Podzimní Krajský přebor staršího žactva (foto Martin Siebert)

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

Páťa a Barča

Páťa a Barča

Vašek Tichý

Vašek Tichý

Vašek Tichý

Vašek Tichý

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ondra Zámečník

Ondra Zámečník

.

.

Ondra Zámečník

Ondra Zámečník

Ondra Zámečník

Ondra Zámečník

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

.

.

.

.

Patrik Boháč

Patrik Boháč

.

.

.

.

trenér Míra

trenér Míra

trenérka Káťa

trenérka Káťa

.

.

.

.

Julča

Julča

.

.

Laura

Laura

.

.

Sofča

Sofča

.

.

.

.

Laura

Laura

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Barča

Barča

.

.

.

.

.

.

.

.

Ondra Makal

Ondra Makal

.

.

.

.

.

.

.

.

Saša Stránská

Saša Stránská

Saša Stránská

Saša Stránská

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Terka Bielecká

.

.

Kája Weisser

Kája Weisser

.

.

Kája Weisser

Kája Weisser

.

.

.

.

.

.

.

.

Kája Weisser

Kája Weisser

.

.

.

.

vyhlášení Daniel Dolín

vyhlášení Daniel Dolín

.

.

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

.

.

vyhlášení Laura Siebertová

vyhlášení Laura Siebertová

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Karolína Weisser

vyhlášení Karolína Weisser

.

.

.

.

Simon Spusta

Simon Spusta

.

.

.

.

.

.

.

.

Ondra

Ondra

Adam Jirsák

Adam Jirsák

.

.

.

.

.

.

.

.

Kačka Lucbauerová

Kačka Lucbauerová

.

.

Kačka Lucbauerová

Kačka Lucbauerová

.

.

.

.

Johy Křížová

Johy Křížová

.

.

.

.

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Jolča Zaňková

Jolča Zaňková

Jolča Zaňková

Jolča Zaňková

Julie Hejná

Julie Hejná

.

.

.

.

Barča

Barča

Barča

Barča

.

.

.

.

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Barbora Škopová

.

.

štafeta

štafeta

.

.

.

.

.

.

.

.

spokojenost

spokojenost

.

.

.

.

.

.

.

.

Adam Jirsák

Adam Jirsák

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

vyhlášení štafet

vyhlášení štafet

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Johana Křížová

vyhlášení Johana Křížová

vyhlášení Laura Siebertová

vyhlášení Laura Siebertová

vyhlášení Sofie Michu

vyhlášení Sofie Michu

.

.

Johy Křížová

Johy Křížová

Johy Křížová

Johy Křížová

.

.

Jolča Zaňková

Jolča Zaňková

Barča

Barča

Ondra Makal

Ondra Makal

.

.

.

.

Ondra Zámečník

Ondra Zámečník

.

.

.

.

Patrik Boháč

Patrik Boháč

.

.

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Kačka Lucbauerová

Kačka Lucbauerová

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Barbora Škopová

.

.

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

Anička

Anička

Anička

Anička

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Julča

Julča

.

.

.

.

Barča

Barča

Barča

Barča

.

.

Jakub Przeczek

Jakub Przeczek

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Sofča

Sofča

Laura

Laura

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

.

.

.

.

trenéři

trenéři

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Terka Bielecká

Terka Bielecká

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Daniel Dolín

Daniel Dolín

Vašek Tichý

Vašek Tichý

.

.

.

.

.

.

vyhlášení Laura Siebertová

vyhlášení Laura Siebertová

.

.

vyhlášení Daniel Dolín a Václav Tichý

vyhlášení Daniel Dolín a Václav Tichý

.

.

.

.

Saša Stránská

Saša Stránská

Johy Křížová

Johy Křížová

.

.

Luc

Luc

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Adam Jirsák

Adam Jirsák

.

.

Kája Weisser

Kája Weisser

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

nehty

nehty

trenéři

trenéři

.

.

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

.

.

.

.

.

.

Sofča

Sofča

Kája Weisser

Kája Weisser

.

.

.

.

Barča

Barča

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Barbora Škopová

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

Adam Jirsák

Adam Jirsák

Anička

Anička

.

.

Johy Křížová

Johy Křížová

Kačka Lucbauerová

Kačka Lucbauerová

Jolča Zaňková

Jolča Zaňková

Laura

Laura

.

.

.

.

vyhlášení Ondřej Zámečník

vyhlášení Ondřej Zámečník

Laura

Laura

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Patrik Boháč

Patrik Boháč

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

vyhlášení Julie Hejná a Laura Siebertová

vyhlášení Julie Hejná a Laura Siebertová

vyhlášení Karolína Weisser

vyhlášení Karolína Weisser

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Václav Tichý

vyhlášení Václav Tichý

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení Patrik Boháč

vyhlášení mix štafety

vyhlášení mix štafety

Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku