Zimní Mistrovství ČR dorostu

zahájení M ČR

zahájení M ČR

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Michal Ledl

Michal Ledl

Michal Ledl

Michal Ledl

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Michal Ledl

Michal Ledl

vyhlášení 50K starší dorostenci - 2. Michal Ledl

vyhlášení 50K starší dorostenci - 2. Michal Ledl

vyhlášení 50P starší dorostenci - 3. Viktor Vaněček

vyhlášení 50P starší dorostenci - 3. Viktor Vaněček

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková, 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková, 3. Simona Švandelíková

čekání na zobrazení výsledku na tabuli

čekání na zobrazení výsledku na tabuli

radost našich děvčat nad tittulem v polohové štafetě

radost našich děvčat nad tittulem v polohové štafetě

vyhlášení 50M starší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50M starší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50M starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50M starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kučera

vyhlášení polohové štafety

vyhlášení polohové štafety

oslava vítězství

oslava vítězství

Ába, Anet, Terka, Simča

Ába, Anet, Terka, Simča

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Simona Švandelíková, Tereza Martínková, Alžběta Řehořková, Aneta Fritscheová

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Simona Švandelíková, Tereza Martínková, Alžběta Řehořková, Aneta Fritscheová

vyhlášení 200Z starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

vyhlášení 200Z starší dorostenky - 2. Alžběta Řehořková

start finále 100P starší dorostenky

start finále 100P starší dorostenky

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Viki Vaněček

Viki Vaněček

Viki Vaněček

Viki Vaněček

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

vyhlášení 100P starší dorostenci - 3. Viktor Vaněček

vyhlášení 100P starší dorostenci - 3. Viktor Vaněček

Ába Řehořková

Ába Řehořková

Ába Řehořková

Ába Řehořková

Ába Řehořková

Ába Řehořková

start 100M

start 100M

Michal Ledl

Michal Ledl

vyhlášení 100M starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 100M starší dorostenky - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 100M starší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 100M starší dorostenci - 1. Michal Ledl

před startem 100PZ starší dorostenky

před startem 100PZ starší dorostenky

Ába, Terka, Simča

Ába, Terka, Simča

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Ába Řehořková

Ába Řehořková

dubl kluků na polohovku

dubl kluků na polohovku

vyhlášení 100PZ starší dorostenci - 1. Michal Ledl, 2. Viktor Vaněček

vyhlášení 100PZ starší dorostenci - 1. Michal Ledl, 2. Viktor Vaněček

vyhlášení 100PZ starší dorostenky - 3. Alžběta Řehořková

vyhlášení 100PZ starší dorostenky - 3. Alžběta Řehořková

choreografie Peťana a Pepy

choreografie Peťana a Pepy

Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku