004100P01:21,74 482Pardubice25. 4. 202150 m
59PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:22,42 471Pardubice25. 4. 202150 m
60CARDA Jan2005200K02:04,53 549Pardubice24. 4. 202150 m
61CARDA Jan2005200K02:05,34 538Pardubice24. 4. 202150 m
62CHÁRA Jakub2006200K02:07,30 514Pardubice24. 4. 202150 m
63JUDICKIJ Michal2004200Z02:07,75 672Lublin (POL)28. 3. 202150 m
64JUDICKIJ Michal2004200O02:08,00 706Šamorín (SVK)5. 3. 202150 m
65JUDICKIJ Michal2004200O02:08,28 701Kyjev (UKR)18. 4. 202150 m
66JUDICKIJ Michal2004200O02:09,24 686Šamorín (SVK)5. 3. 202150 m
67JUDICKIJ Michal2004200M02:09,28 628Kyjev (UKR)17. 4. 202150 m
68JUDICKIJ Michal2004200O02:09,63 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
69JUDICKIJ Michal2004200Z02:09,66 643Šamorín (SVK)7. 3. 202150 m
70JUDICKIJ Michal2004200O02:10,21 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
71JUDICKIJ Michal2004200O02:10,46 667Lublin (POL)27. 3. 202150 m
72JUDICKIJ Michal2004200Z02:10,94 624Šamorín (SVK)7. 3. 202150 m
73ŠIMSA Radek2006200K02:12,84 452Pardubice24. 4. 202150 m
74JUDICKIJ Michal2004200M02:12,91 0Graz (AUT)24. 4. 202150 m
75TIKOVSKÝ Denis2005200K02:15,68 424Pardubice24. 4. 202150 m
76STRAKA Martin2000200M02:20,47 489Pardubice24. 4. 202150 m
77CARDA Jan2005200O02:20,66 532Pardubice24. 4. 202150 m
78CARDA Jan2005200O02:21,22 526Pardubice24. 4. 202150 m
79LAHODA David2005200O02:21,39 524Pardubice24. 4. 202150 m
80LAHODA David2005200O02:21,48 523Pardubice24. 4. 202150 m
81CHÁRA Jakub2006200Z02:21,88 490Pardubice24. 4. 202150 m
82CARDA Jan2005200Z02:22,18 487Pardubice24. 4. 202150 m
83STRAKA Martin2000200M02:22,18 472Pardubice24. 4. 202150 m
84BARTOŠOVÁ Denisa2005200Z02:24,54 621Pardubice24. 4. 202150 m
85PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:25,02 592Pardubice24. 4. 202150 m
86PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:25,36 588Pardubice24. 4. 202150 m
87BARTOŠOVÁ Denisa2005200Z02:25,43 610Pardubice24. 4. 202150 m
88JUDICKIJ Michal2004200P02:27,90 620Šamorín (SVK)6. 3. 202150 m
89JUDICKIJ Michal2004200P02:28,02 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
90SVOBODOVÁ Klára2005200K02:28,08 444Pardubice24. 4. 202150 m
91JUDICKIJ Michal2004200P02:28,67 0Graz (AUT)25. 4. 202150 m
92SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:30,33 0Kyjev (UKR)25. 4. 202150 m
93LAHODA David2005200M02:32,88 379Pardubice24. 4. 202150 m
94NOVÁKOVÁ Alžběta2004200O02:34,65 542Pardubice24. 4. 202150 m
95PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:34,91 539Pardubice24. 4. 202150 m
96NOVÁKOVÁ Alžběta2004200O02:35,14 537Pardubice24. 4. 202150 m
97PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:38,35 505Pardubice24. 4. 202150 m
98TIKOVSKÝ Denis2005200M02:41,80 320Pardubice24. 4. 202150 m
99ŠIMSA Ondřej2006200M02:43,17 312Pardubice24. 4. 202150 m
100NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:46,91 403Pardubice24. 4. 202150 m
101NOVÁKOVÁ Alžběta2004200P02:50,59 542Pardubice24. 4. 202150 m
102NOVÁKOVÁ Alžběta2004200P02:52,80 521Pardubice24. 4. 202150 m
103JUDICKIJ Michal2004400O04:27,81 754Kyjev (UKR)17. 4. 202150 m
104JUDICKIJ Michal2004400O04:29,43 741Šamorín (SVK)6. 3. 202150 m
105JUDICKIJ Michal2004400O04:29,43 0Graz (AUT)23. 4. 202150 m
106JUDICKIJ Michal2004400O04:29,82 738Lublin (POL)27. 3. 202150 m
107BARTOŠOVÁ Denisa2005400K04:31,89 657Pardubice25. 4. 202150 m
108SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:35,29 0Kyjev (UKR)24. 4. 202150 m
109CARDA Jan2005400O04:55,62 561Pardubice25. 4. 202150 m
110CARDA Jan2005400O04:58,66 544Pardubice25. 4. 202150 m
111BARTOŠOVÁ Denisa2005400O05:06,96 653Pardubice25. 4. 202150 m
112BARTOŠOVÁ Denisa2005400O05:08,78 641Pardubice25. 4. 202150 m
113TIKOVSKÝ Denis2005400O05:21,36 436Pardubice25. 4. 202150 m
114TIKOVSKÝ Denis2005400O05:21,48 436Pardubice25. 4. 202150 m
115JUDICKIJ Michal2004800K08:24,43 720Šamorín (SVK)7. 3. 202150 m
116STRAKA Martin2000800K08:35,72 673Pardubice24. 4. 202150 m
117PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:10,57 682Pardubice24. 4. 202150 m
118BARTOŠOVÁ Denisa2005800K09:21,73 642Pardubice24. 4. 202150 m
119SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:34,08 0Kyjev (UKR)25. 4. 202150 m
120ŠIMSA Radek2006800K09:35,72 484Pardubice24. 4. 202150 m
121STRAKA Martin20001500K16:20,92 700Pardubice23. 4. 202150 m
122CARDA Jan20051500K17:12,49 600Pardubice23. 4. 202150 m
123ŠIMSA Radek20061500K17:28,00 574Pardubice23. 4. 202150 m
124PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:28,73 676Pardubice23. 4. 202150 m
125BARTOŠOVÁ Denisa20051500K17:47,20 641Pardubice23. 4. 202150 m
126CHÁRA Jakub20061500K17:51,17 537Pardubice23. 4. 202150 m
127TIKOVSKÝ Denis20051500K18:36,60 474Pardubice23. 4. 202150 m
* takto jsou označené mezičasy
Lékařské prohlídky

na závody nelze hlásit plavce s propadlou prohlídkou. Speciálně v současné době nelze porušovat předpisy.
Termín propadnutí má každý ve svém profilu.
Kdo má prohlídku za sebou, pošlete, prosím, na email potvrzení, ať jej můžeme zadat do IS.

Všichni klokani

se mohou v neděli od 18:00 protáhnout společně online po Zoom. Přihlášky v Intranetu - rezervace na akci. Cvičení vede Káťa.
Přípravka se může hlásit na cvičení online od 17:15 v pondělí a od 16:15 ve čtvrtek. Stále (bohužel) jen doma u počítače.

Bazény z nařízení vlády

jsou stále od pátku 18.12. zavřené.
Sledujte naše informace v Aktualitách.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku