Přehled přihlášek

Plzeňské sprinty ČP

Přihlášeno lidí:22
Počet startů:108

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BOHÁČ Patrik (2009)
211100 m volný způsob00:56,7330. 9. 2023Plzeň - Radbuza
213200 m znak02:20,788. 10. 2023Praha - Radlice
425400 m volný způsob04:25,428. 10. 2023Praha - Radlice
429100 m znak01:05,8230. 9. 2023Plzeň - Radbuza
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
211100 m volný způsob00:51,2821. 1. 2023Praha - Radlice
215100 m polohový závod---
42150 m motýlek00:25,6715. 10. 2022Wroclaw (POL)
429100 m znak00:56,8521. 1. 2023Praha - Radlice
63350 m volný způsob 00:23,7814. 10. 2022Wroclaw (POL)
BŘEZINA Tomáš (2003)
42150 m motýlek00:27,556. 11. 2021Mladá Boleslav
423200 m polohový závod02:12,1215. 10. 2022Plzeň - Slovany
427100 m prsa01:05,7618. 12. 2021Plzeň - Slovany
CARDA Jan (2005)
16800 m volný způsob08:37,756. 11. 2021Mladá Boleslav
425400 m volný způsob04:11,3025. 11. 2022Plzeň - Slovany
6371500 m volný způsob16:12,636. 11. 2021Mladá Boleslav
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
212800 m volný způsob09:23,2824. 11. 2022Plzeň - Slovany
218200 m motýlek02:24,028. 10. 2023Praha - Radlice
426400 m volný způsob04:34,5121. 1. 2023Praha - Radlice
638100 m motýlek01:05,1525. 11. 2022Plzeň - Slovany
640200 m volný způsob02:12,4019. 2. 2023Praha - Radlice
CHÁRA Jakub (2006)
211100 m volný způsob00:54,698. 10. 2023Praha - Radlice
213200 m znak02:11,9317. 12. 2021Plzeň - Slovany
42150 m motýlek00:27,0522. 6. 2023Praha - Vinohrady
429100 m znak01:00,368. 10. 2023Praha - Radlice
63350 m volný způsob 00:24,708. 10. 2023Praha - Radlice
639100 m motýlek01:00,4930. 9. 2023Plzeň - Radbuza
EYBL Václav (2006)
211100 m volný způsob00:55,7730. 9. 2023Plzeň - Radbuza
215100 m polohový závod01:03,785. 9. 2023Praha - Vinohrady
423200 m polohový závod02:22,1511. 11. 2022Kladno
641200 m volný způsob02:02,2821. 1. 2023Praha - Radlice
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
1250 m znak00:35,2728. 11. 2021Zlín
2850 m prsa00:36,2514. 10. 2022Plzeň - Slovany
216100 m polohový závod01:13,0914. 10. 2022Plzeň - Slovany
42250 m motýlek00:33,1511. 11. 2022Kladno
428100 m prsa01:18,5526. 11. 2022Plzeň - Slovany
63450 m volný způsob 00:29,7716. 10. 2022Plzeň - Slovany
636200 m prsa02:48,5524. 11. 2022Plzeň - Slovany
GACEK Natalie (2006)
14400 m polohový závod05:34,9830. 8. 2021Praha - Vinohrady
2850 m prsa00:37,2325. 11. 2022Plzeň - Slovany
218200 m motýlek03:06,3424. 7. 2020Praha - Vinohrady
428100 m prsa01:18,6326. 11. 2022Plzeň - Slovany
636200 m prsa02:46,1727. 11. 2021Zlín
JUDICKIJ Michal (2004)
13400 m polohový závod04:13,7727. 11. 2022Plzeň - Slovany
213200 m znak01:59,7625. 11. 2022Plzeň - Slovany
423200 m polohový závod02:02,0316. 12. 2021Plzeň - Slovany
425400 m volný způsob03:59,709. 10. 2022Praha - Radlice
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
2850 m prsa00:32,5914. 10. 2022Plzeň - Slovany
42250 m motýlek00:26,7419. 10. 2019Plzeň - Slovany
63450 m volný způsob 00:24,9315. 11. 2014Brno - Lesná
LAJČUK Leonard (2000)
213200 m znak02:22,8018. 10. 2019Plzeň - Slovany
217200 m motýlek02:18,6218. 10. 2019Plzeň - Slovany
427100 m prsa01:15,5116. 10. 2021Plzeň - Slovany
635200 m prsa02:39,0620. 10. 2019Plzeň - Slovany
MCDONNELL Adela Christine (2007)
1250 m znak00:34,288. 10. 2023Praha - Radlice
214200 m znak02:33,848. 10. 2023Praha - Radlice
216100 m polohový závod01:20,115. 9. 2023Praha - Vinohrady
424200 m polohový závod---
430100 m znak01:11,1530. 9. 2023Plzeň - Radbuza
638100 m motýlek---
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
14400 m polohový závod05:28,268. 10. 2023Praha - Radlice
2850 m prsa00:38,768. 10. 2023Praha - Radlice
216100 m polohový závod01:17,555. 9. 2023Praha - Vinohrady
42250 m motýlek00:36,518. 10. 2023Praha - Radlice
424200 m polohový závod---
430100 m znak01:15,348. 10. 2023Praha - Radlice
638100 m motýlek01:18,398. 10. 2023Praha - Radlice
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1250 m znak00:34,5931. 8. 2021Praha - Vinohrady
210100 m volný způsob01:04,2923. 11. 2019Praha - Vinohrady
216100 m polohový závod01:16,4712. 11. 2022Kladno
42250 m motýlek00:32,8015. 10. 2022Plzeň - Slovany
430100 m znak01:14,5821. 6. 2021Praha - Vinohrady
63450 m volný způsob 00:29,8511. 11. 2022Kladno
638100 m motýlek01:16,9411. 11. 2022Kladno
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
14400 m polohový závod05:09,9812. 11. 2022Kladno
218200 m motýlek02:30,3426. 11. 2022Plzeň - Slovany
424200 m polohový závod02:25,2024. 11. 2022Plzeň - Slovany
638100 m motýlek01:07,7625. 11. 2022Plzeň - Slovany
RENC Jakub (1999)
1150 m znak00:26,6027. 11. 2022Plzeň - Slovany
215100 m polohový závod00:57,0618. 12. 2021Plzeň - Slovany
429100 m znak00:56,3124. 11. 2022Plzeň - Slovany
639100 m motýlek00:56,0325. 11. 2022Plzeň - Slovany
ŠIMSA Ondřej (2006)
16800 m volný způsob09:10,2912. 11. 2022Kladno
217200 m motýlek02:27,1014. 10. 2022Plzeň - Slovany
425400 m volný způsob04:21,9825. 11. 2022Plzeň - Slovany
6371500 m volný způsob17:24,416. 11. 2021Mladá Boleslav
ŠIMSA Radek (2006)
16800 m volný způsob08:49,8430. 9. 2023Plzeň - Radbuza
211100 m volný způsob00:57,558. 10. 2023Praha - Radlice
42150 m motýlek00:30,3215. 10. 2022Plzeň - Slovany
425400 m volný způsob04:19,529. 10. 2022Praha - Radlice
63350 m volný způsob 00:26,6925. 11. 2022Plzeň - Slovany
641200 m volný způsob02:03,7312. 11. 2022Kladno
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
1250 m znak00:31,077. 10. 2023Praha - Radlice
210100 m volný způsob01:04,3019. 11. 2022Praha - Radlice
214200 m znak02:27,597. 10. 2023Praha - Radlice
424200 m polohový závod02:33,4825. 3. 2023Praha - Radlice
430100 m znak01:07,3410. 12. 2022Trutnov
63450 m volný způsob 00:29,0518. 11. 2022Praha - Radlice
638100 m motýlek01:14,759. 10. 2022Praha - Radlice
ŠTVERÁK Jakub (2008)
425400 m volný způsob04:26,229. 10. 2022Praha - Radlice
6371500 m volný způsob17:19,4814. 5. 2022Praha - Eden
639100 m motýlek01:04,628. 10. 2023Praha - Radlice
641200 m volný způsob02:05,798. 10. 2022Praha - Radlice
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
14400 m polohový závod04:57,4227. 11. 2022Plzeň - Slovany
210100 m volný způsob00:59,5914. 10. 2022Plzeň - Slovany
216100 m polohový závod01:05,1814. 10. 2022Plzeň - Slovany
424200 m polohový závod02:20,088. 10. 2023Praha - Radlice
428100 m prsa01:11,9326. 11. 2022Plzeň - Slovany
636200 m prsa02:33,698. 10. 2023Praha - Radlice

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

REISSMÜLLER Tomáš (2005)
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku