Lipenská přehrada - závod ČP DP

skupinová fotka

skupinová fotka

skupinová fotka

skupinová fotka

prezentace přítomných

prezentace přítomných

předstartovní relax

předstartovní relax

příprava na závod

příprava na závod

přetížené molo

přetížené molo

předstartovní rovnání před závodem na 3km

předstartovní rovnání před závodem na 3km

Bohemáci kam se podíváš

Bohemáci kam se podíváš

Jana a Peťa

Jana a Peťa

Katka a Honza

Katka a Honza

boj na obrátce

boj na obrátce

Michal Kandus v cíli trojky

Michal Kandus v cíli trojky

Petra Kandusová v cíli trojky

Petra Kandusová v cíli trojky

plazící Jana

plazící Jana

úspěšné nalodění

úspěšné nalodění

Dan se ujal pádla

Dan se ujal pádla

Pepa a Bauis

Pepa a Bauis

žactvo má pro dnešek padla

žactvo má pro dnešek padla

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

Peťa Hubal

Peťa Hubal

nová trojice v cíli trojky

nová trojice v cíli trojky

s úsměvem na tváři se i těmto plavcům podařilo uplavat 18km za víkend

s úsměvem na tváři se i těmto plavcům podařilo uplavat 18km za víkend

předzávodní rozprava

předzávodní rozprava

odměna za doplavání se dá konzumovat přímo v cíli

odměna za doplavání se dá konzumovat přímo v cíli

mňam guláš

mňam guláš

Adéla a Dan

Adéla a Dan

Peťa a Pepa

Peťa a Pepa

Žanda a Adéla

Žanda a Adéla

Peťa Hubal

Peťa Hubal

Honza, Luděk a Katka

Honza, Luděk a Katka

hodnocení závodu v cíli po dohmatu

hodnocení závodu v cíli po dohmatu

Luděk, Katka a Honza

Luděk, Katka a Honza

pro dnešek odpracováno (odplaváno) - 8km (3+5km)

pro dnešek odpracováno (odplaváno) - 8km (3+5km)

poháry pro vítěze

poháry pro vítěze

rodiče a zároveň i plavci - Kozubkovi

rodiče a zároveň i plavci - Kozubkovi

vyhlášení dorostenci 3km - 1. Pepa Kučera, 2. Kuba Jeřábek

vyhlášení dorostenci 3km - 1. Pepa Kučera, 2. Kuba Jeřábek

vyhlášení dorostenky 3km - 1. Žanda Guthová, 2, Kristýna Skuhrová

vyhlášení dorostenky 3km - 1. Žanda Guthová, 2, Kristýna Skuhrová

vyhlášení absolutní pořadí 3km - 2. Ace Blair, 3. Martin Bauer (ceny přejali Peťa a Dan)

vyhlášení absolutní pořadí 3km - 2. Ace Blair, 3. Martin Bauer (ceny přejali Peťa a Dan)

vyhlášení pořadí žen 3km - 1. Adéla Kolínská a 2. Katka Skuhrová

vyhlášení pořadí žen 3km - 1. Adéla Kolínská a 2. Katka Skuhrová

diváci vyhlášení

diváci vyhlášení

vyhlášení 3km masters nad 40 let - 2. Luděk Grec

vyhlášení 3km masters nad 40 let - 2. Luděk Grec

vyhlášení 5km mužů - 3. Ace Blair - cenu opět převzal v zastoupení Peťa Tomášek

vyhlášení 5km mužů - 3. Ace Blair - cenu opět převzal v zastoupení Peťa Tomášek

zamyšlený Tomáš Kozubek

zamyšlený Tomáš Kozubek

radující se trenér

radující se trenér

vyhlášení mladší žáci 3km - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení mladší žáci 3km - 1. Matěj Kozubek

Pepa Kučera zastoupil bratra Vláďu při vyhlášení 3km starší žáci

Pepa Kučera zastoupil bratra Vláďu při vyhlášení 3km starší žáci

vyhlášení starší žačky 3km - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení starší žačky 3km - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení žen 5km - 2. Adéla Kolínská, vítězka Picková je na prvním místě v zastoupení

vyhlášení žen 5km - 2. Adéla Kolínská, vítězka Picková je na prvním místě v zastoupení

vyhlášení dorostenci 5km - 2. Pepa Kučera

vyhlášení dorostenci 5km - 2. Pepa Kučera

pohled na přehradu

pohled na přehradu

kontrola trati

kontrola trati

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

start nedělní desítka za ještě klidného počasí

start nedělní desítka za ještě klidného počasí

příprava na start desítky

příprava na start desítky

Dan Novopacký v roli bufet managera

Dan Novopacký v roli bufet managera

občerstvovači maratónců

občerstvovači maratónců

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

Peťa v cíli desítky

Peťa v cíli desítky

Peťa Hubal v cíli desítky

Peťa Hubal v cíli desítky

Honza Srb v cíli desítky

Honza Srb v cíli desítky

v cíli byl na závěr náročný výlez na molo

v cíli byl na závěr náročný výlez na molo

vyhlášení 1km mladší žáci - 1. Matěj Kozubek a 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 1km mladší žáci - 1. Matěj Kozubek a 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km starší žačky - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení 5km starší žačky - 2. Terka Skuhrová

Trénink Podolí

tréninky podle normálního rozvrhu.
Sobota 25.9. bude s Mírou Vránou. Již musí mít všichni vyzvednutou legitku proti záloze.

Přijímání nových placů od září 2021

Na nováčky se těšíme od září.

Od září opět zahajujeme tréninky plavecké přípravky (závodníků) a zájemců o kurz plavání (nezávodníků).

Přijímáme plavce či neplavce od 6 let.

Předpřihláška [ODKAZ]
Všichni předpřihlášení budou kontaktováni začátkem srpna.

Plavecká přípravka trénuje 2x a starší až 5x týdně. Pro všechny povinné úterý a čtvrtek. Mladší cca 2011-2015 plavou 16:30-17:20, starší 2008-2012 17:20-18:45 a ti mají trénink navíc. Jak to bylo v září 2020? Podívejte se do menu Ke stažení.
Pro více informací volejte hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Nezávodníci více informací [ODKAZ]

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu v Podolí je potřeba mít k dispozici:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J) nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním antigenním testu (ne starším 72 h) či PC testu (ne starším 7 dnů).
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.

Předpokládáme, že na podzim budou podmínky totožné. Určitě na hromadné akce (závody).
Doporučujeme si o prázdninách naplánovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku