Jarní cena Prahy (foto Pavel Štverák)

klokani

klokani

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Agy

Agy

Lucka

Lucka

Agy

Agy

Agy

Agy

Anička

Anička

Pepča

Pepča

Anička

Anička

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Saša

Saša

Nikita

Nikita

Nikita

Nikita

Nikita

Nikita

Terka

Terka

Terka

Terka

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Sofča

Sofča

.

.

.

.

Stewart

Stewart

Hanka

Hanka

Julča

Julča

Elen

Elen

Elen

Elen

Kája

Kája

Áďa

Áďa

Áďa

Áďa

Áďa

Áďa

Barča

Barča

Barča

Barča

Kája

Kája

Kája

Kája

Peťa

Peťa

Peťa

Peťa

Peťa

Peťa

Petr

Petr

Timur

Timur

Timur

Timur

Vojta

Vojta

Kája

Kája

Vojta

Vojta

Jakub

Jakub

Jakub

Jakub

Jakub

Jakub

Váša

Váša

Váša

Váša

Simon

Simon

Mára

Mára

Petr

Petr

Daniel

Daniel

Ondra

Ondra

Ondra

Ondra

Adam

Adam

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

Max

Max

Max

Max

Kája

Kája

Kája

Kája

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Bára

Bára

Bára

Bára

Bára

Bára

Elen

Elen

Elen

Elen

Elen

Elen

Stewart

Stewart

Kája

Kája

Stewart

Stewart

Kája

Kája

Kája

Kája

Stewart

Stewart

Timur

Timur

Timur

Timur

Vojta

Vojta

Vojta

Vojta

Mára

Mára

vyhlášení 200M mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

vyhlášení 200M mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

Mára

Mára

Petr

Petr

Ondra

Ondra

Ondra

Ondra

Ondra

Ondra

Max

Max

Max

Max

Áďa

Áďa

Áďa

Áďa

vyhlášení 100Z starší žačky - 1. Barbora Škopová

vyhlášení 100Z starší žačky - 1. Barbora Škopová

vyhlášení 100Z mladší dorostenky - 1. Karla Škopová

vyhlášení 100Z mladší dorostenky - 1. Karla Škopová

Adam

Adam

Adam

Adam

Adam

Adam

Agy

Agy

Agy

Agy

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Terka

Terka

Saša

Saša

Terka

Terka

Terka

Terka

Saša

Saša

Šimon

Šimon

Simon

Simon

Simon

Simon

Šimon

Šimon

Vašek

Vašek

Vašek

Vašek

Julča

Julča

Julča

Julča

Bára

Bára

Terka

Terka

Terka

Terka

Ondra

Ondra

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

klokani

klokani

klokani

klokani

rozhodčí nástup

rozhodčí nástup

vyhlášení 200K mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

vyhlášení 200K mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

Lucka

Lucka

Lucka

Lucka

Lucka

Lucka

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Agy

Agy

Lucka

Lucka

Lucka

Lucka

Agy

Agy

Anička

Anička

Anička

Anička

Saša

Saša

Saša

Saša

Sofča

Sofča

Sofča

Sofča

Sofča

Sofča

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Nikol

Nikol

Nikol

Nikol

Julča

Julča

Julča

Julča

Kája

Kája

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

znakařky

znakařky

Kája

Kája

Stewart

Stewart

Bára

Bára

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Timur

Timur

Timur

Timur

Timur

Timur

Šimon

Šimon

Šimon

Šimon

Kája

Kája

kluci

kluci

Váša

Váša

Kája

Kája

Váša

Váša

Petr

Petr

Vojta

Vojta

Kuba

Kuba

Petr

Petr

Petr

Petr

Daniel

Daniel

Daniel

Daniel

Simon

Simon

.

.

Adam

Adam

Adam

Adam

Ondra

Ondra

Ondra

Ondra

Max

Max

Max

Max

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Terka

Terka

Terka

Terka

vyhlášení 50Z starší žačky - 1. Barbora Škopová

vyhlášení 50Z starší žačky - 1. Barbora Škopová

vyhlášení 50Z mladší dorostenky - 1. Karla Škopová

vyhlášení 50Z mladší dorostenky - 1. Karla Škopová

Adam

Adam

Šimon

Šimon

Šimon

Šimon

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Sofie

Pepča

Pepča

Sofča

Sofča

Stewart

Stewart

Stewart

Stewart

Julča

Julča

Kája

Kája

Nikol

Nikol

Nikol

Nikol

Hanka

Hanka

Hanka

Hanka

Áďa

Áďa

Kája

Kája

Terka

Terka

Timur

Timur

Timur

Timur

Vojta

Vojta

Mára

Mára

Mára

Mára

Daniel

Daniel

Simon

Simon

Simon

Simon

Adam

Adam

Adam

Adam

start

start

Bára

Bára

Bára

Bára

Stewart

Stewart

Stewart

Stewart

Mára

Mára

Mára

Mára

vyhlášení 100K mladší dorostenky - 3. Terka Čermáková

vyhlášení 100K mladší dorostenky - 3. Terka Čermáková

Jolča

Jolča

Jolča

Jolča

Hanka

Hanka

Kája

Kája

Kája

Kája

Áďa

Áďa

Terka

Terka

Daniel

Daniel

Váša

Váša

vyhlášení 200Z starší žačky - 2. Barbora Škopová

vyhlášení 200Z starší žačky - 2. Barbora Škopová

Váša

Váša

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

vyhlášení 100M mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

vyhlášení 100M mladší dorostenky - 1. Terka Čermáková

celkově nejlepší dorostenka - Kája Škopová

celkově nejlepší dorostenka - Kája Škopová

Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku