Praha 2024 (foto Martin Siebert)

.

.

.

.

.

.

Mára

Mára

Váša

Váša

Váša

Váša

Patrik

Patrik

Kačka

Kačka

.

.

.

.

Sofča

Sofča

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Laura

Laura

Laura

Laura

.

.

.

.

Hanka

Hanka

Hanka

Hanka

.

.

trenér

trenér

Terka

Terka

Terka

Terka

.

.

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Pepča

Natka

Natka

Natka

Natka

Natka

Natka

.

.

Leoš

Leoš

.

.

Honza

Honza

.

.

Cardič

Cardič

.

.

Mišák

Mišák

.

.

Mišák

Mišák

.

.

.

.

Elen

Elen

.

.

Natka

Natka

Natka

Natka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

Terka

.

.

Diego a Mišák

Diego a Mišák

.

.

Diego

Diego

Diego a Mišák

Diego a Mišák

.

.

Diego

Diego

Johy

Johy

.

.

vyhlášení 200K junioři - 1. Václav Eybl

vyhlášení 200K junioři - 1. Václav Eybl

.

.

vyhlášení 200K žačky - 1. Laura Siebertová

vyhlášení 200K žačky - 1. Laura Siebertová

.

.

vyhlášení 200K juniorky - 1. Natálie Zápotocká, 2. Hana Jurčáková

vyhlášení 200K juniorky - 1. Natálie Zápotocká, 2. Hana Jurčáková

vyhlášení 200M muži - 1. Michal Judickij

vyhlášení 200M muži - 1. Michal Judickij

.

.

vyhlášení 200M juniorky - 1. Tereza Čermáková

vyhlášení 200M juniorky - 1. Tereza Čermáková

vyhlášení 50Z muži - 2. Jakub Renc

vyhlášení 50Z muži - 2. Jakub Renc

.

.

Sofča

Sofča

Johy

Johy

Mišák

Mišák

Mišák

Mišák

.

.

.

.

Patrik

Patrik

.

.

.

.

Laura

Laura

kouč

kouč

.

.

.

.

Laura

Laura

Terka

Terka

.

.

Hanka

Hanka

vyhlášení 400K junioři - 2. Václav Eybl

vyhlášení 400K junioři - 2. Václav Eybl

.

.

štafeta

štafeta

vyhlášení 800K žačky - 3. Laura Siebertová

vyhlášení 800K žačky - 3. Laura Siebertová

vyhlášení 800K juniorky - 1. Tereza Čermáková, 2. Hana Jurčáková

vyhlášení 800K juniorky - 1. Tereza Čermáková, 2. Hana Jurčáková

Hanka

Hanka

.

.

Saša

Saša

Leoš

Leoš

Leoš

Leoš

.

.

Cardič

Cardič

Cardič

Cardič

Cardič

Cardič

Patrik

Patrik

Patrik

Patrik

.

.

.

.

.

.

.

.

vyhlášení 200PZ junioři - 2. Václav Eybl

vyhlášení 200PZ junioři - 2. Václav Eybl

.

.

.

.

vyhlášení 200PZ muži - 2. Michal Judickij, 3. Jan Carda

vyhlášení 200PZ muži - 2. Michal Judickij, 3. Jan Carda

.

.

bratři

bratři

.

.

Diego

Diego

Diego

Diego

Diego

Diego

Diego

Diego

.

.

Terka

Terka

Hanka

Hanka

Hanka

Hanka

Terka a Elen

Terka a Elen

.

.

vyhlášení 100Z muži - 1. Michal Judickij, 2. Jakub Renc

vyhlášení 100Z muži - 1. Michal Judickij, 2. Jakub Renc

Natka

Natka

Laura

Laura

vyhlášení 400K žačky - 2. Laura Siebertová

vyhlášení 400K žačky - 2. Laura Siebertová

vyhlášení 200K juniorky - 1. Natálie Zápotocká, 2. Terka Čermáková

vyhlášení 200K juniorky - 1. Natálie Zápotocká, 2. Terka Čermáková

.

.

Radek

Radek

.

.

Radek

Radek

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Prázdninové tréninky v Podolí

hlaste se v Intranetu -> rezervace (1 TJ za 100Kč, minimální měsíční platba 500 Kč, max 1500 Kč).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku