Vánoční cena města Nymburk

bratři Podborští

bratři Podborští

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Lukáš Poš

Lukáš Poš

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

vyhlášení žen 100P - 1. Tereza Martínková

vyhlášení žen 100P - 1. Tereza Martínková

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

vyhlášení muži 100P - 1. Martin Bauer

vyhlášení muži 100P - 1. Martin Bauer

vyhlášení žen 100M - 2. Tereza Martínková

vyhlášení žen 100M - 2. Tereza Martínková

vyhlášení mladší žáci 100PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení mladší žáci 100PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení žen 100PZ - 1. Tereza Martínková

vyhlášení žen 100PZ - 1. Tereza Martínková

Fanda Podborský

Fanda Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Kryštof Šram

Kryštof Šram

Jakub Jiroušek

Jakub Jiroušek

Patrik a Lukáš

Patrik a Lukáš

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Kristýna Beringerová

Kristýna Beringerová

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Kamila Blažková

Kamila Blažková

vyhlášení super nejmladších žáků 50K - 1. Fanda Podborský

vyhlášení super nejmladších žáků 50K - 1. Fanda Podborský

vyhlášení starších žaček 100P - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení starších žaček 100P - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení mladší žačky 100Z - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení mladší žačky 100Z - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení žen 100Z - 3. Tereza Martínková

vyhlášení žen 100Z - 3. Tereza Martínková

na bazéně

na bazéně

na bazéně

na bazéně

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Láďa a Kryštof

Láďa a Kryštof

Lukáš Poš

Lukáš Poš

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Matěj

Matěj

Jakub Jiroušek

Jakub Jiroušek

Pavla Churá

Pavla Churá

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Kristýna Beringerová

Kristýna Beringerová

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Kristýna a Jakub

Kristýna a Jakub

vyhlášení mladší žáci 100K - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení mladší žáci 100K - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení mladší žačky 100K - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení mladší žačky 100K - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení muži 100K - 1. Martin Bauer

vyhlášení muži 100K - 1. Martin Bauer

vyhlášení žen 100K - 2. Tereza Martínková

vyhlášení žen 100K - 2. Tereza Martínková

Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů