Přehled přihlášek

Trojboj pro plavce z Prahy

Přihlášeno lidí:34
Počet startů:113

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)
111200 m znak02:24,5424. 4. 2021Pardubice
117400 m polohový závod05:06,9625. 4. 2021Pardubice
127200 m polohový závod02:28,2513. 11. 2020Budapešť (HUN)
BOHÁČ Patrik (2009)
1850 m volný způsob 00:34,6328. 8. 2020Plzeň - Slovany
116200 m volný způsob03:01,9429. 8. 2020Plzeň - Slovany
122100 m znak01:28,6629. 8. 2020Plzeň - Slovany
128200 m polohový závod03:02,0710. 10. 2021Praha - Radlice
BŘEZINA Tomáš (2003)
1650 m prsa00:31,6810. 9. 2021Praha - Podolí
114100 m prsa01:09,4711. 9. 2021Praha - Podolí
124200 m prsa02:32,9112. 9. 2021Praha - Podolí
CARDA Jan (2005)
1850 m volný způsob 00:26,5123. 4. 2021Pardubice
118400 m polohový závod04:54,4712. 9. 2021Praha - Podolí
128200 m polohový závod02:17,9510. 9. 2021Praha - Podolí
CHÁRA Jakub (2006)
1450 m znak00:29,9719. 6. 2021Ústí nad Labem
110100 m motýlek01:03,2410. 9. 2021Praha - Podolí
122100 m znak01:03,6925. 9. 2021Pardubice
EYBL Václav (2006)
1250 m motýlek00:32,4012. 9. 2021Praha - Podolí
1850 m volný způsob 00:31,3313. 4. 2019Praha - Podolí
126100 m volný způsob01:08,0413. 4. 2019Praha - Podolí
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
1150 m motýlek00:33,986. 11. 2021Mladá Boleslav
1550 m prsa00:37,716. 11. 2021Mladá Boleslav
125100 m volný způsob01:06,8010. 10. 2021Praha - Radlice
GACEK Natalie (2006)
1550 m prsa00:38,4518. 6. 2021Ústí nad Labem
113100 m prsa01:22,0019. 6. 2021Ústí nad Labem
123200 m prsa02:53,8120. 6. 2021Ústí nad Labem
JUDICKIJ Michal (2004)
112200 m znak02:06,2510. 9. 2021Praha - Podolí
118400 m polohový závod04:27,8117. 4. 2021Kyjev (UKR)
128200 m polohový závod02:08,005. 3. 2021Šamorín (SVK)
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1150 m motýlek00:43,3528. 8. 2020Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:48,3813. 4. 2019Praha - Podolí
125100 m volný způsob01:21,6729. 8. 2020Plzeň - Slovany
127200 m polohový závod03:05,2518. 6. 2021Praha - Vinohrady
KRAMÁR Max (2008)
1450 m znak00:33,5421. 12. 2021Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:27,2511. 12. 2021Mladá Boleslav
112200 m znak---
126100 m volný způsob01:00,7812. 12. 2021Mladá Boleslav
KREJČÍ Petr (2009)
1450 m znak00:44,9621. 12. 2021Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:50,7825. 11. 2017Praha - Vinohrady
114100 m prsa---
LAHODA David (2005)
1250 m motýlek00:26,5812. 9. 2021Praha - Podolí
116200 m volný způsob02:06,2019. 6. 2021Ústí nad Labem
130400 m volný způsob04:27,1818. 6. 2021Ústí nad Labem
NELIBA Tadeáš (2003)
110100 m motýlek01:00,2418. 12. 2021Plzeň - Slovany
118400 m polohový závod---
120200 m motýlek02:10,3618. 12. 2021Plzeň - Slovany
130400 m volný způsob04:14,5510. 9. 2021Praha - Podolí
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
1150 m motýlek00:29,9123. 4. 2021Pardubice
1550 m prsa00:36,2123. 4. 2021Pardubice
123200 m prsa02:49,3812. 9. 2021Praha - Podolí
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1150 m motýlek00:32,2210. 9. 2021Praha - Podolí
1750 m volný způsob 00:30,0827. 9. 2020Pardubice
19100 m motýlek01:11,3229. 5. 2021Praha - Podolí
125100 m volný způsob01:03,7612. 9. 2021Praha - Podolí
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
19100 m motýlek01:06,5329. 5. 2021Praha - Podolí
115200 m volný způsob02:08,3614. 4. 2018Praha - Podolí
125100 m volný způsob01:00,0013. 7. 2018Praha - Podolí
129400 m volný způsob04:27,5720. 6. 2019České Budějovice
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
1250 m motýlek00:28,2825. 9. 2021Pardubice
112200 m znak02:11,8710. 10. 2021Praha - Radlice
118400 m polohový závod04:51,7125. 9. 2021Pardubice
130400 m volný způsob04:09,3817. 12. 2021Plzeň - Slovany
ŠIMSA Ondřej (2006)
110100 m motýlek01:12,8911. 9. 2021Praha - Podolí
120200 m motýlek02:36,3411. 9. 2021Praha - Podolí
130400 m volný způsob04:37,3810. 9. 2021Praha - Podolí
ŠIMSA Radek (2006)
1850 m volný způsob 00:28,9328. 8. 2020Plzeň - Slovany
126100 m volný způsob01:01,7929. 8. 2020Plzeň - Slovany
130400 m volný způsob04:29,0510. 9. 2021Praha - Podolí
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1150 m motýlek00:36,452. 3. 2019České Budějovice
19100 m motýlek01:25,263. 3. 2019České Budějovice
121100 m znak01:25,1227. 6. 2020Praha - Podolí
125100 m volný způsob01:17,5127. 6. 2020Praha - Podolí
STRAKA Martin (2000)
116200 m volný způsob02:02,2519. 6. 2021Ústí nad Labem
118400 m polohový závod05:02,0629. 5. 2021Praha - Podolí
120200 m motýlek02:19,7325. 9. 2021Pardubice
130400 m volný způsob04:11,2218. 6. 2021Ústí nad Labem
SVOBODOVÁ Elen (2007)
1150 m motýlek00:44,282. 3. 2019České Budějovice
111200 m znak03:11,4513. 4. 2019Praha - Podolí
115200 m volný způsob03:09,522. 3. 2019České Budějovice
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
1750 m volný způsob 00:39,3813. 4. 2019Praha - Podolí
113100 m prsa01:42,4813. 4. 2019Praha - Podolí
115200 m volný způsob03:40,343. 3. 2018Praha - Podolí
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1750 m volný způsob 00:30,6124. 4. 2021Kyjev (UKR)
115200 m volný způsob02:11,7929. 2. 2020České Budějovice
125100 m volný způsob01:03,2724. 4. 2021Kyjev (UKR)
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)
1750 m volný způsob 00:29,4927. 11. 2021Zlín
115200 m volný způsob02:15,9027. 11. 2021Zlín
121100 m znak01:12,6122. 1. 2022Praha - Radlice
125100 m volný způsob01:03,176. 11. 2021Mladá Boleslav
TICHÝ Václav (2010)
1250 m motýlek00:47,7521. 12. 2021Praha - Vinohrady
124200 m prsa04:03,0621. 11. 2021Praha - Radlice
126100 m volný způsob01:31,542. 10. 2021Plzeň - Radbuza
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
117400 m polohový závod05:51,1020. 6. 2021Ústí nad Labem
127200 m polohový závod02:49,3528. 8. 2020Plzeň - Slovany
WEISSER Karolína (2009)
115200 m volný způsob02:33,359. 10. 2021Praha - Radlice
121100 m znak01:20,4722. 1. 2022Praha - Radlice
125100 m volný způsob01:10,862. 10. 2021Plzeň - Radbuza
127200 m polohový závod---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
110100 m motýlek01:16,0129. 5. 2021Praha - Podolí
116200 m volný způsob02:26,021. 6. 2019Praha - Podolí
128200 m polohový závod02:51,7726. 4. 2019Praha - Podolí
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1850 m volný způsob 00:44,3013. 4. 2019Praha - Podolí
116200 m volný způsob02:41,585. 12. 2021Kladno
122100 m znak01:24,194. 12. 2021Kladno
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:39,221. 6. 2019Praha - Podolí
19100 m motýlek01:30,001. 6. 2019Praha - Podolí
115200 m volný způsob02:36,4413. 4. 2019Praha - Podolí
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1550 m prsa00:40,063. 3. 2019České Budějovice
1750 m volný způsob 00:32,5513. 4. 2019Praha - Podolí
113100 m prsa01:28,8813. 4. 2019Praha - Podolí
123200 m prsa03:13,191. 6. 2019Praha - Podolí
ZÁRUBA Matěj (2008)
1450 m znak00:51,7821. 12. 2021Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:40,0320. 11. 2021Praha - Radlice
114100 m prsa02:08,662. 7. 2021Praha - Vinohrady

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

VOŽENÍLEK Daniel (2009)
Sobotní tréninky v Podolí

závodíme. Tréninky nejsou.

Kondiční soustředění v polovině srpna

Rezervujte si své místo v Intranetu -> Rezervace.

2007-2011 Annín
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku