Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor žactva 2008-9 (10. 11. 2019 - 10. 11. 2019)
Poznámka:nominační soutěž na MČR, kam se může pak hlásit jen na disciplíny, které plave zde (plus 8/15 z dlouhých tratí).
vedoucí Skuhrová, Zenáhlík, Greipel
Kompletní výsledky:1803.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:47,35 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:48,09 2810. 11. 2019108
50 m znak00:51,03 1610. 11. 2019127
50 m prsa01:01,12 1610. 11. 2019102
100 m volný způsob01:41,53 2310. 11. 2019121
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:49,40 2910. 11. 2019100
50 m volný způsob 00:49,48 *010. 11. 20190
50 m znak00:59,87 2710. 11. 201978
100 m volný způsob01:48,65 2710. 11. 201998
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:36,50 510. 11. 2019171
50 m volný způsob 00:38,85 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,66 *010. 11. 20190
50 m znak00:41,56 210. 11. 2019152
50 m volný způsob 00:41,90 *010. 11. 20190
50 m znak00:43,59 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:20,53 410. 11. 2019173
100 m volný způsob01:24,67 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,60 *010. 11. 20190
100 m znak01:29,02 310. 11. 2019165
200 m volný způsob02:56,62 210. 11. 2019178
200 m volný způsob03:07,14 *010. 11. 20190
400 m volný způsob06:23,05 310. 11. 2019170
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
50 m volný způsob 00:35,85 610. 11. 2019261
50 m volný způsob 00:38,40 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,24 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:39,90 *010. 11. 20190
50 m motýlek00:48,24 1310. 11. 2019129
100 m volný způsob01:20,53 710. 11. 2019242
100 m volný způsob01:24,81 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:26,58 *010. 11. 20190
200 m volný způsob02:55,56 310. 11. 2019248
200 m volný způsob03:02,53 *010. 11. 20190
400 m volný způsob06:07,82 210. 11. 2019259
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:37,34 1010. 11. 2019231
50 m volný způsob 00:41,34 *010. 11. 20190
50 m prsa00:45,02 110. 11. 2019257
50 m motýlek00:46,96 910. 11. 2019139
50 m prsa00:50,32 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:24,80 610. 11. 2019208
100 m polohový závod01:38,42 910. 11. 2019189
100 m prsa01:43,35 310. 11. 2019219
DUBA Aracy Mahulena (2009)
50 m volný způsob 00:45,68 2510. 11. 2019126
50 m znak00:49,61 1510. 11. 2019138
50 m volný způsob 00:49,95 *010. 11. 20190
50 m znak00:53,65 *010. 11. 20190
50 m motýlek00:57,40 1610. 11. 201976
100 m volný způsob01:47,92 *010. 11. 20190
100 m znak01:49,67 1810. 11. 2019126
200 m volný způsob03:37,03 1010. 11. 2019131
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m volný způsob 00:40,93 1610. 11. 2019175
50 m volný způsob 00:45,31 *010. 11. 20190
50 m znak00:49,41 1410. 11. 2019140
50 m znak00:52,07 *010. 11. 20190
50 m prsa00:53,37 710. 11. 2019154
50 m motýlek00:55,72 1410. 11. 201983
100 m volný způsob01:34,74 1610. 11. 2019149
100 m znak01:44,47 1510. 11. 2019146
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
50 m volný způsob 00:57,62 3110. 11. 201943
50 m volný způsob 00:57,85 *010. 11. 20190
50 m znak01:02,50 2510. 11. 201944
100 m volný způsob02:04,79 3210. 11. 201946
HÁJEK Richard (2009)
50 m volný způsob 00:52,05 2710. 11. 201958
50 m volný způsob 00:52,73 *010. 11. 20190
50 m znak00:59,78 2210. 11. 201951
50 m znak01:00,45 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:55,93 2910. 11. 201958
100 m znak02:05,48 1710. 11. 201959
HAVLÍN Vincent (2008)
50 m volný způsob 00:46,75 2310. 11. 201981
50 m volný způsob 00:48,95 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:50,20 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:44,47 2010. 11. 201979
100 m volný způsob01:49,94 *010. 11. 20190
100 m polohový závod01:56,65 1210. 11. 201980
200 m volný způsob03:54,83 1610. 11. 201975
HRADIL Matěj (2009)
50 m volný způsob 00:50,41 2510. 11. 201964
50 m volný způsob 00:51,27 *010. 11. 20190
50 m znak00:58,93 2110. 11. 201953
50 m prsa00:59,24 1510. 11. 201977
50 m znak01:00,02 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:53,15 2810. 11. 201962
100 m znak02:05,61 1810. 11. 201959
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:40,61 1810. 11. 2019180
50 m volný způsob 00:43,97 *010. 11. 20190
50 m znak00:52,30 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:34,63 1710. 11. 2019149
100 m znak01:48,87 1410. 11. 2019129
100 m polohový závod01:49,93 1310. 11. 2019135
KHOMKO Zlata (2009)
50 m volný způsob 00:45,15 2410. 11. 2019130
50 m volný způsob 00:48,74 *010. 11. 20190
50 m znak00:53,37 *010. 11. 20190
50 m prsa00:54,85 810. 11. 2019142
50 m znak00:55,49 2210. 11. 201998
100 m volný způsob01:43,45 2410. 11. 2019114
100 m znak01:51,25 1910. 11. 2019121
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
50 m volný způsob 00:37,40 1010. 11. 2019230
50 m volný způsob 00:40,83 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:43,71 *010. 11. 20190
50 m znak00:48,91 *010. 11. 20190
50 m prsa00:55,90 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:28,23 1510. 11. 2019184
100 m volný způsob01:34,26 *010. 11. 20190
100 m znak01:41,96 1310. 11. 2019157
100 m prsa01:58,67 1310. 11. 2019145
200 m volný způsob03:09,88 710. 11. 2019196
KREJČÍ Petr (2009)
50 m volný způsob 00:48,56 *010. 11. 20190
50 m prsa00:54,75 1210. 11. 201998
50 m znak00:55,35 1810. 11. 201964
100 m volný způsob01:47,02 2510. 11. 201974
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:47,90 2710. 11. 2019109
50 m znak00:54,62 2110. 11. 2019103
50 m prsa00:59,32 1210. 11. 2019112
50 m prsa01:02,90 *010. 11. 20190
100 m prsa02:14,17 1810. 11. 2019100
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:35,74 310. 11. 2019264
50 m volný způsob 00:38,00 *010. 11. 20190
50 m znak00:38,93 110. 11. 2019286
50 m znak00:40,81 *010. 11. 20190
50 m motýlek00:43,38 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:19,31 210. 11. 2019254
100 m znak01:23,44 110. 11. 2019286
100 m polohový závod01:26,72 110. 11. 2019276
200 m polohový závod03:13,63 110. 11. 2019249
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:33,15 410. 11. 2019330
50 m motýlek00:35,95 310. 11. 2019311
50 m volný způsob 00:36,51 *010. 11. 20190
50 m motýlek00:40,58 *010. 11. 20190
50 m motýlek00:41,07 *010. 11. 20190
50 m znak00:41,49 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:14,08 410. 11. 2019312
100 m znak01:24,63 710. 11. 2019274
100 m motýlek01:27,57 310. 11. 2019242
200 m polohový závod03:05,07 310. 11. 2019285
STEHLÍK Jan (2009)
50 m volný způsob 00:55,37 3010. 11. 201948
50 m volný způsob 00:58,21 *010. 11. 20190
100 m volný způsob02:09,49 3410. 11. 201941
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:34,35 510. 11. 2019205
50 m volný způsob 00:36,13 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:37,66 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:15,88 510. 11. 2019207
100 m volný způsob01:19,90 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:22,56 *010. 11. 20190
200 m volný způsob02:40,11 310. 11. 2019239
200 m volný způsob02:51,19 *010. 11. 20190
400 m volný způsob05:43,80 210. 11. 2019235
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m znak00:41,77 310. 11. 2019150
50 m volný způsob 00:42,84 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:42,98 *010. 11. 20190
50 m znak00:45,34 *010. 11. 20190
50 m prsa00:50,09 710. 11. 2019128
50 m prsa00:52,78 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:33,05 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:33,70 *010. 11. 20190
100 m znak01:33,84 1010. 11. 2019141
100 m prsa01:52,00 710. 11. 2019122
200 m volný způsob03:14,51 710. 11. 2019133
200 m volný způsob03:15,35 *010. 11. 20190
400 m volný způsob06:43,85 610. 11. 2019145
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
50 m volný způsob 00:51,77 2610. 11. 201959
50 m volný způsob 00:55,49 *010. 11. 20190
50 m znak00:59,56 *010. 11. 20190
50 m znak01:01,65 2410. 11. 201946
100 m volný způsob02:06,00 3310. 11. 201945
100 m znak02:10,74 1910. 11. 201952
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:39,51 1210. 11. 2019195
50 m volný způsob 00:43,28 *010. 11. 20190
50 m volný způsob 00:45,45 *010. 11. 20190
50 m prsa00:55,36 *010. 11. 20190
100 m volný způsob01:29,36 1010. 11. 2019177
100 m volný způsob01:38,72 *010. 11. 20190
100 m polohový závod01:45,01 1510. 11. 2019155
100 m prsa01:58,11 1110. 11. 2019147
200 m volný způsob03:21,07 710. 11. 2019165
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů